Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet dosya masrafı

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba arkadaslar mtosiklet ehliyetim var b ehliyeti alıyorum simdi sınavları gectim falan evrakları allmak icin kursa gittim dosyayı onlar veriyormus 25 tl ucret istediler benim bildigim soforler odasından 3 4 tl ye alına biliyor bu . ben salakmıyım yoksa kanunmu değişti bilen varmı
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    şöförler cemiyeti 10 lira
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Ben alırkende demişlerdi sen alırsan 15 yok biz alalım dersen uğraşmak istemezsen 20 tl dedi bende siz alın o zaman demiştim. Bilmiyorum belki şejirden şehire değişiyodur belki yalan söylemeyeyim ama benden öyle aldılar yani.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

her ne olursa olsun sen salak degilsin, boyle gelmis boyle gider mantigi ile bir kereye mahsus da olsa boynumuzu egdigimiz icin, halk olarak enayiyiz. sirf giciklik olsun diye gidip araba kullaniyordum bildigim halde ben de.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    20 tl istediler bende vermezsem dedim o zaman 50 tl şoförler odasından alırsın dediler

vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    bu sürücü kurslarına bir düzenleme getirmeleri gerekiyor artık madem milli eğitime bağlılar ona göre hareket etmeliler. Bende kardeşime ehliyet aldım 50 TL dosya masrafı istediler bune ya

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar dosya masrafı 4 lira kanmayın kimseye,yapamayacağınız bir şey de yok.kimseye boştan yere 1 lira bile vermeyin.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    belgemi aldım para verip dosya almadım ehliyeti alırken gelirsiniz burada doldururuz dedi . soforler cemiyetine gidip orada doldursam zaten emniyetin yanı
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    soygun yeri oldu her nokta, Taylandda motosiklet ehliyeti icin saglik raporuna 1.2TL, ehliyet sinavi ( yazili ve surus ) hersey dahil 3TL, sinav icin motorun yoksa orada kiraliyorsun o da kiralamasi 1.5TL, sabah gidiyorsun, belgeleri dolduruyorsun, kisa bir genel bilgi videosu izliyorsun, sinava giriyorsun ( ingilizce veya tayca ) 80 yasindaki dedeler bile rahat geciyor yani, bunlardaki formalite evet ama bizdeki sanki cok mu farkli, islem bitiyor ve ogleden sonra ehliyetini aliyorsun, toplam hersey dahil 5TL nerdeyse, araba ehliyeti daha pahali tabi ona 6TL oduyorsun
    Turkiyede A2 ve B ehliyetim var, aslinda ehliyet almam gerekmiyor burada, Avrupa- Amerika vatandaslari zaten kullaniyor onlari, uluslararasi ehliyet harci 300tl idi sanirim 2011 de, daha osu busu da cikar, dedim kalsin, benim parami tayland hukumeti yesin ( 3tl gitti )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)