Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sabiha Gökçen'den Ulaşım ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi dahaki hafta perşembe İzmir'den İstanbul'a uçuşum var.akşam 9-9.30 arası inmiş olurum heralde,fakat ulaşım sorunum var.İETT'nin sitesinden baktım 18H gideceğim yerin yakınından geçiyor fakat otobüsün son kalkış saati akşam 6.40 . . Havaş seferleri de iptal edilmiş havaş'ın sitesinden ona da baktım.Gideceğim yer Sultanbeyli.Taksi ise en son çare Taksi'den daha ucuz bir yol var mıdır? (Not: Para sorun değil ama öğrenci olduğum için 1kuruş bile değerli beim için )
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    var sedat özsan.... sedat 57 arkadaşımız her motosiklet dostunun yardımına koşuyor... evrak ilaç ve birebir moto taksi ile..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    R25
    havaş seferleri neden iptal edilmiş bir yanlışlık olmasın.
    pegasusun izmit servisine bin 17 TL. sabihadan çıkınca otobana girmeden önce bir yerlerde in istanbula giden elbet bir taşıt bulursun o saatte. taş patlasın 15-20 ye gideceğin yere gidersin.. toplamda 30-35i geçmez herhalde

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Havaş iptal edildi ancak yine aynı güzergahta HAVATAŞ var. İBB'nin kuruluşu. Ayrıca HAVAŞ'a haksızlık yapılarak iptal edildi bu da ayrı bir konu.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havaş iptal edildi ancak yine aynı güzergahta HAVATAŞ var. İBB'nin kuruluşu. Ayrıca HAVAŞ'a haksızlık yapılarak iptal edildi bu da ayrı bir konu.
    Havataş'ı duymamıştım,yeni oluşturuldu heralde Sefer saatleri de uygun yarım saatte bir sefer var,işimi görebilir sanırım , teşekkürler
    my91 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    0537 926 2652 sedat özsan moto taksi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0537 926 2652 sedat özsan moto taksi....
    valizlerim de olcak,goldwing sahibi değilse işime yaramaz ama yine teşekkürler

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Cevap verilmiş; havataş var.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korsan taksi çağır

Motosikleti
    kymco super 8
    ben orada çalışıyorum ,s.beyliye gideceksen e10 a bin ama exprese değil, ordan uydukentte yada kurtköyde inersin ,dolmuşa binersin

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    evet havaş iptal edildi yerine HAVATAŞ var. yalnız havaş yıllarca korsan taşımacılık yaptı kim biliyor_? hiç kimse... haksızlık yapılarak diyosun ya iyice bi araştır ondan sonra söyle.
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı delicocuk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet havaş iptal edildi yerine HAVATAŞ var. yalnız havaş yıllarca korsan taşımacılık yaptı kim biliyor_? hiç kimse... haksızlık yapılarak diyosun ya iyice bi araştır ondan sonra söyle.
    Benim bildiğim 2012 yılı içerisinde belediye şehir içi yolcu taşıma belgesini onaylamamış havaşın(ki senelerdir bu sertifika sorunsuz veriliyor) ve uluslararası bir belge gerektiren(uluslararası havaalanı olduğu için ve yabancı yolcular taşıdığı için) ve bu belgesi olmayan havataşa bu hakkı tanımıştır. Belge isimlerini tam olarak hatırlayamıyorum ama böyle bir şeydi araştırmıştım zamanında.
    Edit:Buldum!!
    Biz de ihaleye girdik. Zaten ihale açık artırma şeklinde yapıldı. Ancak Günaydın Turizm’in verdiği rakamı vermedik. 7 ay sonra gelip ’Havaş durmalı’ diye bir formül buldular. Belediye de bizim UKOME’den her sene otomatik uzatılan hat iznimizi uzatmadı.

Sivil Havacılık Yönetmeliği (SHY) 22’ye göre havalimanından yerli ve yabancı yolcu taşıma işi için SHGM’den A tipi lisans sahibi olmak zorunludur. Havaş’ın bu lisansı var. Diğer firmanın ise UKOME hat izni var ama SHGM’den Lisansı yok.
    Mengu16 bunu beğendi.
    33 KDC 64

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Benim bildiğim 2012 yılı içerisinde belediye şehir içi yolcu taşıma belgesini onaylamamış havaşın(ki senelerdir bu sertifika sorunsuz veriliyor) ve uluslararası bir belge gerektiren(uluslararası havaalanı olduğu için ve yabancı yolcular taşıdığı için) ve bu belgesi olmayan havataşa bu hakkı tanımıştır. Belge isimlerini tam olarak hatırlayamıyorum ama böyle bir şeydi araştırmıştım zamanında.
    Edit:Buldum!!
    nerden buldun nasıl buldun bilmiyorum ama HAVATAŞ'ın bütün lisansları en başından beri vardı. yok diyen arkadaş kimdir nedir necidir bilmiyorum. UKOME'den alınan belgeyi bizzat ben gördüm. diğer belgelerle beraber ibra edildi. eksik gedik yok yani. yanlış anlaşılmalara sebebiyet verilmesin. (bu arada ne belediye çalışanıyım nede havataş la bir bağlantım var. sadece yanlış bilinmesin istiyorum).
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    amerika ve israilin oyunları bunlar
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Havataş berbat bir firma,cuma akşamı eşim Fransadan geldi.dış hatlar gelişte bir otobüs var önü insan dolu,eşimle bavulu vericez adam elinde çay gayet lakayıt,dur bakalım yer varmı sonra bavulu ver dediTuristin biri vazgeçti inecek bavulu vermem devam et dedi ,inemezsin Bu firmada insanlar kaba ,turist yenikapıda inecek şöför bavul varmı mister dedi,gariban turistte yes dedi ,o zaman taksim,taksim dedi şöför..Havaşta direk kadıköy vardı ve daha önemlisi yeterli otobüs vardı.havataş koskoca Havalimanına 7 otobüs koymuş ve yolcular yer bulamıyor ,personel yorgun,bezgin,aç ve aksi.Havaşın çok gerisinde havataş.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    nerden buldun nasıl buldun bilmiyorum ama HAVATAŞ'ın bütün lisansları en başından beri vardı. yok diyen arkadaş kimdir nedir necidir bilmiyorum. UKOME'den alınan belgeyi bizzat ben gördüm. diğer belgelerle beraber ibra edildi. eksik gedik yok yani. yanlış anlaşılmalara sebebiyet verilmesin. (bu arada ne belediye çalışanıyım nede havataş la bir bağlantım var. sadece yanlış bilinmesin istiyorum).
    Sıkça kullanıyorum havaalanını memleketim uzak olduğu için; sabiha gökçeni kullanıyorum genelde de uygun fiyatlı. Geç saatlerde geldiğim için sadece havataş kullanabiliyorum ve personel olarak bi önceki arkadaşın yazdığı gibi çok geride havaş'a göre, davranışlar lakayıt.

Alıntıyı da kendim uydurmadım ekteki haberde görebilirsin açıklamayı.

Açıklamayı da alakasız biri yapmamış ayrıca, Havaş Otobüs İşletmeleri adına Koordinatör Osman Er imzasıyla yapılan açıklamada yer almış.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/gost...DocID=19697851
    33 KDC 64

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Sıkça kullanıyorum havaalanını memleketim uzak olduğu için; sabiha gökçeni kullanıyorum genelde de uygun fiyatlı. Geç saatlerde geldiğim için sadece havataş kullanabiliyorum ve personel olarak bi önceki arkadaşın yazdığı gibi çok geride havaş'a göre, davranışlar lakayıt.

Alıntıyı da kendim uydurmadım ekteki haberde görebilirsin açıklamayı.

Açıklamayı da alakasız biri yapmamış ayrıca, Havaş Otobüs İşletmeleri adına Koordinatör Osman Er imzasıyla yapılan açıklamada yer almış.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/gost...DocID=19697851
    personelin kötü olması havataş'ın sorunu benim değil ben yanlış anlaşıldım galiba. ben havaş veya havataş'ı savunmuyorum. sadece yanlış bilgileri düzeltmeye çalışıyorum. çünkü kurumlara veya insanlara leke atmak çok kolay. derdim o. evrakları bizzat gördüğüm için söylüyorum bunları. hee personeli kötüdür yada hizmeti kötüdür bilemem orası onların sorunu. umarım anlatabilmişimdir derdimi kolay gelsin...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    hiç uçağa binmedin nasıl bişi uçmak..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    personelin kötü olması havataş'ın sorunu benim değil ben yanlış anlaşıldım galiba. ben havaş veya havataş'ı savunmuyorum. sadece yanlış bilgileri düzeltmeye çalışıyorum. çünkü kurumlara veya insanlara leke atmak çok kolay. derdim o. evrakları bizzat gördüğüm için söylüyorum bunları. hee personeli kötüdür yada hizmeti kötüdür bilemem orası onların sorunu. umarım anlatabilmişimdir derdimi kolay gelsin...
    Benim de alakam yok zaten onlarla da ben de bildiğimi paylaştım, derdim kimseyi karalamak değil Ben internette gördüğüm açıklamalara dayandırdım Siz de haklı olabilirsiniz tabiki sadece kafadan atmadığımı göstermek için kanıt sundum İyi günler.
    33 KDC 64

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Benim de alakam yok zaten onlarla da ben de bildiğimi paylaştım, derdim kimseyi karalamak değil Ben internette gördüğüm açıklamalara dayandırdım Siz de haklı olabilirsiniz tabiki sadece kafadan atmadığımı göstermek için kanıt sundum İyi günler.
    tekerin düz bassın kardeşim problem yok... ama doğrusu benim söylediğim gibi emin ol

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler