Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    erkeğimiz de kendine tapar, kadını meta olarak görür.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    burda bin kere yazdık.kadın güce tapar. bu yüzden de kendine güveni olmayan erkeğin hiç sansı yok.hıyarın birisindir ve senden hiç bir cacık olmacağının da farkındasındır. ama kadına kendini DAVİD BACKHAM gibi ulaşılmaz gösterirsen kadını tavlarsın.(bunda kadının mazoşist olması,zoru sevmesi,rahatın fena halde batmasının da çok etkisi var. )erkeğimiz kendine tapmak zorunda. türk kadını mütevazi erkeğe eanında ezik damgası vurur.anında siler.kadını niye meta olarak gördümüzü bin kere yazdık burda. nasıl olsa daha iyisi de karşıma çıkacak hesabı sallamazlar...evlenene kadar misafir sanatçıyız.açıkça söylüyolar.(AMA ELDE TUTMAK İÇİN AŞIĞI İYİ OYNARLAR) aşık olacak kadar davar değiliz.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bencede asık olacak kadar davar degıloız
    Yeni yine yeniden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kadınlar EEAAAŞK EEEAAAŞK diye inim inim inliyolar ama bu dümen.onların derdi aşık olmak falan değil.sadece kendilerine aşık olunması. mümkünse bir adamın eaşık olması da değil.ortamdaki herkesin aşık olması ve egolarının tatmini.hadise bu yani. çevremde 100 tane aşık olmuş erkek görmüşsem bir tane bile aşık olmuş kadına raslamadım bugune kadar. hatta bugune kadar hiç aşık olmadım diye kadın da çok gördüm. niye , çünkü 13 yaşından beri o kadar aşırı ilgi görüyolar ki artık ilahe olduklarına kendileri de inanıyorlar.....megalomanlık tavan yapmış kendilerine aşıklar başkalarına verecek sevgileri kalmamış duygu muydu hak getire.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    +1000000 sana
    Yeni yine yeniden

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    ama kadına kendini DAVİD BACKHAM gibi ulaşılmaz gösterirsen kadını tavlarsın.(bunda kadının mazoşist olması,zoru sevmesi,rahatın fena halde batmasının da çok etkisi var. )
    Valla ne diyim,doğru....

aşık olacak kadar davar değiliz.
    aşık olmak davarlık değildir,aşık olmak çok başka bi duygudur,
    ve de kenanımın dediği gibi " her yiğidin harcı değildir...."

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    bencede asık olacak kadar davar degıloız
    yaaa sabırrrrrrrrrrrrrr aşık olun da görelim sizi
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Hepinize teşekkür ederim.

Arada seviye lan lun konumuna kadar düşse bile genelde çok keyifli bir tartışma olmuş.

Ben tamamen olmasa bile raflar'ın ediz hun M.Ali. Erbil çıkarımına katılıyorum. Sanırım sebebi bu sıralar Ediz Hun dan M.Ali. formatına kaymamdan olsa gerek.
    Sonuçlarını hayretler içesinde izlemekteyim.

Efendi efendi aylarca sürekli geçtiğim yollarda karşıdan kleopatra edasıyla gelen bayanlar, aynı yoldan motosikletimle geçince, nedense beni soruşturup tanışma fırsatları yaratmaya çalışmakta, yetmiyormuş gibi mesai arkadaşlarımdan aldıkları telefon numarama mesajlar gönderir oldular.

Neden ? Çünkü kadınlar ne kadar "geliştik, milenyum insanı olduk" deseler de binlerce yıl önceki halefleri gibi güce tapıyorlar. Kendisini koruyan, tüm ihtiyaçlarını gören, hemcinsleri yanında kendisini daha üstün hissettiren erkeğe kendilerini teslim ederler.

Bu erkeğin kısa boylu, kel, şişman, kötü diksiyonlu, çarpık dişli olması pek te önemli değildir onlar için.Önemli olan ona istediği hayatı ve gücü yaşatabilmesidir.Ve bu adamı kötü seviştiği içinde terk etmezler. Sadece parası bitince veya daha paralı birisini bulunca ondan ayrılırlar o zamana kadar aldatarak idare ederler.

Erkeklerse daha ziyade fiziki anlamda güce önem verirler. evde kumandanın kendi ellerinde olmasının, bindiği arabanın kontrolünün kendisinde olmasının, aldığı elektronik ve mekanik oyuncaklarla olmasının hazzı onun için yeterlidir.

Siz hiç evde kumandayı kendi hakimiyetinde tutan bir kadın gördünüz mü ? kadınlar bu bakımdan erkeklerden daha kıvrak zekaya sahiptirler. Onlar kumandayı tutan adamın görünmez kumandasını elinde tutarak zaten oyunu baştan kazanmışlardır.

Ne yazık ki ülkemizdeki kadınlarda (belki dünyadaki) birşeyi kendisi başarmak yerine başaran erkeğe yapışıp kendisini kurtarma içgüdüsü kuvvetlidir. Nadiren de olsa önemli mevkilere gelen kadınlara baktığınızda gördüğünüz annelik duygusundan, narinlikten, kısacası kadınlıktan uzaklaşmış, adeta erkekleşmiş kişileri görürsünüz.

Bir kadın kendinden mali ve kültürel olarak çok zengin bir erkeğe yamandığı zaman "AFERİN AKILLI KIZMIŞ" övgüsü ve bir miktar kıskançlıkla karşılanırken aynısını yapan bir erkek "JİGOLO" diye adlandırılır. Neden ?

Tabi bunlar genelleme yani %51 ve fazlası. Bazen karşılaştığım seviyeli ilişkiler kendisine hakim bayanar bana dünyada hala hayat var dedirtiyor

Bu yazıyı Aşkı çözdüğüne inandığım rahmetli dedemle evlilik üzerine yaptığımız bir konuşmada söylediği sözlerle bitirmek istiyorum.

"Ertuğrul; göğüslerle, bacaklarla evlenilmez, 20 yıl sonra sabah uyanında yanında görmek istediğin sıcaklıkla evlenilir."
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    SPEDY türkiyede 30 milyondan fazla erkek var ama hepsi 3 kalıp demedim.tabi ki 3 den fazla o kalıplar,,,, ama belli modeller tabi ki var. senin tip de zampara tipi yani.tatil yörelerinden otellerde çalışan acayip zampara tipler vardır felaket hatunlarla takılırlar,, onları da andırıyosun biraz.
    hep yanlış tespit hep yanlışş

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    "Ertuğrul; göğüslerle, bacaklarla evlenilmez, 20 yıl sonra sabah uyanında yanında görmek istediğin sıcaklıkla evlenilir."

akira;
    Allah gani gani rahmet eylesin deden büyük insanmış, çünkü büyük insanlar küçük laf etmezler. Ruhu şad olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    DİSY aşık olduk biliyoruz ne nane bişey olduğunu.aşık olduğumuz kızın peşindeki 20 adam sayesinde nasıl insanlıktan çıkıp psikopata bağladığını,hem kızın megalomanlığıyla hem peşindeki yavşak adamlarla ve hem kendi onurumuzla nasıl savaş verdiğimizi bir biz bir de allah bilir.ama siz oturuğunuz yerden hiç bir emek vermeden ve SEÇEREK adam bulduğunuz için aşık olduğumuzdaki psikolojimizi anlamanızn olanaksız..
    ERTUĞRUL, ben de eskiden ediz hun iken kadir moduna geçmiş insanlardanım.ama mehmet ali erbil moduna geçmeyi çok isterdim.o ketolar gerçekten çok renkli yaşıyorlar.ertuğrul yazına aynen imzamı atarım. çok doğru

bence her erkeğin gençken bir salak aşık ediz hun dönemi oluyor.2 kez falan aşık olduktan ve bir kaç okkalı kazıktan sonra hanyayı konyayı görüp doğru yolu buluyouz.maymun gözünü açıyor.ama açmamış gibi davranmak lazım o saatten sonra. salağa yatmak lazım yani.

Motosikleti

bence her erkeğin gençken bir salak aşık ediz hun dönemi oluyor.2 kez falan aşık olduktan ve bir kaç okkalı kazıktan sonra hanyayı konyayı görüp doğru yolu buluyouz.maymun gözünü açıyor.ama açmamış gibi davranmak lazım o saatten sonra. salağa yatmak lazım yani.
    demek sence birden fazla aşık olunabiliyor. ama bence insanların(kadın-erkek) yaşamları boyunca bi tane aşkı olur.. tam anlamıyla diğerlerine aşk diyemeyiz belki heves belki sevgi ama aşk otuz yıl sonra gözlerini yumduğunda o kişiyi görmektir ee gözlerini yumduğunda 3-5 kişi görmezsin sadece aşkını görürsün diğerleri bi nevi ağrı kesicidir, iyi gelir ama tedavi etmezler etkileri sürdükçe belki unutursun ama geçicidir, etkisi bittiğinde yine aşkın gelir aklına...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla bence aşk en fazla iki kere olur. birinde kapılırsın gidersin ,,,,,zar zor atlatırsın, ikincisinde de ya o zamanlar çocuktuk anlamıyoduk bu sefer gerçekten aşık oldum diyosunn, ama onu da atlatınca hadi lan bunlar boş işler diyosun kendi kendine.

Motosikleti
    işte demek istediğim bu bazen yaşarken aşık oldum sanıyorsun ama bitince bakıyosunki yok böyle bişey gerçek aşkta ise hiç bi zaman atlatamıyorsun her zaman kalbinin ve beyninin bi yerlerinde...

Motosikleti
    speederbike
    her aşk ölmeye mahkumdur. baki olan sevgidir. marifet ölmesi kesin olan aşkı sevgiye çevirmektir. aşk kendi tükenirken etrafını da yakar. sevgi ise yapıcıdır, var olmak için emek ister. evet, aşk çok güzeldir, ama uzun vadede iki tarafı da küle çevirir.
    raflar, karşı cinsten birkaç kişi yüzünden inançlarını ideallerini değiştirmişsen demek ki değerlerine yeteri kadar inanmamışsın... ve sen de karanlık tarafa geçmişsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla water ben aşka önem vermiyoum sevgi kalıcı ve bence daha gerçek.benim aşkla maşkla işim olmaz. sağlıklı bir duygu değil çünkü.ahmet ümiti sevmem ama EAŞK, KÖPEKLİKTİR demiş aynen katılıyorum.aşk fazla eziyetli bir duygu.insani buluyorum .sevgi önemli.

valla doğar doğmaz hayatın porovosyoneli(!) olmuyoruz.insan doğrularını yaşayarak buluyor.kimlik kişilik zamanla oturuyor eski hatalarını yapmıyosun.empati denen bir şey var(türk insanında 10 gram bile olmayan bi kavram).empati yapabilen,bencil olmayan anlayışlı bir kız bulursam niye aldatayım , niye ezeyim.o da insan.ama bu dediğim kavramlara sahip kız türkiyede yok gibi.hepsi megaloman bence

Motosikleti
    speederbike
    ama türkiye'de şu da var. erkek kızı elde etmek üzere bir türlü şaklabanlık yapar, adeta bir don juan kesilir. kız aşık olur (veya senin deyiminle aşık olmuş gibi görünür). erkekle evlenir. 1 ay sonra erkek evde don atlet gezmeye, çoraplarını orada burada bırakmaya, kadın itiraz etse şiddet kullanmaya başlar. ondan sonra aşırı kıskançlık gösterir. kadını eve hapseder, eline bir çocuk verir. ondan sonra da evde kadını çocukla başbaşa bırakıp yeni kadınların peşine düşer.
    erkeklerin bu davranışı mantıklı mı? sakın kadınlar öyle olduğu için falan filan deme. onurlu bir insan karşısındakine göre değil, kendi değer yargılarına göre hareket eder. eğer o kadını kıskanıyorsan sen de başka kadına bakmayacaksın, bu kadar, nokta.

