Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir Minibüs Menemen dolmuşçuları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki 125-7 :)
    Anlıyorum herkes ekmeğinin peşinde ama böyle ekmek parası olurmu bilmiyorum başkalarının hayatına zarar veriebilecek haraketler trafikte
    bu gün gidiyordum izmir çiğliyi bilen bilir daha tam gelmedim sağ şeritten ilerliyorum çok hızlı değilim orta şeritteki dolmuşçu 1 müşteri elini kaldırınca birden önüme geçip çat diye durmazmı aman Allahım arka frene bastım kitlendi arkası kaydı kaydı ön frenede bastım Allah
    büyük ki normalde fazla kullanmıyorm ön fren dengeledi diye düşünüyorum çünkü arka kayarken motorun üstünde durmak o heyecanla bi hayli zor
    Otobüsçüler,kamyoncular,Özellikle minibüsçüler ben kimseyi kötülemiyorum arabadada olacağı gibi kendini bilmeyen kişiler motordada var bilerek
    apaçilik yapanda var ama onlara sinirini veya ne diyeyim yani fark edin motordan soğutmayın adamı babamla çiğlide geziyoruz motoru götüreceğiz
    ben sürüyorum servise gideceğiz babam bile hakikaten hiç saygıları yok motorculara diyor tekrar söylüyorum tekeriniz düz bassın düşmanım bile
    olsa Allah korusun...iyi forumlar
    -kimseyi kötülemiyorum görüşlerim böyle onlarda insan bizde ama eğitimli olmamız lazım
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Her daim, doğru gözlem, öngörü, dikkat ve bolca panik fren çalışması, kendimizi kollamazsak kimsenin motosiklet sürücülerini kollamak ya da dikkat etmek gibi bir niyeti yok çünkü...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karşılaşıp beni darladıklarında çok uğraştırıyprum onları, madem zamanla yarışıyolar... Cidden izmire tehlikeli sürüşleriyle nam salmışlar, aynada farkettiğimiz anda uzaklaşmak lazım. Önünde arkasında gitmemek lazım, cidden tehlikeli gidiyorlar.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    dur ben cevap vereyim o şoför görünümlü katil herifin ekmeğine tükürürler bigün.
    ilk kazamı buna benzer şekilde yapmıştım, biz görünmüyoruz biz, motora şöle bi bazuka koymadıkça da görünmücez!

yine böle izmirde belediye otobüsü yolda ölen kediyi ezmemek için, kedi ölmüş bak, ezmemek için sağ şeritten sola kırıyor zaten tüm yol kapanıyor, ulan bi bak demi, yada dur bekle geçen geçsin öle davran öküzüne, ama yok neyse sinirlenmicem diyorum, bigün katil edecek beyinsiz yaratıklar.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Maalesef, son anda atlattım onlar tamircide işlerini bitirir ama biz ne yazıkki hayatta olamayabiliriz.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    hergün bu olaylarlar karşılaşıyorum karşıyaka mavişehir kısmında
    alıştım artık dolmuş taksi hepsi birbirinden beter

Motosikleti
    bi gün kötü şeyler olabilr bunlara anlayış gösterp elimizi verdik kolumuzu kaptırdık

thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    geçmiş olsun. Benim de sürekli başıma geliyor 'sinyalsiz şerit değiştiren mi dersin, bizi iplemeden yola çıkan mı dersin üzerine kıranı mı dersin.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende çiğli merkezde oturuyorum menemen dolmuşçuları arabayla kaç kez önümüze kırdı, zaten sinyal vermiyo çoğusu.Bakalım motoru alınca napacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)