Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Adaletini yiyim Dünya.. [Trafik Kazası]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Ne diyeceğimi bilemiyorum...Çünkü okuduklarıma hala inana bilmiş değilim.Herhangi bir yorum yapabilmem için öncelikle biraz sakinleşmeliyim sanırım.Buyrun haber;

İstanbul'da dayısıyla alışverişten dönen 10 yaşındaki Sude'nin hızla gelen bir otomobilin altında kalması güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi

Kendisine yanan kırmızı ışığa aldırmadan küçük kıza çarpan ehliyetsiz sürücü hızla kaçarken, yürekleri yakan yoldan geçen sürücülerin yeğeni gözleri önünde ölümün kıyısına gelen dayının çığlıklarına rağmen durmayarak yollarına devam etmesi oldu.

Başakşehir Atatürk Bulvarı'nda geçtiğimiz hafta yaşanan ve 'insanlık bitmiş' dedirten bir kaza yaşandı. Kazanın kurbanı 10 yaşındaki Sude Nurfer Sarıoğlu. Suçlusu ise 17 yaşında ehliyetsiz olduğu halde direksiyon başına geçen Hamza H.. Ancak asıl yürek yakan; ölümün kıyısına gelen Sude'yi kanlar içinde görmelerine rağmen durmayarak yollarına devam eden sürücüler. İşte güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülenen acı kaza

Babası ve annesi ayrı yaşayan Sude, dayısı Erkan Özkuloğlu ile alış verişe gidiyor. Dayı yeğen güle oynaya Atatürk Bulvarı üzerine geliyor. İkili kendilerine yeşil ışık yanması üzerine karşıdan karşıya geçmek için yola giriyor. Önce orta refüje geliyorlar. Sonra yeniden yola giriyorlar. Ancak bu sırada Hamza H.'nin kullandığı bir araç hızla yol alıyor. Kendisine yanan kırmızıya rağmen hızını kesmiyor. Ve dayısından sadece bir kaç adım ileride olan Sude'ye çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle havalanan Sude, yere çakılıyor. Bir bacağı kopma noktasına gelen küçük kız kanlar içinde yere yığılırken sürücü kaçıyor. Korkunç kazayı an be an seyreden dayı ise hemen yeğeninin yardımına koşuyor. Çığlıklar atarak yardım istiyor. Yoldan geçen sürücüler ise Sude'yi araçlarına almak yerine adeta kaçarak, geçip gidiyor. Tesadüfen olay yerinden geçen bir ambulans Sude'nin şansı oluyor. Küçük kız, ambulanstaki sağlık görevlileri tarafından alınarak hastaneye kaldırılıyor.

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Sude'nin bacağının kopan kısmı yerine dikildi. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırık ve yara bulunan küçük kız, hastanede hala yaşam mücadelesi veriyor. Yeğeninin başından bir an önce ayrılmayan dayı Erhan Özkuloğlu ise olay anını şöyle anlatıyor:

"Yaklaşık 120 kilometre hızla geliyordu. Kırmızı ışığı gördüğü halde hızını kesmedi. Bizi gördü ama durmadı. Çarpacağını anladım. Engel olmak istedim Ama hızla SUde'ye çarptı. Frene dokunmadı bile, Panikle sağa sola koşuşturup, diğer sürücülerden yardım istedim. Ama kimse durmadı. Küçücük bir kızın hayatı karardı"

SÜRÜCÜ SERBEST KALDI

Kazanın ardından kaçan aracın plakasını güvenlik kameralarından tespit eden polis. ehliyetsiz sürücü Hamza H.'yi gözaltına aldı. H.'nin kullandığı aracığın abi Şükrü Harman'a ait olduğu belirlendi. Hamza H. ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı

Haber için Tıkla!

Video için Tıkla!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    haberi ilk okuduğumda kıza çarpan şerefsiz ve yolda görüp kenardan kaçan (insan diyemiyorum) ne olduğu belirsiz varlıkların hareketine sinir oldum ama savcının ifade alıp salması işte bu beynime kan sıçrattı..affedersiniz ama sizin adaletinize ......yım..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    türkiye cumhiriyeti kesinlikle suçlu olanı koruyor bu haberin üzerine bu kanıya vardım telefonu çocuğun cebinden aşırmışlar hırsız yakalandı ama serbest ve suçsuz bulundu telefonuda bana iade etmediler türkiyedeki adalet sistemi bu

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    işte böle bi ülkede yaşıyoruz ya.

cagan_hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Turex:)
    kasten adam öldürmek başka bişey söylemiyorum!
    Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur. Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur.
    Sadıkane belki ol al alemde serdar olur,yar olur ağyar olur serdar olur didar olur.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Daha dün akşam bir kaza geçirdim, ben de Allaha çok şükür pek bişey yok fakat motor pert. Kaza da düz yolda seyrediyorken önüme sinyalsiz kontrolsüz bir şekilde aniden sapaktan çıkan bir otomobil sebebiyet verdi. araca çarpmamak için kendimi yolda dışarı attım. Refüje ve sonrasında bir ağaca çarparak durabildim. Buraya kadar tamam. olabilir kazadır. E be meymenetsiz dünya, adaletsizliğini kime şikayet edeyim!! Rapor sonucu: "Motor, araca çarpsaydı araç suçluydu, masrafları karşılar, ve gerekli cezayı alırdı. Motor bir kazaya karışmayıp yoldan çıkarak hasar aldığından ve otomobilde bir hasar oluşmadığından, motor sürücüsü herhangi bir şikayette hak talep edememesi ve otomobil sürücüsünün kazada kusur hükmü bulunmaması...!!!" Araca çarpıp ağır yaralanmam, ölmem veya sakat kalmam gerekiyor ki haklı olup hakkımı savunabileyim. Adaletini.........

Güzel ülkem(!)de ne adalet var ne trafik kuralları ve hakları var... Hep bunu düşünürdüm, birebir de yaşamış oldum. Hem de neredeyse canımla ödüyordum...

içim parçalandı yahuuuu
    ALLAH o kızcağıza acil şifalar ihsan eylesin,ailesine güç kuvvet sabır versin..
    zavallı kızcağıza vuran ........çocugunada misliyle cezasını tez elden yetiştirsin.
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizi olmayan bir ülkenin deniz bakanı olduğu gibi adaletin olmadığı bir ülkede adalet bakanı var.

heey yavrum heey

yansın başımızdakilerin alayı, su veren itfaiyenin hortumunu s...
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu ülkeden her geçen gün daha çok iğreniyorum
    ozganugur ve v max bunu beğendiler.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    adalet bakanı bu haberi ve benzerlerini duyup rahat uyuyor mu acaba? başbakan, cumhurbaşkanı hepsi sorumlu bu olaydan

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    tüyleri diken diken oluyor insanın. düşman başına bile gelmesin böyle birşey, umarım ehliyetsiz yakalanan çocuk hakkında soruşturma açılıp içeri alınır bir an önce.

küçük Sude'ye Allah acil şifalar versin.

Vardır bi amcası dayısı keisn bunun elinin kolunun uzanacagı birisi. Türkiyede adalet mi var ki pehhh

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Bu adam öldürmeye tesebbus değil midir acaba ? Hem de kural ihlali yaparak sebebiyet veriyor bu olaya. Ah güzel ülkem , bir yumurta yüzünden içeride gencligi çürüyen ogrencisine mi yanayım , trafikte kasaplık yapanindan mi korkayiim ..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bir kaç zaman önce böyle bir konu altında, hakime savcıya sağlam küfür ettiğim için banlanmıştım !
    Hakiminin de, savcısının da, hükümetinin de anasını avradını !!!
    Motosikletli Kaplumbağa...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Tüylerim diken diken oldu
    kaçan sürücü 17 yaşında ehliyetsiz üstelik ailesi buna hiçbir şey öğretmemiş. Yazık çok yazık
    Kaza sonrası oradan geçen ve hiç durmayan vasıta sürücüleri resmen RUHSUZ, et ve kemikten oluşan birer ceset
    Böyle bir toplum mu olduk biz..
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Kızın dayısı suçlu
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En çokta neyi merak ediyorum biliyormusunuz araba çarpması sonucu ölen kişi bir devlet büyüğü veya o savcının yakını eşi dostu olsa aynı karar çıkarmıydı ADELETİNİ SEVEYİM TÜRKİYE.

kacanında dıt.................noktaları gölünüzde doludurun.
    Asayiş berkemal

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    savcılık nasıl serbest bırakıyor bunu anlamış değilim
    ALLAH küçük kız çocuğunun yardımcısı olsun inş kurtulur

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çokta neyi merak ediyorum biliyormusunuz araba çarpması sonucu ölen kişi bir devlet büyüğü veya o savcının yakını eşi dostu olsa aynı karar çıkarmıydı ADELETİNİ SEVEYİM TÜRKİYE.

kacanında dıt.................noktaları gölünüzde doludurun.
    Devlet büyüğünün yakınına çarpsalar n'olur bilmem.
    Ama yeşil ışıkta geçen yayaya çarpan ve öldüren, günümüz başbakanının oğlu olunca, yaya 8/8 kusurlu bulunuyor.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet büyüğünün yakınına çarpsalar n'olur bilmem.
    Ama yeşil ışıkta geçen yayaya çarpan ve öldüren, günümüz başbakanının oğlu olunca, yaya 8/8 kusurlu bulunuyor.
    Ya aslında aklıma tüküreyim ben. Yanlış yazmışım yukarda devlet büyüğünün yakınına birşey çarpmazki veya onlar birilerine çarpmaz trafikte zaten geçtikleri yerde hayat duruyor ya tüh eşşek kafam benim.
    Asayiş berkemal

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)