Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blamir, tazy21 siz doğrudan çinden sıfır olarak sipariş edin. Yurtdışı alışverişlere açık kredi kartınız vardır herhalde. Ürün hatalı çıkarsa 15 lira kargo parası verip geri gönderirsiniz. Gelme, gitme, ardından tekrar gelirse 70 gün içinde kameranız elinizde olur. Kış aylarında evde otururken çekersiniz aynadan kendinizi.

Benim iki kameramda hatasız, sorunsuz çalışıyor. Paketinin açılıp ürünün doğru çalıştığının test edilmesi ürünü ikinci el yapmaz. Satıcıya onay vermem için bunu yapmam gerekiyor zaten. 3 taksit ile kameran yarın elinde.
    dostum ben siparişimi verdim teslim aldım kulanıyorum 30-40 gün bahsedilen o kargo benim evime 15 günde getirdi adam akıllı araştırdım uygun satıcıyı buldum ve aldım ve tavsiye de ediyorum ha senin durumunda olsam ben 208 tl'ye aldıgım urunu hadi olsun olsun 220 tl'ye satarım kargoyu karşı ödemeli yaparım bana ne kargo parasından satın alan öder kargoyu kargo ödemek istemiyorsa gelsin elden teslim alsın ben yıllarca cep telefonu sattım aldım internetten canım sıkıldı takasa girdim telefonları ama senin gibi yapmadım bi kere olsun...

dediğim gibi fırsatı paraya çevirmeye çalışıyorsun "30 bekleme gel 100 tl fazla ver" diyorsun açık açık

ayrıca ben sadece fikrimi söylüyorum! gelip elini kolunu bağlamıyorum istiyorsan 500-600'e sat bana ne yani...
    35emre35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    200tl lik kamerayı 300tl ye satmaya çalışmak doğal olarak herkese yuh çektirir. aldığım birşeyi yarın satmaya kalksam 2. eldir ve sıfır fiyatının aşağısına satılır benim bildiğim. ihtiyacım olmayan bir ürünü satıp(hiç kullanılmadığını farzediyoruz diyelim) hiç olmazsa aldığım parayı kurtarmaya çalışırım. bugüne kadar sattığım hiç bir motorsikletten kar etmedim, hemde okadar masraf aksesuar yapmama ramen. son motorumda lastik bile hediye etmiştim. ben mi tok gözlüyüm insanlar mı açgözlü.
    bu arada kamera 88$ a düşmüş. uzun süredir benim de araştırdığım aklımda olan bir üründü. bende bir spariş vereyim artık gün bugündür
    http://www.aliexpress.com/item/2014-...822518091.html

bu da bir başka karşılaştırma videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=kkrTjFeOA38
    blamir ve dockerengin bunu beğendiler.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Alıntı fevziiiii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SJ4000 ebayde kargo dahil 150 liraya satışta ben dün kendime sipariş verdim. Buradan link verebiliyor muyum bilmiyorum ondan link vermedim, aratıp bulabilirsiniz
    Hocam link verebilirsin sıkıntı yok. Ben 2. kamera olarak düşünüyorum.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200tl lik kamerayı 300tl ye satmaya çalışmak doğal olarak herkese yuh çektirir. aldığım birşeyi yarın satmaya kalksam 2. eldir ve sıfır fiyatının aşağısına satılır benim bildiğim. ihtiyacım olmayan bir ürünü satıp(hiç kullanılmadığını farzediyoruz diyelim) hiç olmazsa aldığım parayı kurtarmaya çalışırım. bugüne kadar sattığım hiç bir motorsikletten kar etmedim, hemde okadar masraf aksesuar yapmama ramen. son motorumda lastik bile hediye etmiştim. ben mi tok gözlüyüm insanlar mı açgözlü.
    bu arada kamera 88$ a düşmüş. uzun süredir benim de araştırdığım aklımda olan bir üründü. bende bir spariş vereyim artık gün bugündür
    http://www.aliexpress.com/item/2014-...822518091.html

bu da bir başka karşılaştırma videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=kkrTjFeOA38
    Türkiye'de böyle bir kamera satılmıyor. Yurtdışından getirtmek gerekiyor. İsteyen riskleri üstlenip kendisi alabilir.
    Kredi kartı olmadığı için, yaşı tutmadığı için, risk alamadığı için, 15-25 gün beklemek istemeyen için Türkiye satış fiyatı bu civarlardadır.

Ki ben bunu birkaç seferlik dahi olsun kullanıpta satışa çıkarmış değilim. Sadece çindeki satıcıya onay vermem için makineyi kontrol etmem gerekiyor. Ki sj4000 alıpta renk karmaşası sorunu yaşayan, makine açılmama sorunu yaşayan, kutuya koyulduğunda ön tuşunun basık kalması bu yüzden makineyle kayıt yapılamama sorununu yaşayan bir sürü insanın mesajını bulabilirsiniz forumlarda. Ayrıca sipariş veripte 27 gün sonra siparişi iptal edilip para iadeside alanlarda var.

Ki bende bu 2 kameranın 25 gün değil, 35 günde elimde olmasından ötürü mağduriyet yaşadım ve tatile çıkmadan önce ikinci el GoPro2'ye bir sürü para bayılmak zorunda kaldım. Bunlar satılmazsa kendim kullanırım, parayı kurtarmak gibi bir derdim yok.

Ürün test edildi, sorunsuz ve SIFIR'dır.

Türkiye şartlarında bu parayı vermek istemeyen, yukarıda saydığım riskleri alarak aliexpressten, banggooddan, dxden, ebayden sipariş verebilir. Hatta yanında 2-3 adet bataryada sipariş etmenizi tavsiye ederim. (Aliexpressten nasıl alışveriş yapabilirsiniz, burada anlatılmış.)

Alıp, üzerine bindiğim motosikletlerde bende kar etmedim. Fakat buradaki durum tamamen farklı birşeydir.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Türkiye'de böyle bir kamera satılmıyor. Yurtdışından getirtmek gerekiyor. İsteyen riskleri üstlenip kendisi alabilir.
    Kredi kartı olmadığı için, yaşı tutmadığı için, risk alamadığı için, 15-25 gün beklemek istemeyen için Türkiye satış fiyatı bu civarlardadır.

Ki ben bunu birkaç seferlik dahi olsun kullanıpta satışa çıkarmış değilim. Sadece çindeki satıcıya onay vermem için makineyi kontrol etmem gerekiyor. Ki sj4000 alıpta renk karmaşası sorunu yaşayan, makine açılmama sorunu yaşayan, kutuya koyulduğunda ön tuşunun basık kalması bu yüzden makineyle kayıt yapılamama sorununu yaşayan bir sürü insanın mesajını bulabilirsiniz forumlarda. Ayrıca sipariş veripte 27 gün sonra siparişi iptal edilip para iadeside alanlarda var.

Ki bende bu 2 kameranın 25 gün değil, 35 günde elimde olmasından ötürü mağduriyet yaşadım ve tatile çıkmadan önce ikinci el GoPro2'ye bir sürü para bayılmak zorunda kaldım. Bunlar satılmazsa kendim kullanırım, parayı kurtarmak gibi bir derdim yok.

Ürün test edildi, sorunsuz ve SIFIR'dır.

Türkiye şartlarında bu parayı vermek istemeyen, yukarıda saydığım riskleri alarak aliexpressten, banggooddan, dxden, ebayden sipariş verebilir. Hatta yanında 2-3 adet bataryada sipariş etmenizi tavsiye ederim. (Aliexpressten nasıl alışveriş yapabilirsiniz, burada anlatılmış.)

Alıp, üzerine bindiğim motosikletlerde bende kar etmedim. Fakat buradaki durum tamamen farklı birşeydir.
    durum hiçte farklı değil benim gözümde. 1senede 20 adet ürün almışım aliexpresten hiç birinde de sorun yaşamadım. üzrime uymayan, motoruma uymayan vs ürünleride çevremdeki kişilere aldığım fiyattan sattım, "KAR" etmedim. insanlar senelerdir bu tarz yerlerden zaten alışveriş yapıyorlar, yani istediğiniz bu fiyata anca saf bir arkadaşa satarsınız bu kamerayı. iyi satışlar

Motosikleti
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durum hiçte farklı değil benim gözümde. 1senede 20 adet ürün almışım aliexpresten hiç birinde de sorun yaşamadım. üzrime uymayan, motoruma uymayan vs ürünleride çevremdeki kişilere aldığım fiyattan sattım, "KAR" etmedim. insanlar senelerdir bu tarz yerlerden zaten alışveriş yapıyorlar, yani istediğiniz bu fiyata anca saf bir arkadaşa satarsınız bu kamerayı. iyi satışlar
    Ben burada zaten "KAR" amaçlı satış yapıyorum. Hayır kurumu değilim, gerektiğinde hayır kurumlarına yardımımı yaparım. Zevk için ürün alanlara hayır yapmıyorum. Gerekli şartları karşılıyorsa yurtdışından sipariş edebilirler.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Ben burada zaten "KAR" amaçlı satış yapıyorum. Hayır kurumu değilim, gerektiğinde hayır kurumlarına yardımımı yaparım. Zevk için ürün alanlara hayır yapmıyorum. Gerekli şartları karşılıyorsa yurtdışından sipariş edebilirler.
    Kamerayı foruma özel hayrına bari 250 tl yapsaydın alacaktım hemen . Ama fazla para istiyorsun hocam kusura bakma 330 tl de yüzde 50 kar yapacaksın .

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    arkadaş,
    risk falan demişsiniz de, siz bu ürünü resmi yoldan ithal edip, vergisini ödeyen, ticaretini yapma hakkına sahip olan biri değilsiniz ki.
    ha olur, bir parti ürün ithal edersiniz, tse ye sokarsınız, gümrük vergisini ödersiniz, sanayi bakanlığından onayını alırsınız, yurtiçinde garantisini verirsiniz o zaman 300 değil 500e satın kime ne.
    kargo dahil 88-90 dolara satılan bir ürüne 300-330 lira fiyat çekmeniz burada sorun olan.
    sizin yaptığınızın adı en hafifinden "fırsatçılık"tır, bu da forumu bilgi alış verişi sebebiyle aile ortamı gibi görenlere garip geliyor olan bu.
    tazy21, blamir ve 35emre35 bunu beğendiler.

fevziiiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT03
    braveguy bunu beğendi.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Link için teşekkürler.

Arkadaşlar bu ürünü daha önce satın alan arkadaşlara soruyorum linkteki pakette aldığınızdan eksik varmı çünkü fiyatı oldukça ucuz gözüküyor.

Motosikleti
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link için teşekkürler.

Arkadaşlar bu ürünü daha önce satın alan arkadaşlara soruyorum linkteki pakette aldığınızdan eksik varmı çünkü fiyatı oldukça ucuz gözüküyor.
    Bu satıcı Tracking Number göndermiyor galiba. Onun haricinde güvenilir biri gibi.
    Bu fiyattan 10 siyah, 10 beyaz 20 tane ürün koymuş. Şuana kadar 11 tane satılmış gözüküyor.

"Do you have tracking number for my order?
    techogroup : We try our best to provide you the most reliable, affordable way of shipping service, all our items are sent via Post Service, there is no tracking number can be offered. In most cases, international shipping takes around 7-14 business days. If you do not receive your item on time, please contact us immediately for further assistance. "

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

59 dolara Sj4000 var. Ama şahsen ben bu vatandaşa güvenipte sipariş veremedim bu kadar ucuz olduğu için. Gerçi 15 sipariş almış ama hiç geri dönüş olmamış henüz.

http://www.aliexpress.com/item/Actio...939875899.html
    orhanerdogan bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Çinden ürün almak iyi güzel hoşta işte tek bir sıkıntı var garanti olayı . Alet bozulsa para çöpe gitmiş olacak . :/

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinden ürün almak iyi güzel hoşta işte tek bir sıkıntı var garanti olayı . Alet bozulsa para çöpe gitmiş olacak . :/
    Bunu 1-2 hafta içerisinde net olarak anlayacağız.
    Benim bozulan SJ1000'i elemana geri göndermiştim. 14 günde ulaşmış. Bakalım şimdi süreç nasıl işleyecek. Yenisini gönderecek mi, yoksa 70 doların üstüne su mu içeceğiz :D

Kabul Yeri : ÇANAKKALE/ÇAN
    Varış Yeri : ÇİN HALK CUMHURİYETİ
    Kabul Tarihi : 12/06/2014 11:35:11
    Ağırlık : 216 Gr.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Cbr250r
    SJ4000 ebayde kargo dahil 150 liraya satışta ben dün kendime sipariş verdim. Buradan link verebiliyor muyum bilmiyorum ondan link vermedim, aratıp bulabilirsiniz
    Özelden link atarmisin ?

Motosikleti
    Yedek bataryasız fiyatı değil mi 150 tl olan ? Normalde 200-220 tl civarı olması lazım .

Motosikleti
    Beyler ali'de en güvenilir satıcı kimdir? Kimden alalım?

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feedbacklerine bakın en kolayı o en iyi satıcı diye bişey yok bana göre. eğer üründen adet oalrak çok sattıysa ve yorumlar iyiyse alın geçin.

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feedbacklerine bakın en kolayı o en iyi satıcı diye bişey yok bana göre. eğer üründen adet oalrak çok sattıysa ve yorumlar iyiyse alın geçin.
    Evet en kolayı o fakat bir iki kere feedbackleri süper olan satıcılardan kazık yedim

Motosikleti
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunun satış sayısı 729. Daha önceden alışverişim oldu. Yalnız tek sorunu 14 gün içerisinde kargoyu veriyor. ((ships out within 14 business days))
    Kargonun varış süresi 15-27 gün
    http://www.aliexpress.com/item/Actio...881608695.html

Bunun 162 siparişi var. 2 ay kadar önce bundan da siparişim olmuştu. 1 gün içinde kargoluyor. Varış süresi 15-39 gün.
    http://www.aliexpress.com/item/Sport...720897991.html

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...711831820.html

bu satıcıdan aldım bende 4 gün içinde kargoladı 15 günde istanbula gelmişti ürün

580 civarı urun satmış

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)