Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

autocad

Motovento
    REKLAM ALANI

bildiginiz iyi bir autocad eğitimi veren kurum var mı arkadaşlar ? istanbulda avrupa yakasında olması benim için önemli. Bilişim eğitim merkezine gitmişti kuzenim daha önce ama ona gitmeyi düşünüyorum suanda bir yaz kampı da veriliyormuş kurs ile beraber bakalım düşünüyorum. fikriniz olursa beklerm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    auto cad i kendin öğrenebilirsin...internetteki videolar la fln...kursa gerek yok bnce...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Reklamları izlediniz.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    abi ne yapıcan autocad olayını nerde kulanıcan ?

dersler için falan lazım oluyo adam haklı beyler :D valla bilişim eğitim merkezinin ismini duymuştu ben de öğretme garantili oldugunu falan soyluyorlar istersen bir araştır yani zararı olmaz

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    İnşaat Mühendisiyim. Bence eğitim programlarını izleyerek öğrenebilirsin. Kursta vakit harcamak bence boş olur. Temel eğitimini öğrendikten sonra yakınında varsa profesyonel birilerine sorman kafi. İnternetten vs de uygulamaları izleyebilirsin. Eğitim setini cd ye çekip yollayabilirim. Zaten başka bir arkadaşta aynı konudan konu açmış. O konuya da bir bak derim. Sana tavsiyem programı ingilizce kullanman. Hem ilerde başka bir program da öğrenmek istersen menülerdeki ingilizce zaten hemen hemen yakın olur rahat edersin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)