Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ee peki hani dürüstlük önemliydi vs.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    uyan musti uyan. 21. yüzyıldayız. önemli olanın dürüstlük olması lazım, ama önemli olan para. bu her konuda geçerlidir, bu başlığa atfetmeyin sadece.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Seyhan 125
    water ve watergun tşk ettim
    ama bir kız için yada 3-5 kuruş için kişiliğimi bozamam
    variim yalnız öleyim ama en azından arkamdan iyi insandı desinler
    benim için yarın yok
    belkide senelerdir ondan oyalandım yalan söyleyemem çünkü
    hele kibirim hiç olmaz olduğumu anlatırım
    neyse

Motosikleti
    speederbike
    ben de onu diyorum. a ilkesine inanıyorsan, ve tüm dünya b ilkesine inanıyorsa a'dan vazgeçmeyin. tabii b'ye inanmaya başlarsanız da zorla a ilkesinde durmayın.
    herkes kendinden sorumludur. yıllar sonra vicdanınız size hesap sorduğunda "ama o şöyle yapmıştı da ben de istemediğim halde böyle yaptım" geçerli bir mazeret olmayacaktır.

Motosikleti
    Seyhan 125
    hayatımda tek varlığım aklım bide işte inandığım değerler bu yolda gidiyorum
    hiç bir yanyola sapmam kızmış vs. önemli değil yalnız ama doğru ölmeyi kabullenirim
    yalnız kızların % 80 nden şunu duyuyorum dürüstlük önemli
    yalan küllli yalan

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Keşke hiç olmasaydı ...

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    water ve watergun tşk ettim
    ama bir kız için yada 3-5 kuruş için kişiliğimi bozamam
    variim yalnız öleyim ama en azından arkamdan iyi insandı desinler
    benim için yarın yok
    belkide senelerdir ondan oyalandım yalan söyleyemem çünkü
    hele kibirim hiç olmaz olduğumu anlatırım
    neyse
    olay budur adamım.
    Allah kadının da erkeğinde merdi ile karşılaştırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    ama türkiye'de şu da var. erkek kızı elde etmek üzere bir türlü şaklabanlık yapar, adeta bir don juan kesilir. kız aşık olur (veya senin deyiminle aşık olmuş gibi görünür). erkekle evlenir. 1 ay sonra erkek evde don atlet gezmeye, çoraplarını orada burada bırakmaya, kadın itiraz etse şiddet kullanmaya başlar. ondan sonra aşırı kıskançlık gösterir. kadını eve hapseder, eline bir çocuk verir. ondan sonra da evde kadını çocukla başbaşa bırakıp yeni kadınların peşine düşer.
    erkeklerin bu davranışı mantıklı mı? sakın kadınlar öyle olduğu için falan filan deme. onurlu bir insan karşısındakine göre değil, kendi değer yargılarına göre hareket eder. eğer o kadını kıskanıyorsan sen de başka kadına bakmayacaksın, bu kadar, nokta.
    erkek üniversite bitirip,askerlik yapmadan,gelip kalantor bir işe girip,okkalı bir maaşa kavuşmadan,yani 30 undan önce ne toplum ne de kadın tarafından kesinlikle adam yerine konmaz.(erkek bunlara sahip olmadan karşı cinse duygusal bir şeyler hissetse bile adama gülerler).erkek hayatının en çileli dönemerinde (15-30 arası) karşı cinsten destek değil aşağılanma görür.erkek 30 yaşına gelip de bunlara sahip olunca artık güçlüdür ve toplumdan kadınlardan ilgi görür.tabi ki o saatten sonra o yaşadıklarının acısını çıkarıyorlar.evet HER BAŞARILI ERKEĞİN ARKASINDA BİR KADIN VARDIR AMA ADAM O BAŞARIYI ELDE ETTİKTEN SONRA GELİR O KADIN......gençken(15-30 arası) kadın güçlüdür ezer, orta yaşta(30-45) ise erkek güçlüdür. gençken yaşadığı rezilliklerin acısını çıkarır.etme bulma dünyası.zorunuza gitmesin.

ama bulsa o ideal erkeği ne para ne pul hiç bişey önemli değildir...[COLOR="red"]HAYATI HİÇ TANIMIYOSUN DÜNYA BU KADAR İYİ DEĞİL

onurlu bir insan karşısındakine göre değil, kendi değer yargılarına göre hareket eder.DOĞADA TÜM CANLI TÜRLERİNDE EŞLERİ DİŞİLER SEÇER.erkek kendi seçenektir zaten.. bu yüzden erkek gidip de ben buyum arkadaş doğrum bu beni olduğum gibi kabul et diyemez.bunu derse hayatı boyunca pohpohlanmaya alışmış kadın egosunun sarsılsığını düşünür yığınla da alternatifi olduğu için anında dik kafalı erkeği anında şutlar..eğer o kadını kıskanıyorsan sen de başka kadına bakmayacaksın, bu kadar, nokta.[/QUOTE].......o zaman siz de biriyle birlikteyken adam olun da 35 sene önceki ilkokuldan erkek sınıf arkadaşlarınızla maaaaaaalleden çocukluk arkadaşlarınızla abuk subuk saçma sapan laubali mubabbetlere girmeyin.resmen gel beni aldat diyosunuz çoğu zaman.tabi rahat huzur batar kadına zaten illa acı çekicek, buna da EAŞK dicek.

darky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    no girl dont cry

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Alıntı darky adlı üyeden alıntı
    no girl dont cry
    ne demek hepimiz gay mi olacağız (allah korusun)) Katılmıyorum bu fikre--ama şöyle olabilirdi 'bol haşhaş bol vitamin'

eroles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yes money yes a lot of girl

çağımızın kızları gıyıme kusama baktıkca bu hep boyle gıder

Forumdan Uzaklaştırıldı
    biz tek kanallı TRT dönemi çocuklarıyız. 1990 yılında STAR 1 adıyla ilk tv açıldığında 12 yaşında falandık.TRT den alacağımızı aldık.türkan şorayın oynadığı fedakar AŞIK OLABİLEN DUYGULU kadınları,kadir abidinin oynadığı aşık ve sahiplenici erkeği görerek büyüdük beynimize yerleşti.sandık ki biz de öyle oluciiiz.ama sokağa çıkıp da insan içine karışıtığımızda bunların hepsinin uydurma olduğunu gördük. ne aşık olan fedakar duygusal kadınlar ne de aşkına sahip çıkmaya çalışan erkekler kalmıştı ortada.analarının da gazlamasıyla,güce yani para ve statüye allah gibi tapan oynak kızlar ve onların suyuna gidip parsayı toplamaya çalışan şaklaban erkekler sarmıştı her tarafı.biz de kadir abi ekolünü temsile den gençler olarak yeri geldi efendi çocuk olduğumuz için sıkıcı, yeri geldi kızın dieğr erkeklerle sürtmesine tepki gösterdiğimiz için kro, yeri geldi yobaz damgası yedik.sonuç olarak gördük ki o kadınlar filmlerdeymiş. biizm de dönüşümüz muhteşem oldu tabi.çocuğum olsa 30 una kadar sadece kariyer düşünmesini ve karşı cinsten hiç bir şey beklememesini ve sallamamasını beynine beynine kazırım.ulu insan nasretti hocam 500 yıl önce söylemiş.PARAYI VEREAN DÜDÜĞÜ ÇALAR! biz yaşayarak fark ettik kimse anlatmadı.

adam yerine konmak için GÜÇ=STATÜ,PARA gerekliyse o zaman onlara sahip olunca da büyük bir zevkle ve şevkle FİYATIN NE KADAR demek en doğal hakkımız

Motosikleti
    speederbike
    GüÇ=STATÜ+PARA eşitliği gerçektir. ama gerçek olması aynı zamanda doğru da olduğunu göstermez. kadınlar, evet, eski erkek arkadaşlarıyla çok konuşurlar, çünkü onları arkadaş bilirler. oysa onlarla konuşurken hepsinin kafasında olan "acaba?" soru baloncuğundan habersizdirler.
    şimdi... 30'undan sonra acısını çıkarttım diyorsun. oysa 15 yaşındayken nefret ettiğin tipler 30 yaşındaki insanlardı. yani nefret ettiğin şeye dönüşmüşsün. intikam duygusu bir insanı böyle değiştirir işte.

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abartmışsınız beyler allah herkese gönlüne göre versin...

Motosikleti
    speederbike
    erkeklerin doğasında vardır abartı.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    erkeklerin doğasında vardır abartı.
    yanılıyorsun erkekler küçümsemeye kadınlar abartmaya eğilimlidir daha çok.
    erkekler sadece daha şiddetli tepki verirler kadınlara göre.

Motosikleti
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı
    abartmışsınız beyler allah herkese gönlüne göre versin...
    yani böyle bi gerçekliği kabul ediyosun

Motosikleti
    speederbike
    niye? her erkek kendi özelliklerini abartır.

Motosikleti
    niye? her erkek kendi özelliklerini abartır.
    yok öyle bi şey biz erkek deilmiyiz

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @raflar

Sen kadınlar konusunda başarısızsan bunun sebebi sadece kadınlar değildir.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler