Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Yaw birisi alsın şu oğlanı gezilere falan götürsün. Sıyıracak gerçekten.

Ortamlara sokun , biraz rahatlasın , getirmeyin beni oralara

[COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ha netin başında delircem

kankada yok pitirpafta gitti

halbuki sadıkta biriyim çenemde m3 ne bilim zor ya kızları anlamak

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    5x'le çıksana sen...
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Seyhan 125
    kabul etmedi başı bağlıymış

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    benim gibi
    akşam evde kimse yok
    motorda olmasa sıyırcam
    öyle tipsizde değilim
    iletişim sorunum kesinlikle yok ama
    sihirli kelimeyi diyemiyorum
    abi mustilerin kaderinde var bu ya. benim de adım musti bende de aynı sorunlar var.
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    artık bende bu başlığın altına evet var cinsinden bi cvp yazabilirim çünkü yengeniz beni terketti ben hayla seviyorum eminim o da seviyordur ama kadınların psikolojisi çok farklı aslında biz erkekler daha duygusalız

artık bende bu başlığın altına evet var cinsinden bi cvp yazabilirim çünkü yengeniz beni terketti ben hayla seviyorum eminim o da seviyordur ama kadınların psikolojisi çok farklı aslında biz erkekler daha duygusalız

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en iyisi yurt dışından bayan arkadaş edinmek yılın 3 ayı beraber yaşa kalan 9 ay bekar hayatı yaşa

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    benim gibi
    akşam evde kimse yok
    motorda olmasa sıyırcam
    öyle tipsizde değilim
    iletişim sorunum kesinlikle yok ama
    sihirli kelimeyi diyemiyorum
    abicim bende olee ama nasıl oluyo bılmem yok işte tek sevgılım var oda gıtmek bılmeyen motorum baska yok
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kadın gençken sadece heyecan ve eğlence arar.kesinlikle dürüstlük aramaz.ağır abi de aramaz.(dürüst olursanız ona gizem ve heyecan duygusu yaşatamazsınız ,sizi çözdüğünü düşünür ve anında yedek klubesini boylarsınız).ağır abi olursanız da sıkıcı bulur.ona palyaçoluk yapıp eğlendirmezseniz de yedek klubesini boylarsınız. erkekler iki tiptir.salak aşık ediz hunlar, mehmet ali erbiller. mehmet ali erbillerin olduğu ortamlarda ediz hunların hiç şansı yoktur.sakın dürüst ağır abi olmayın.çünkü gençken mehmet ali erbillerle gününü gün edip 30 undan sonra evlenmek üzre bir kenarda beklettikleri salak aşık ediz hunlardan birini seçerler.gözünüzü açın canınızı uyandırın.bedavaya gitmeyin.

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    kadın gençken sadece heyecan ve eğlence arar.kesinlikle dürüstlük aramaz.ağır abi de aramaz.(dürüst olursanız ona gizem ve heyecan duygusu yaşatamazsınız ,sizi çözdüğünü düşünür ve anında yedek klubesini boylarsınız).ağır abi olursanız da sıkıcı bulur.ona palyaçoluk yapıp eğlendirmezseniz de yedek klubesini boylarsınız. erkekler iki tiptir.salak aşık ediz hunlar, mehmet ali erbiller. mehmet ali erbillerin olduğu ortamlarda ediz hunların hiç şansı yoktur.sakın dürüst ağır abi olmayın.çünkü gençken mehmet ali erbillerle gününü gün edip 30 undan sonra evlenmek üzre bir kenarda beklettikleri salak aşık ediz hunlardan birini seçerler.gözünüzü açın canınızı uyandırın.bedavaya gitmeyin.
    bence saçma bi benzetme olmuş biz erkekler nasıl hepimiz bir değilsek kızlarında hepsi bir değil valla düşüncene saygım var ama böyle genelleme yapan insanlar genelde çok saçma sonuçlar ortaya çıkarıyor

Motosikleti
    Seyhan 125
    benden eğlenceli bi tip bulsunlar adımı satarım
    tek kusurum don indirmemem
    ama düşündükleri şey salak yada şebek
    ya ne bilim valla eminönünde rus arayacam en sonunda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Gerçekten çok ilginç bir tespit.

Not: Başlığı açtığın tarihten itibaren hiçbir gelişme olmamış. Aynı tutumu sergildiğin süre boyunca da olmayacak sanırım. Risk al arkadaşım. Unutma yarın bugünden daha yaşlı olacaksın

eroles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dayanamadım bende katılayım dedım bu muhabbete.bazı konulara karsıyım ozellıkle yabancılara cunku ne orfu uyar ne adetı bır bakmıssın cok ters olan bırseyı yapar ve bısım orda bunlar normal der cıkar kafayı yersın sonra

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Gerçekten çok ilginç bir tespit.

Not: Başlığı açtığın tarihten itibaren hiçbir gelişme olmamış. Aynı tutumu sergildiğin süre boyunca da olmayacak sanırım. Risk al arkadaşım. Unutma yarın bugünden daha yaşlı olacaksın
    saol akira iyi moral oldu
    bende şaşırdım nasıl bir tutum sergiliyceğimi
    hayır açtığım konulara dayanarak abuk subukluktan söz ediyorsanız öye değilim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    1980 lerde çocuk olup da kadir inanır filmleri izleyenler (benim de içinde bulunduğum)ayvayı sapıyla yutmuş bir jenerasyondur.bizim 70lerin sonunda doğan kuşağın kızları dürüst ağır abi sevmişler ve kendilerinden 10-15 yaş büyük adamlarla günlerini gün etmişlerdir.olan 1970lerin sonlarında doğan erkeklere olmuştur(hoşlanılan kızı 15 yaş büyük herife kaptırmak!)
    ancak sonradan çok kanallı dönem ile birliklte 1980 ve sonrası doğan kızlar ,,,,türk filmiyle büyümemiş, hayat ağacı,kadının megalomaninin doruklarında gezindiği,erkeği ezim ezim ezdiği modeller ile büyümüş olduklarından yeni jenerasyon ablaları gibi 10-15 yaş büyük erkeklerle değil kendi yaşıtları ve belkide zaman zaman küçük olanları tercih eder olmuştur.zamanla herşey değişmektedir iyi veya kötü.

kadınının ihtiyacı bellidir. heyecanlan,eğlence,pohpohlanmak,kişisel egosu ve konforu için yeterli maddi gücünüzün olması.

.......kadın tipe bakmaz ,çünkü estetik yönden gelişmemiştir.sadece heyecan, eğlence ve maddi güce bakar.
    ilişkide haklı olsanız bile eleştirdiğiniz anda bitirir.hesap sorduğunuz anda bitirir.bir şeyine karıştığız anda da kafasında bitirir.anında kro damgası yer terk edilirsiniz. üstüne bi de sen kimsin ayakları yaparlar. bırakın kendi haline. sallamayın.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    1980 lerde çocuk olup da kadir inanır filmleri izleyenler (benim de içinde bulunduğum)ayvayı sapıyla yutmuş bir jenerasyondur.bizim 70lerin sonunda doğan kuşağın kızları dürüst ağır abi sevmişler ve kendilerinden 10-15 yaş büyük adamlarla günlerini gün etmişlerdir.olan 1970lerin sonlarında doğan erkeklere olmuştur(hoşlanılan kızı 15 yaş büyük herife kaptırmak!)
    ancak sonradan çok kanallı dönem ile birliklte 1980 ve sonrası doğan kızlar ,,,,türk filmiyle büyümemiş, hayat ağacı,kadının megalomaninin doruklarında gezindiği,erkeği ezim ezim ezdiği modeller ile büyümüş olduklarından yeni jenerasyon ablaları gibi 10-15 yaş büyük erkeklerle değil kendi yaşıtları ve belkide zaman zaman küçük olanları tercih eder olmuştur.zamanla herşey değişmektedir iyi veya kötü.

kadınının ihtiyacı bellidir. heyecanlan,eğlence,pohpohlanmak,kişisel egosu ve konforu için yeterli maddi gücünüzün olması.

.......kadın tipe bakmaz ,çünkü estetik yönden gelişmemiştir.sadece heyecan, eğlence ve maddi güce bakar.
    ilişkide haklı olsanız bile eleştirdiğiniz anda bitirir.hesap sorduğunuz anda bitirir.bir şeyine karıştığız anda da kafasında bitirir.anında kro damgası yer terk edilirsiniz. üstüne bi de sen kimsin ayakları yaparlar. bırakın kendi haline. sallamayın.
    Yaw swn bunları kendin mi yazıyorsun yoksa alıntı mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben kolay kolay alıntı yapmam. yapana da çoğu zaman uyuz oluurm. kadın bencildir.suyuna giderseniz uyumlu adam demez ezmeye kalkar.ha hı deyin aldatın. daha değerli olursunuz.

kadın kurt köpeene benzer. çok oyuncudur. karşısında da dürüst değil kendi gibi "oyuncu" adam ister.o yzüden dürsüt olursanız kaybedersiniz.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben odun değilim ^^

Forumdan Uzaklaştırıldı
    söylediklerinin çoğu yalandır.sakın eağzı açık ayran budalası gibi inanmayın. kadınla konuşarak iletişim kuramazsınız.araması azalmışsa,sinir olduğunuz maaalleden çocukluk arkadaşları gibi hassas konularda sizi sallamıyorsa kafasından silinmişsinidr. anında tek edin. terk edebilen erkeğe tapar bu mazoşistler.unutmayın kadına rahat batar. huzuru ise huzur evine gidecek yaşa gelince ararlar.o yüzden pişmiş kelle gibi gülün, gülrüeün, sizi tercih etmek için bir sebebi olsun.pohpohlayın, sakın soru sormayın ve eleştirmeyin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    ben kolay kolay alıntı yapmam. yapana da çoğu zaman uyuz oluurm. kadın bencildir.suyuna giderseniz uyumlu adam demez ezmeye kalkar.ha hı deyin aldatın. daha değerli olursunuz.

kadın kurt köpeene benzer. çok oyuncudur. karşısında da dürüst değil kendi gibi "oyuncu" adam ister.o yzüden dürsüt olursanız kaybedersiniz.
    Sen devam et üstat ben naot alayım şunları

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler