Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İnsanlık Ayıbı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    habere bak, nasıl da yerine "cuk" diye oturuyor...

http://www.haber365.com/Haber/Hayat_Kurtardi_ve_Gitti/

bu haber, sadece haber metni içindeki kahraman aşçıyı görmeyip, boğulmakta olan bir kişiyi kurtarmak üzere suya atlayan ve kendileri de boğulma tehlikesi geçirip işleri daha da zorlaştıran 3 kişiyi de görebilen aklı selimlere gelsin...

yoksa, "boğulmakta olan bir kişiyi", "boğulmakta olan 4 kişiye" çıkaran aklı evvelleri de alkışlayacak olanlara lafımız yok. çünkü onlar, ilk yardım adı altında yaralıları sakat ve felçli bırakan ilkyardım felaketcileriyle aynılar, anlatsak da anlamayacaklar, bizi yormasınlar daha fazla...

ayrıca bu son mesajımı, ilk yazdığım yorumun içindeki "ana mesajı" almak yerine, işlerine gelmediği için sansürlediğim kısımları "küfür" diye yönetime ihbar eden ve "adam olma ve yazılanlardan ders çıkarıp kişisel gelişim göstermek gayreti" yerine bağcıyı dövmeyi daha uygun gören adam olmazlara da hediye ediyorum... onlar rafa kaldırdıkları mantık ve objektif bakış açılarını (belki de rafa kaldıracak bir mantıkları da hiç olmamıştır da ben sui zanda bulunmuş olmayayım yine de) hiç kullanmasınlar e mi? orda tozlandırsınlar...

"mesaj" almak yerine şikayet edecek bir şeyler arayıp psikolojik tatmin yaşamaya devam etsinler. dünya'ya ot gibi gelip, geldikleri gibi gitsinler. hayır beklemiyoruz, şerleri dokunmasın, dünya'ya gölge etmesinler yeter...
    Muktedirs ve Raphae1 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisler en az 30-40 yaşında. Nasıl hiçbiri yüzme bilmez çok hafif akıntının olduğu kenarı yarı bel sudan korkar. Oradaki kendi çocuğuğu olsa bir polisin en az orda bulanan polislerin yarısı suya atlardı. O çocuk en başta çıkardı sudan. çocuk yeni çırpınıyodu deniyor en başta

Amaç polise laf sokmak değil ama adamlarda bi gayret yok niyet yok. İnsan olan vicdanlı olan orda o sakinlikte uyuşuklukta hareket edermi?. Polislerin hiç birinin panikle birbirine kim yüzme biliyosa atlasın diye sorduğu yok!

çoçuğun 15 mt re ilerisinden suya el ele 3 polis sarksa çoğuğu kolundan bacağından yakalıyıp çekerler 2-3 metre mesafede yahu. Sanki niagara şelalesi akıyor

Adamlarda cehalet, tembellik, vurdumduymazlık diz boyu! TV de annesinin söylediklerini izleyemedim

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    http://www.akisgazetesi.com.tr/porsu...ta-dondu_80815

Çocuk yaşıyor ama insanlık ölmüş. Polis, doktor, avukat , mühendis vs. vs. vs.'den önce insan yetiştirmeyi öğrenmeliyiz. Bir zamanlar insan yetiştiren okullar vardı Türkiye'de, sadece sınıfta ders anlatan değil, dikmeyi, ekmeyi öğreten, ayağı 33 numara olup kendisine 48 numara ayakkabı seçen bir çocuğa Dünya'yı gösteren okullar. "Size çok bu" diyip kapattılar ama. Yerlerine öküz yetiştiren okullar açtılar. Sonuç ortada.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)