Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    ŞİMDİ BEN BUNLARA SAHİP DEĞİLİM AMA 30 KİŞİYLE ÇIKTIM ONU GÖTÜRDÜM BUNU DEVİRDİM ŞÖYLE KUVVETLİ ÇAPKINIM BÖYLE KUVVETLİ ZAMPARAYIM DİYE ATIP TUTANLAR ÇIKACAKTIR.hemcisnlerim kendilerini güçlü ve vezgeçilmez göstermek zorunda oldukları için bu palavraları atmak zorundadırlar..olsa olsa kızı bir süre pohpohlamış,şebeklik yapmiş ve elini bile tutamadan şutlanmışlardır.anlayış gösterir sarı bıyıklarımın altından kıçımla gülerim.
    raflar dostum bence sen bi psikiyatra git seni sevdiğimden veya değer verdiğimden söylemiyorum kendim için söylüyorum. senin gibilere oldukça biz erkek milleti asla beyefendi olamayacak

musti81 dostum unutma geldiğin yeri sende bi kadından oldun böyle düşünmemi nasıl komik bulursunuz anlamadım ya siz gökten zembille indiniz hiç ananız bacınız yok yada gerçekten kalitesiz adamlarsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    SPEDY yazdıklarımı ya okumuyosun ya da anlamıyosun.

bir insan dünyadan bu kadar kopuk olabilir mi ya. goradan mı geldin kardeşim sen,,,hangi toplumda yaşıyosun

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı spedygonzales adlı üyeden alıntı
    musti81 dostum unutma geldiğin yeri sende bi kadından oldun böyle düşünmemi nasıl komik bulursunuz anlamadım ya siz gökten zembille indiniz hiç ananız bacınız yok yada gerçekten kalitesiz adamlarsınız
    siz deme!!! olaya beni karıştırma tartışacaksan sadece raflar adlı arkadaşla tartış
    demin yazımdan alıntı yapıp aslında o yazıda hiç belirtilmeyen bir fikre karşı yazı yazdın; alakası yoktu, istersen bir önceki mesajını ve alıntıyı tekrar oku.
    ben ise raflar ile çoğunlukla aynı fikirlere sahip değilim olaya hepinizden farklı bir açıdan bakmaya işin asıl olması gereken şekline dikkat çekmeye çalışıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    SPEDY anamızın bacımzın konuyla ne ilgisi var lan,.......nerenle okuyosun ! yeni nesil duygusuz megaloman ve olduğu için............ analarımız gibi gerektiğinde azla yetinmeyi bilmedikelri için güvenilmez hayvanlar oldukları için kızıyoruz biz de zaten.....analarımız gibi duygulu, güvenilir,ve paylaşımcı olsalar niye eleştirelim ...ayrıca da öyle olana bi lafımız yok zaten.sen gerçekten okuduklarını anlamıyosun.

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    siz deme!!! olaya beni karıştırma tartışacaksan sadece raflar adlı arkadaşla tartış
    demin yazımdan alıntı yapıp aslında o yazıda hiç belirtilmeyen bir fikre karşı yazı yazdın; alakası yoktu, istersen bir önceki mesajını ve alıntıyı tekrar oku.
    ben ise raflar ile çoğunlukla aynı fikirlere sahip değilim olaya hepinizden farklı bir açıdan bakmaya işin asıl olması gereken şekline dikkat çekmeye çalışıyorum.
    yazının sonuna doğru biraz toparlamışsın ama böyle anladım kusura bakma seni tenzii ederim zaten mesajı üstüne alana yolluyorum yanlış anladıysan özür dilerim

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

höööö

gitte insan içine karış derim bıktım ana bacı muhabbetlerinden ya davul
    konuyu ne diye açtım siz çevirdiniz yiyin birbirbirinizi alla alla
    kalitesizmiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ana bacı muhabbeti açan arkadaş okuyordur heralde.

MUSTİ aslında güzel bi konu açmış,sorunlu bir konu bu.avrupaya benziyoruz git gide.kadın ve erkeğin tek değeri kişisel özgürlüğü olmuş artık..........iki taraf da paylaşımdan sorumluluktan kaçıyor,,,,,,ilişkide birbirilerine çok fazla özel alan yaratıyorlar,sonuçta özel alanlar arttıkça paylaşımdan uzaklaşıyorlar,ruhen birbirlerinden uzaklaşıyorlar. özgürlükçü ilişkinin bir adım ilerisi çok eşlilik, bir adım ilerisi de eşcinselliktir,batıda 1960lardan beri özgürlükçü ilişki ve çok eşlilik yüzünden aile kurumu bitmiş,eşcinsellik oranı %40 lara çıkmış... kızlarımız da son derece ezik bir aşşalık kompleksiyle özgürlük de özgürlük diye yırtındıkları sürece sermayeden yiyorlar sonra adam gibi adamlar bulmaları hayal olacak..

Motosikleti
    SPEDY anamızın bacımzın konuyla ne ilgisi var lan,.......nerenle okuyosun ! yeni nesil duygusuz megaloman ve olduğu için............ analarımız gibi gerektiğinde azla yetinmeyi bilmedikelri için güvenilmez hayvanlar oldukları için kızıyoruz biz de zaten.....analarımız gibi duygulu, güvenilir,ve paylaşımcı olsalar niye eleştirelim ...ayrıca da öyle olana bi lafımız yok zaten.sen gerçekten okuduklarını anlamıyosun.
    öyle lanlı konuşma senin acizliğini gösterir, ayrıca okuduklarını gayet iyi anlıyorum sadece katılmadığımı belirttim nedenleriyle ama dikkat ettiğim başka bi şey bütün topiclerde hep argo konuşuyosun tespitlerinde toplumbilimciymişsin gibi kararlar veriyosun bence bu site sana bi beden büyük sana bi tavsiye kahveye git orda dengini bulursun

ayrıca musti81
    musti oldukça sosyal bikişiyimdir senin gibi dağda yaşamıyorum gerçekler yüzünüze vurulduğunda hemen kıvırıp ana-bacı muhabbeti yapmayın diyosunuz buda acizliğin göstergesidir.

ve
    kadınlar hakkında bütün kadınlarla ayrı ayrı konuşup tartışmış gibi deneysel sonuçlar ortaya atıyorsunuz
    böyle yapacağınıza benim hayatımda şu kadar kadın vardı şu kadarı böyle diyin
    en azından gülünecek duruma düşmezsiniz

Motosikleti
    Seyhan 125
    öyle lanlı konuşma senin acizliğini gösterir, ayrıca okuduklarını gayet iyi anlıyorum sadece katılmadığımı belirttim nedenleriyle ama dikkat ettiğim başka bi şey bütün topiclerde hep argo konuşuyosun tespitlerinde toplumbilimciymişsin gibi kararlar veriyosun bence bu site sana bi beden büyük sana bi tavsiye kahveye git orda dengini bulursun

ayrıca musti81
    musti oldukça sosyal bikişiyimdir senin gibi dağda yaşamıyorum gerçekler yüzünüze vurulduğunda hemen kıvırıp ana-bacı muhabbeti yapmayın diyosunuz buda acizliğin göstergesidir.

ve
    kadınlar hakkında bütün kadınlarla ayrı ayrı konuşup tartışmış gibi deneysel sonuçlar ortaya atıyorsunuz
    böyle yapacağınıza benim hayatımda şu kadar kadın vardı şu kadarı böyle diyin
    en azından gülünecek duruma düşmezsiniz
    hacı piyangomusun
    o dediğin lafı hiçbir bayan demedi bana
    modada büyüdüm dağ ise beklerim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet lanlı konuşma hiç hoş değil ama ana bacı işin içine girmesi de hiç hoş değil. sen gerçekten bu toplumu tanımıyosun ki anayı bacıyı işin içine katınca konuşmaların lana luna döneceiğini kestirmiyosun......hiç birimiz çoban değiliz. bu halkın bu topğlumun çocuğuyuz, hayatın içindeyiz.salak aşık ediz hun dönemlerimiz geçeli çok oldu.tabi ki hayatla , toplumla ilgili bir takım görüşleirmiz olacak. boş teneke miyiz arkadaşım...ayrıca burda kismenin özelini tartışmıyoruz. bunun anlamı da yok. toplum geneli üzerinden konuşuyoruz.

""""burası türkiye.fakir bir ülke.aileler fakir. kızlar 5 yaşından beri anaları tarafından zengin koca bulup yırtmaya şartlandırılıyorlar. (parasız kariyersiz adamın hiç şasnı yok).""""""..... buna karşı çıkan adamın goradan yeni gelmiş olması laızm..........

Motosikleti
    evet lanlı konuşma hiç hoş değil ama ana bacı işin içine girmesi de hiç hoş değil. sen gerçekten bu toplumu tanımıyosun ki anayı bacıyı işin içine katınca konuşmaların lana luna döneceiğini kestirmiyosun......hiç birimiz çoban değiliz. bu halkın bu topğlumun çocuğuyuz, hayatın içindeyiz.salak aşık ediz hun dönemlerimiz geçeli çok oldu.tabi ki hayatla , toplumla ilgili bir takım görüşleirmiz olacak. boş teneke miyiz arkadaşım...ayrıca burda kismenin özelini tartışmıyoruz. bunun anlamı da yok. toplum geneli üzerinden konuşuyoruz.
    genellemeyi nasıl yapıyosun diyorum ben sana zaten neyi ölçüt alıyosun kaç kişiyle konuştun kimlerle anket yaptın ??? sevgili vatandaş yanılmıyosam ist.da yaşıyorsun belki ordaki gözlemlerin bu yöndedir ama bu ülkede 80 il daha var ve bu mega kentler dışında (34-35-06-gibi) ahlak öyle sandığın kadar bozuk değil insanlar o kadar kirli değil evet üretim araçlarının değişmesi- sermayenin yaygınlaşması-kadınların üretim ilişkilerine girmeleri hayatımızda bazı değişiklikler yaptı ama genel anlamda senin magazinden izlediğin ve şahit olduğun kadar çok değil. sana tavsiyem kafandaki ön yargıları at ve birini sevmeye çalış

Motosikleti
    Seyhan 125
    raf bunlar bakımlı erkeklere bakıyor
    için boş olsada önemi yok
    hepsinin ortak savunağı
    olgun erkek dürüst erkek bıraksana ya alnındamı yazıyor

Motosikleti
    [QUOTE=""""burası türkiye.fakir bir ülke.aileler fakir. kızlar 5 yaşından beri anaları tarafından zengin koca bulup yırtmaya şartlandırılıyorlar. (parasız kariyersiz adamın hiç şasnı yok).""""""..... buna karşı çıkan adamın goradan yeni gelmiş olması laızm..........[/QUOTE]
    o ailelerin babaları erkek değilmi yani demekki bizde de suç var

Motosikleti
    Seyhan 125
    raf sen bana lan de
    ama kalitesiz adam deme
    kalite kontrolcü speedy
    son ütücü raf

Forumdan Uzaklaştırıldı
    o ailelerin babaları iskele babası olalı çooook uzun zaman oldu.

kadın doğası gereği gücü eline geçridiğinde ezer yazdı bir arkadaş.

çok doğru bir tespit.kadın okuyup makam statü para sahibi olunca tabi ki kendini allah gibi görüyor,tabi ki hiç bir insani duygusu kalmıyor, tabi ki tek değeri özgürlüğü oluyor.bu kafada bir kadını zapt edebilir misin sen ya. takar mı seni bu kafada bi kadın. en ufak bi sorunda sen kimsin bas git der.
    aşık olunur mu bunlara.

evet türkiyede 80 il daha var.ama ordaki iller yaşam tarzı olarak istanbuldan 10 kat beter.ve ordaki kızlar da tv den türkiyenin kaymak tabakasını görüyorlar özeniyorlar.burası fakir bir ülke kızlar 5 yaşından beri anaları tarafından zengin koca bulup yırtmaya şartlandırılıyorlar. (parasız kariyersiz adamın hiç şasnı yok).""""""..... tezim türkiyenin her yeri için geçerli. kimse kimseye lan lun demesin hoş değil. diyecek durumlar da yaratılmasın. eazımızın tadıyla muhabbet edelim.

Motosikleti
    Seyhan 125
    speedy keşke anne bacı konusuna girmek kadar cesur olup
    raflar arkadaşımız kadar yazmaya baksaydın
    bazı yazdıklarına +n raf
    + kalitesiz demek mi düşündürücü lanlı konuşmakmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ana bacı muhabbetleri çok gereksiz oldu ve hata tamam onu geçtik ,,haydi kalitesizliği falan da geçtik de,,,,,,ben onun nasıl bu kadar pozitif olabildiğine şaşıyorum .speedy bilader sen japonyada mı yaşıyosun? geyşa falan mı aldın

Motosikleti
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    speedy keşke anne bacı konusuna girmek kadar cesur olup
    raflar arkadaşımız kadar yazmaya baksaydın
    bazı yazdıklarına +n raf
    + kalitesiz demek mi düşündürücü lanlı konuşmakmı
    düşüncelerinizi kabul etmek zorunda değilim sizinle tartışmak gibi bi niyetim zaten yok çünkü ortak paydamız yok yazdıklarınızı okumak bile başağrısı yapıyor
    ucu bucağı olmayan gereksiz bi tartışma bana göre saçma sen aksini idda edebilirsin

ana bacı muhabbetleri çok gereksiz oldu ve hata tamam onu geçtik ,,haydi kalitesizliği falan da geçtik de,,,,,,ben onun nasıl bu kadar pozitif olabildiğine şaşıyorum .speedy bilader sen japonyada mı yaşıyosun? geyşa falan mı aldın
    bende nasıl senin nasıl böyle düşündüğüne şaşıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    o resim senin mi bilmiyorum ama , aynı anda 20 kişiye yazan biri çıkınca da "oeyh, bir tane buldum allah bereket versin" diyen bi adam tipi var sende............öyle bi tipim olmasını cidden çok isterdim.

onlara uyuz olurum ama erkeklerin içinde her zaman en renkli yaşayanlar mehmet ali erbillerdir.(sen öyle bi adammısın ama tipin öyle)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ahh ahh eski dishy olsa buraya neler yazardı da,,nese..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler