Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Fiddle II 125s
    Herkese Merhabalar. Arkadaşlar ben de bu kameradan edinmek istiyorum. Fakat kredi kartı vb interaktif ödeme kanalları kullanmadığım için alamıyorum. Bu üründen kendine sipariş etmeyi düşünen arkadaş varsa benimle iletişime geçebilirse çok sevinirim. Ekstra batarya belki birkaç aksesuar ile birlikte toplam meblayı direk havale şeklinde ödeyebilirim.
    Konu üzerinde gereksiz mesaj olmaması için özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ilkayözdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benımde dun itibari ile kameralarım geldi sj4000 2 adet aldım ikiside sorunsuz bi şekilde ulaştı elime

http://www.aliexpress.com/snapshot/6166290085.html

bu kişiden aldım pazarlıkla 2 adet yedek pil masaüstü şarj cihazı + kameraya baglanan 3 ayaklı bişey gönderdi

Hayırlı olsun kameralarınız . Kamera kutularında , water resistant mı yazıyor yoksa water resistabt mı ?
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Böyle arkadaşlarda çoğaldi havale vs yapayim diye arkadaş neden internet kredi karti vs kullanmassiniz anlamiyorum gecen gün basima gelen birseyi anlatayim 400 tlye birsey satiyorum esimde bende memurum ayda 60 TL vererek havale yapayim verirmisin dedim peşin yada kredi karti yok kullanmiyoruz be kardeşim internetin altini üstüne getiriyorsunuz ama bu ödeme araclarini kullanmaya gelince kullanmiyoruz anlam veremiyorum
    Alıntı Cagdas48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar. Arkadaşlar ben de bu kameradan edinmek istiyorum. Fakat kredi kartı vb interaktif ödeme kanalları kullanmadığım için alamıyorum. Bu üründen kendine sipariş etmeyi düşünen arkadaş varsa benimle iletişime geçebilirse çok sevinirim. Ekstra batarya belki birkaç aksesuar ile birlikte toplam meblayı direk havale şeklinde ödeyebilirim.
    Konu üzerinde gereksiz mesaj olmaması için özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

Alıntı J3ASKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle arkadaşlarda çoğaldi havale vs yapayim diye arkadaş neden internet kredi karti vs kullanmassiniz anlamiyorum gecen gün basima gelen birseyi anlatayim 400 tlye birsey satiyorum esimde bende memurum ayda 60 TL vererek havale yapayim verirmisin dedim peşin yada kredi karti yok kullanmiyoruz be kardeşim internetin altini üstüne getiriyorsunuz ama bu ödeme araclarini kullanmaya gelince kullanmiyoruz anlam veremiyorum
    Siz böyle düşünüyor olabilirsiniz, ve bu size mantıklı gelebilir, şahsen benimde kredi kartım yok/almadım/tercih etmedim/etmemde, herhangi bir metaa'yı bedelini teslim etmeden almayı şahsen ben yanlış buluyorum taksit vs gibi.

Tabii avantaj olduğu kadar dezavantajı'da var bu işin, perspektif meselesi.

Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Hangi çağda yasiyoruz havale yapmayi bilen arkadaşlar para yerine geçen diğer ürünleri de kullanacaklar en basidinden bir maaş aliyorsa illaki bir vadesiz hesap karti vardır onunla peşin alabilirler aliexpres olur başka site olur alışveriş yaptigim yabanci sitelerde taksit olayina rastlamadim ya kullanacaklar yada birşey almayacaklar
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz böyle düşünüyor olabilirsiniz, ve bu size mantıklı gelebilir, şahsen benimde kredi kartım yok/almadım/tercih etmedim/etmemde, herhangi bir metaa'yı bedelini teslim etmeden almayı şahsen ben yanlış buluyorum taksit vs gibi.

Tabii avantaj olduğu kadar dezavantajı'da var bu işin, perspektif meselesi.

Hangi çağda yasiyoruz havale yapmayi bilen arkadaşlar para yerine geçen diğer ürünleri de kullanacaklar en basidinden bir maaş aliyorsa illaki bir vadesiz hesap karti vardır onunla peşin alabilirler aliexpres olur başka site olur alışveriş yaptigim yabanci sitelerde taksit olayina rastlamadim ya kullanacaklar yada birşey almayacaklar
    Amacım polemiğe girmek değil!, ancak hangi çağ olursa olsun, prensipler değişmeyebiliyor, ve bunu zorlayamaz yada dayatamazsınız, matik kartı sahibiyim yaşım 35, çalıştığım dönemler'de iş yeri hesabı için bankalara gittiğimizde fark ettimki ben gibi düşünen kimseler hiiç'te az değiliz yani çarşı kredi kartına artık karşı.

Yukarıda dediğim gibi, kart'ın avantajı olabilir, yani sahte cennete metaa'lara sizi daha süratle ulaştırabilir, ancak vade'de ne olduğunu hepimiz biliyoruz, hatta siz memur'sunuz sizin daha iyi bildiğinizi sanıyorum

Hasılı kelam, ben ve ben gibi düşünenlerin adına cevap vermiş olayım, kredi kartına karşıyız.

Motosikleti
    SYM Fiddle II 125s
    Bu sadece bir tercih meselesi. Tabiiki bankamatik kartları kullanıyorum ama bunlar belirttiğiniz yerlerde alışveriş imkanı sağlamıyor. Direk böyle insanlar da çoğaldı, hangi çağda yaşıyoruz gibi tabirler ile dolandırıcı ya da başka şekilde imalar hoş değil.
    Sadece sipariş verecek arkadaş var ise ve mümkünse bana da haber versin istedim ben de sipariş vereyim dedim o kadar. Teşekkürler.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    İkinizin ayni kişi olduğunu bile düşünmeye başladım neyse var olan bankamatik kartlarinla paypal hesabi acip ebay yada banggood (orijinal ürün) gibi sitelerden sorunsuzca sahip olabilirsiniz yada sahibindende pahali olarak satan kişilerden kapida odeme seklinde yada buradan biri size yardimci olur rica ederim.

Bak tarih: 10.08.2014 saat : 22:08 ,her ikimizde online'nız , umarım şizofreni benzeri bi rahatsızlığınız yoktur., hakikaten ayıb ithamlarınızı daha doğru kelmilerile seçiniz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Kaldıki ben bu başlık sayesinde, yine forumdan biri vasıtası ile, SJ1000 hesbına havale ederek, almış bulunuyorum, yaptığınız çok çirkin ve ayıb.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

İkinizin ayni kişi olduğunu bile düşünmeye başladım neyse var olan bankamatik kartlarinla paypal hesabi acip ebay yada banggood (orijinal ürün) gibi sitelerden sorunsuzca sahip olabilirsiniz yada sahibindende pahali olarak satan kişilerden kapida odeme seklinde yada buradan biri size yardimci olur rica ederim.
    . .

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda led sis farları kapalıyken gece çekimiz .

http://www.youtube.com/watch?v=QC8_K...cEVGKxXnsvSTEQ
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamadım, neden videonun başında heryer kırmızı sonuna doğru normal oluyor? Ayarı mı var?
    Diye sormuştum Ezio41 ... ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

benımde dun itibari ile kameralarım geldi sj4000 2 adet aldım ikiside sorunsuz bi şekilde ulaştı elime

http://www.aliexpress.com/snapshot/6166290085.html

bu kişiden aldım pazarlıkla 2 adet yedek pil masaüstü şarj cihazı + kameraya baglanan 3 ayaklı bişey gönderdi
    Güle güle kullan. Linkteki bataryada 900 mah yazıyor. Bizim arkadaş Gopro için aliX'ten 1300 mah lık bataryalar almış.

Gopro ile SJ4000 nin bataryaları tamamen uyumlu mu, bilen var mı ?? Uyumluysa 1300 lük olanından almak daha mantıklı yedek için.
    #sürenadam

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Merhaba arkadaşlar , daha öncede yazdım diye hatırlıyorum ama , merak eden arkadaşlara belirtmek isterim. Gopro Hero3 +black modelini aldım ve kullanıyordum. Yakın bi arkadaşımda kamera alacak oldu, en uygun gopro nerden alabiliriz diye bakarken Sony action cam keşfettik arkadaşıma aldık ve birlikte aynı yollarda eşzamanlı kayıt yaptık . Sony , gopro ya göre daha başarılı bir kayıt kalitesi sundu. Özellikle renkler daha canlı ve fotoğraf kalitesi çok çok iyi. Wifi üzerinden eşzamanlı olarak görebiliyor olmam ve gps , nfc olması da ap ayrı . Sonuç olarak gopro yü sattım ve bende Sony action cam aldım , bana göre artı eksilerine bakarsak yukarıda saydığım özellikler haricinde gopro nun iyi olan tarafı sualtı çekimi Sony den daha iyi , Sony de ekstra Housing ve lens almak gerekli diyorlar . Sony 5 metre su almıyor ama go Pro 40 metre . Bir de gopro da ses çok daha iyi alıyor , Sony biraz daha rüzgar sesi oluyor . Sadece bu ikisi hariç her özellikler de Sony daha üstün .
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    [QUOTE=Syanur;3416847]Diye sormuştum Ezio41 ... ??[COLOR="Silver"]

[QUOTE]

Hocam bu kırmızılık tamamen ışıktan dolayı kaynaklı , Loş ortamda sarı ışıkların yoğun olduğu ortamda geceleyin kırmı tonlu gösteriyor Beyaz ışığın hakim olduğu ortamda ise normal gösteriyor . Fazla bi performans beklememek lazım , sonuçta 200 liralık bir ürün .

ilkayözdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dinamik150>Spacy110>Gsxr600K7>Hyena100>Activa
    Hayırlı olsun kameralarınız . Kamera kutularında , water resistant mı yazıyor yoksa water resistabt mı ?
    resistant yazıyor orjnal vıdaları gumuş gri sorunsuz guvenıp alabılrısınız pazarlıklar 2 adet tripot ve 2 adet masaüstü şarj cihazı vee 2 adet yedek pilde gönderdi eleman

Motosikleti
    resistant yazıyor orjnal vıdaları gumuş gri sorunsuz guvenıp alabılrısınız pazarlıklar 2 adet tripot ve 2 adet masaüstü şarj cihazı vee 2 adet yedek pilde gönderdi eleman
    O zaman sıkıntı yok , güle güle kullanın . Bol bol videolarınızı bekliyoruz efenim
    ilkayözdemir bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Diye sormuştum Ezio41 ... ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Güle güle kullan. Linkteki bataryada 900 mah yazıyor. Bizim arkadaş Gopro için aliX'ten 1300 mah lık bataryalar almış.

Gopro ile SJ4000 nin bataryaları tamamen uyumlu mu, bilen var mı ?? Uyumluysa 1300 lük olanından almak daha mantıklı yedek için.
    gopro ile sj4000 bataryaları farklı. Sj4000'inkiler 900mah.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Arkadaşlar sj4000 ile çekim yaptıktan sonra , youtube'a yükleyince videoda titreşimler meydana geliyor . Sizce sebebi ne olabilir ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar sj4000 ile çekim yaptıktan sonra , youtube'a yükleyince videoda titreşimler meydana geliyor . Sizce sebebi ne olabilir ?
    Y.tub un yükleme sırasında "titreşimi azalt" gibi bir seçeneği vardı sanırım. O seçimi değiştirip bir dene istersen.
    #sürenadam

Motosikleti
    Y.tub un yükleme sırasında "titreşimi azalt" gibi bir seçeneği vardı sanırım. O seçimi değiştirip bir dene istersen.
    Youtube kendisi diyor zaten , videonuzu titrek bulduk değiştirmek ister misiniz diyor . Onuda seçsek yine aynı görüntü bir fark yok .

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Burak iki veya dört silindirli bir motor al sıkıntın çözülür
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak iki veya dört silindirli bir motor al sıkıntın çözülür
    4 silindiri gözüm kesmez şuan da abi . 2 silindir olarak Mt 07 belki olabilir ama , cbf 150 den de mt 07 ye geçmek ne kadar mantıklı olur orasını bilemem .

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)