Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI

parada bos guzel gıyımde bos ...onemlı oan kızların dılınden anlamak....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @raflar
    Ben de erkeğim ama senin "adam" dediklerini (35'inde 18'liklere asılanlar, aldatmayı marifet sayanlar) adamdan saymıyorum. Her insan layık olduğunu bulur, dolayısıyla ne ekersen onu biçersin. Sen eğer güzel bacaklar ve iri göğüsleri, güce tapmayı vs. kişilikten önde tutuyorsan kaybetmeye mahkumsun.

Görüştüğüm ilkokul arkadaşlarım arasında evlenen bir dişi henüz yok, ama evlenen olursa görüşmeye devam ederim, eşiyle de görüşürüm. Medeniyet dediğin aya gitmek değildir, insan olmaktır.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı
    kadın milleti die genellemein o zmn kardeşim ben erkeklerin hepsi şerefsizdir desem nasl olay çıkar bi düşünsene
    oley, doğru söze ne denir. bütün erkekler şerefsizdir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    oley, doğru söze ne denir. bütün erkekler şerefsizdir.
    estağfrllah

bu arada khutuck ve efendi kaplan
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ya water o anlamda dememiştir dostum

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    sakin olun ben geldim

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    sakin olun ben geldim
    hıh tamam sakin olun geldi
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    yakarım burayı açılın

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hmmm

Mavi forumlarda görmek istemediğimiz hareketlşr.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bütün erkekler şerefsizdir yazan arkadaş reklamın iyisi kötüsü olmaz dikkat çekeyim de nasıl çekersem çekeyim hesabı sivrilik yaparak dikkat çekmeye çalışan biri bence.can dündar da ahmet altan da zaman zaman kadınlara şirin görünmek için kendi cinsini aşşalarlar.ucuz populizmlerdir bunlar. hiç sevmem.kadınları megaloman yapan zihniyet bu işte.hiç sevmem o tipleri.evet evlenmeden önceki kadın tercihimiz farklı evlenirkenki kadın tercihimiz farklı ,,ama buna şerefsizlik denemez. .insan yaşamının her döneminde ihtiyaçları farklıdır.hedefler ona göre şekillenir.ayrıca da biz nasıl kadınların tercihelrine köpek gibi saygı duymak zorundaysak onlar da bizim tercihlerimize saygı duymak zorundalar.

kadın da gençken heyecan verici ve eğlenceli bulduğu için serseriyi ,zamparanın önde gidenini seçiyor (mehmet ali erbiller),güvenilir ediz hunlar duygusal ilişkide inanılmaz eziliyorlar.sıkıcı duygusal çantada keklik görüldükelri için eanında red ediliyorlar,ya da yedek klubesine yollanıyorlar.
    kız gençken,heyecan verici ve eğlenceli diye mehmet ali erbilleri seçer.ANCAAAAAK,,kadın uyanık.
    evleneceği zaman kolay güdebilmek için çevredeki en saftorik ediz hun
    kimse onu seçer.
    biz kadınınların bu tercihine köppekleear gibi saygı duymak zorunda kalıyorsak, onlar da bizim bekarken bakire olmayan,,,,,,,,,,,bekarken BAKİRE TERCİHİMİZE SAYGI DUYMAK ZORUNDA.hayatta herşey karşılıklı.

Motosikleti
    speederbike
    ben sivrilmişim sivrileceğim kadar. ayrıca yukarıda ettiğim sözden çok çok çok daha önemli bir laf etmişimdir ama asıl ona dikkat etmeniz gerekirken buna takılmışsınız. "herkes kendinden sorumludur"
    size biri şerefsiz, namussuz diyebilir. bu sizin öyle olduğunuzu göstermez, siz kendi içinizi bilirsiniz. mesela öteki arkadaş bana lan dedi. bırakın lan demeyi istediği kadar küfretsin isterse. tınmam bile. ne olduğumu biliyorum ben çünkü.
    forumda beni tanıyanlar da o cümlenin sonuna ne geleceğini bilirler, koymayı unutmuşum.

ama sonuçta bu, erkeklerin adi, kadınların kıymet bilmez türler olduğu fikrimi değiştirmiyor. yani tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş.
    tartışmanın bir anlamı yok yani. al birini, vur ötekine.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla ben erkek olarak prensipte tek eşliliği savunurum her zaman. ruhsal olarak da sosyal olarak da tıbbi olarak da hijyenik olarak da kesinlikle tek eşlilik daha insani ve sağlıklıdır.teorik olarak bu böyle.efenim şimdi gelellim pratiğe.en kral kız bile çıkana kadar bin dereden su getirir. çoğunun abidik gubidik sapma sapan sosyal ilişkileri olur.25 yaşında kıızn ilkokuldan arkadaşı mı olur ya!..............ben erkek olarak o kızla çıkana kadar o rezillikleri çekerim,ama sonuçta geçer bakarım,duygusal bir faaliyet yoksa,cinsel bir faaliyet de yoksa , eeee bunu ben mi eğlendiricem derim.

Motosikleti
    speederbike
    raflar, dediğim şey herkes için geçerli... herkes kendinden sorumludur.
    kadın erkeği yerlerde mi süründürüyor? erkek çok mu duygusal? o erkeğin erdemi, kadının arazıdır.
    kadın saf duygularla seviyor, erkek kadını kullanıyor mu? o kadının saflığı, erkeğin art niyetidir.
    karşı cins sizin inandığınız şeyleri yapıyor diye kendinizden ödün vermeyin. siz kendinizden sorumlusunuz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kadın tabi ki erkeği süründürüyor. sen ......kızla tanışana kadar çatlıyosun, arkadaş olana kadar çatlıyosun. (hiç bir hayat belirtisi göstermezler.)..kız arkadaşının sabah çektiği mesaja gece cevap verebilir misin, eanında terk eder),,kız arkadaşına "ne aricam o beni arasın hesabı 3 gün kıza telefon açmasan aradaki ilgi boşluğunu doldurmaya istekli 20 kişi nin ilgisine gömüleceğinden ve anında uçar o kız.

Motosikleti
    speederbike
    uçsun... kadın kendisini sevenin değerini bilmiyorsa bırak uçsun... sen ondan değil, kendinden sorumlusun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kadının nesi saf ya,hepsi cin bence. kadının bütün hayatı :ortamda ne kadar erkek varsa bana asılsın ama hiç biriyle çıkmayayım, nasıl olsa daha iyisi de karşıma gelecek tarzında arayış içindeler.bunun nesine güvenicem ben ya.

kadını bırakayım zaten seviyorsa gelir sevmiyorsa gider nantığını çok aptalca buluyorum , hele türkiyede kadın başına 20 erkek düşüyo.hiç sökmez.)

Motosikleti
    speederbike
    türkiye'de kadın başına hemen hemen bir erkek düşüyor, o dediğin kadın başına 20 erkek olayı çin'de.
    hiçbir kadın saf değil önergesinin bütün erkekler şerefsizdir öneresinden mantalite bakımından hiçbir farkı yok. bakıyorum da erkeğe laf edince millet küheylan kesiliyor, kadına burada bir sürü laf söylendi (hem de genellenerek), kadınlar dışında pek kimseden ses yok.
    erkeklerin de kadınların da kötüleri var (bence kötüleri çoğunlukta). ama şunu anlamak zorundasınız, karşı cinsin kötüsüne denk gelmiş olabilirsiniz. o kötü diye siz de kötü olmak zorunda değilsiniz. belki yalnız bir ömür geçirirsiniz, ama onurlu bir ömür geçirirsiniz. kimse sizden karşı cinsin yaptığı kötülüğün hesabını sormaz, ama kendi yaptığınız kötülükten sonsuza kadar sorumlusunuz.
    ben şimdi yatıyorum. herkese iyi geceler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    daha geçen gün istatistik yayınlandı.49 yaşında kadar erkekler fazlaymış.49 50 yaşlarında erkekler daha çok öldüklerinden sayı eşitleniyormuş 60 dan sonra erkekler çok fazla öldüklerinden kadın sayısı fazlaymış. o kadınlar fazla geyiği 60 yaşından sonra. lan o yaştan sonra fazla olsalar ne olur olmasalar ne olur.gençken az olduktan sonra ne faydası var. kardeşim biraz gerçekçi olun. türk kızı daha lisede nişanlanmaya başlar,üniversite bitmeden çoğunun anası evlendiremk üzere birilerini yapmıştır zaten.öyle kolay kolay boşta hatun bulamazsın.çık çevrene bir bak 100 erkekten kaçı boşta , 100 kızdan kaçı boşta,,,biraz mantıklı olun ya, bi sokğa açıkıyosun herkes erkek anasını satayım.niye, kızların çoğu zaten 20 li yaşların başında evlenmiş evine çekilmiş gitmiş.kadınların fazla olduğu kocaman bir yalan. erkek fazladır.

49 yaşına kadar erkekler fazla.50-60 yaşından sonrafazla olsalar ne olur olmasalar ne olur.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kadınlar gücü onların eline verirseniz süründürürler, doğaları böyle. erkek te erkek olacak kontrolü elinde tutacak kardeşim, şahsen eski arkadaşlarıyla içli dışlı kendini naza çeken bir kızla işim olmaz, sizin de olmasın kesin atın gerekirse.
    kadın ve erkek yarım yaratılmışlar ve birbirlerini tamamlamak için vardırlar.
    ama asıl mesele işi gezmek tozmak karşılıklı birbirini eğlendirme olarak görmemek, hayatı paylaşmak için meşru birliktelik (evlilik) olarak; eğlenmeden ziyade hem duygusal hem fiziksel manada birbirini tamamlamak olarak görmekle alakalı.
    böyle görmediğiniz sürece bu tür şeyler başınıza gelecektir.
    erkeğin derdi sadece gönlünü eğlendirmek ise kadın tarafından maruz bırakıldığı -ama oldukça saçma olduğunu düşündüğüm- muameleleri hakediyordur zannımca.
    herkes hakettiğini alır, tencere yuvarlanır kapağını bulur merak etmeyin.

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    ben rafları anladım.. Aslında kadınlarla ilgili bi problemi yok.. Cunku kadınlarla herhangi baglantısı yok...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler