Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    TİGER,...............KADIN, GÖNLÜNÜ EĞLENDİRMEK İÇİN GELEN ERKEĞE HİÇ BİŞEY YAPAMAZ, DUYGUSAL ERKEĞE NE YAPARSA YAPAR.....bu konuda sana katılmıyorum............ANCAK SANA KATILDIĞIM KONU ŞU.....KADINA GÜCÜ VERİRSEN SÜRÜNDÜRÜR ÇÜNKÜ ONLARDA İNSANİ DUYGULAR ÇOK ZAYIF. BUNA AYNEN KATILIYORUM.HEP SÖYLERİM BİZ ÖNCE İNSANIZ SONRA ERKEĞİZ.ONLAR SADECE KADIN.GÜÇ ERKEKTE OLMASI LAZIM HEMFİKİRİZ.

Aleste Benİ Tanimiyosun Ne İŞ YaptiĞimi Da Bİlmİyosun ,İŞkembe-İ KÜbradan Atiyosun ArkadaŞim, Benİm SÖyledİĞİm Şeyler Hep Genel Üzerİne. Özel BaŞka Olabİlİr.kİmsenİn Özelİnİ TartiŞmiyoruz Burda.

Kİmsenİn Özelİnden Kİme Ne Ayrica.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    TİGER,...............KADIN, GÖNLÜNÜ EĞLENDİRMEK İÇİN GELEN ERKEĞE HİÇ BİŞEY YAPAMAZ, DUYGUSAL ERKEĞE NE YAPARSA YAPAR.....bu konuda sana katılmıyorum.............
    iyide bir erkek hem gönlünü eğlendirmek istemez ve ciddi olursa hemde pekte duygusal değilse bir terslik olduğunu sezdiğinde; kesip atacak, dönüp arkasına bakmayacak kadar katıysa ne olacak.....
    işte altın kural budur. olamayanlar ya sığ ilişkilerde gününü gün eder yada bu saçmalıklara katlanıp acı çeker.
    türk sinemasında mehmet ali erbiller de ediz hunlar da var evet ama kadir inanırı unutmayalım

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    saf kadınmı olur be gidin işinize

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mehmet Alİ Erbİl Varken ,edİz Hunun HİÇ Şansi Yok,,,,,,,kadİr İnanirin Edİz Hunun Yaninda Bİle HİÇ Şansi Yok.gÜnÜmÜz Kadinlari Psİkopatlik Derecesİnde Egoİst Ve Megaloman YetİŞİyolar. GÜcÜ ErkeĞe Vermezler, GÜÇlÜlÜk Taslayan ErkeĞİ Aninda Şutlarlar, Kendİmden Bİlİyorum.

Motosikleti
    Seyhan 125
    nasıl kendinden biliyon la raf

Forumdan Uzaklaştırıldı
    """"""""pekte duygusal değilse bir terslik olduğunu sezdiğinde; kesip atacak, dönüp arkasına bakmayacak kadar katıysa ne olacak""""""" EVET BU BENİM NIHOHAHAHAHA.......bunu nasıl beceriyosun diyosan rusyayı rusya yapan çar deli petrodan alıntı yaparak söyliyim .YENİLE YENİLE YENMEYİ ÖĞRENDİK.

modern çağ kadını eskisine göre daha çok okuyup üst statülere daha çok ulaştığı için paraya da kavuşmuştur,,,,,,özgürlük alanını genişletmiştir............zaten bunlar güce yani paraya allah gibi taptıkları için para da kazandıktan sonra erkek merkek de tanımazlar.bu çağın kadını ,kadir tipi adamları da hayattaki tek değerleri olan özgürlükleri için tehlikeli bulurlar..bu yüzden mehmet ali erbil, ediz hun, kadir inanır üçlemesinde kro damgasını yiyip red edilecek kıçına baka baka dönecek ilk isim kadir inanırdır.

Motosikleti
    Seyhan 125
    raf bu tip kız bol
    ama bide belaltını düşünen sapta çok
    ne bilim işte hepsi

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    saf kadınmı olur be gidin işinize
    olmaz mı hiçç al sana bennnn safın salağın tekiyim
    inandımmmm.......aptal gibi......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Seyhan 125
    sen safsan ben çoktan ölmüşüm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    musti ben kız arkadaşlarım olana kadar,,yani 10 lu yaşlarda falan, bel atı düşünen adamlara çok kızardım eskiden. bunlar ne duygusuz adamlar hayvandan farkları yok derdim. ama işin içine girince öyle olmadığını anladım. kızlarda olay farklı.30 a kadar çok ilgi gördükleri için sürekli olarak nasıl olsa daha iyisi de karşıma çıakacak kapılmanın ealemi yok derler,kimseyi sevemzler, kapılmazlar.o yzüden bi kız seninle evlenmeyi düşünmüyorsa sen sadece misafir sanatçısın arkadaşım.bunu kendileri de açıkça söylüyorlar...ama seni kafalamak için aşk meşk ayakları yapıyolar sakın tufaya gelme.. madem misafir sanatçıyız, madem o kadar kapris çekiyoruz, , madem o kadar zaman ve para harcıyoruz, madem duygusal ilgisi de yok, e o zaman bu kadar eziyete niye katlanıyoruz musti,,.belden aşşa düşünmeyelim de ne düşünelim.bunları biz mi eğlendiriecez abem!

