Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

ahanda yeni motorum BMW 1100GS..nazar etme ne olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi moturu nereliymiş bi sor bakalım....

Made in çihiyna......
    alp sen akıllanmıycan abi...ben ne diyim sana artık...şu raceride cbf 150 ile aynı kategoriye koydun ya(sırf Çinde üretiliyor diye)çarpılırsın artık...

dede senin Kınroadı mobiletle takas edelimmi ne dersin...bzim burda bi mobiletci arkadaş var...üzerine parada istemem dedi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp sen akıllanmıycan abi...ben ne diyim sana artık...şu raceride cbf 150 ile aynı kategoriye koydun ya(sırf Çinde üretiliyor diye)çarpılırsın artık...

dede senin Kınroadı mobiletle takas edelimmi ne dersin...bzim burda bi mobiletci arkadaş var...üzerine parada istemem dedi...
    sen onu bunu bırak benim motosikletime b.k atacağına kendi has ve has çinçon malı motosikletini satsana kaç aydır satmaya uğraşıyorsun kimse almıyor dimi bide milleti honda diye kandıracaktın aklınca noldu satamadın pandoş

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka benim çingenlikten oluyor illede 3250 istiyorum ya...ondan...

bak arayıp soranları demiyorum...en son yazılı ciddi teklif bir arkadaştan geld...

'SELAM KARDEŞİM PAZARLIK YOK DEMİŞSİN AMA PAZARLIK SÜNNETTİR.HAZIRDA 3050 YTL VAR SATIŞIDA MAYIS MAAŞIMLA ALABİLİRİM NE DERSİN,TEŞEKKÜRLER.........'

şimdi abicim mala talip çok ...fekat işte 40 yılda bir düşeş malım oldu ya zamdan sonra...tadını çıkarmaya bakıyorum... 3500 e almışım
    3050 ye elimi öpene veririm abi daha ne olsun...

bide arayanlara direkt pazarlık yok diyorum...hemen kapıyolar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen onu bunu bırak benim motosikletime b.k atacağına kendi has ve has çinçon malı motosikletini satsana kaç aydır satmaya uğraşıyorsun kimse almıyor dimi bide milleti honda diye kandıracaktın aklınca noldu satamadın pandoş
    camurdan olsun ama Honda olsun
    imza:Bir zamanlar Hondasina a$ik bir genc

Not: tamamen quncelleme amacli bir yazidir
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler