Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 15 gün oldu gelmesi sanırım link verebilirim isteyene gayet hızlı geldi bu benim aldığım satıcı ile :D
    Siz ne siparişi vermiştiniz ? sj4000 mi ? Ben de gopro, Sony arasında gidip gelirken şimdilik işimi görecek bir kamera alayım diye düşündüm. 15 günde geliyorsa bir adım daha yaklaşırım :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    valla aliexpress'te baktım ettim kullanıcı yorumları gönderdiği sipariş sayısı fazla olan kişiler ilgimi çekti ki bu sitede bu önemli neyse SJ4000 siparişi verdim ekstra yedek pilli olarak 99 dolara adamlara da dedim ki bizim gümrük biraz problemlidir siz onu düşük fiyatlı göstertin hediye örnek ürün filan onlarda tutmuş 12 dolarlık ürünmüş gibi paketlemişler :D 29'u ürün satıcıdan alınmış bugun bizim eve teslim etmişler işte :D

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    bir üst modeli miydi ben öyle biliyorum ama iyi bi karışıklık olmuş sizin için :D

akşam üstü kardeşim getirecek paketi bakalım resim çekip koyarım ilk paketi açtığımda filan bende

kaç para vermiştiniz siz siparişe
    74,90 dolar verdim bi üst modeli ama özllikleri aynı sanırım yanlız vantuz aparatı çıkmadı sende çıktı mı?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar bende kamera almak istiyorum ama ne alsam bilmiyorum . Sizce ucuz olması için sj4000 mi almalıyım yoksa gopro hero 3 mü ?

Motosikleti
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    74,90 dolar verdim bi üst modeli ama özllikleri aynı sanırım yanlız vantuz aparatı çıkmadı sende çıktı mı?
    valla ben alırken 98 dolardı şimdi 95 dolar yapmışlar bi şekli değişik sanırım

valtuzlu aparat derken araba camına filan takılanı mı diyorsun ben sipariş verirken o içerisinde yoktu zaten vantuzlu olan paket ayrıydı onda hem vantuz hem araba sarj cihazı filan vardı 115 dolar mıydı 107 dolar mıydı oyle bişiydi

bnm sipariş verdiğim yerdeki alet listesi şöyle:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende kamera almak istiyorum ama ne alsam bilmiyorum . Sizce ucuz olması için sj4000 mi almalıyım yoksa gopro hero 3 mü ?
    önce sj4000 al sonra biraz daha biriktir sony al :-D
    motokovic ve Ezio41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    valla ben alırken 98 dolardı şimdi 95 dolar yapmışlar bi şekli değişik sanırım

valtuzlu aparat derken araba camına filan takılanı mı diyorsun ben sipariş verirken o içerisinde yoktu zaten vantuzlu olan paket ayrıydı onda hem vantuz hem araba sarj cihazı filan vardı 115 dolar mıydı 107 dolar mıydı oyle bişiydi

bnm sipariş verdiğim yerdeki alet listesi şöyle:
    http://i01.i.aliimg.com/img/pb/929/8...857929_159.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

önce sj4000 al sonra biraz daha biriktir sony al :-D
    Gopro daha iyi değil mi Sony'den ? Pek bi bilgim yok kameralar hakkında . Bu sj4000 modelini alınca 98 dolar falan sanırım aliexpress'de gördüm .Bir sürü aparatları falan gösteriyordu sizin fotoda gösterdiğiniz gibi . Bu fiyata dahil mi ? Birde sağlamlık olarak nasıldır sj4000 uzun yıllar gider mi yoksa daha sağlam kaliteli olması için gopro falan mı almak gerek ?

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=UZBvbSColI8

ben bu videoyu izledim go pro'dan sogudum resmen yani param olmadıgı içinde sj4000 aldım şuan geldi kardeşim getirdi bana kutuyu kapatamıyorum aparatları okadar cokki :D annem evde acmıs kapatamamıs resimlerini cekip koyacagım birazdan :D ama go pro alınmaz ben onu anladım paramız varsa sony yoksa idaretenlik sj4000

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

yalnız youtube'de izlerken de kalitesini arttırın yoksa farkı anlayamazsınız 720p felan olsun en azından
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=UZBvbSColI8

ben bu videoyu izledim go pro'dan sogudum resmen yani param olmadıgı içinde sj4000 aldım şuan geldi kardeşim getirdi bana kutuyu kapatamıyorum aparatları okadar cokki :D annem evde acmıs kapatamamıs resimlerini cekip koyacagım birazdan :D ama go pro alınmaz ben onu anladım paramız varsa sony yoksa idaretenlik sj4000

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

yalnız youtube'de izlerken de kalitesini arttırın yoksa farkı anlayamazsınız 720p felan olsun en azından

Baya fark ediyor görüntü . Sony eline vermiş gopro'nun Sj4000'in fotolarını ve kayıtlarını bekliyoruz hayırlı olsun . Olmazsa bende idarelik sj4000 alabilirim

Motosikleti
    Baya fark ediyor görüntü . Sony eline vermiş gopro'nun Sj4000'in fotolarını ve kayıtlarını bekliyoruz hayırlı olsun . Olmazsa bende idarelik sj4000 alabilirim
    bilmiyorum benim için 200 tl bişi değil aslında korkmadan verdim parayı (300 lira olsa pahalı derdim ) en azından acemiliğimi atabileceğim ve yedekte durabilecek bi kamera olarak gördüm şimdi testlere başlayacağım :D

Motosikleti
    bilmiyorum benim için 200 tl bişi değil aslında korkmadan verdim parayı (300 lira olsa pahalı derdim ) en azından acemiliğimi atabileceğim ve yedekte durabilecek bi kamera olarak gördüm şimdi testlere başlayacağım :D
    Testlerini merakla bekliyorum

Motosikleti
    Testlerini merakla bekliyorum
    yalnız birşeyi unutmuşum hafıza kartım yok benim :D ve hafıza kartı olmadan kayıt yapmıyor

yarın eşimin telefonundaki hafıza kartını alıp kayıt örneklerini paylaşırım burada olmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

evet madem kayıt yapamıyoruz en azından kutu açılışını ve alet edevatın kısa bi tanıtımını yapayım dedim :D

:kutu hakkaten dolu dolu geliyor bi kere açtığınızda bi daha aynı malzemeleri koyup kapatamıyorsunuz ona emin olun :D

:serdim masaya ne varsa tek tek çekmek istedim ama gözüm korktu :D

:kamera minnacık geldi bana alışmışım telefona slr makineye :D

: lcd ekranı harika ötesi geldi bana doğrusu yani ekranı olmayan bi iki action cam görmüştüm düşündürmüştü çektiğim açıyı nasıl anlayacagım diye bunda en azından kaska takarken göreceğim nasıl bi açı yakaladığını

: sağı solu sert ama dokunuşta yumuşak hissettiren bi malzeme hoşuma gitti doğrusu hdmi çıkışı bile var evde led tv'ye bağla izle :D

: bir iki kombinasyon yapayım dedim kask veya depo üstü için

Ezio41 ve motokovic bunu beğendiler.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    ucuz olması için sj000 de alabilirsin ben örnek videoları karşılaştırdım baya ama nedense çok fark göremedim sj4000 le boyut ağırlık vs gibi özellikler dışında ger.i 20 25 dolar fiyat farkı var ama ben sj1000 seçtim

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz olması için sj000 de alabilirsin ben örnek videoları karşılaştırdım baya ama nedense çok fark göremedim sj4000 le boyut ağırlık vs gibi özellikler dışında ger.i 20 25 dolar fiyat farkı var ama ben sj1000 seçtim
    Fiyat olarak en uygunu sj4000 geldi banada . Gopro almaya kalksam sadece kamera 800 900 tl , aparatlar hariç . Aparat falan vs de almaya kalksak 1000 tl yi geçecek . Ama sj4000 fiyat performans açısından baya mantıklı geliyor . Bakalım ya artık paraya kıyacaz sony veya gopro yada fakir usulu sj4000 alıcaz

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Sj1000 yerine sj4000 almanızı tavsiye ederim.

SJ4000'de ek bir kaç özellik daha var. Mesela sj1000'de ekranı döndürme seçeneği yok. Yani kamerayı ters olarak kullanıyorsanız, görüntüyü ters elde ediyorsunuz. sj4000'de ters çekim özelliği falan var.

Ayrıca tip olarak sj4000 daha güzel. Tam bir gopro çakması
    motokovic bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    hala sj1000 kullanan biri olarak, bana sj4000 in gece çekimi daha iyi gibi geldi...

Taze taze... gece ilk test videosu

Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    hala sj1000 kullanan biri olarak, bana sj4000 in gece çekimi daha iyi gibi geldi...

http://www.youtube.com/watch?v=kfOh4Uetj2c
    gece cekiminde belki güvenlik kamerası olarak kullanılamaz plakalar gözükmuyor ama hatıra videoları gittigimiz yerlerin hatırası olarak videolar çok ama çok güzel geldi bana kamerayı kaskın çenesine taktınız sanırım çıplak olarak mı yoksa su geçirmez kabıyla mı taktınız 100 km hızdan sonra ses gidiyor çunki rüzgarın şakımasını dinliyoruz oradan sonra :D
    motokovic bunu beğendi.

Motosikleti

http://www.youtube.com/watch?v=kfOh4Uetj2c

Gece çekimi bence yeterli fakat niye o kadar fazla rüzgar sesi geliyor ?
    motokovic bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Fotoğrafların son ikisi -yandan, ayakta çekildiğim- videodan ekran görüntüsü alma.

İlk ikisi doğrudan fotoğraf.
    Kamera: Gogro hdhero2

Motork08 bunu beğendi.

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Sj4000'i Sorunsuz şekilde aldığınız linkleri paylaşabilirmisiniz.
    Teşekkürler.

Motosikleti
    MT-07
    gece cekiminde belki güvenlik kamerası olarak kullanılamaz plakalar gözükmuyor ama hatıra videoları gittigimiz yerlerin hatırası olarak videolar çok ama çok güzel geldi bana kamerayı kaskın çenesine taktınız sanırım çıplak olarak mı yoksa su geçirmez kabıyla mı taktınız 100 km hızdan sonra ses gidiyor çunki rüzgarın şakımasını dinliyoruz oradan sonra :D

@Ezio41

Youtube kaliteyi biraz düşürüyor ham haliyle youtubeda göründüğünden daha kaliteli aslında... Bana kalırsa sj1000 de sj4000 de pro işlere

girilmeyecekse yeterli... Çeneye montaj kamera ve makine çıplak olunca rüzgar sesi oluyor :D
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)