Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Hakkari'de çatışma! Yine Yüreğimize Ateş Düştü!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 senede 40000 vatan evladı ölmüş;
    ekonomi terörle mücadeleye endekslenmiş,
    sağlığa, eğitime gidecek milyarlarca dolar para çatışmaya, operasyona, silaha harcanmış,
    özgürleşme ve demokratikleşme yolunu tıkayan "aba altındaki sopa" olmuş bu savaş,
    ne uğruna?
    toprak bütünlüğü.
    e o zaman akan kana isyan niye?
    hiç ölmeden mi vuruşalım? fasülyeden mi olsun bizim asker?
    birilerinin körüklediği, meseleden bihaber türklerin ve kürtlerin öldüğü kirli bi savaş var bölgede.
    ha kullanılan türkler mi var? maşa olan kürtler mi var? israilin kirli emelleri mi var? onun için politika üretelim,
    demokraside, hak ve özgürlüklerde sıkıntı mı var? onları çözelim,
    kandırılmayı, eline silah almayı kolaylaştıran açlık mı var, cahillik mi var, ona yoğunlaşalım.
    ama böylesi bitsin.
    nasıl bitecekse öyle bitsin.
    Bunun için son 10 yıldır aynı parti iktidarda ne yapmış?
    sanırım dün yoktun ve tüm forumu okumadın yada işine gelmeyenleri es geçiyorsun
    önceki sayfalarda coq şöyle birşeyler karalamıştı
    .
    .
    Kimileri iktidara,kimi muhalefete suc atarak,kendi sucunu ortmeye calisacak,bu ofke nobetleri gecincede normal hayatiniza devam edeceksiniz.
    Halbuki suc sizin.
    Gayrisafimilli hasilaya sattiniz bu cocuklarin canini.
    Aman kriz olmasin,devaluasyon olmadin diye olume gonderdiniz bu cocuklari.
    Meclise 550 uyurgezer gonderdiniz.
    Sonra,
    aman ne guzel isler tikir tikir yuruyor diye bir daha gonderdiniz.
    Yetmedi hizinizi alamadiniz,ucuncu kez yine gonderdiniz.
    Son 10 yildir bu ulkeyi 3 parti yonetiyor.
    Gidip gidip ayni adamlari basa gecirip ayni acilari yasamaktan bikmadiniz.
    Sonra gelip burda agliyorsunuz.

Ama ne sehitler,ne de diger olenler yemiyor sizin bu timsah gozyaslarinizi.
    Hesap gununu bekliyorlar.
    Azicikta kendinizi sorgulasaniz.
    2000-2002 arasinda bu ulkede teror bitmisti.
    Hatta pkk adini bile degistirmek zorunda kalmisti.
    2002 yilinda verdigimiz sehit sayisi 7
    yazylada yazayim yedi...
    Sonra ekonomik kriz cikti.
    Hop gittiniz oylari su anki meclisde bulunan partilere verdiniz.
    2003 itibariyle sehit sayisi artmaya basladi.
    Bununla birlikte milli gelirinizde artti.
    Hosaf guzel geldi ilk secimde yine ayni adamlari sectiniz.
    Sehit sayisi arttikca milli geliriniz artti.
    Hosafi soguttunuz bir daha sectiniz.
    Son on yildir,ayni adamlari secip duruyorsunuz.
    Kisi basina dusen milli geliriniz ve sehidiniz artiyor.
    Afferin...
    Boyle devam edin....

Tarihlere bir bak karşılaştırma yap derim
    ve ondan sonra önce desteklediğin iktidara bu soruyu sor
    cevap alamassan ki sanmıyorum alabileceğini
    sonra gel kürtajı falan konuşalım..
    İsrailse oyunu oynayan onlarla dışarıdan gösterilmeyen can ciğer kuzu sarması olan bu iktidar değilmi?
    Amerika ise şu anda kiminle neyi görüşyor dersiniz iktidar? terörümü koltuğumu?
    birileri bizi gıdıklıyor ama umarım görürüzde biran evvel silkinir kendimize geliriz
    ghostcorc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bak ecdada, bizden daha çok bağlıydılar Allah' a
    hiç işleri oluruna bırakmışlar mı?
    hiç ab süreci, uyum yasası, ekonomik ilişkileri dikkate almışlar mı harekete geçerken?
    Bu konuda kesinlikle ayni fikirdeyiz.
    Şunu her zaman söylüyorum ;
    Ben söylüyorum ama doğruluğu yanlışlığı tartışılır.
    Şahsi kanaatim çünkü.

Bu ülke Cumhuriyet döneminden beri, asla kurtuluş savaşında çektiği kadar zorluk çekmedi.
    Lakin o dönemlerde insanlarin içinde bir inanç, bir istek, bir hırs varmış.

Çanakkale Milli eserler müzesinde fotoğraflarla birlikte bi yazi dikkatimi çekmişti 3-4 yıl evvel.

Özetliyorum ;

Türk askeri cephede atlarla savaşıyor.
    Askerler aç, ama atların karnını doyurmak zorundalar.
    Çünkü savaşa onlarla gidiyorlar.

Atların dışkısını doldurduklari bi torba var.
    O dışkının içinden çıkan buğday tanelerini güzelce suda temizliyorlar, pislikten arındırıyorlar, sonra o bugdayları öğütüp ekmek yapiyorlardi
    Üstelik o cephede yurdun her yerinden insan vardi.

Şimdi o insanlarin torunlari birbirlerini öldürüyor.
    Ne kadar trajedik

Dilerim ahirette onlarin yüzlerine bakacak yüzümüz olur.
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vah vah halimize bak.Ülkenin subayının oğlu böyle düşünüyosa vay halimize.Sen söylediğine kendin inanıyo musun?Dünyanın en büyük ordusuna Çanakkale'yi geçirtmemiş , cehenneme çevirmiş bi milletin ordusu 3 tane çapulcuyla baş edemedi mi yani?30 senedir bebek katlettiler , asker öldürdüler , 30 bin cana mal oldular ve bunlar 3-5 tane çapulcu öyle mi?Hadi ülkeyi bu şekilde uyutuyolar ama bi subay çocuğunun buna inanmaması gerek.Kürtler kardeşimiz , parçamızdır.Bi elin beş parmağından biridir.İnsan kendi parmağına kıyabilir mi?Ancak bu parmağında adam edilmesi lazım.Ucu kangren olmaya , kokmaya başlamış.Bir an önce hastalıklı kısımlarının ayıklanıp tüm parmağı sarmadan iyileştirilmesi lazım.

Türk milletini doğu'da çin seddi , batıda avrupanın güçlü kaleleri durduramamış.Kuzeyde sibirya buzulları , güneyde afrikanın çölleri artık dünyada fethedilecek toprak kalmamış.Şimdi 3 tane çapulcuyla baş edemiyo.30 senede 30 bin şehit veriyo.Buna kargalar bile inanmaz.Daha geçen gün vali çatışma bölgesini geziyo , yanında bi subay çatışmanın nasıl olduğunu anlatıyo.Kameralarda kaydediyo.Subay diyo ki sayın valim karşıdaki köydeki şu evin çatısından şiddetli bir silah atışına maruz kaldık.Beraber köye gidiyolar , köyde hiç erkek yok.Çatısından silah sıkılan evin kapısını çalıyolar kadınlar çıkıyo.Vali diyo ki bu teröristleri siz görmediniz mi?Vallah diyo biz kimseyi görmemişez.Ulan evinin çatısından askere ateş edilmiş terörist benim kocamdır desene.Bu teröristleri alıp büyük şehirlerimize getiriyoruz.Burda da arabalarımızı yakıyolar , otobüslerimizi aleve veriyolar.Meclisimize sokup milletimize küfür etmelerine izin veriyoruz.Mecliste terörist parti olarak faaliyet gösteriyolar.Koynumuzda yılan besliyoruz.Bir de iktidar partisinin devletin en önemli noktasında olan milletvekili kalkmış bebek katiline af getirelim ev hapsini konuşalım diyo.Bebek katili yandaşlarını başımıza getiriyoruz.Gözümüzü açıp gerçekleri görmenin zamanı geldi.İçten ve dıştan bu ülkenin ilerlememesi için her türlü faaliyet yapılıyo.Teröristlere boyun eğmeye ve her gün şehit vermeye mahkum edilmeye çalışılıyo.Aklımızı başımıza alıp en başta başımıza getirdiğimiz teröristlerden kurtulmamız lazım.
    Şimdi hariçten gazel okumak ne kadar kolay .. birebir yaşanmış olay 2 PKK lı canlu alınır birliğe getirilir .. komutana gereken bilgiler verilir komutan PKK lıları görmek ister biri 15 diğeri 16 yaşında iki çocuktur bunlar komutanında aynı yaşta çocukları vardır içi cız eder. çocuklar yırtık elbiseler içinde aç yara bere içindedirler.. nasıl bir sorgudan geçirildilerse değil yemek yemek su bile içmemektedirler. bu çocuklar sence kendi isteği ilemi dağa gittiler yaşıtları okula gider top oynarken ..

pkk köye gidiyo dizeliyo halkı .. asker yok jandarma yok can namus mal güvencesi yok ... domates seçer gibi seçiyo çocukları katıyo önüne .. ses çıkarırsan orda kafasına sıkıyo hem çocuğun hem ailenin ..sen sıcak yatağında yaz .. devletin ilk görevi benim canımı malımı namusumu korumaktır.. dağa çıkışı engelleyebilirsen inan terör biter.. kim ister o sarp kayalarda kelle koltukta yaşamayı.. 20-30 kişilik bir yönetim kademesi var .. geri kalanı bu ve bu şekilde dağa çıkarılmış masum vatandaş.. devlet can güvenliğini sağlasa köyünde yaşayacak ekip biçecek .. nasıl asalayı illegal şekilde bitirdiler aynı şekilde bu yönetim kadrosunu Münih filminde ki gibi bir kadroyla yok edeceksin.. kısacası DEVLET olacaksın DEVLET BABA olacaksın .. evet bir subay çocuğu olarak düşüncem budur hatta ne gariptirki bir çok subayında görüşü budur ..
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    30 senede 40000 vatan evladı ölmüş;
    ekonomi terörle mücadeleye endekslenmiş,
    sağlığa, eğitime gidecek milyarlarca dolar para çatışmaya, operasyona, silaha harcanmış,
    özgürleşme ve demokratikleşme yolunu tıkayan "aba altındaki sopa" olmuş bu savaş,
    ne uğruna?
    toprak bütünlüğü.
    e o zaman akan kana isyan niye?
    hiç ölmeden mi vuruşalım? fasülyeden mi olsun bizim asker?
    birilerinin körüklediği, meseleden bihaber türklerin ve kürtlerin öldüğü kirli bi savaş var bölgede.
    ha kullanılan türkler mi var? maşa olan kürtler mi var? israilin kirli emelleri mi var? onun için politika üretelim,
    demokraside, hak ve özgürlüklerde sıkıntı mı var? onları çözelim,
    kandırılmayı, eline silah almayı kolaylaştıran açlık mı var, cahillik mi var, ona yoğunlaşalım.
    ama böylesi bitsin.
    nasıl bitecekse öyle bitsin.
    hayat ve iman kavramlarına olan bakış açımızı da ele alan çook uzun bir yazı yazmak gerekiyor
    çok önemli olsa da şimdilik o teferruata girmeyelim

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pkk köye gidiyo dizeliyo halkı .. asker yok jandarma yok can namus mal güvencesi yok ... domates seçer gibi seçiyo çocukları katıyo önüne .. ses çıkarırsan orda kafasına sıkıyo hem çocuğun hem ailenin ..
    Barış abi bu konuda ayni fikirde değilim.
    Pkk zorla çocukları dağa çıkartmış olsaydi, çıkmayanında kafasına sıkmış olsaydı, arkasında bu kadar halk desteği olmazdi.
    Güneydoğu'da 3 milyon kişi, Abdullah Öcalan benim liderimdir diye imza verdi.
    Çünkü devletin Kürt halkına vaad etmediklerini, Pkk vaad ediyor.
    Dağa çıkanlarda gönüllü olarak çıkıyor maalesef
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım sinanım hadi imza vermesene maçan sağlamsa.. hadi bir köyün sandığından piçlerin partisi çıkmasaya .. hadi dükkanlarda kepenk inecek dendiğinde indirmesene kepengini.. bak noluyo.. can güvenliğini sağla mal ve namus güvenliğini sağla birde o imzayı o zaman topla bakalım 3000 imza olacakmı toplamda .. sen daha karakolunu koruyamaz durumdasın..isteseler olmazmı olurrr bal gibi olur .. bak büyük birliklere hepsi batıda doğuda ufak karakollar.. büyük birlikleri hakkariye vana diyarbakıra bitlise taşısana ..orda ekonomiyi ve güvenliği tesis etsene.. ama o zaman milyar dolar paraların döndüğü silah sektörü yara alır.. kan akacak salyalar akacakki silah satılacak .. domates patates satmayla o paralar kazanılırmı sinanım .. yapmayın oynanan oyunu görün .. 15 yaşında çocuk dağda ne arar.. yapmayın
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Eurobet-Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR
    Bbelt ve KUVVETMİRA iyi dinle yoksa Ankaraya kadar gelir canınızı yakarım...Terör lanetine savaş diyenin,bitsin bu savaş barış istiyorum diyenin,Benim Şehidime Ölü diyenin,PKK leşine ölü diyenin bu kansızlarıda bu forumda tutanın ... Galayana gelmeyeceksin ya istanbula geleceksin ya da adres vereceksin köpeklik yapmayacaksın...kansızlık yapmayacaksın.İtlik yapmayacaksın...Ben alikemal...banlandığım için burdan yazıyorum...Sizde biraz varsa bana ulaşırsınız.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış abi bu konuda ayni fikirde değilim.
    Pkk zorla çocukları dağa çıkartmış olsaydi, çıkmayanında kafasına sıkmış olsaydı, arkasında bu kadar halk desteği olmazdi.
    Güneydoğu'da 3 milyon kişi, Abdullah Öcalan benim liderimdir diye imza verdi.
    Çünkü devletin Kürt halkına vaad etmediklerini, Pkk vaad ediyor.
    Dağa çıkanlarda gönüllü olarak çıkıyor maalesef
    Yakışıklı her çıkışın bir inişi var unutmasınlar....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Eurobet-Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bbelt ve KUVVETMİRA iyi dinle yoksa Ankaraya kadar gelir canınızı yakarım...Terör lanetine savaş diyenin,bitsin bu savaş barış istiyorum diyenin,Benim Şehidime Ölü diyenin,PKK leşine ölü diyenin bu kansızlarıda bu forumda tutanın ... Galayana gelmeyeceksin ya istanbula geleceksin ya da adres vereceksin köpeklik yapmayacaksın...kansızlık yapmayacaksın.İtlik yapmayacaksın...Ben alikemal...banlandığım için burdan yazıyorum...Sizde biraz varsa bana ulaşırsınız.
    BBelt KUVVETMİRA Pis vatan hainleri ya sevin ya terkedin
    Teaallam yaaa
    Ne kadar çok şuğurunu kaybetmiş insanımsı var şu ülkede...
    Motosikletli Kaplumbağa...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Eurobet-Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi gözlerinden öperim kardeşim....Kusurumuz olduysa affaola....Barış olmazsa yaşayamayız zaten ama...gerçekleride görelim lütfen....
    bu kalleşlik yakışıyo mu aga?

http://www.motosiklet.net/forum/cokl...k-uyarisi.html
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    üstad ben şu an işyerimdeyim onlar ikitellide herhalde nasıl oluyorda benimle aynı bilgisayarı kullanıyolar saçmalamayın....

Ben şişlideyim....buyrun gelin....

Benim kalleşlikle işim olmaz yüzüne karşı konuşurum herkesin ve beni tanıyan arkadaşlarda bilir bunu ....Daha önceki nicim CAPONORD du oda iptal etmiştim alper den rica ettik yeni nickle girdim ama sıkıntı varsa çözülsün o ayrı bir konu.... Burnuma başka kopular geliyor...o topiği kim açmışsa bana ulaşsın yoksa ben ona ulaşırım versin bana telini....
    bence bu topikte konuşulacak şeyler değil bunlar.
    Arkadaşlar birbirimize saygılı olalım tamam herkes birbirini fikirlerini sevmeyebilir ama saygı duyarak tartışalım derim.Tabii olarak vatan şehitler pkk konularında çok hassasız...Tartışma alevleniyor....ama vatanı sevmeyenlerde defolsunlar artık bu ülkeden yav uzatmasınlar kendilerine başka vatan baksınlar...kuzey ırak artık açıldı güle güle gitsinler ama gelmesinler bi daha...

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

Benim etrafımda çok şehit verildi ve burda tepkisini koyan arkadaşların da şehitlere ve ailelerine bakışı aynı kısacası bizler ırkçı değiliz olmayacağız da......İslamiyeti bilen-vatanını seven- ne düşündüğümüzü ve ne yapmamız gerektiğini bilir saygılarımızla....

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu topic kitlenir az kaldı.
    Asayiş berkemal

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?feature...ks706iHfg&NR=1

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuşmayıda motosiklet net adına yaptık...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Hakaret boyutuna varan tartışmalar.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)