Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon kamerası yerine redmi note 9 pro yada lg g6 kullanmak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar aksiyon kamerası çok pahalı olduğu için alamıyorum ve almak istemiyorum 3000 4000 tl den başlıyor orta seviyeleri bunun yerine 2000 tl ye xiaomi redmi note 9 promu alsam lg g6 mı?

Xiaomi redmide ois yok eis var
    Lg g6 da ois var eis yok

İkisinde de geniş açı var bunu kullanarak çekeceğim kaliteleri nasıldır bilmiyorum çokta birşey beklemiyorum ama net güzel bir görüntülü verebilmeli.. Acaba redmi note 9 pro su , lg g6 sı olan varsa geniş açıda ve normal bi video çekip atabilirmi?

Başka telefon varsa max 2000 tl ye kadar öneri alabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Su altı çekimleri veya tehlikeli aksiyonlar yapmıyorsan artık aksiyon kamerası dönemi bitti cep telefonları bu işi çözüyor.

Programlara ve cep telefonuna çok hakimsen edit için bile bilgisayara ihtiyacın yok ustaları A dan Z ye bu işi telefonda yapıyor.

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    İş görür ama tilt eder yanlışlıkla ekrana dokunursun vb şeyler olur telefonların çekim süreleri 30 dk da bir olabilir her seferinde tekrar başlatman gerekebilir cihaza göre değişir türbülansı olur kaska takacaksan 2.el go pro vs daha mutlu eder bence hero 4 bile olabilir

Şöyle düşün, işe gidip gelmek için bir otomobile ihtiyacın var. Otomobiller çok pahalı, onun yerine eski bir traktör alıp işe gidip gelebilirsin. Sonuçta ihtiyacını karşılar, seni işe götürür ve getirir.

Aksiyon kamerası yerine eski bir cep telefonu almak ta bunun gibi olur. Ellbette görüntü kayıt edersin, o ihtiyacını karşılar. Ama hiçbir zaman bir düzgün bir aksiyon kamerası gibi olmaz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200 ABS
    aynı düşünce mevcut bende de. geçen bir deneme yapayım dedim. telefon iphone 14 pro max. çekim çok iyi ama ses olayını çözmek lazım. bir de telefonu kaska takacaksan güzel ağırlık yapıyor çene tarafında. başını aşağı doğru basıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)