Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

ahanda yeni motorum BMW 1100GS..nazar etme ne olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    hauuuuaha abi bide tekteker yapmışsın ya yüz ifaden cuk oturmuş karizmatiksin bide merak ettim pompacı tanıdık falan mı yoksa alelade mi uğradın ikl sözü ne oldu pompacının bide surat ifadesi naslıdı?
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    abi cok yakar bu motor be 1100 cc hiç az degil
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    süper olmuş mete_han abi.

yaptığım test sürüşlerinden başarıyla geçti...trafiğe kapalı alan...

demişsin ama huniler ikiz kuleler gibi olmuş
    eyvallah kankam...sorma hunilerden biri devriliyodu motorun üstüne...

(G-Strider
    bu da benim yeni dodge tomahawk (maisto)
    bu güzel makinayla da bi test sürüşü lazım di mi ? )

kankam bu nedir yav böyle...ürkütücü bi görüntüsü var...psikopat derler ya aynı ondan...

(ozi2002
    Abi koptum yaa mükemmelsin.ALLAH inşallah nasip eder. )

koptunmuu..neee...yıldonun kulakları çınlasın...yüce isa aşkına amenn kankam...

(rider89
    Masaya çok yakışmış)

kankacım masa fantaaazilerin olduğunu bilmiyodum...alalım sana bi tuna mobilyadan masa beyav...masa senin itin olsun...

(RAPTOR666
    hauuuuaha abi bide tekteker yapmışsın ya yüz ifaden cuk oturmuş karizmatiksin bide merak ettim pompacı tanıdık falan mı yoksa alelade mi uğradın ikl sözü ne oldu pompacının bide surat ifadesi naslıdı?)

kanka pompacı dediki abi beni kötü emellerine alet etme...ekmeğimle oynama falan diye sitem etti...bende dedimki...kes üleyyynnn...müşteri her zaman haklıdırrr...bazen benzin bazen fantezi ister müşteri dedim...sustu garip...

(mondial50tt
    abi cok yakar bu motor be 1100 cc hiç az degil )

hayatım benim benzinci bi kocam var...o hallediyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    şu topiğimi ana sayfaya taşıyayımda beni gün boyu unutmayın...sizler hep tüketicisiniz...hemende unutursunuz...ratingler düşmesin....ekmek parası napalım....

bugün Finansbankla iş görüşmem var polat plazada...şans dileyin kankalarım...olursa hepinize benden birer motor...

harley davidsonn çeeekkkk....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    sevgili dostlarım ahanda size makina...bebeler gençler makine görsün...hayallerimi süsleyen bir motordur...lütfen nazar değirmeyiniz...çalış seninde olur ambiansı yani...hehhe...
    resim çekeceğim diye masama koymuşsun motoru, park parası rica ediyorum

Motosikleti
    1000RR06
    mete abi süpersin walla çok beğendim bendemi alsam ne

abi sana bol şans dualarım seninle
    Acımadıki, acımadıki

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    (dishy... mete abi alemsin haaa bnde ciddi ciddi aldın sandım
    ama şimdiden söyliyim bnm fena halde nazarım değerrr )

kurban olurum sana dishyim...yeterki sen değdir...nazarı... ...mete abin sana ölür...heheheh...Benim göbek adımda Coşkun'dur...mucckk...ben sana alcam motor...ne istiyon söyle antalyanın en güzel eczacısı...
    Ahh abi senin o tatlı dilin yok mu....
    Valla almış kadar oldun motorumu ama tabi sen bu aralar pek msn e gelmediğin için benim cepemde ki değişiklikler hakkında bilgin yokk
    Alıorum yakındır yanii,, az kaldı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Metehan abi alttaki fotoları koymasan valla "Metehan yeni motor yapmış kendine" diyecektim . Birde nasıl bir tarzdır abi seninki gidip benzinciye "fulle depoyu" mu dedin adama . Neyse umarım oyuncağı ile bu kadar mutlu olan sen en yakın zamanda gerçeğine sahip olursun. Hatta bir umut sayısaldan para çıkarsa ben sana bir tane BMW GS1100 alayım ahanda buraya yazıyorum ilerde "Sayısal bana çıktı!" gibisinden bir topic açarsam bu sözümü hatırlat ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Buradaki ambinas daha iyi olmuş metecim...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı
    resim çekeceğim diye masama koymuşsun motoru, park parası rica ediyorum
    ahanda yakaladım seni...hayın skull demek sen erkan kankamın mesai arkadaşısın...hafta içi gelişimde senide görekde şu hyosunguna bi pandikde biz atalım müdürüm...senin 250 r da maşallah orta malı oldu abi..bi bakıyom erhan abide bi bakıyom başka birinde...

taam aldın gö(z)ümüze soktun güle güle kullan ama...banada bi tur ver...tur dediysek kışlaönünden alırım sarıyerden dönerim ama... abi valla herşey sizin için...test ambiansı yani...yanlış anlama...sizler için kankam...kendim için istiyosam allah beni fazer sahibi yapsın...

ben seni değil...senin hyosungunla bir tur atma ihtimalini sevdim...

(CBR1000RR
    mete abi süpersin walla çok beğendim bendemi alsam ne
    abi sana bol şans dualarım seninle )

arkadaşım ben dilencimiyim yav...bana dua etme git garibanlara dua et ...
    alla alla... bana süper müper deyip asabımı bozma benim...sende kurşunsuzsun...kaşındın ama...hatta dizelsin diycem kan gövdeyi götürcek... sağol kankacım...allah seninde tuttuğunu bronz etsin...

ben seni değil...senin kurşunsuz olma ihtimalini sevdim...

(dishy..Ahh abi senin o tatlı dilin yok mu....
    Valla almış kadar oldun motorumu ama tabi sen bu aralar pek msn e gelmediğin için benim cepemde ki değişiklikler hakkında bilgin yokk
    Alıorum yakındır yanii,, az kaldı )

gıızzz...sen bana abi dedinmi ben mayışıyoommm...valla gıı...yeminle bah....burada hep kıllı ayular var biliyonnu...hepsi traş takımı yani...sen baaayan olduğundanmıdır bilmem sana ganım gaynadı...senle evlenen yaşar gız...allah çarpsınki...ama gocana Kenan Doğulu deyip durursan olmaz...yada akşam uyurken yanlışlıkla Kenaannn Kennaaann diye sayıklarsan yandığının resmidir....

mesela örnek vereyim...şimdi evlenmişin taammı...

DİSHY...kenaaannn...kenaaaannn...(uykudasın rüya görüyon...detay yazmıyom ama )

GOCCEN(müstakbel eşin)...ülleynnnn kim bu KENAAANNN...hatun bana açıkla bunu hemen...

DİSHY...hayatım bak valla yanlış anladın...bennn..Kenanım Doğulum ...şey kem küm...grup olarak...konserdeydikkk...kem kümm...

GOCCEN...hayatım hiç üzme kendini...seç beğen...baltamı ...silahmı...ipmi...
    lütfen tercihini yap...

DİSHY...gocecim...ben giyotini alsam hayatım...kenan için her şey feda olsun...ama son bir isteğim olacak...

GOCCEN...peki hayatım...(bu arada giyotin kurulur)...son isteğin nedir...

DİSHY...(başlar şarkıya...kurşşunnn adres sormaazkiii.yyaktınn beni ellerinleee... ...

(finaldeki sözün)beni kenanın şarkılarıyla gömüüüün....

dishy gurban manitan İstanbuldaymış diye duydum bir yazında...ziyarete gelcekmiş falan...meraktan geberiyom iyimi...yav senin kıymetini kim bilebilir...senin sevgini hakedecek ne yaptı acaba...şimdi eleman bu ortamdaysa özelden sağlam bi küfür falan çakmasın kız arkadaşımamı yazılıyon diye kanka...

ben seni değil...senin hiç kimseyle çıkmama ihtimalini sevdim...

(MeTaL
    Metehan abi alttaki fotoları koymasan valla "Metehan yeni motor yapmış kendine" diyecektim . Birde nasıl bir tarzdır abi seninki gidip benzinciye "fulle depoyu" mu dedin adama . Neyse umarım oyuncağı ile bu kadar mutlu olan sen en yakın zamanda gerçeğine sahip olursun. Hatta bir umut sayısaldan para çıkarsa ben sana bir tane BMW GS1100 alayım ahanda buraya yazıyorum ilerde "Sayısal bana çıktı!" gibisinden bir topic açarsam bu sözümü hatırlat )

kanka sende abi dedin ya...kendimi iyice yaşlı hissettim..adama dedimki gülüm şuna benzin dolduruyomuş gibi yapsan lütfen...elemanda abi müdürümüz görürse kızar...ya oğlum 1 saniyelik bişey yahu falan ikna ettim...ayrıca çalı ambiansını atv binasının önünde yaptım...güvenlikler geldi...yasak hemşerim foto falan izinsiz çekemezsin dedi...lan gidin işinize dedim...

ben atv personeliyim dedim...program çekimi yapıyoz burada...engel olduğun için başın ağrıyacak falan dedim...güvenlik anında toz oldu...magazin bölümündeyim falan bayağı tırstı eleman...sonra öteki güvenlikte geldi...kendimi tanıttığım çocuk öteki güvenliğe dediki ABİ BİZDEN falan koptum iyimi...kartda sormadılar...hehehe...kart sorsalar masamda derdim falan...sayısaldan para çıksa sen bizi tanırmısın kankam allahaşkına yav...

ben seni değil senin sayısaldan para kazanma ihtimalini sevdim...

(Shamyl
    Buradaki ambinas daha iyi olmuş metecim... )

aynen katılıyorum kankam...burası hep özel hep muhteşem olmuştur...ama birdaha o güzelim kelimem AMBİANS'A ambinas deme...yatırırım falakaya...

ben seni değil...senin ambians yazabilme yeteneğini sevdim....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk 3 resime bakıp yorum yapıyodum.Aaacayiiip derinlik vermişsin fotoya.Güzel çalışma olmuş.Şakası biyana sanat yapmışsın yav!

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Raaaankkk Raaaaaaank Raaaaaank!!!!!!! Metehan fotoğrafçılık ve modelcilik olayına da el atmış bulunuyor sayın seyirciler. Yaptığı çalışmalar tüm site üyeleri tarafından merakla izlenen metehan arkadaşımıs bugün de 2 güvenlik görevlisi ve bir benzin pompacısının kanına girdi.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı
    Raaaankkk Raaaaaaank Raaaaaank!!!!!!! Metehan fotoğrafçılık ve modelcilik olayına da el atmış bulunuyor sayın seyirciler. Yaptığı çalışmalar tüm site üyeleri tarafından merakla izlenen metehan arkadaşımıs bugün de 2 güvenlik görevlisi ve bir benzin pompacısının kanına girdi.

ooo...müdür başyardımcım...sevgili modum...tanker0 beyefendide buradaymış...hoşgelmişleeer...sefaaa getirmişlleeer...hemenn isteeekk alıyooruuzzzz...ney efendim..."tiridine bandım"mı...peki efendimmm..haydi hoppaa...elleerrr havayaaa...

hayrola tanker0 cım bir başlıkta bir admin ve bir mod ender görülen bir durum...tabi benle bağlantıları sağlam tutup erhanın sağ kolu olcan dimi...yemezleerrr hayatım...hayatta herşey mod olmak değildir ...sana hayat dersi olsun bu...yaz kenara...bugün modsun yarın üye...hayat acımasızdır...ben senin üye günlerinide bilirim...ah ne günlerdi...şimdi ağır abi oldunuz başıma...egeknn da öyle...önceden bir başlık oldumu...sıraya geçerdiniz...önce ben yazam cvp diye...ilk cvbı yazan 1 hafta bayram ederdi...yok eski başlıkların tadı kardeşim...artık yaşlandık yav...

ne olursan ol gel...adminde olsan gel...mod'da olsan gel...

DARKDIAMOND
    İlk 3 resime bakıp yorum yapıyodum.Aaacayiiip derinlik vermişsin fotoya.Güzel çalışma olmuş.Şakası biyana sanat yapmışsın yav!

kankam sen daha derinlik görmemişsin...benim derinliklerime inmek istermisin.... sanatsal ve estetik ambiansı sadece sen yakaladın...bu dışavurumu sadece sen asimile edebildin...aynı duygular paylaşıyoruz kankam...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    olcan
    efendim...?
    (Nasıl da buldum çıkardım aradan... )
    Abi bende de böyle bir custom chopper var, endurosu-crossu yalan valla yanında, çıkmadığı, tırmanmadığı masa-sandalye kalmıyor...
    Bir gün buluşup, bir gezelim şunlarla.
    Saygılar, sevgiler...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    ay bende de onun yzf r6sından var çok süper bişey yaaaa güle güle oynayalım çok hızlı gitme mazallah
    ...............

Motosikleti
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    efendim...?
    (Nasıl da buldum çıkardım aradan... )
    Abi bende de böyle bir custom chopper var, endurosu-crossu yalan valla yanında, çıkmadığı, tırmanmadığı masa-sandalye kalmıyor...
    Bir gün buluşup, bir gezelim şunlarla.
    Saygılar, sevgiler...
    kankam yapalım bir model oyuncak buluşma gezisi...ama ne geyik olur..herkes oyuncağını alıp geliyomu...rınnn rınn...falan tam komedi...hayatım merak ettim...bu 138 meselesi nedir...takıldım...sana 138 kere bi yanlışmı yapıldı...hani kelekmi yaptılar... ...

ben seni değil...senin detayları yakalama ihtimalini sevdim...

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    İlk resmi gerçek zannettim ben.
    Baya başarılı olmuş çalışma tebrikler

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yok abi, okulla ilgili...Bir nevi sınıf gibi devre sıralaması:Okuldan kuruluşunun 138. senesi mezun olacak devre oluyoruz.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi etrafta gezerken dikkatli ol MAZALLAH alet çok büyük birine falan çarpma sakın asfalta falan gömersin adamı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler