Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    kız t shirt giymiş,içine sütyen giymemiş, gögüs uçları kabak gibi belli oluyo,tayt gibi yapışan pantolon giymiş,vaginanın ortasındaki çizgiye kadar belli oluyo, göğsü bağrı açık bişey şey giymiş,göğsünün çatalı görünüyo,beli açık şey giymiş eğilince kıçının çatalı görünüyo, ben kızdığım zaman "kocam mısın nişanlım mısın giyimime karışma" der.kardeşim sen 20 küsur yaşında 30 una yaklaşmış kazık kadar kadınsan ve hala yaşına göre giyinmesini öğrenemediysen o zaman o adam da,lafı koyar yani.(böyle açık saçık giyinmedeki amaç,bir kişiyle yetinilmediği için ortamdaki tüm erkeklerin ilgisini çekmek.egoyu tatmin etmek, erkek arkadaşı kıskandırımak.ama yanlış taktik. kıskandıran kadın ,,,,,adamı kendine daha çok bağlamaz sadece adamı soğutur krediyi tüketir)zaten adama değer vermediği için adamda kredinin bitmesi çok da umurunda değildir. nasıl olsa aleternatifler bitmez.
    Toplumdaki cinsel açlık yüzünden kadınlar açık giyinerek çok çok rahat ilgi çekiyorlar. "Abazan" adama dizaltı etek bile tahrik edicidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Toplumdaki cinsel açlık yüzünden kadınlar açık giyinerek çok çok rahat ilgi çekiyorlar. "Abazan" adama dizaltı etek bile tahrik edicidir.
    kadın diz üstü de giyse zaten fazlasıyla ilgi çekiyor.(çirkin bile olsa).burda sorun kadının doyumsuz bir varlık olması. ilgiye korkunç bir zaafı olması.sevgilisi olduğu halde hala ilgi görmek için açık saçık giyiniyorsa buna tek kişinin ilgisi yetmiyordur,çok eşliliğe eğilimlidir direk yani.bu kadar da basit.yaşına konumuna ,kalıbına göre giyinmeyen birine de raflar da olsa, başkası da lafı koyar yani.etme bulma dünyası.

aç adama abazan diyosun da , bu kadar aç kadına da birşey denir heralde.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Abazanlık erkeklere özgü bir olay değil, ama kadının böyle bir yapıda olduğunu anlamak çoğu erkek için zor bir iş. Kız arkadaşlarımdan hiçbirinin giyimine müdahale etmedim, ama aşırı ve yakışmayan şekilde giyinirlerse uyarımı yaparım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla ben çoğu kez akşam akşam tartışmayalım huzurumuz kaçmasın falan diye görmemezlikten geldim,(aslında onun huzuru çok yerinde oluyordu ama benim huzurum da kaçıyordu tabi) müdahale ettiğimde ise hiç iyi sonuçlar almadım. günümüz kızlarının hayattaki tek değeri kişisel özgürlükleri ve senin duyguların onun kişisel özgürlüğünden daha önemli değil.ortamda erkekler kızın göğüslerine hayran hayran bakarken senin rencide olduğunu ne hissettiğini hiç takmaz.gıkını çıkaramazsın .kro damgası yersin.bas git der .

ondan sonra da yok efenim, "aşık olmuyorlar, aldatıyorlar.adam gibi adam yok diyolar. sen adam gibimisin! ....demek lazım.

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    kız t shirt giymiş,içine sütyen giymemiş, gögüs uçları kabak gibi belli oluyo,tayt gibi yapışan pantolon giymiş,vaginanın ortasındaki çizgiye kadar belli oluyo, göğsü bağrı açık bişey şey giymiş,göğsünün çatalı görünüyo,beli açık şey giymiş eğilince kıçının çatalı görünüyo, ben kızdığım zaman "kocam mısın nişanlım mısın giyimime karışma" der.kardeşim sen 20 küsur yaşında 30 una yaklaşmış kazık kadar kadınsan ve hala yaşına göre giyinmesini öğrenemediysen o zaman o adam da,lafı koyar yani.(böyle açık saçık giyinmedeki amaç,bir kişiyle yetinilmediği için ortamdaki tüm erkeklerin ilgisini çekmek.egoyu tatmin etmek, erkek arkadaşı kıskandırımak.ama yanlış taktik. kıskandıran kadın ,,,,,adamı kendine daha çok bağlamaz sadece adamı soğutur krediyi tüketir)zaten adama değer vermediği için adamda kredinin bitmesi çok da umurunda değildir. nasıl olsa aleternatifler bitmez.
    sen tanımadan mı çıkıyorsun bi kızla.Bi insanla tanışır uyuşup uyuşmadığına bakar ondan sonra birlikte olursun.Tanıyana kadar da bu kız resmi kıyafetle gezmiodur herhalde görüyosundur nasıl giyindiğini.Sen bu kızın nasıl giyindiğini daha önceden kestiremiosan zaten sen kendi aklına yan.Yoksa sen de köprüyü geçene kadarcılardan mısın???Yazık yazık acıyorum

günümüz kızlarının hayattaki tek değeri kişisel özgürlükleri
    sen kendi kişisel özgürlüğüne müdahale ettiriomusun bakalım?Bakarsın yaşam tarzı seninkine uyuosa bi kızla çıkarsın,yaşam tarzı uyuosa da özgürlüğünü kısıtlamaya gerek yok zaten.Ama kendine uygun birini bulucak yeteneğin yoksa ayyrı.Kişisel özgürlükmüş...Biri bişi sölese errkeim errkekkk die şaha kalkmayı bilirsin dimi peehh senin erkekliine beee.
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Durum raporu.
    Daha arkadaş bile olmadan bezdirdi anlayacağınız..
    o aslında senin motorunu seviyor ntalat
    sana dedim sert olacan onlar peşinden koşacak.
    bak bana önce kızlar havalı havalı geziyor etrafımda ama bakan kim sonra yavaş yavaş onlar başlıyor bana yaklaşmaya konuşmak istiyorlar gene yüz vermiyorum(aslında fazla kasmayıp burda karşılık vermem gerekiyor sanırım) sonra çekip gidiyorlar haliyle, ozaman aslında bu kız olabilirmiydi diye biraz düşünüyorum ondan sonra buz dağından bir parçacık buzul kopmuş gibi hissediyorum (the laf made by metehan), acı çekiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı
    sen tanımadan mı çıkıyorsun bi kızla.
    sen kendi kişisel özgürlüğüne müdahale ettiriomusun bakalım?. Ama kendine uygun birini bulucak yeteneğin yoksa ayyrı..
    BUNU DİYECEĞİNİZİ TAHMİN ETMİŞTİM.GENELDE HEP KIŞIN KARDA BUZDA BAŞLAR BENİM İLİŞKİLERİM. İLK BAHARDA AÇILIP SAÇILMAYA BAŞLIYOLAR.

DEKOLTEYE ÇOĞU ZAMAN SESİMİ ÇIKARMASAM DA ORTAMDA ERKEKLERİN KIZIN BİRYERLERİNE HAYRAN HAYRAN BAKMASI VE ETKİLENİP İLGİ GÖSTERMEYE ÇALIŞMALARI SİNİRİMİ BOZAR.SONUÇTA O KIZI ELDE EDENE KADAR ANAMDAN EMDİĞİM SÜT BURNUMDAN GELMİŞ.BİR DE PROMOSYON MU YAPICAZ ELİN HERİFİNE.TABİ SİZ HAVADAN BULDUĞUNUZ İÇİN SİZİN İÇİN ERKEĞİN BİR DEĞERİ YOK. BU KONUDA BİZE ANLAYIŞ GÖSTEREMEZSİNİZ. SİZDE O EMPATİ YOK.ÇÜNKÜ EGOİSTSİNİZ.
    ÖZGÜRLÜKLER BAŞKASININKİNİN BAŞLADIĞI YERE KADARDIR. LİMİTSİZ ÖZGÜRLÜK GİBİ APTALCA BİR SAPLANTIM YOK.ÖZGÜR OLUCAM DİYE KARŞIMDAKİ İNSANIN DUYGULARINI RENCİDE ETMEM EMPATİ DENEN BİŞEY VAR

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    önce kızlar havalı havalı geziyor etrafımda ama bakan kim sonra yavaş yavaş onlar başlıyor bana yaklaşmaya konuşmak istiyorlar gene yüz vermiyorum.sonra çekip gidiyorlar haliyle, ozaman aslında bu kız olabilirmiydi diye biraz düşünüyorum

kaçan balık büyük olur.taktiğin yanlış. kadir takılırsan kız seni sıkıcı bulur ve peşinde o kadar çok aletrnatif varken seninle hiç uğraşmaz.(söylediklerinin aksine, zor adam hiç sevmez ve kendisini eğlendirecek adam arar bunlar. kaddir takılrısan anında MEHMET ALİ ERBİLLERE KAPTIRIRSIN.havada gider.

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Benim hiç motorum olmadı amca
    Size motor die bilirmiyim
    [CENTER][B]Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o´dur.[/B][/CENTER]

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    slient seni bekliyorum

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Valla bir kaç günden beridir bu konuyu takip ediyorum 3 arkadaşımız geceleri tartışıyor burda yanlız konu dağılmış gitmiş.

Hiç sevgilisi olmayan var mı?
    Oldu da ne oldu ki bütün güzel duygularımı kaybettim.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    @orveg puhahaha

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    konuyu senin açtığın belli hiç sevgilin olmadığı da belli komik gelmiş sanırım
    Ama çok şanslısın bazen keşke 2-3 sene evvele gitsemde hayatı tekrar yaşasam diyorum geceleri
    Seni kıskanıyorum durumunun değerini bil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    insanın sevgilisi adam gibiyse "sevgili kavramı" güzel bir olgudur, ama kaprisli hayvanın tekiyse olmaması daha iyidir.sevgilin olmadığı zaman,ne birine ilgi göstermek zorundasındır, ne kızın çevresindeki erkeklerle abuk subuk sosyal ilişkilerine kafa yorarsın......tüm zamanını ve paranı kendine hobilerne ayırırsın.yalnızlık da huzur vericidir.güzeldir.ama bu duyguyu anlamak için en az 5 kızla çıkıp hanyayı konyayı görmüş olmak lazım. kimseyle çıkamamış adama yanlızlık iğrenç gelebilir tabi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Birde seçilmeye değil seçmeye güdülenmişler.

"Bizim kızımızı ne astronotlar ne genetik mühendisleri istedi" replikleriyle devşirilmişler genelde. Oysa, baksanız seçimlerinde eledikleri insanlar kadar bile vasıfları yok çoğunun.

Kendilerini eleyen kişi biz olduğumuzda hayatlarının rutini değişiyor, kimyaları bozuluyor. "Sen kimsin, benden daha iyisini mi bulabileceğini zannediyorsun" ve kendisine alışık olmadığı şekilde davranan erkeğe tutku derecesinde bağlanmak gibi iki zıt uca kaymaları işten bile değil.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Birde seçilmeye değil seçmeye güdülenmişler.

"Bizim kızımızı ne astronotlar ne genetik mühendisleri istedi" replikleriyle devşirilmişler genelde. .
    hocam hay elini kolunu öpeyim..şu sitede beni bir sen alıyosun.bizim seçme şansımız yok çünkü zaten kendimiz seçeneğiz,olmayan şey seçilir mi.de mi hocam. . seçmeye alışmış kadın erkekle eşitlik ister mi ya.

"bir kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır" demiş atalar.bu kadar erkekleri aşşalayıcı bir atasözü olabilir mi. ve 100 de 100 gerçektir de. devamını ben getireyim. "geriye kalan 999 kişi de abaza alır"

kadınlar 13 yaşından beri gördükleri aşırı ilgiden dolayı erkeği olduğu gibi kabullenmek zorunda değiller.çünkü sayısız alternatifleri vardır. ama erkek kadınını olduğu gibi kabullenmek zorundadır..çünkü peşinde 20 kişi sırada beklemiyordur. erkeğin seçme şansı yoktur.erkek boş bulduğuna razı olamk zorundayken kadın canının istediğini seçer.BU BİLE KADIN ERKEK EŞİTSİZLİĞİNE VE KADININ ERKEĞİ EZMESİNE BİR ÖRNEKTİR.([/COLOR] .erkek üşenmeyecek yılmayacak, yüzsüzlük yapacak gerekrise onurunu ayaklar altına alacak aynı anda 20 kişiye yazacak ki bir tanesi lütfedip çıksın.aynı anda 20 kişiye yazmayan erkeğin de zaten hiç şansı yoktur papaz hayatı yaşar.bir kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır bunun nesi aşitlik ya. ben böyle eşitliğin içine türkürürüm.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Az önce rasgele dinlediğim şarkılar içerinde (supreme) Şöyle bir söz dikkatimi çekti.

"And all the best women are married " (Ve bütün "en iyi" kadınlar evlenmiş)

Hayır bütün en iyi kadınlar evlenmedi, evlendikten sonra en iyi oldular.

Çünkü ayakları ancak o zaman yere bastı, birisi ile hayatını birleştirdiği için artık bulutların 9. katında oturan tapılası yaratık tavırlarına ihtiyacı kalmadı ve aramıza indi. Artık önce insan sonra kadın oldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam eazından bal damlıyo bea.helal.....bekarken kesinlikle önce insanız sonra erkeğiz onlar sadece kadın.................

bugun sirkecide bir otelde benden yaşça büyük amerikalı bir bayan arkadaşımla buluşucaktım bekliyordum.tam o sırada otele yeni gelmiş olan iranlı kafileden dünyea güzeli genç bir kız geldi yanıma oturdu. ama oturuş bile gel konuşalım oturuşu. lan dedim şimdi benim hatun gelirse ne halt edicem.hiç de sevmez onları.neyse kız bana nerelisin muhabbetleri yaptıktan sonra,irandan
    bugun geldim ilk kez geliyorum türkiyeye plaja gitmek istiyorum nasıl gidebilirim dedi.şurdan vapura bin adalara git ordan plaja gidersin falan diyorum ama kız konuşuyo en az 10 tane iranlı kafa döndü bizi dinliyo.otel personeli de amerikalıya gelip gittiğim için bana bana tilt zaten.ama kızı bi görücen bilader insan ya insan.medeni cesaretine hasta oldum kızın.bizimkiler gibi 8 kilitli kasa değiller yani.

iranlıya yarın öğlen geleyim beraber gideriz desem kesin "temem" derdi.ama çevredeki iranlı kafalardan ve otel personelinin amerikalıya ötmesinden tırstım.işte hocam diyalog dediğin böyle olur. bizde resmen erkeğin ittirmesiyle kaktırmasıyla yürüyor işler.elini taşın altına sokmaz türk kadını.işine öyle geliyo.

ödediğin bedelin karşılığını isteyince de kötü adam oluyosun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Evet kısa süreli de olsa yurt dışı deneyimi olan birisi olarak bende aynı duyguları paylaşıyorum.

Bir insan hem güzel, hem alçak gönüllü, hem kibar olabilir mi ?

Buralarda pek rastlamadım ama gittiğim yerde insanlar önce insan sonra erkek veya kadındı, Bir yer sormak için buradaki gibi bir erkek gelmesini beklemek zorunda olmamak, adres sorduğun kızın Deniz Akkaya yı kendisine ibrikçi yapacak kadar güzel olması, verdiği adresi man kafam almayınca üşenmeden beni bisikletine artçı atıp gideceğim yere bırakacak kadar kibar olması (hatta beni alşam yapacakları house partye davet etmesi, tabi gitmedim orada kimse Kadir İnanırı tanımaz, madara olmanın alemi yok ), Yoldaki konuşmalarımıza göre aslında oldukça zengin bir ailenin kızı olmasına rağmen ulaşım için bisikleti kullanan bizdeki cherokee jiplerinin içindeki platin saçlı karıların yüzüne tükürme isteği uyandıran bir insan evladını Türkiye de görme şansımız milyarda kaç?

Oralarda geçirdiğim kısa zaman boyunca bu ve bunun gibi olaylara şahit oldum veya yaşadım, ama bu bayanlara karşı içimden cinsellik namına hiçbirşey geçmedi, sadece taktir dugsusu hakimdi,

Tabi Türkiye'ye gelir gelmez gördüğüm uykudan o insanların hemcinslerinden birisi tarafından uyandırıldım.

-Pardon dış hatlar terminalinden....
    -Bananea beaaa
    -?!'^+%

İşte böyle..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam burda güzel kız zaten az da,türkiyede çirkin bi kıza bile adres sormaya kalksan, bu bana yazıyo diye triplere girer ilgi gördüğünü düşünür hem çok hoşuna gider hem de sana bana sarkıyo sapık tribi çeker sorduğuna soracağına pişman olursun.hah hah hah hah.ben de adres sormak için hep erkek ararım.
    Bir insan hem güzel, hem alçak gönüllü, hem kibar olabilir mi ?
    hocam budur ya.zurnanın zooooaaart dediği yer budur işte.bu cümleni insalık tarihine altın harflerle yazıyorum.
    ben de 2 kez dışarı çıktım çeşitli milletlerden bayanlarla diyaloglarım oldu,bir bizimkiler bir de yunanlılar nemrut.sabah karşılaşrısın ne günaydın derler ne merhaba derler bizden beklerler ve hiç sallamazlar.avrupalı ise insan gibi selam verir geçer,salak olur bakakalırım.bir italyan grup vardı kızlarının içinde en çirkini bizim serpil çakmaklının gençlik hali gibi falandı.bazıları hakkaten ornella muti klasındaydı.. bizi tam 1,5 saat üşenmediler italyan barına götürdüler ve yol boyunca da sohbet ettik, hiç o konuşsun ben dinliyim canım isterse iki laf ederim olayı yoktu.muhabbeti ortaklaşa yürütüyosun.yormuyo adamı.önce insan sonra kadın.

dert etme be kardes elbet bi gün seninde olur musti

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler