Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Hiç Sevgilisi Olmayan Varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam bi kere çok kapılmican . isterse nicole kidman olsun.kapılırsan ,o da anlarsa diferansiyeli dağıtırsın.çok ciddiye alırsan yanarsın. olabildiğince takmamaya çalışmak lazım.

kim ne derse desin, peşinde 20 erkek olan sıradan bi kızla, peşinde 1 kişi bile olmayan sıradan bir erkeğin ilişkisinde erkeğin ezilmesi ve eninde sonunda terk edilmemesi olanaksızdır.fazla takmicaksın bu kadın milletini.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    yaa raflar bişi sorcam.Sen bu "kadın milletini" ne sanıyosun acaba???Doyumsuz öcüler miyiz biz????Ben mi farklı düşünüyorum sen mi garipsin anlamadım ama bana bağlandığını hissettiğim bi erkeği terkedicek kadar salak deilim ben yaa güselim ilişkiyi peşimde bissürü adam war die nie bozıyım deli miym ben .Tamam bana söylenmiş bişi deil ama sonuçta o "milletin" içinde ben de warım.Bence gerçekten aşkı arayan bi adam dürüst olsun kendi olsun aşkı yaşamaktan sizin gibi korkmasın yeter.Karakterler uyumluysa olacaktır ztn.Benim de bi ilişkim var;aynı zamanda benimle birlikte olmak isteyen başkaları da var ama bi gün bile dışarıya şööyle bi bakıp sewgilimi hangisi için bırakabilirim diye düşünmedim bile.Sen yeterli gelmezsen alternatifleri değerlendirir tabi kız napsın yani.
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    hocam bi kere çok kapılmican . isterse nicole kidman olsun.kapılırsan ,o da anlarsa diferansiyeli dağıtırsın.çok ciddiye alırsan yanarsın. olabildiğince takmamaya çalışmak lazım.

kim ne derse desin, peşinde 20 erkek olan sıradan bi kızla, peşinde 1 kişi bile olmayan sıradan bir erkeğin ilişkisinde erkeğin ezilmesi ve eninde sonunda terk edilmemesi olanaksızdır.fazla takmicaksın bu kadın milletini.
    Kapılmak lazım bence hem de hiçbir şeyi göremeyecek kadar kapılmak.bence aşk budur.Ayrıca aşk bir güç savaşı olmamalıdır , zarardan başka bir şey getirmez bu kişilere. Aşk sevgilinle motorla gezmek gibidir ama maalesef günümüzde bu kadar içten bir kız (erkek) bulmak çok zor...
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    al birini vur ötekine

Forumdan Uzaklaştırıldı
    TRONİC, bence sen rahatın battığı insan modelisin belanı arıyosun.huzursuzluktan mutlu olur mu bi insan ya. valla ben tarz olarak huzurdan yanayım.

SİLENTFAİRY, evet bence ilgi göçrmeye karşı çok ürkütücü bi zaafınız var.doyumsuz öcüler olduğunuzu düşünüyorum evet.önemli olan adamın size bağlanması değil sizin bağlanmanız(bu imkansız gibi).aşkı yaşamaktan korkarım çünkü kadınla erkek bekarken eşit değil.peşinde 20 kişi olan bi kızla peşinde kims eolmayan bir erkeğin ilşkisinde erkek en ufak bir hatasında terk edilir.o yzüden diken üstündedir.hem kapris çeken taraf olur.ama kadın hiç takmaz. çünkü nasıl olsa peşinde başkaları da vardır.hep söylerim hayatta çok olan şeyler değrsizdir.bekar ve gençken sizin için erkek bol ve değer vermiyosunuz bana göre

eşinde 20 kişi olan bi kızla peşinde 1 kişi bile olmayan erkeğin ilişkisinde erkeğin ezilmemesi mümkün mü ya..takar mı o kız o adamı.tabi ki onlar hancı biz yolcuyuz.niye aşık olup da rezil olalım.

anlamadığım şey şu.bir ilişkin varsa çevrendeki erkekler nasıl bilmiyor bunu?(gizliyo musun yani)
    diyelim ki ilişkini bilmiyolar(bu imkansız gibi), gelip yanaşabiliyorlarsa o da bir sorun. çünkü yüz bulamasalar ilgi gösteremezler.
    sen de yeterli gelemeyebilirsin.o da tombaladan kim çıkarsa hesabı önüne gelene inceden yazıyor da olabilir.bunu bu kadar doğal karşılama başına gelince öyle olmaz(tabi adama o kadar değer veriyosan)

Motosikleti
    bu biraz erkeğin otorite meselesi bence walla dierlerini bilmem ama en azından ben doyumsuz öcülerden biri deilim.Senin doyumsuz öcü olduğunu düşündüğün kitle de aradığını bulamayan şanssız kadınlar bence.Aşkı yaşadığına inanan biri dışarıya kapalı olmalı.Birine aşıkken başka birine niye ihtiyaç duyalımki başka birini aratıcak kadar kötü bi ilişkiyse bu kadın erkek hiç farketmez bi başkası bulunabilir hatta aranabilir ya da yalnız ve mutlu da yaşanabilir illa bi ilişkimiz olması da gerekmiyo tabi.Malesef dışarı çıktığımda rahatsız edecek bir ilgi var üzerimde.Ama bak malesef diyorum hiç de memnun fln deilim .Sana şunu söyliyim,aşığım mutluyum ve başkaları umurumda deil...Yaşasınnn doyumsuz bi öcü deilimmm
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    Seyhan 125
    ya silent bilmem ne abla neden alındın

Motosikleti
    kadın milleti die genellemein o zmn kardeşim ben erkeklerin hepsi şerefsizdir desem nasl olay çıkar bi düşünsene

Motosikleti
    Seyhan 125
    valla ben kızmam çoğumuz öyle

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    TRONİC, bence sen rahatın battığı insan modelisin belanı arıyosun.huzursuzluktan mutlu olur mu bi insan ya. valla ben tarz olarak huzurdan yanayım.
    hocam sen de ekşi sözlük yazarısın galiba hemen modelledin beni

rahat batması falan değil , sen gerçekten sevdiğin birine denk gelmemişsin ya da seni gerçekten seven birine denk gelmemişsin bence. söylediğin tarzda kızlar çok fazla evet ama bu hepsini genelleyemez maalesef. umarım bir gün seni bu söylediklerinden vazgeçirecek birine tutulursun o zaman huzuru da bulursun , sevgiyi de.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    valla ben kızmam çoğumuz öyle

özeleştiri budur işşte

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bizim arkadaşında hiç kız arkadaşı hiç olmamıştı bi tane kızla tanıştırdık ortada fol yok yumurta yok kıza sahiplenip salak salak haraketler yapmaya başladı kimse böyle olmasın oturaklı olunması hiç kız arkadaşının olmaması daha iyi
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Seyhan 125
    sakal o görmemişlik oluyor
    allaha şükür değiliz erkekten fazla kız arkadaşım olmuştur dost olarak
    en sevmediğim şey belaltını düşünmek ve konuşmak

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    sakal o görmemişlik oluyor
    allaha şükür değiliz erkekten fazla kız arkadaşım olmuştur dost olarak
    Sözüm bu tür adamlara zaten tanıştırdığımız kıza sorduğu soruları yazayımda gülün biraz
    -daha önce kaç kişiyle çıktın adları ne

Kız konuşsana diyo hiç konuşmuyosun diyo
    - konuşmaycam ben diyo

aklıma gelmedi şimdi ama bizi kendini rezil ederek baya güldürüyo biraz sosyal olmak gerekiyo öküz gibi sap sap dolaşmak olmuyo tecrübelenmemiş olanlara söylüyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    oooooooo bu topic almış başını gitmiş ara ara bakıyordum artık hepsini okumak namümkün olmuş

musti bak sen bu raflar arkadaşa takıl hayatını yaşa bence

ya da sen de yap bi organizasyon sadece arkadaşı olmayan bayan ve erkekler gelsin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla hocam bence sen ya ne istediğini bilmiyosun ,
    ya da hep bulduğuna razı olmuşsun ama hiç biri idealindeki kız değilmiş heralde.

3. bir şık daha var. bulduğuun kızlar gerçekten çok sıkıcı tiplermiş.(türk kadını muhabbetin yürümesi için hiç bir şey yapmaz.o konuşsun ben dinliyim ,beni eğlendirsin der, herşeyi devletten bekler.gerçekten çok sıkıcı bir format yani klasik türk kadını)....bence ne istediğini kafada netleştirmek lazım.
    hocam genelde şöyle bir durum ortaya çıkıyor bu kız milleti çok konuşuyo.konuşuyo konuşuyo..konuşuyoo.. bide durup durup sen niye hiç konuşmuyon diyo.
    ilişkinin üzerinden belli bir süre geince hayatıma çok karışmaya başlıyo sanki herzaman birlikte bişeyler yapmak zorundaymışız gibi kendime vakit ayırmama izin vermiyo.
    aslında belki bende hata var ama sevgiliysek göbeğimizden bağlı değilizki biribirimize.
    ilişki bu boyuta taşınmaya başladığında benim canım sıkılıyo yanlızlığı arıyorum.kendimi terk ettiriyorum buseferde yanlız kalıyorum.
    tabi kızlar cihan cihan diye bayılmıyo kapımda sıra bekleyen 50 tane kız yok yanlız kalıyorum aylarca bu sefer yanlızlık koyuyo
    buyüzden korkuyorum evlenmekten 30 yaşına geldim hala bekarım kaldım evde
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Benimde yokkkkk
    CBR 125 R

Forumdan Uzaklaştırıldı
    silent hanıma cevap vereyim.......türkiye cumhuriyetinde dışa kapalı kadın yok.olsa ben alıcam zaten. sokaktan geçen 10 tane kızı çevirin hepsinin cep telefonunda,15 sene önceki ilkokuldan sınıf arkadaşı erkeklerden tutun da 12 sene önceki MAAAAAALLEDEN KOMŞUNUN OĞLUNA,9 sene önce mezun olunan liseden erkek sınıf arkadaşlarına,10 sene önce gidilen öss dersanesinden sınıf arkadaşına ,9 sene önceki ehliyet kurusundan sınıf arkadaşına kadar ne kadar gereksiz eleman varsa hepsinin telefonu kayıtlıdır ve işin kötüsü de bu heriflerle iletişim halindedirler.herifler ararlar da yani. hepsini de bir kenarda tutarlar.çünkü doğaları gereği çok eşliliğe eğilimliler. aşık bile olsalar tek kişinin ilgisi yetmiyo bunlara

cihan benim yaşlamıma girenler de hiç konuşmazlar o konuşsun ben dinliyim hesabı herşeyi devletten bekleyen aşırı tembel ve sıkıcı tiplerdi.

silent dışarı çıktığında ilgi görmekten rahatsız olduğun konusunda monitörün içine baka baka yalan söylüyosun.tamam yaşamında biri var ama onun ilgisi sana yetmediği için kamuoyuna da açıksın.NEA ŞURAYA YAZIYORUM,,,,diğer ketoların da ilgi göstermesi hoşuna gidiyor ve egon tatmin oluyor bence. sen istemedikten sonra kimse sana ilgi gösteremez.yüz bulamaz çünkü.demek ki buluyolar.

Motosikleti
    Sende arkadaşlık kavramı yok mu acaba????Bi bayanın çevresindeki erkek sadece arkadaşı olamaz mı yani???Bugüne kadar tamam işşte bu adam aldatmaz dediğim 3 adam tanıdım ben(ki sadece hayatıma girenlerden bahstmiyorum.Aile arkadaş çevresi vs. bi şekilde karşılaştığım tüm erkeklerden bahsediyorum hepsi içinde ewet sadece 3!) ööle kesin konuşuosun da dışa kapalı kadın yok diye.Dışa kapalı kadın war dediimde de uzaktan sallamıom ben kendimden biliorum Ayrıca dışa kapalılık kadının kişiliinden karaktrinden fln deil ilişkinin güzelliğinden nasıl yürüdüğünden gelir.Aldatılası bi adamsa aldatırım tabi ya da ne bilim ilgisizse,sevgisini belli edemiyosa,herkese her türlü fedakarlıı yapıp bana gelince pasif adamı oynuosa,bana saygısı yoksa,aramıosa fln yedek de tutarım.Öyle adamın da yedek hakkıdır yani.Baktım olmuo terkederim ya yalnz olurum ya da yedeklerime şööle bi göz atarım.Ama dediim gibi hakedene yaparm.Daha önce de sööledim aşığım,mutluyum,başkaları umurumda deil.Bunun bööle olmasındaki en büyük pay da sewgilime ait bizi suçlıcaınıza özeleştiri yapın biraz...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Hadi arkadaslik kavramini hosgorduk,simdi sana bi soru silentfairy hanim,ayni arkadasligi esin veya erkek arkadasin yapsa tutumun ne olur.Insan ne olursa olsun icindeki kuskuyu yenemez ve kiskanir.Haa unutmamak lazim seven insan kiskanir,sevmedigin bi insani niye kiskanasinki.
    Ayrica sana sordugun bu sorunun yasanmis bi cevabini vereyim.Cok pesinden kostuktan sonra baslayan bi iliski.Cok iyi gibi gorunen bi rus kizi,gercekten sevmistim.asla sormadim bu erkek kim veya cep telefonunu verirmisin bakacam,kontrol etcem.Ama birgun internet cafede rahmetli erkek arkadasimin olmeden onceki kiz arkadasiyla MSN'de uzun bir sureden sonra ilk defa konusurken kiz arkadasim gordu ve bomba patladi,kizcagiz MSN'de benim onla alakam yok,ben onun olen arkadasinin kiz arkadasiyim diye yazmasina ragmen kiz arkadasim inanmadi ve bu ufak catlak yuzunden 1 haftada iliski bitti.
    Belki deyeceksiniz yukarda yazdin seven insan kiskanir diye.Ama bu kiskanma degil tamamen guvensizlik.Guvensizlik varsa DUNYA GUZELI olsa o iliskiye baslamam.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler