Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kullandığınız kaliteli video edit-convert programı tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burdan da bi sorayım dedim.

Telden, fotoğraf makinasından veya gopro dan çektiğiniz Hd videoları montajlamak formatını değiştirip mb sini düşürmek için(örnegin Quick Time dan MP4'e) kullandığınız kaliteli kullanışlı bi program varmı tevsiye dedbileceğiniz..

Sitenin youtube cilerine de gelsin bu soru Link de varsa indirmek için verebilirsiniz. Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Total Video Converter'i öneririm. Hem sistemi çok yormuyor,hem de hemen hemen tüm formatlara dönüştürme şansı veriyor.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    allok video converter diye bir program kullanıyorum 2 senedir.memnunum.5800 expresmüzik kullanıyorum,pcden indirdiğim bütün filmleri mp4 yapıp telefondan izliyorum.
    ysn17 bunu beğendi.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    ücretsiz olarak SUPER © öneririm
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağlam video düzenleme programı istiyorsan Ulead VideoStudio.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    ninja 250
    ben o programı bilgisayardan telefona başka şeyler aatmak için kullanıyordum nihahahah

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevaplar için teşekkürler..

Ben daha önce ulead video studio 6 mıydı onu kullanmıştım ismini unutmuşum inzell hatırlattı. Bilgisayar çökünce kaybolmuştu. Çok kaliteli ve kullanışlı bişeydi. Şimdi UVS 10 türkçe buldum nette indirdim 110 mb bişey kullanımını tam çözemedim ayrıntılı güzel ama benim bilgisayarı biraz kastı sanırım.

5 yıl önce topladığım masa üstü 2.33 mhz 2 GB ram var 32 bit onboard ekran kartı var.. editlere ekleme yaparken kapatıyor kendini program. Sorunu çözemessem Total /allok ve ya süpere yöneliyim

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o programı bilgisayardan telefona başka şeyler aatmak için kullanıyordum nihahahah
    O başka şeyler sayesinde bilgisayarı öğrendik zaten Misal DNS konusunda Türk'ten başka uzman yoktur
    ANGARAJ

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    bailsoft video splitter(video kesme, ekleme) , allok mp4 converter, ultra mobile 3gb converter lisanslarıyla birlikte elimde mevcttur isteyene temin edilir ama özelden
    Her zaman lisanslı ürün kullanalım
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Real Player'ı genelde video indirmelerinde kullanıyorum. Dilerseniz sonra bunları da aynı program ile mp yada 50 farklı kayıta çevirebilirsiniz.

Ses kalitesinde herhangi bir bozulma olmuyor.

Kesip biçme işlerinde de oldukça başarılı.

Hemen her izlediğiniz videonun sağ üst köşesinde otomatik çıkar ve oldukça hızlı şekilde videoyu indirir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)