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Ben bu kiz arkadas mevzusuna ayri bir acidan bakmak istiyorum. Arkadaslar butun kadinlar yilandir ama her yilan zehirli degildir diyecegim yani nebilim her benim diyen erkek iyi bir serpentiyolog(yilan bilimci) olmak zorunda cunku kara mamba ile zehirsiz sirin cayir yilanini ayirmak cidden uzmanlik isidir
    Gecenlerde bilim teknik dergisinde bi yazi okudum bide onu sizinle paylasim amerikada tarlalara bi cesit bitki biti dadanmis ekinleri mundar ediomus. bu bitki biti sadece geceleri uruyebiliyor ve erkekleri sinirsiz sayida disi ile beraber olurken disi bitki bitleri sadece bir erkekle ciftlesebiliyormus. Amerikali genetik uzmanlari duruma mudahale etmisler ve bu bitki bitlerinin erkeklerine bir deniz anasindan aldiklari fosforlu renk genini ekledikten sonra bu bitki bitlerini kisirlastirmislar. Gece olunca bu fosforlu ama kisir bitki bitleriyle ciftlesmek istemis butun disi bitki bitleri ve bu bitlerde kisir olduklari icin populasyon ice cokmus
    Simdi bu anlattiklarimla bizim reel hayattaki hatunlar arasinda ne baginti kurabiliriz diceksiniz. Ama bizim hatunlar degil midir metroseksuel erkek kavramini ortaya cikaran nerde kadinsi erkek var gidip ona asilan, fosforlu elbise giyen erkek musvettelerine prim yaptiran zaten kadinin zihniyeti hep budur. Bakar cocuk cok yakisikli iki bakis cocukla beraber olur ye sevgilim ye cocuk sismanlayinca cocugu postalar, Hatun bakar sokakta iki gay dolasiyor aklina takilir bunlar neden gay gidip tiplerden biriyle beraber olur elemani normale cevirincede postalar
    Isde boledir hatunlar zaten basimiza gelen butun kotuluklerin sebebide bu hatunlardir. Bakiniz adem'le havva, havva yemeseydi elmayi hepimiz cenneteydik Bakin yunan mitolojisine pandoranin kutusu der. Bu pandora hos bi hatun merakindan acior o kutuyuda ve insanligin basina gelen butun kotuluklerin sebebi oluyor.
    Kadinlar hakkinda yorumlarim bunlar Var mi Ayni fikirde olan?

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    arkadaşlar kapansın konu kızlar kadar bende suçluyum kızlar bakımlı erkeklerden hoşlanır... gerçi artık herşey ye kürküm ye...
    ama ben 15imden beri hep çalıştım iş güç bakamadım kendime
    elime ne geçti çalıştımda hiçbişi ailem saolsun herşeyi hesapladım
    ailemi hesaplayamadım onlar eldende el oldu

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    ama türkiye'de şu da var. erkek kızı elde etmek üzere bir türlü şaklabanlık yapar, adeta bir don juan kesilir. kız aşık olur (veya senin deyiminle aşık olmuş gibi görünür). erkekle evlenir. 1 ay sonra erkek evde don atlet gezmeye, çoraplarını orada burada bırakmaya, kadın itiraz etse şiddet kullanmaya başlar. ondan sonra aşırı kıskançlık gösterir. kadını eve hapseder, eline bir çocuk verir. ondan sonra da evde kadını çocukla başbaşa bırakıp yeni kadınların peşine düşer.
    erkeklerin bu davranışı mantıklı mı? sakın kadınlar öyle olduğu için falan filan deme. onurlu bir insan karşısındakine göre değil, kendi değer yargılarına göre hareket eder. eğer o kadını kıskanıyorsan sen de başka kadına bakmayacaksın, bu kadar, nokta.
    ÇOK GÜZEL TARİF ETMİŞSİN.. işte bu yüzdendir ki bizim kadınlarımız tarif ettiğin erkek modelinden(çoğu türk erkeği böyledir) farklı hayatı paylaşan onları mutlu edeceklerine inandıkları erkeği arar nitekim çoğumuz böyle olduğundan kadın daldan dala konar arar durur hayalindeki ideal erkeği (çoğu zaman bulamaz) baktı olmuyo yaşta geçecek madem hepsi aynı bari farkı zenginliği olan birine gideyim der... ama bulsa o ideal erkeği ne para ne pul hiç bişey önemli değildir...
    insanlar hayatı paylaşacağı kişileri geçinebileceği insanlardan seçmek isterler. bayanlar bu yüzden daha sosyal eşiyle dışarı çıkıp gezen hayatını ona ortak eden, onu horlamayan sevip bağrına basacak toplumdaki genel bayan HORGÖRÜSÜ karşısında onu kollayan erkeği ararlar.
    Bu yüzden onları böyle arayışlara iten şey biz erkeklerin HASTALIKLI olmasıdır!!!

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Yaaa arakadaşlar boş werin bu mevzuyu insanlık var olduğundan beri bu mevzu çözülemedi.. Doğru insanı bulduğunuz anda kaybetmeyin yeter.
    Merak etme musti doğru insanla da mutlaka bir gün bir yerde karşılaşacaksın. sakın aramaya kalkma, kader yollarınızı mutlaka birleştirecektir. Seni zaten yakından tanıyor gibiyim. Kadir kıymet bilmeyen birisine kaşı gözü yada vücudu güzel diye kapılırsan hayatını zından edebilirsin. Onun için zamana bırak emin ol o seni bulacaktır.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler