Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Paranız varsa sony yada gopro dan şaşmayın, kalite farkı sadece netlik değil kare geçişlerinde asıll..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07

Gerekirse tüm kaskı donatırız :D
    enxdesign ve Motork08 bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çenedeki olay mantıklıymış. Gerçi naked kullandığınız için pek eğilmiyorsunuz, o yüzden göğsünüze yada depoya temas etmiyordur herhalde.

Çekiş açısıda çok güzel. Üstteki mt-07 videosu herhalde bu açıdan çekildi.
    motokovic bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çenedeki olay mantıklıymış. Gerçi naked kullandığınız için pek eğilmiyorsunuz, o yüzden göğsünüze yada depoya temas etmiyordur herhalde.

Çekiş açısıda çok güzel. Üstteki mt-07 videosu herhalde bu açıdan çekildi.
    Aynen öyle dostum göğüs askısı olsa oda güzel olur. çene montajı yana göre daha hoş ama bikaç defa elim deydi iyi sıkıştığına emin olmak lazım...

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    çenedeki pozisyon şu yönden güzel baktıgın yeri çekiyor sağa sola bakınca güzel bi manzara olunca göğüsünden nasıl orayı çekeceksin :D ama çenede veya kafada diyelim biz ona manzara olduğunda kafanı çevir alet çeksin :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

@Ezio41

Youtube kaliteyi biraz düşürüyor ham haliyle youtubeda göründüğünden daha kaliteli aslında... Bana kalırsa sj1000 de sj4000 de pro işlere

girilmeyecekse yeterli... Çeneye montaj kamera ve makine çıplak olunca rüzgar sesi oluyor :D
    elbette youtube standart olarak internet hızına göre ayarlıyor kaliteyi oda çoğunlukla 360p'de izlettiriyor ama sağ altta ayarlara basınca ben cogunlukla 720p'ye ayarlayıp izliyorum kıyas için o zaman az çok belli oluyor nasıl olduğu şimdi bende hafıza kartı bulup çekim yaptım dükkanın onunde youtube'ye yüklüyorum paylaşacağım birazdan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

hala sj1000 kullanan biri olarak, bana sj4000 in gece çekimi daha iyi gibi geldi...

Taze taze... gece ilk test videosu

http://www.youtube.com/watch?v=kfOh4Uetj2c

budA benden ilk deneme çekimim eşimin telefonunun hafıza kartını çaldım :D

ölçüm yaptım 1 dk'lık video 1080p'de 160 mb civarı tutuyo yuvarlarsak 1dk 150mb dersek 8 gb hafıza kartım var 10 dk 1 gb civarı oluyor 50 dk'lık cekim yaparım sanırım 8 gb hafıza kartına ki 7,65 gb'tını kullanıyor video kaydetmek için sisteme de yer ayırması lazım :D
    cenkito, motokovic, berkaye ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-07
    Doğru internet hızına gör 1080p lik videoyu 360p izletiyor o başka.... Ham 1080p ile youtube a yüklenmiş 1080p arasında kalite farkı oluyor youtube

1080p de oynatsa biraz kırpıyor... Cihaz aslında internette izlediğinizden daha kaliteli kayıt yapıyor
    tazy21 bunu beğendi.

Motosikleti
    Doğru internet hızına gör 1080p lik videoyu 360p izletiyor o başka.... Ham 1080p ile youtube a yüklenmiş 1080p arasında kalite farkı oluyor youtube

1080p de oynatsa biraz kırpıyor... Cihaz aslında internette izlediğinizden daha kaliteli kayıt yapıyor
    aynen orası zaten kesin olan birşey hatta bilgisayarda windows media player ile izlenen ve BSplayer ile izlenen video arasında bile fark oluyor aynı videoyu iki ayrı video oynatıcıda izliyorum görmek isteyen göz iki video oynatıcı arasındaki farkı bile görüyo :D

ben çok memlun kaldım üründen fazla para vermemek isteyenler veya ilk başlangıçta ucuz bişi olsun diyenlere ideal ötesi bir cihaz
    motokovic ve Motork08 bunu beğendiler.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sj1000 yerine sj4000 almanızı tavsiye ederim.

SJ4000'de ek bir kaç özellik daha var. Mesela sj1000'de ekranı döndürme seçeneği yok. Yani kamerayı ters olarak kullanıyorsanız, görüntüyü ters elde ediyorsunuz. sj4000'de ters çekim özelliği falan var.

Ayrıca tip olarak sj4000 daha güzel. Tam bir gopro çakması
    ARkadaşa sj1000 aldım ben. artık önümüz ay kendimede sj4000 alırım kıskansın biraz :D

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Paylaşımlar cok güzel ! Bilgi veren herkese bol bol teşekkur edıyorum. Aklımdaki soru işaretleri baya yok oldu. İnşallah resımlerde kalıcı olurda daha sonrakı arkaşlarda faydalanır. Bende sj4000 karar kıldım kredi kartım olmadıgı ıcın yaklaşık 1 ay sonra PayPal Nakit Kart diye birşey var ön ödemeli onunla sipariş vericem. Kredi kartı olmayanlar için guzel bı sıstem guvenlı gorunuyor biliginizeee

bu kart hakkında bilgi linki
    http://www.btnet.com.tr/90423-kredi-...meli-kart.html

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı çağhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünün değeri orda gösterildiği gibi 350 tl değil(bir de kargo ücreti varmış hem de, 3.7 tl de olsa) dolayısıyla sözümona "indirimle" 150 tl'ye aldığınızda %57 gibi bir karınız da olmuyor. Ürünü geçen aylarda(30Nisan -6Mayıs Arası) şok mağazası 8gb hafıza kartı ile birlikte 129'a sattı ve yok sattı(biz bulamadık). Aynı hafta içinde indirdik .com sitesi hafıza kartsız olarak 129,90'ye satıyordu(amacım reklam değil, bilgi vermek) ve abim burdan aldı. Şimdi baktım halen de o fiyata satıyor(mini aksiyon kamera), kargo bedava.
    Fiyat olarak ebay'de/Aliexpress'te falan zaten hepi-topu 40 $ civarında.

http://www.ebay.com/itm/Mini-Outdoor...item43c2079c05

Ürünün ekranı dokunmatik(basmatik),ekran küçük olduğu için ayar yapmak için falan menüde dolaşmak biraz(azıcık) sıkıntılı olabiliyor amazaten ayarlarla haşır neşir olmuyorsunuz çok fazla, alet işgörüyor. Şarj girişinin microusb(güncel cep telefonu şarjlarından) değil de miniusb(2yıl öncesine kadar en çok kullanılan arayüzdü) olması eksi yönü sayılabilir. Hiçbiryerde bundan bahsedilmiyor ya da fotolarında usb girişi gösterilmiyor.
    http://img.pointspub.com/w17/x8/p74/v825_7.jpg

Aceleniz yoksa yine aparatlarıyla birlikte 90tl civarına alabileceğiniz ebay/aliexpresse yönelin, %50küsür daha fazla vermeyin, asıl %50 kârı böyle elde edin. Aceleniz varsa 60 tl fazla yerine 40 tl daha verip diğer siteden de alabilirsiniz.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    10 tl ye tekzen den vantuzlu telefon tutucu aldim. Motorun ön camınin ustune veya kaska yapistir kesinlikle düşmez ancak titresim oluyor videoda.telefon galaxy note 1
    İşimi goruyor.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Prestigio RoadRunner 710x Aksiyon Kamera - 16 GB Kingston SD Kart Hediyeli
    626TL'den 299'a düşmüş. Bu da test videosu. Ürün stoklarla sınırlı ayrıca indirim 22 gün daha geçerliymiş. Önümüzdeki hafta alıcam abanıpta bitirmeyin sakın
    Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prestigio RoadRunner 710x Aksiyon Kamera - 16 GB Kingston SD Kart Hediyeli
    626TL'den 299'a düşmüş. Bu da test videosu. Ürün stoklarla sınırlı ayrıca indirim 22 gün daha geçerliymiş. Önümüzdeki hafta alıcam abanıpta bitirmeyin sakın
    http://www.youtube.com/watch?v=PiYv_H2AldY
    hani yine sen bilirsin hemen gelsin elimde olsun diye olabilir ama ben bunun yerine sj4000 almayı tercih ederdim (ki ettimde ) aksesuar çeşitliliği bakımından ikiye katlıyor bunu sj4000 paylaşılan videoları kıyaslayınca da bir gömlek yukarı çıkıyor ve 205-210 tl civarına denk geliyor
    Motork08 bunu beğendi.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Arkadaslar bende almayi dusunuyorum ama ucuz olanlardan fakat md80 demeyin simdi onun gibi olabilir fakat gorus acisi cok dardi onun varmi bildiginiz genis acili olan( normal sizinkiler gibi )illaha 1080 hd olmasina gerek yok bildikleriniz varsayazarsaniz sevinirim malum ogrenciyim .. iyi forumlar..
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ben de gopro hero 3 plus silver edition aldım.
    Henüz limitlerde çekim yapamadım ama şimdilik memnunum.
    330 dolar civarında bir fiyata maloldu.
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gopro hero 3 plus silver edition aldım.
    Henüz limitlerde çekim yapamadım ama şimdilik memnunum.
    330 dolar civarında bir fiyata maloldu.
    Hayirli olsun ..

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun ..
    Teşekkürler

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende almayi dusunuyorum ama ucuz olanlardan fakat md80 demeyin simdi onun gibi olabilir fakat gorus acisi cok dardi onun varmi bildiginiz genis acili olan( normal sizinkiler gibi )illaha 1080 hd olmasina gerek yok bildikleriniz varsayazarsaniz sevinirim malum ogrenciyim .. iyi forumlar..
    Valla ben bir sürü video izledim youtube da o tür ucuz kameraların hepsi aynı denemek için alayım diyordum fakat 1 dolar bile versen çöpe gitmiş gibi oluyor o para. Bence en düşük bir sj1000 alın.İşinizi fazlasıyla görecektir. Hatta bütçe biraz daha artarsa sj4000 inş. önümüz ay alıcam bu ay sj1000 aldık daha gelmedi
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bir sürü video izledim youtube da o tür ucuz kameraların hepsi aynı denemek için alayım diyordum fakat 1 dolar bile versen çöpe gitmiş gibi oluyor o para. Bence en düşük bir sj1000 alın.İşinizi fazlasıyla görecektir. Hatta bütçe biraz daha artarsa sj4000 inş. önümüz ay alıcam bu ay sj1000 aldık daha gelmedi
    Tamam sagolun

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Arkadaşlar ben SJ4000 modelini yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Ebay'den kargo dahil 95 dolara aldım. Kutu içeriğinden farklı olarak Araç için bağlantı vantuzu, yedek pil dahil olmak üzere. Hem arabada kullanıyorum, motora bineceğim zaman da ya motora veya kaska monte ederek kullanıyorum. Fiyat performans açısından gayet tatmin edici bir ürün. Su altı çekimi de denedim. Gerçekten su geçirmedi. 32 gb. class 10 hafıza kartı ile kullanılmasını tavsiye ediyorum. Kaska takılı iken rüzgar sesini alıyor. ancak motor üzerine bağladığınız takdirde motorun sesini çok güzel alıyor. Benim kamera görüntülerini iyi bir monitörde izledikten sonra çevremdeki arkadaşlar da sipariş verdiler. Youtube görüntüleri veya dandik bir monitörde izlediğiniz görüntüler yanıltıcı olabiliyor.
    Hayatımda kazık yemeden aldığım tek ürün bu diyebilirim. ;)
    Motork08, tazy21, dockerengin ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)