Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sedona 331 tur ve arazi bisikleti

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    arkadaşlar herkese selamlar,bu bisikleti almak istiyorum forumda bisiklet kullanan tabi bu tarz bisikletleri,tecrübesi olan abilerimden kardeşlerimden öneri bekliyorum,fiyat ve kalite olarak nasıldır sizce...

kullanan varmı diye sormuyorum çünkü 2012 model daha bayilerde yok..fiyatı 1080 tl havale indirimi ile...

http://sedonabisiklet.com/products/q...wProduct/id/24

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    Tabiki ayrı bir zevk meselesi ama,çok para be kardeşim :D
    Büyük yanlışlar ve maceralar olmayacaksa niye hayat ?..

emrekulahli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda spacy 110
    ben olsam mtb tercih ederdim arkadaşım.Bende 711 D modeli var maşadan kilitlemeli yani maşayı kilitlediğinde tur bisikleti olur her yerde rahatlıkla kullanabilirsin.311 i aldığında dağ tepe arazi gibi yerlerde hem zorlanırsın hem kıyamazsın bisiklete biraz kısıtlar yani.o yüzden 721 modelini öneririm eğer ağırlık şehir ve turlar olursa da en fazla lastiklerini biraz inceltirsin her işini görür.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    bisiklet-motosiklet tamirinden çok iyi anlarım...
    şuana kadar belki de 1000 den fazla bisiklet tamir etmişimdir-toplamışımdır...
    zaten bisikletden yetmeyim...
    bu bisikletin 150 tl lik 0 bir bisikletden farkı ney...
    kii 150 bile bana göre çok...60-70 tl ye 2. el 18-21 vites bir bisiklet alsam aynı işi görmezmi...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    kanka motosiklet nasıl hastalıksa bisiklette öyle hiç çelik kadrolu aletle pspklet demeye bin şahit isteyen demir yığınıyla bu alüminyum kadrolu işçilik kalitesi gözler önünde olan bisiklet kıyaslanirmi :D biri 10 kg biri 20 bu bisikletin değeri zaten böyle ne ucuz ne pahalı..bende yakın zamanda ilgilenmeye başladım bisikletlerle her ne kadar motorum olsada bisikleti severim bi çin çan pisikletm var ön arka amortisörlü ama alü. kadrolu biisklet çok çok iyi olurdu..
    Bisiklet güzel...hemde hidrolik frenmiş valla hayalini kuruyoz bi-iki aydir laptopla takas etcm bi bisiklet
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    hidrolik fren değil yahu....
    normal halatla çekmeli...
    sadece fren merkezi disk...
    tamam alüminyum şasedir...shimano vites mekanizmaları kolları vardır da...
    benim gözümde 300 tl...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @müc, güzel kardeşim, aylardır sedona ve salcano arasında kalsam da, alacaksam da sedona alacağımdan artık eminim. Sedona Nisan ayında yeni modellerini getirecekti
    ama şu an durum nedir bilmiyorum?

Yanlız şöyle bir durum var, fren sistemi disk olanından alacaksan mekanik almayacak, hidrolik tercih edersen de çıkacak problemde cebini düşünmeyeceksin.

Ben V-Brake (bildiğin fren pabuçlarından olan) fren sisteminde karar kıldım. 750 tl civarı, standart kullanıcının uzuun süre kullanacağı modeller mevcut.

Bu tip bisikletlerin, bilindik AVM bisikletlerinden ne farkı var sorusunu kullanıcı arkadaşlar daha net açıklayacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet-motosiklet tamirinden çok iyi anlarım...
    şuana kadar belki de 1000 den fazla bisiklet tamir etmişimdir-toplamışımdır...
    zaten bisikletden yetmeyim...
    bu bisikletin 150 tl lik 0 bir bisikletden farkı ney...
    kii 150 bile bana göre çok...60-70 tl ye 2. el 18-21 vites bir bisiklet alsam aynı işi görmezmi...
    Nasıl ki, çinliler bir motoru civatasına kadar kopyalayıp aynısını yapıyor ama aslında aralarında dağlar kadar fark oluyorsa bisiklette de aynı şekilde.
    inzell bunu beğendi.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selamlar,bu bisikleti almak istiyorum forumda bisiklet kullanan tabi bu tarz bisikletleri,tecrübesi olan abilerimden kardeşlerimden öneri bekliyorum,fiyat ve kalite olarak nasıldır sizce...

kullanan varmı diye sormuyorum çünkü 2012 model daha bayilerde yok..fiyatı 1080 tl havale indirimi ile...

http://sedonabisiklet.com/products/q...wProduct/id/24
    bu sitede istediğin yardımı alırsın kardeşim .
    http://www.bisikletforum.com/
    Yavuz Sultan Selim Han

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @müc, güzel kardeşim, aylardır sedona ve salcano arasında kalsam da, alacaksam da sedona alacağımdan artık eminim. Sedona Nisan ayında yeni modellerini getirecekti
    ama şu an durum nedir bilmiyorum?

Yanlız şöyle bir durum var, fren sistemi disk olanından alacaksan mekanik almayacak, hidrolik tercih edersen de çıkacak problemde cebini düşünmeyeceksin.

Ben V-Brake (bildiğin fren pabuçlarından olan) fren sisteminde karar kıldım. 750 tl civarı, standart kullanıcının uzuun süre kullanacağı modeller mevcut.

Bu tip bisikletlerin, bilindik AVM bisikletlerinden ne farkı var sorusunu kullanıcı arkadaşlar daha net açıklayacaktır.
    AVM bisikletlerinden farklı olması için jantının kolay kolay akordunun bozulmuyor olması gerekir, ve de lastiklerinin çivi girmedikçe patlamaması gerekir.
    Pabuç fren iyi hoş da yağmurlu havalarda pabuçlar eriyor ve fren tutmuyor. Disk frende de telli olanlarda frenin zor tutması sorunu var, ön fren kampana motosiklet ön frenle ne kadar iyi duruyosa en fazla o kadar iyi işte tel esniyor ve fren gücünü azaltıyor freni çok sıkarsan da teli kopartırsın.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diskli frenler hidrolik değilse tutmuyor, V frenler telli disklilerden daha iyi. Bende kawasaki attack var, gayet memnunum. 1.40 yol lastiği de taktım yokuşlu düzlü üsküdar - maslak arası git gel yapıyorum(okula git gel) çok rahat. Tabii ki market bisikletleri ile o yollar çekilmez, ama hem bisiklete yeni heves ediyorsunuz hem de tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsunuz, bu durumda 2. el 400 - 500 TL'ye çok güzel mtb bisikletler alabilirsiniz. Pişman olmazsınız hem de daha iyisini isterseniz aldığınız fiyata satma şansınız da yüksek.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bianchi var 800 küsür birşeye aldım v frenli felaket fren var amcam 130 kilo o biniyor tık kitliyor hemen harika bir bisiklet tavsiye ederim
    işte bu bisiklet
    http://www.bianchi.com.tr/urunler.as...t=2&urunid=239

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)