Motosikleti
    Seyhan 125
    raf son olanlardan sonra bende öyle düşünmeye başladım
    ama genede düşünmeyeceğim
    sevişmek bir dakika sürünmek ömür boyu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kızlar 30 yaşına kadar ciddi ilişki yaşayacak ciddi adam istemezler ..çünkü kısmetlerinin kapanması hiç işlerine gelmez..........ister ki ortamda 20 kişi varsa 20 si de bana ilgi göstersin egomu tatmin etsin ama ben hiç birine ilgi göstermiyim. sürünsünler ben de mutlu olayım......niye çünkü biz önce insanız sonra erkeğiz,fark burda......30 dan önce sadece pohpohlayacak,egolarını tatmin edecek kendilerini eğlendirecek palyanco arıyolar,..bunu kabullenemiyosan bu ülkeden git yani.......... 13 yaşından beri her hafta 20 kişiden ilgi gören ortalama bi kızda duygusal bir ihtiyac mı kalır ya, tabi ki megaloman olur çıkar.bi de duygusal ilişki mi yaşayacaktı. anaaaaaa safa bak.bunlar sadece heyecan eğlence ve paraya bakarlar.huzur güven falan bunlar sıkıcı gelir bunlara.onlar yaşlanınca aradıkları şeyler.

hep söylerim biz önce insanız sonra erkeğiz bunlar sadece kadın.

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    kızlar 30 yaşına kadar ciddi ilişki yaşayacak ciddi adam istemezler ..çünkü kısmetlerinin kapanması hiç işlerine gelmez..........ister ki ortamda 20 kişi varsa 20 si de bana ilgi göstersin egomu tatmin etsin ama ben hiç birine ilgi göstermiyim. sürünsünler ben de mutlu olayım......niye çünkü biz önce insanız sonra erkeğiz,fark burda......30 dan önce sadece pohpohlayacak,egolarını tatmin edecek kendilerini eğlendirecek palyanco arıyolar,..bunu kabullenemiyosan bu ülkeden git yani.......... 13 yaşından beri her hafta 20 kişiden ilgi gören ortalama bi kızda duygusal bir ihtiyac mı kalır ya, tabi ki megaloman olur çıkar.bi de duygusal ilişki mi yaşayacaktı. anaaaaaa safa bak.bunlar sadece heyecan eğlence ve paraya bakarlar.huzur güven falan bunlar sıkıcı gelir bunlara.onlar yaşlanınca aradıkları şeyler.

hep söylerim biz önce insanız sonra erkeğiz bunlar sadece kadın.
    sevgili raflar kardeşim yani biz ciddi bi ilişki için 30 yaşını devirmiş hatun mu arayacağız??? EEE senin tezine göre senin gibi beldeen aşşaa düşünen arkadaşlar zatenn bu yaşa kadar bu bayanları kirletiioo şimdi biz kafamıza göre birini bulamayacaızz o zaman
    bence düşüncende haklı taraflar var ama geneli öyle değil tamam kadının hayatını kazanması onun düşünce yapısını değiştirdi ama bu kadar genel anlamda bi çürümüşlük yok bence neticede onlarda insan

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Mehmet Alİ Erbİl Varken ,edİz Hunun HİÇ Şansi Yok,,,,,,,kadİr İnanirin Edİz Hunun Yaninda Bİle HİÇ Şansi Yok.gÜnÜmÜz Kadinlari Psİkopatlik Derecesİnde Egoİst Ve Megaloman YetİŞİyolar. GÜcÜ ErkeĞe Vermezler, GÜÇlÜlÜk Taslayan ErkeĞİ Aninda Şutlarlar, Kendİmden Bİlİyorum.
    olay rol kesmek işi değil bu insanın doğasında olacak, doğan ne ise ona göre hareket et.
    örnek veriyorum kadir inanır varken mehmet ali erbili seçen kadından zaten hayır gelmez direk şutlamak vacip olur.
    arkasından bakıp üzülmezsen umurunda olmazsa zaten kadir inanır gibi olursun ama tüh ulan böylede olmadı demeye devam edersen zaten mayanda yok özüne dönmeli ve öyle davranmalısın. hala o kadını elde etmek peşindeysen zaten mehmet ali erbilsin. ozaman bel altımı düşünüyorsun başka şeyler mi ne yaparsan yap herkes hakettiğini bulur er ya da geç.
    ayrıca her kadın güzel değil, dediklerin her kadın için geçerli olmuyor; madem çok ilgi gören kadınlardan hoşlanmıyorsun ve diğerlerininin içinde şansım yok diye düşünüyorsan haddine göre birini seçmek daha mantıklı.
    ama asıl anlayamadığınız bu bir elde etme yarışı değil karakterine belki fiziğine hatta dünya görüşüne uygun bir eş bulup evlenmek dışındaki amaçlara yönelik tutumlar boş iştir.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    sen safsan ben çoktan ölmüşüm
    hahahaha demek bi anlık boşluğuma gelmiş
    olsun geçti gittiiiiiiiiiiiii bileeeeeeeeeeeee
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Seyhan 125
    iyi sevindim
    konudışında 10 kişi var 7si burda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    SPEDY, bu toplumda erkeksen üniversite bitirmek(kariyer yapmak) askerlik yapmak,kalontor bir işe girmek,kalın bir maaşa sahip olmak zorundasın. bunlar da yetmez, kadının her an herşeyden sıkılın bir varlık olduğunu bilmek ve onu eğlendirmek zorundasın, eğlenceli ve heyecan verici bi adam deilsen BUNLARA SAHİP OLSAN DA zaten bırak evlenmeyi çıkamazsın bile.bunalara sahip değilsen adam yerine konmazsın bu toplumda.(30 yaşından önce zor)bu saydığım şeylerin hepsine sahip olmayabilrisin.kolay değil.
    TİGER her kadın güzel değil doğru ama bu ülkede delik deliktir mantığı var ve çirkinin güzeli seçme zorunluluğu olduğu için en çirkinin bile peşinde 2 manga seviyesinde adam olduğunu düşünüyorum. en çirkini bile hiç bir emek vermeden koca sevgili bulur.TABİ Kİ HEPİMİZ HADDİMİZİ BİLİP ONA GÖRE DAVRANMAK ZORUNDAYIZ.DAVUL BİLE DENGİ DENGİNE.
    valla ben buyum işine gelirse resti sökmez bunlara......kadın güce tapar ve o kadar çok alternatifi olduğu için seni olduğun gibi kabul etmek zorunda DEĞİL!.........

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    olay rol kesmek işi değil bu insanın doğasında olacak, doğan ne ise ona göre hareket et.
    örnek veriyorum kadir inanır varken mehmet ali erbili seçen kadından zaten hayır gelmez direk şutlamak vacip olur.
    arkasından bakıp üzülmezsen umurunda olmazsa zaten kadir inanır gibi olursun ama tüh ulan böylede olmadı demeye devam edersen zaten mayanda yok özüne dönmeli ve öyle davranmalısın. hala o kadını elde etmek peşindeysen zaten mehmet ali erbilsin. ozaman bel altımı düşünüyorsun başka şeyler mi ne yaparsan yap herkes hakettiğini bulur er ya da geç.
    .
    arkadaşlar sizleri anlayamıyorum doğrusu kadınlar için neden böyle düşünüyorsunuz?? bana göreher insan ayrıdır. her insanın farklı bi özelliği vardır siz kadınların hepsinde aynı ruh varmış gibi konuşuyosunuz.oysa nasıl her birimizde ayrı bi parmak izi varsa tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlardada ayrı ruh vardır. bazı ortak noktaları olduğunu kabul ediyorum ama hepsi ayrı düşünü hepsi ayrı seviyo bence kadın düşmanlığı yapacağınıza onların insani yönlerini keşfedin siz sadece cinsel yönlerini aradığınız için böyle düşünüyorsunuz, onları biraz sevin bence

Motosikleti
    Seyhan 125
    sppedy sanırım kadınlar neden oldu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ŞİMDİ BEN BUNLARA SAHİP DEĞİLİM AMA 30 KİŞİYLE ÇIKTIM ONU GÖTÜRDÜM BUNU DEVİRDİM ŞÖYLE KUVVETLİ ÇAPKINIM BÖYLE KUVVETLİ ZAMPARAYIM DİYE ATIP TUTANLAR ÇIKACAKTIR.hemcisnlerim kendilerini güçlü ve vezgeçilmez göstermek zorunda oldukları için bu palavraları atmak zorundadırlar..olsa olsa kızı bir süre pohpohlamış,şebeklik yapmiş ve elini bile tutamadan şutlanmışlardır.anlayış gösterir sarı bıyıklarımın altından kıçımla gülerim.

SPEDY sen andromeda gezegeninde mi yaşıyorsun arkadaşım ya, ya da hiç bir kızla çıkmadın henüz heralde. ya da ne biliyim yani. kendine bi japon geyşası mı buldun ne yaptın bilmiyorum.burası türkiye.fakir bir ülke.aileler fakir. kızlar 5 yaşından beri anaları tarafından zengin koca bulup yırtmaya şartlandırılıyorlar. (parasız kariyersiz adamın hiç şasnı yok)...kadınlar modern çağın onlara sunduğu kariyer fırsatları iş olanakları sayesinde iş dünyasında erkeklerin canına okudular.kazandıkları statü ve para ile özgürlüklerini satın aldılar ve hayattaki tek duyguları kendi egoları ve konforları. ben erkek olarak kendine bu kadar özel alan yaratmış duygusuz yaratıklara cinsel meta olarak bakmicam da nasıl bakıcam . zaten onlar da duygusal adamı güçsüz ve sıkıcı buluyorlar.. çünkü duygusu olan adam duygusuna karşılık ister. kadın da vermeye değil almaya alıştığı için duygu hiç işine gelmez.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler