Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Özen Motor Marmara Bölgesinde çalışacak, Satış Temsilcisi arıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özen Motor Marmara Bölgesinde çalışacak, Satış Temsilcisi arıyor. İş ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz. İlgilenen arkadaşlar info@ozenmotor.com ve 0212 875 55 60 nolu telefondan Özen Motor ile irtibata geçebilirler.

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Arkadaşlar ben görüştüm bir heyecan ile aradım peşinen şunu söyleyeyim Uzaak uzak diyarlara satış pazarlama elemanı aranıyor ben giderim arabayla ankara uşak vs diyorsanız başvurun bir de sizler görüşün

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Buradan motosiklet sektörüne duyurulur iş arıyorum... Genel bakımlarını yapabilicek teknik bilgiye ve iş hayatım boyunca yeterli bir satış tecrübesine sahibim değerlendirin yahu beni

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben görüştüm bir heyecan ile aradım peşinen şunu söyleyeyim Uzaak uzak diyarlara satış pazarlama elemanı aranıyor ben giderim arabayla ankara uşak vs diyorsanız başvurun bir de sizler görüşün

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Buradan motosiklet sektörüne duyurulur iş arıyorum... Genel bakımlarını yapabilicek teknik bilgiye ve iş hayatım boyunca yeterli bir satış tecrübesine sahibim değerlendirin yahu beni
    Beylikdüzü / Esenyurt Otoport’ta Yeni Yamaha Bayi Açılıyor.

1) E-ticaret Sorumlusu : 1 Personel
    2) Yamaha Tekniker Usta : 2 Personel
    3) Tekniker Yardımcısı : 1 Personel
    4) Satış Danışmanı : 2 Personel

Mail için : mkurtyilmaz75@gmail.com
    Telefon için : 0542 803 33 10

Motosikleti
    X-Max 250
    Hemen mail atıyorum burdan birşey çıkarsa vallahi size benden bir full depo hediye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beylikdüzü / Esenyurt Otoport’ta Yeni Yamaha Bayi Açılıyor.

Mail gönderdim kendilerini de aradım lütfen konuyu silin yarın görüşmeye gidicem başka alternatif istemiyorum bu işi ben istiyorum aman kimse görmesin
    mehmetenis, xawa, F54 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemen mail atıyorum burdan birşey çıkarsa vallahi size benden bir full depo hediye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

sence bunun karşılığı bir depo benzin mi
    Mail gönderdim kendilerini de aradım lütfen konuyu silin yarın görüşmeye gidicem başka alternatif istemiyorum bu işi ben istiyorum aman kimse görmesin
    hahahaha
    Thermosifon bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Gercekten hak edecek , ve ihtiyaci olan birinin işi alması dileğiyle.. Sektörün icinde ve , mutosikletide aktif kullanan kişiler olarak bu işleri çabuk kıvırıyoruz. Acaba yapabilirmiyim, becerebilirmiyim demeyin, şansınızı deneyin. Severek yapılan her iş başarı getirir.
    Thermosifon bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Max 250
    Valla arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin umarım bir şey çıkar.Ben bu işe mondial 125zn ile başladım onu sattım bunu aldım vs derken o kadar işin içine girdim ki şuan damarlarım da resmen benzin dolanıyor İnanın gece defalarca uykumdan uyanıp balkondan motoruma bakıyorum diye uyku düzenim kalmadı,çünkü yakınım da otopark yok kapımın önün de duruyor mecbur
    mehmetenis bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    1 ay sonra tekrardan istanbula yerleşeceğim. Bakalım satış elemanı bulunmazsa talip olacağım

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aradım görüştük bu kadarcık iş için 6 kişiye gerek yok ben hepsini yaparım dedim. Hemen işe kabul ettiler.
    Diğer arkadaşlar boşuna gitmesin.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Marmara bölgesi ankara, uşak gibi illeri kapsayacağını sanmam.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Enerji sektöründe çalışıyorum. 1 günde 1200km'ye kadar yol yaptığım oldu. Bi oturuşta 300-500km gittiğim yollar çok kolay geliyo artık. Uzak diyarlar dediğiniz yerler hiç de zorlayacak yerler değil aslında.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enerji sektöründe çalışıyorum. 1 günde 1200km'ye kadar yol yaptığım oldu. Bi oturuşta 300-500km gittiğim yollar çok kolay geliyo artık. Uzak diyarlar dediğiniz yerler hiç de zorlayacak yerler değil aslında.
    Ben arabayla onca kilometre yapacak olsaydım motor almamış olup volkswagen forumun da yazışıyor olurdum şuan zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmara bölgesi ankara, uşak gibi illeri kapsayacağını sanmam.
    Bir ara sor bakalım hocam sana ne diyecekler ozaman.Marmara bölgesi deseydi benim için de sorun olmazdı sen bir ara sor bakalım sana ne diyecekler o halde Bura da bana coğrafya öğretmenliği yapma ukalalığı sevmiyorum napayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradım görüştük bu kadarcık iş için 6 kişiye gerek yok ben hepsini yaparım dedim. Hemen işe kabul ettiler.
    Diğer arkadaşlar boşuna gitmesin.
    Biz bir gidelim de bakalım boşa mı doluya mı gideceğiz kardeşim

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    O cümle içinden "ukalalık" buldun ya pes.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)