Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı
    bence arkadaş olunabilir ve senin gibi düşünen insanların olması sosyal açıdan derin bi yaradır) diorum.Bak ikisi de yapıo işşte o diline pelesenk ettiğin kadın erkek eşitliği böyle mi olcak peehhhh
    bunlar hep kızların alternatiflerini gizlemek için uydurdukları bahaneler. asıl senin gibi düşünen kızların çokluğu toplumsal faci.a

madem kadının 20 seneki maaaaaaalleden erkek arkadaşıyla görüşmesi normal, anne de görüşüyo mu 20 seneki maaaaaaalleden erkek arkadaşıyla ,baban da ilkokul 1 den kız sınıf arkadaşlarıyla görüşüyo mu. bunun nesi normal ya...
    ayrıca ,
    senin 20 yaşında kızın 33 küsur yaşında adamla takılsa ne düşünürsün?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    senin 20 yaşında kızın 33 küsur yaşında adamla takılsa ne düşünürsün?
    öyaa gülmekten öldüm burda neden dikkatli okumuosun benim derdim 20 lik çıtırlarn 30 luk adamlarla çıkması demiorum o konuya nerden geldn yaaa

ayrıca çewremde bana ilgi göstersn die 20 erkek tutucaıma bana ilgi gösercek birini bulurum ben.İlişkide sadakat die bişi wardır,güven vardır,bağlılık vardır.Sana uzak kavramlar olabilir ama ben ilişkimi bu tip değer yargılarıyla yürütürüm.Sevgilim dışında kimsenin abuk subuk askıntılıklarına ihtiyacım yok benim.Sen git hayatına giren cadılardan al hıncını
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    valla önümde oturan kız arkadaşım lise sondayken öğretmenimizle sözlendi
    mezun oluncada evlendi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eskiden kız arkadaşlarım ,,,,15 sene önceki ilkokuldan erkek arkadaşlarıyla falan görüşüyolar diye hep kızardım......madem bu çok normal ,senin annen de liseden arkadaşlarıyla görüşüyor mu derdim, ya "annem lise okumamış", ya d< annem kız lisesinde okumuş derlerdi, hırsımdan köpek gibi kudururdum.

Motosikleti
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    valla önümde oturan kız arkadaşım lise sondayken öğretmenimizle sözlendi
    mezun oluncada evlendi
    hata yapmş o kadr yaş farkı oha yani.Ama bak raflar adam arkadaşım dio,ne dio????ARKADAŞIM dio asılmıo yani herkes senin gibi gördüü her kıza manita gözüyle bakmıo ki bu toplumda bazı yerlerde hala güvendeyiz çok şükür
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    Seyhan 125
    unutmuşum
    tüm okul yıkılmıştı
    yoo slient geçen gördüm kız arkadaşımı kayfe içtik konuştuk mutluymuş
    çok iyi bir kızdı öğretmenimizde iyiydi
    allah daha mutlu etsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beni niye aramıyor 15 sene önceki ilkokuldan kız arkadaşlarım derdim,son derece kaşar bir yüz idafesiyle AMA SEN ERKEKSİİİİİİİİN" şeklinde iğrenç bir cevap alırdım. içimden ama sen de o....suuun derdim.dışımdan dediğim zaman anında terk edilrdim.hatta işin facia tarafı şu, içimden öyle dediğimi ve terk edeceğimi de anlarlar ben terk etmeden onlar terk ederlerdi.o şaşkınlıkla kendi kendine "bi dakka ya ben terk edicektim" falan diyosun

Motosikleti
    unutmuşum
    tüm okul yıkılmıştı
    yoo slient geçen gördüm kız arkadaşımı kayfe içtik konuştuk mutluymuş
    çok iyi bir kızdı öğretmenimizde iyiydi
    allah daha mutlu etsin
    hmm ii o zmn allah mutluluklarını arttırsın.Bugünlerde çok yaş farkı tuhaf geliyo ama aslında eskiden hiç de tuhaf deilmiş.Annemle babamın arasında 10 yaş war.Ama annem ruh olarak olgun bir kadın olduğu için dengelemeyi bilmişler

içimden ama sen de o....suuun derdim.dışımdan dediğim zaman anında terk edilrdim
    dışından bunu söylediğinde seni terketmicek bi kız çıkarsa karşına,hiç durma sen terket.Bu ne terbiyesizlik yaa

Motosikleti
    Seyhan 125
    slient biliyorsun kızlar yaşlarına göre daha olgun oluyor
    ve artı daha erken reşit oluyorlar
    aradaki 3-4 yaş fark normal
    slient bu topikten sonra dahada uzamış sanki çenen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    asılmıo yani herkes senin gibi gördüü her kıza manita gözüyle bakmıo ki bu toplumda bazı yerlerde hala güvendeyiz çok şükür
    herkese manita gözüyle baktığımı nerden uyduruyosun.hiç de bile.ben hayatı boyunca iki iki kişiye asılmış bi adamım.(onlarda köpek gibi aşıktım.)....

ama erkekler sevgilileri olması için önüne gelene asılmak zorundalar. 20 kişiye yazıp da biriyle çıkarlarsa allah bereket evrsin derler yani. kız arkadaşımın 20 sene önceki anaokulundan "erkek" sınıf arkadaşına nasıl güvenirim ya...senin annen de ilkokuldan arkadaşlarıyla görüşüyo mu baban da anaokulundan arkadaşlarıyla görüşüyo mu soruma cevap veremiyosun. çünkü cevabı biliyosun.bu gerekimlikler tamamen kıyıda köşede tuttuğnuz yedekleri kamufle etmeye yönelik spekülasyonlar. yemezler.

bence tam tersi. erkek mezun olur, askere gider imanı gevrer orda..gelir iş aramaya başlar hayatın ne olduğunu 20 lerin başında anlar. ama kadın 30 undan önce ne istediğini bile bilmiyo.kadınların erkekten olgunlaştığı koca bir yalan.tam tersi.

Motosikleti
    herkese manita gözüyle baktığımı nerden uyduruyosun.hiç de bile.ben hayatı boyunca iki iki kişiye asılmış bi adamım.(onlarda köpek gibi aşıktım.)....

ama erkekler sevgilileri olması için önüne gelene asılmak zorundalar. 20 kişiye yazıp da biriyle çıkarlarsa allah bereket evrsin derler yani. kız arkadaşımın 20 sene önceki anaokulundan "erkek" sınıf arkadaşına nasıl güvenirim ya...senin annen de ilkokuldan arkadaşlarıyla görüşüyo mu baban da anaokulundan arkadaşlarıyla görüşüyo mu soruma cevap veremiyosun. çünkü cevabı biliyosun.bu gerekimlikler tamamen kıyıda köşede tuttuğnuz yedekleri kamufle etmeye yönelik spekülasyonlar. yemezler.
    hadi canımm yemezlermişş aman yesinler seni serrrtt errrkekkk peeehhhhh....Ben sana bu sorunun cewabını daha önce wermiştim ama anlamakta zorluk çektiin için 100 defa soruosun tabi.Benim annemle babamın arkadaşları ortaktır demiştim ayrıca annem ve babamö seni zerre kadar ilgilendirmez de demiştim.Ayrıca sen arkadaş olmaz kızla erkekten diosun e böyle diyen birinin de kızlara bakışı ortadadır.Ayrıca bir kıza,üstelik sewgilisi olan bir kıza bu kadar ağır küfür edebilecek kadar sığ adamların yaşadığı bir ülkede yaşıyorum ve hala aklıselim bir insanım demekki allah bana sabır vermiş.
    bi de atladığım bişi war;musticim bak kızla oturduk kahve içtik demişsin kıza karşı herhangi bir artniyetin war mıydı??Hayır yani bence yoktur ama raflar burda malum....

Motosikleti
    Seyhan 125
    bu arada aşk msne kadar düştüyse
    ilk günkü tanışlıktan sonra iki tarafta yatağa düştüyse

bunlarıda düşünmek lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ayrıca sen arkadaş olmaz kızla erkekten diosun e böyle diyen birinin de kızlara bakışı ortadadır.bi de atladığım bişi war;musticim bak kızla oturduk kahve içtik demişsin kıza karşı herhangi bir artniyetin war mıydı??Hayır yani bence yoktur ama raflar burda malum....
    bunları yazan bi kız ya aşırı saftoriktir, ya da saftoriği oynayan cin biridir.%90 2. si.

kadınla erkek ateşle baruttur. arkadaş markadaş olamazlar.ben de çevremdeki bayan arkadaşlarıma bakıyorum %90 ıyla kesin çıkarım yani.hepsi ayar.

erkekler arasında arkadaşlık bağları çok güçlüdür.zaten o adamın kadınla sosyal arkadaş olmaya ihtiyacı yok bi kere.karnı aç adam nargile içmez önce yemek yer.

arkadaş çevremdeki standartlarıma uyan tipler de canları istese %90 benimle çıkabilirler. kadın erkek arkadaşlığı doğa kanunlarına yakırı ve temeli çürük bir arkadaşlık modelidir."ERKEK" arkadaşlarının arkadaşlığına çok da güvenme.

ayrıca karşımdaki insan o küfürü hak ediyorsa niye tepkimi belirtmiyim ya.

Motosikleti
    bunları yazan bi kız ya aşırı saftoriktir, ya da saftoriği oynayan cin biridir.%90 2. si.
    kadınla erkek ateşle baruttur. arkadaş markadaş olamazlar.ben de çevremdeki bayan arkadaşlarıma bakıyorum %90 ıyla kesin çıkarım yani.hepsi ayar.
    1.si saftorik fln deilim salağa da yatmıorum neysem oyum ki zaten bir erkekle bayanın arkadaş olamayacağını bu kadar şiddetle savunuyosan senin çevrendeki kızlara bakışın malummuşşşş

2.si sen çevreni düzgün insanlardan kurmamışsan,senin çevrendeki kızların ayarı gevşekse ben ne yapayım

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    bu arada aşk msne kadar düştüyse
    ilk günkü tanışlıktan sonra iki tarafta yatağa düştüyse

bunlarıda düşünmek lazım
    Burda yalnış bi şey var
    o msn ye düşen aşk değildir, aşktır diyen hiç aşık olmamıştır,
    insanda bazı elektriklenmeler bazen saniyede çiftleri yatağa atar bu doğal ama bunun dışında herkesle düşüp kalkan tipler (ne erkek-ne kadın) kesinlikle aşık olmamıştır, aşkın ne demek olduğunu bilmiyorlardır, ve bu gibi insanların aşk tanımı yapması çok tehlikelidir çünkü bunu dinleyen veya okuyan bireyler alkı sırf yatak oyunu veya çıkar oyunu sanıp kendi hayatlarınıda buna göre yönlendirirler
    kısacası aşkı hiç yaşamamış kadın-erkek ilişkilerinde cinsellikten başka şeylerinde varolduğunu bilmeyen arkadaşlar bu konularda yorum yapıp insanları etkilemesin!!!

Motosikleti
    Seyhan 125
    speedy nedense çevremde çok var böyle tip
    hiçte tasvip etmiyorum kaldı gıcık oluyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sewgilisi olan bir kıza bu kadar ağır küfür edebilecek kadar sığ adamların yaşadığı bir ülkede yaşıyorum ...
    kız t shirt giymiş,içine sütyen giymemiş, gögüs uçları kabak gibi belli oluyo,tayt gibi yapışan pantolon giymiş,vaginanın ortasındaki çizgiye kadar belli oluyo, göğsü bağrı açık bişey şey giymiş,göğsünün çatalı görünüyo,beli açık şey giymiş eğilince kıçının çatalı görünüyo, ben kızdığım zaman "kocam mısın nişanlım mısın giyimime karışma" der.kardeşim sen 20 küsur yaşında 30 una yaklaşmış kazık kadar kadınsan ve hala yaşına göre giyinmesini öğrenemediysen o zaman o adam da,lafı koyar yani.(böyle açık saçık giyinmedeki amaç,bir kişiyle yetinilmediği için ortamdaki tüm erkeklerin ilgisini çekmek.egoyu tatmin etmek, erkek arkadaşı kıskandırımak.ama yanlış taktik. kıskandıran kadın ,,,,,adamı kendine daha çok bağlamaz sadece adamı soğutur krediyi tüketir)zaten adama değer vermediği için adamda kredinin bitmesi çok da umurunda değildir. nasıl olsa aleternatifler bitmez.

Motosikleti
    Seyhan 125
    slient be eskidende vardı dayak
    kızma ama hakediyor çoğu
    hem gücünüz yeterse sizde dövün

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Durum raporu.

Bu başlık altına daha önce size motor sahibi olduktan sonra tanımadığım bayanlardan gelen garip ilgiden ve mesajlardan bahsetmiştim.

Neyse. Buralarda arkadaşla gezerken o hanıma rastladık. Tabi zatı hatundan anlamlı bakışmalar ve bilindik erkek kadın elektriği dedikleri şey. (sonradan beni bu bayanla buluşturma işinin ayarlandığı kanaati oluştu)

Peki gidip konuşalım o zaman ne olacaksa olsun.

-Hayırlı akşamlar
    -ii akşamlar
    -mümkünse biraz konuşabilir miyiz
    -Hayöör
    Ben hayatımda böyle bir hayır duymadım. Sanki ne işin var burada sen kimsin ben kim bakışı da bu dudak büzülerek atılan bakışa eşlik ediyordu.

-Peki rahatsız ettim galiba. Bir yanlış anlaşılma oldu sanırım

Peki hatun kişi sorarım sana neden ? Neden bu sebepsiz tavırlar..

Sonradan işin özü anlaşıldı.. Ağır bayan ya bizimkisi illa erkek peşinden koşacak. Öyle bir seferde olmazmış, zor kızmış falan filan...... (bu bilgiler bana nasıl ulaştı demeyin o ayrı bir hikaye.. ..)

Böyle mantıksız bir işi var mı? Sen bana teklif et önce kabul etmeyim ikincisinde edeceğim. Neyi oynuyoruz biz..

Peki dedim o zaman nedir seni ağır yapan ?

E ben bayanım..
    E bende erkeğim.. Gencim, yakışıklıyım, sırım gibiyim,tahsilliyim, kariyerim var,keser sapı..töbe töbe.

Daha arkadaş bile olmadan bezdirdi anlayacağınız..
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Seyhan 125
    muhahahahaahahaha
    ağır bayan

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler