Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı unsalyzf adlı üyeden alıntı
    Ne zaman 99 yılında MZ lerden scooterlardan sonra ilk büyük racig motorumu aldığımda 1 ay peşinden koşsam ayarlayamayacağım kızlar etrafımda pervane oldular. tabii bende popüler biri oldum en iyi yerlerde en iyi giyinen biri. Sonra herşeyimi kaybettim 2001 de çöküş dönemi ve 2002 de hiç bişeyim kalmadı hatta arkadaşlarım bile sattı beni kız arkadaşım Seninle tanıştığımızda herşeyin vardı şimdi hiçbirşeyin yok dedi. Bitirdi beni bu söz. Baktım olmayacak tutundum hayata 2003 te İnternet cafe açtım borçla şimdi 2006 megan 2006 R1 kanuni 125 dayalı döşeli evim ve en önemlisi itibarım var. Kız falan hikaye Sen en iyi oldunmu kızlar seni bulur. "Her zaman En iyiler En iyileri götürür" Benim Atasözüm.
    Buyrun tecrübe konuştu

Zayıflığın, fakirliğin yüzü soğuktur arkadaşlar.

Bırakın kızları erkek kardeşiniz bile sizi görünce başını başka tarafa çevirir.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı unsalyzf adlı üyeden alıntı
    kız arkadaşım Seninle tanıştığımızda herşeyin vardı şimdi hiçbirşeyin yok dedi. Bitirdi beni bu söz. .
    bin kere yazım.kadın güce tapar.güçsüzü de ezer.

biz önce insanız sonra erkeğiz onlar sadece kadın.

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    Alıntı derin adlı üyeden alıntı
    Benim de hiç sevgilim yok. Zaten olsa, eşim dünyayı dar eder bana
    baba büyüksün kırıldım burdaaaaa
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    üniversite 4 teydim.aşığım ölüyörüm bitiyörüm geberiyörüm diyen biri vardı bende.gayet de hoş bi kızdı.çok seviyordum.tam evlenilecek kız tanımıma uyuyordu.nişanlanmak istiyordum ama henüz söylememiştim.aşığım diyen kız 4 ay sonra ayrılalım dedi.niye dedim,ya sen sünnisin biz aleviyiz olmaz dedi.(insanların şu çağda uğraştığı şeye bak)bunu başından beri biliyordun ,ne yani bu mu bahanen dedim,bir süre ayrı kalsak,biraz düşünsek ayakları yaptı. öyle olunca benim sigortalar feci şekilde attı tabi.sonuç olarak bülbül gibi öttürdüm kızı.2 yıl önce bi düğüne gitmiş.ankaradan bir galerici,kızın akrabasından cep telefonunu almış,,, evlenmek istiyormuş ve 2 yıldır da sürekli arıyormuş.zaten gıcık oluyorum o gizli no lara.bin kere kavga çıkardım ve telefon numarasını değiştirmedi.sonuç olarak ayrıldık ama galerici de almadı onu.2 boyunca aradı sordu ama terk ettiğinde 4.sınıftaydım. yaz okulu yok,bütünleme yok tek dersten kalsam 1 yıl uzuyodu ve o esnada terk edildim.çok da sevmeme rağmen inat ettim hiç görüşmedim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    üniversite 4 teydim.aşığım ölüyörüm bitiyörüm geberiyörüm diyen biri vardı bende.gayet de hoş bi kızdı.çok seviyordum.tam evlenilecek kız tanımıma uyuyordu.nişanlanmak istiyordum ama henüz söylememiştim.aşığım diyen kız 4 ay sonra ayrılalım dedi.niye dedim,ya sen sünnisin biz aleviyiz olmaz dedi.(insanların şu çağda uğraştığı şeye bak)bunu başından beri biliyordun ,ne yani bu mu bahanen dedim,bir süre ayrı kalsak,biraz düşünsek ayakları yaptı. öyle olunca benim sigortalar feci şekilde attı tabi.sonuç olarak bülbül gibi öttürdüm kızı.2 yıl önce bi düğüne gitmiş.ankaradan bir galerici,kızın akrabasından cep telefonunu almış,,, evlenmek istiyormuş ve 2 yıldır da sürekli arıyormuş.zaten gıcık oluyorum o gizli no lara.bin kere kavga çıkardım ve telefon numarasını değiştirmedi.sonuç olarak ayrıldık ama galerici de almadı onu.2 boyunca aradı sordu ama terk ettiğinde 4.sınıftaydım. yaz okulu yok,bütünleme yok tek dersten kalsam 1 yıl uzuyodu ve o esnada terk edildim.çok da sevmeme rağmen inat ettim hiç görüşmedim.
    Ama yenile yenile yenmeyi de öğrendik değil mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    anaları gazlıyor bunları.allah bilir o galericiyi de anası tezgahlamıştır.üniversite okuyan orta halli bir adamsan ve çıktığın kıza ankarada 3 katlı villada oturan bir galerici musallat olursa hiç şansın yok.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

25 yıldır açılmıyor bu kapı ağzına ...........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Ama yenile yenile yenmeyi de öğrendik değil mi
    hocam aynen öyle.bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz.işkembeden atmıyoruz.yenile yenile yenmeyi öğrendik!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    anaları gazlıyor bunları.allah bilir o galericiyi de anası tezgahlamıştır.üniversite okuyan orta halli bir adamsan ve çıktığın kıza ankarada 3 katlı villada oturan bir galerici musallat olursa hiç şansın yok.
    Görevimiz tehlike 2 gibi salak bir filmden aklımda kalan tek replik

"Kadınlar maymuna benzerler, bir dalı tutmadan diğerini bırakmazlar"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı

25 yıldır açılmıyor bu kapı ağzına ...........[/B]
    kadir takılırsan eğlenceli bulmazlar sıkıcı bulurlar .açılmaz tabi o kapı.çünkü mehmet ali erbil olmak zorundasın. aynı anda 20 kişiye yazıcaksın. 1 tanesi seni kabul ederse allah bereket versin diyeceksin.yasal prosedür erkekler için böyle işliyor maalesef.

Motosikleti
    Seyhan 125
    hep mi gülcez raf zaten ne oluyosa bu mali karakterimden oluyor ilk yapışıyorlar
    doğal olarak sıkıntılarımız var dinlemiyorlar bile yada ağır geliyor
    en sevmediğim şeyde birinin sıkıntımı dinlememesi
    kaldı ben can kulağı ile dinlerim
    h.a.z

Forumdan Uzaklaştırıldı
    zaten aynı anda 20 kişiye yazamıyorsan , kızlar da bunu anlamışlarsa hepten ayvayı yemişsin demektir.bu utangaç, ezik,medeni cesareti yok,manevi yönden zayıf adam derler senden iğrenirler.ama önüne gelene yazan ve sık sevgili değiştiren bi adam olrusan, ooo bunun kendine güveni var, manevi yönden de güçlü bir erkek, ayrıca da kadınlar bunu tercih ediyorsa bir bildikleri vardır der ve kıyıda duran sevgilisi olmayan efendi çocuğa değil haftada bir sevgili değiştiren zamparalara gider kadın.

ya musti sen hayat müşterektir kadın erkek paylaşır geyiğine kapılmışsın heralde. kadın 13 yaşından itibaren erkekten sadece iltifat,pohpohlanmaya ve .eğlendirilmeye alışmıştır.erkekten hep iltifatlar ve pohpohlanma ve şebeklik görmeye alıştığı için negatif bir şey anlatığın zaman sıkıntıdan geberir ve kaçar.ve sen bird erdini anlattığın zaman hem sıkıcı adam damgası yersin, hem de MANEVİ YÖNDEN GÜÇSÜZ damgası yersin. bu da senden tiksinmesi için yeterlidir.niye çünkü kadın güce tapar..

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı burak89izmir adlı üyeden alıntı
    gecende arkadaslarla cafede konusuyoduk bana kız arkadaşım ben mi motormu dedi ben direk MOTOR dedim sonra bana darıldı bende kızdırdım iyice senin üstüne binsem eve kadar götürürmüsün ...............
    gerisini hiç sormayın :(
    amma espiri yapmışsın abi ya o da sorulurmu kıza ...??

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    zaten aynı anda 20 kişiye yazamıyorsan , kızlar da bunu anlamışlarsa hepten ayvayı yemişsin demektir.bu utangaç, ezik,medeni cesareti yok,manevi yönden zayıf adam derler senden iğrenirler.ama önüne gelene yazan ve sık sevgili değiştiren bi adam olrusan, ooo bunun kendine güveni var, manevi yönden de güçlü bir erkek, ayrıca da kadınlar bunu tercih ediyorsa bir bildikleri vardır der ve kıyıda duran sevgilisi olmayan efendi çocuğa değil haftada bir sevgili değiştiren zamparalara gider kadın.
    Asıl bunu yaparsan kaybedersin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Asıl bunu yaparsan kaybedersin.
    hayatım boyunca 2 kişiye yazdım.(onlara da köpek gibi aşıktım,20 kişiye yazan adamlara gittiler.türk kadını ne kadar yalan söylerse söylesin,zamparalara allah gibi tapar)benim olaylarımda gerek kalmıyodu yazmaya.ortamlardaki sosyal statüme geliyolardı zaten.kadın ne kadar "biz asılamayız kötü kadın damgası yeriz" derse desin bu kocaman bir yalandır.,canı isterse tıpış tıpış gelir.(tabi geldikten sonra ,ona asılmadığınız ve zorluk çıkardığınız için canınıza okur o ayrı.)benim bütün ilişkilerim öyleydi.bence hiç bir kız yazmayan adamı adam yerine koymaz.önüne gelene yazan adam olmazsan medeni cesareti yok,"ezik" damgası yersin.çantada keklik olursun bu cepte der,canına okur.peşinde 20 kişi olan,,,,,sıradan bi kızla peşinde kimse olmayan kimseye yazmayan sıradan adamın ilişkisinde o adamın ezilmemesi imkansızdır.

Motosikleti
    Seyhan 125
    zuhahahaha subay abime gelsin bu topic

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    musti msn den biraz foto göndersene kardeş,ben bi okuyam bunları sonra yorum yapacam,bi .ok anlamadım şimdilik,ama tam raflara göre bi konu o olmadan olmaz,

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İyi hortlattınız ha.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    musti millet başlığı görünce geliyo yavaş yavaş,sen arada bi güncelle bu konuyo,

sonra yangına körükle gideriz..puhahaha

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dürüst olunca kızlar korkup kaçıyor
    bence kız milletine dürüst olmaya gelmez
    sıkılıverirler hemen
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler