Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

altunizade de kaza :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cıks
    altunizade metrobüsün olduğu köprünün öncesinde boş yolda kaza yapan motor cbf 150

görgü tanıkları boş yolda saat 02:30 civarlarında kazanın meydana geldiğini, boş yolda bir anda kaza yaptıklarını söyledi ben kaza mahalline gittiğim zaman kullanan sürücünün durumunun çok kötü olduğunu ve hatta ölmüş olabileceğini söyledi, ambulansta olduğu için durumunu gözlemleyemedim :(

artçının bilek-kol problemleri vardı ayakta durmakta zorlanıyordu (sanki birşeyler içmiş gibiydi kazanın şoku ile ne olduğunun da bilincinde olmayabilir )

geçmiş olsun... :(

ne zaman ehliyet almaya karar verip kursa yazılmaya karar veriyorum bu tür olayları görüp vazgeçiyorum :S
    mehmetenis ve mete_han bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Allah yardımcısı olsun,üzücü ama bir taraftan da düşündürücü.Sürücü hatası olma ihtimali çok yüksek,acaba gaza mı geliyoruz eğitim mi almıyoruz

Motosikleti
    cıks
    Kazanın sıcağıyla yazmayı unuttuğum , vardiya bitişiyle tekrar aynı yerden geçerken hatırladığım ayrıntılar var kazanın olduğu yer temizlenmiş pelte şeklinde kan vardı yerde. Sonradan duyumuma göre ambulansta kask ı kafasından çıkartamamış lar diye söylediler

Asıl ayrıntı olay yerine gittiğim zaman altunizadeden Kısıklı ya geçen köprünün altından su damlaları geliyordu gece yol boş diye hızlı giderken bir anda ön freni kullandılar ise bu kaza olmuş olabilir diye düşünüyorum yani Karayollarının hatası veya belediyenin hatası olabilir ne düşünürsünüz bilmiyorum ama bu foruma giren herkesin gece kullanımında çok dikkatli olması lazım burası Türkiye yolda herşey olabilir
    mehmetenis bunu beğendi.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah şifa versin. İnşallah can kaybı olmamıştır..

Motosikleti
    cıks
    Amin Allah şifa versin

evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    Ölen büyük ihtimalle Birtan Yılmaz. Allah Rahmet eylesin.
    http://www.haberturk.com/gundem/habe...kazasinda-oldu

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Bilgi varmı ?

Motosikleti
    14' Yamaha Xcity 250
    O motora kabin memuru binmez gibi geliyor bana.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Allah tüm kardeşlerimi kazadan beladan korusun...
    barodi bunu beğendi.

Arkadaşlar kaza yapan kuzenim oluyor. Malesef hayatını kaybetti biraz önce cenazesi vardı. Allah rahmet eylesin. Kabrini nur eylesin. Ailesine ve eşine sabır versin. İnşallah böyle kazalar olmaz :(
    potasyum bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Allah rahmet eylesin çok üzücü maalesef ..

Alıntı BİLAL .. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kaza yapan kuzenim oluyor. Malesef hayatını kaybetti biraz önce cenazesi vardı. Allah rahmet eylesin. Kabrini nur eylesin. Ailesine ve eşine sabır versin. İnşallah böyle kazalar olmaz :(

Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun. Olayın nasıl olduğu hakkında bilgi var mı? Tam motor alacakken çok üzüldüm..

Motosikleti
    cıks
    Allah rahmet eylesin başınız sağolsun...Birtan yılmaz haberi de çok üzücü fakat bu kazada artcı erkekdi o olamaz ...Allah tüm motorcu arkadaşları kazadan beladan korusun..

bilal sormak istediğim rahmetli kuzenin artcısında gördüğüm kadarı ile bileklerinde veya kollarında kırık olması lazım onun durumu nasıl ?

kazanın hemen ardından orada bulundum, rahmetli kuzenin durumunu göremedim ambulans gelmişti fakat çok net eminim köprünün üstünden akan suyun bu kazaya neden olabileceğini düşünüyorum birşey yapmayı düşünüyor musunuz?

Allah kalanlarına sabır versin.

Allah rahmet etsin hocam. Sizlere uzun ömürler versin.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı big_planner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motora kabin memuru binmez gibi geliyor bana.
    Mekanı Cennet olur inşallah....Niye Kabin görevlisi Hayabusa ya mı binecek.?..cbf 150 kötü motor mu???
    The Power of The Dreams.

Yanındaki de kuzenim. Kolu kırık bileği kırık kaskın ipi boğazını kesmiş. Olayla ilgili fazla bir bilgimiz yok. Ben uzak olduğum için fazla bilgim yok. Kazayla ilgili birşey yapacaklarmı ondanda şuan için bilgim yok. Sonuçta gençeçik bir motorcu kardeşimiz daha kendi veya başka bir kusurla aramızdan ayrıldı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)