Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çarpan araba kaçtı. koyu renk Toyota corolla 34 hnd... hasanpaşa-acıbadem

Motovento
    REKLAM ALANI
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    MErhaba bu akşam tamda evimin önünde koyu renk Toyota corolla 34 hnd... arkadan çarpıp kaçtı.
    mevki olarak acıbadem, hasanpaşa, fikirtepe
    Neyseki kendimde önemli olmayan ezikler var ama motorumda hasar var
    Şikayet edebilmem için, aracı görenlerden yardım istiyorum
    Teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    geçmiş olsun umarım fazla masraf yoktur son rakam grubu olmadanda şikayet edersin bence o harf grubu olan kaç tane Toyota vardırki zaten vakit kaybetme adam kaçtığı için karakol bakıyor bildiğim kadarıyla hemen şikayetçi ol

inşallah tamponu hasar almıştırda belli olur sana çarptığı
    yiwotxxx bunu beğendi.

Pessimistyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki kle 500
    Bence yanlış bir yol izliyorsun.
    Emniyete gidip ifade vermen gerekiyor, olayın senin için ciddi olduğuna dair polisleri ikna edebilirsen mobeselerden takip edilerek çok çabuk bulurlar. Olayın ciddiyeti ve hasarın boyutu önemli. Plakanın tamamı yoksa tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Eğer cidden işin izini süreceksen, kararlıysan;
    Aracın arkaya bakmadan gelip çarptığını söyleyip bunun bir yaralamalı kaza olduğunu söylemelisin. Dilekçenin sonuna çarptıktan sonra beni görmesine rağmen kaçtı diyede eklersen ilgilenirler.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Hastaneden yaralamalı kaza olduğuna dair raporunu al, motorunun hasarlı fotoğraflarını çek, karakola git ayrıntılı ifadeni ver şikayetçi ol. Vakit kaybetme. Mobeselerden cacık çıkmaz, beni düşürüp kaçtıklarında plaka alamadım sadece renk marka model verebildim, mobeselerden hiçbir şey görünmüyor, uğraşmazlar. Ancak plakanın bir kısmı, marka model renk ve mevki var elinde. Kimlik tespiti yapılır, uzlaşamazsanız doğrudan şahıstan davacı olursun. kazayı yaptığın bölgede güvenlik kamerası olan yerler varsa rica et, kaza anını gören bir kamera kaydı bulursan çok işine yarar, süründürürsün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)