Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeri Değil Ama BMX.. ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Selam abiler. İnternette araştırma yaptım ama motosiklet.nette alışmışım direk cevap alabilmeye o yüzden BMX ile ilgili burası kadar gelişmiş bir site olmadığı için size sormak istedim, motosiklet ile ilgili olmadığı için şimdiden özür dilerim..
    Ben BMX'e başlamak istiyorum aranızda bu sporla ilgilenen var mı ? Varsa bana biraz yardımcı olabilir misiniz ? İlk bisikletime ne kadar bütçe ayırmam gerekir, sıfır mı alayım yoksa ikinci el mi ?
    Başka abilerim motosiklet dışında hobilerini Moto Sohbette anlatıkları için bunu sizlere sorabileceğimi düşündüm. Şimdiden teşekkürler..
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    de bmx in hangi versiyonunu yapican freestyle mi indoor outdoor bmx dedigin benim bildigim bisiklet modeli vede bir turnuva taezi yarismada sponsor oldugu icin onun ismini verdikleri bir spor kupasi :-) ki benim bildigim bu bmx bisikletler 500-600 den 2000 tl ye kadar cikiyor spora ve amacina aksesuer vs ile arti korumlarda var birde

CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Ben Bicycle Moto X (Cross) diye biliyorum. Bildiğime göre gençlerin Moto Cross hareketlerini yapmak istemesiyle ortaya çıkan bisiklet türü. Flatland yapabileceğimi düşünmüyorum zaten uygun alanda pek yok. Street tarzı sürmek istiyorum ilk bisikletim olacağı için 300e kadar bütçe ayırabilirim.
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

motor_kafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility city 125
    üstüne biraz daha koyup http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=953 alabilirsin iyi bisiklettir.Yada daha fazla koyup http://www.bianchi.com.tr/urunler.as...t=4&urunid=287 bunu düşüne bilirsin

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskiden günlerim bisiklet üzerinde geçerdi.. şimdi bisiklet fiyatları el yakar olmuş.. 500 liradan aşağı bisiklet yok nerdeyse, kask alırım o paraya
    Ninja

forum bolumunun adı konu dısında motosıklet harıcı hersey konusulabılır . 300 , 500 liraya alacagın bisikletin malzeme kalitesi yönünden yetersiz olacagı gibi oldukca agır olacaktır 15-16 kg agırlıkla bunny hop(zıplama hareketı)calısmakla 12 kg bır bısıkletle hareket calısmak arasında daglar kadar fark var.Tabi agırlıgın yanında saglamlıkta ayrı bır husus
    Bmx sporunu uzun soluklu dusunuyorsan 500 ıla 1000 tl ayırman lazım.Turkıyede Pro olup bısıkletın lımıtlerını zorlayan var'mı bılmıyorum varsa da sayısı haylı azdır o yuzden metal yorgunlugu bıraz daha azdır.(Tabı hareket yapamayıp bısıklete ezıyet yapıyorsa bılemem)sahibinden sitesi ve bisikletforum sitelerine bakabilirsin.ıkıncı el kalıtelı bısıklet uygun bır secım olabılır.krom şasi ve krom ve karbon parçaların kullanıldıgı bır bısıklete sahıp olman kendını gelıstırmen acısından faydalı olacaktır.hepsınden onemlısı street'mi?,flatland'mı?,kross'mu ? karar vermelısın cunku oturus pozısyonları ve acıları farklıdır ve hıcbır dalı kolay degıldır bol bol pratık yapman gereklı.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bir an BMX'i BMC sandım :D :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)