Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Avcıların Buluşma Mekanı [Havalı tüfek veya tabanca ve Ateşli Av tüfekleri ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fiyata almışsında mirage güzel tabi iki tipi var bizim türkler markayı çakıp türkiyede üretilen bi de italyan var italyan mükemmel senin aldığın italyan sanırım ama yaf için aynı şeyi söyleyemiycem yaf cheditte almamanı öneririm fiocchi mirage illede türk alcaksan zuber öneririm

istanbul anadolu yakasında alabileceğiz yerler.. bayi adresi ve ismi..... yada tarifi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    güzel fiyata almışsında mirage güzel tabi iki tipi var bizim türkler markayı çakıp türkiyede üretilen bi de italyan var italyan mükemmel senin aldığın italyan sanırım ama yaf için aynı şeyi söyleyemiycem yaf cheditte almamanı öneririm fiocchi mirage illede türk alcaksan zuber öneririm
    Ben aslında YAF tan başka fişek almam mirageyi arkadaşa ortak olayım diye alıyorum ZUBER ördekte çok iyi ve şunu söyleyeyim ithal fişek alan sadece parası fazla oldugu içindir geçen sezon birine yerli malı içinde iki bilya olan bir domuz kurşunu verdim abi baktı bu ne len bu fişekmi dedi abi federalin truballını kullanıyormuş ben dene dedim denedikten sonra len bu ne biçim kurşun diye karşıma dikildi şimdide koliyle nasıl alırız diyor
    Yerli fişek varken ithale para vermem
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar ben de Pompalı tüfeklere merak saldım...
    Acaba Netten alabileceğim, uygun fiyatlı modeller var mıdır?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben de Pompalı tüfeklere merak saldım...
    Acaba Netten alabileceğim, uygun fiyatlı modeller var mıdır?
    netten ugun fiyatla hilal av dan falan alırsın dostum ama bana göre eline al tut bak nışan al ondan sonra hoşuna gitti ise sipariş et o modeli... ben en az 25-30 modele baktım ve kendime göre olanı torun markada buldum otomatik tüfekte... işlemler emniyette ve haftay cuma tüfek satınalma belgem verilecek.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Eger poöpalıya alışık degilseniz işiniz çok zor bence otomatik veya superpoze daha iyi bir seçim olacaktır çifte veya poöpalılara ben usta avcı işi gözüyle bakıyorum nedeni ise adam anlatır ben tek kırmayla ne avlar yaptım işte poöpalıda o tarz bir alet alıştınızmı çok etkili ama tabiki alışmak biraz fazla zaman alıyor
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    bence otomaitk almalısınız.........

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul anadolu yakasında alabileceğiz yerler.. bayi adresi ve ismi..... yada tarifi....
    kusura bakma 3-4 gündür girmedim yeni gördüm http://armer.com.tr/iletisim.asp internetten çok alışveriş yaptım bu yerle memnun kaldım fiyatlar koliyle alırsak bayağı cazip browning ucuz fişek düşürürsen o da çok iyi fiocchi de çok iyi ama türk mallarına göre biraz daha pahalı
    @belo
    söylediklerinde bi nebze haklısın türk malları cidden iyi ve uygun fiyatta satılıyor ancak yaf içime bir türlü sinemedi kimi zaman fişek yamuk çıktı kimi zaman içindeki saçmalar yuvarlak olması gerekirken diğer geometrik şekillerde çıktı kimi zaman kuşu yakın mesafeden bile vursa düşürmedi kısacası nefret ettim yaftan ancak zuber cidden güzel hatta yaf dışındaki türk malları orta kalite iyi fişekler.Bu arada bak geçen sezon üveyikte http://armer.com.tr/MIRAGE-T2-COMPET...pid-16973.html bunu çok kullandım hem poze de hem otomatikte bilirsiniz otomatik kurşunun enerjisini çok yer ve 28 gram en alt seviyedir otomatik için otomatikle bile çok iyi rrandıman aldım bu fişekle cidden süper fişek
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    kusura bakma 3-4 gündür girmedim yeni gördüm http://armer.com.tr/iletisim.asp internetten çok alışveriş yaptım bu yerle memnun kaldım fiyatlar koliyle alırsak bayağı cazip browning ucuz fişek düşürürsen o da çok iyi fiocchi de çok iyi ama türk mallarına göre biraz daha pahalı
    @belo
    söylediklerinde bi nebze haklısın türk malları cidden iyi ve uygun fiyatta satılıyor ancak yaf içime bir türlü sinemedi kimi zaman fişek yamuk çıktı kimi zaman içindeki saçmalar yuvarlak olması gerekirken diğer geometrik şekillerde çıktı kimi zaman kuşu yakın mesafeden bile vursa düşürmedi kısacası nefret ettim yaftan ancak zuber cidden güzel hatta yaf dışındaki türk malları orta kalite iyi fişekler.Bu arada bak geçen sezon üveyikte http://armer.com.tr/MIRAGE-T2-COMPET...pid-16973.html bunu çok kullandım hem poze de hem otomatikte bilirsiniz otomatik kurşunun enerjisini çok yer ve 28 gram en alt seviyedir otomatik için otomatikle bile çok iyi rrandıman aldım bu fişekle cidden süper fişek
    bu dediklerini dikkate alacağız.. babam çiftede baya iyidir... ama otomatikte biz yeniyiz... mesala alacağım mermide nelere dikkat edeyim.. en az kaç gramlık mermi aalayım..... bana tavsileriniz nedir... tüfek tamam torun marka hoşuma gideni buldum.. haatta elinde kalan son tüfek olduğu için satılmaması için gereken ödemeyide yaptım.. cuma günü satınalma belgesini verecekmiş emniyet... tavsilerinizi beklyorum....

Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    bu dediklerini dikkate alacağız.. babam çiftede baya iyidir... ama otomatikte biz yeniyiz... mesala alacağım mermide nelere dikkat edeyim.. en az kaç gramlık mermi aalayım..... bana tavsileriniz nedir... tüfek tamam torun marka hoşuma gideni buldum.. haatta elinde kalan son tüfek olduğu için satılmaması için gereken ödemeyide yaptım.. cuma günü satınalma belgesini verecekmiş emniyet... tavsilerinizi beklyorum....
    öncelikle tüfek hayırlı olsun
    otomatik tüfeklerde 30 gramdan aşağı fişek kullanmak çok zor ve yanlıştır çünkü tutukluk 2. mermiyi almama veya fişeğin enrjisinin çoğunu kurmak için kullanacağı için düşük gramajlılar düşük enerjili bu enrjinin çoğunuda kullanında hedefteki etkisizlik oluşur kısacası 30 dan aşağı kullanma ben kullandım ama fişek yokluğundan kullandım poze için aldıklarımı kullandım arazide fişek bulamayınca yapcak bi şey olmuyo baban büyük ihtimal biliyodur ama ben yinede söyliyeyim mesela bıldırcın avında sezonun başlarında 11 numara saçma bile kullanabilirsin ancak havalar soğudukça fişeğin etkisizliği artar otomatikte bu kendini biraz daha belli eder bıldırcın avında kışın 10 numaradan sonrasını kullanamazsın mesela gibi gibi çok örnek var herhangibi kafana takılan bi şey olursa burdan sor olabildiğince yardımcı oluyum
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    babam çiftede 28 gramlık ve 32 gramlık kullanıyor.... yani biz 30 gramdan aşşağı almayacağım... tamamdır.. bu arada ümraniye bana yakın... mermileri kargolatmadan direk gidip alacağım uygun bir zamanda.....

birde hafta sonları ava gidiyormusun.... nerelere gidiyorsun.....

ikincisi tüfek i söküp takmak.. babam tüfeği söküp takar ama çifteyi.... tabancayıda söker.. bende askerde g3 sökerdim... otomatik sökmedim..... acaba yapabilirmiyim diye soruyorum kendime.. babamada sormadım ama sanırım oda anlamaz otomatikten....

Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    babam çiftede 28 gramlık ve 32 gramlık kullanıyor.... yani biz 30 gramdan aşşağı almayacağım... tamamdır.. bu arada ümraniye bana yakın... mermileri kargolatmadan direk gidip alacağım uygun bir zamanda.....

birde hafta sonları ava gidiyormusun.... nerelere gidiyorsun.....

ikincisi tüfek i söküp takmak.. babam tüfeği söküp takar ama çifteyi.... tabancayıda söker.. bende askerde g3 sökerdim... otomatik sökmedim..... acaba yapabilirmiyim diye soruyorum kendime.. babamada sormadım ama sanırım oda anlamaz otomatikten....
    sezon açıldığında babamla hafta sonları falanda gidiyoruz da istanbulda pek gidilcek yer yok açıkcası arnavutköy taraflarına falan gidiyoruz genelde tekirdağ şarköyde yalığımız var bıldırcın üveyik tavşan avlarına çıkıyoruz çok
    tüfeği söküp takmak çifteye göre karışık olsada askerlik falan yaptıysan 5 dakkada halledersin
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    sezon açıldığında babamla hafta sonları falanda gidiyoruz da istanbulda pek gidilcek yer yok açıkcası arnavutköy taraflarına falan gidiyoruz genelde tekirdağ şarköyde yalığımız var bıldırcın üveyik tavşan avlarına çıkıyoruz çok
    tüfeği söküp takmak çifteye göre karışık olsada askerlik falan yaptıysan 5 dakkada halledersin

anladım..sizin daha çok başınızı ağrıtacağım anlasılan... bu arada 30 gramdan aşşaığı mermi almayacağım.. genelde bende bıldırcın ve tavşan avına çıkarım.. 30gr ama kaç numaralı mermi alayım....
    cevaplarınız için teşekkür ediyorum kafanızı çok şişirdiysem özür diliyorum....

Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    anladım..sizin daha çok başınızı ağrıtacağım anlasılan... bu arada 30 gramdan aşşaığı mermi almayacağım.. genelde bende bıldırcın ve tavşan avına çıkarım.. 30gr ama kaç numaralı mermi alayım....
    cevaplarınız için teşekkür ediyorum kafanızı çok şişirdiysem özür diliyorum....
    ne şişirmesi sorman beni daha çok mutlu eder insanlara bi şey katmak benii mutlu eder sakın sormaktan çekinme
    bıldırcın da genelde 10 numara otomatikte 30-34 gram arası iyidir tavşanda kişiden kişiye farkeder ama ben 4 kullanıyorum 3 de kullansan olur 5 de kullansan olur pek bi şey farketmez yani zaten gidince oradada bir sor eminönü mercan yokuşundaki bir kaç kazıkçı esnaf hariç av bayiilerinin çoğu avcı ve satın alan kişinin kullanacağı ortamı ve karınıda düşünür üveyik için 7-8 numara iyidir çulluk için 7 iyidir domuz için malum domdom var ördek ve türlerinde hava soğuksa ve uzun atışlar yapıcaksan 3-4 ılık ve sıcaksa 3-4-5
    ya dikkat ettimde hep avrupa fişekleri övmüşüm yanlış anlama türk fişekleri kötü değil gayet iyi hatta şu an yeni yeni çok boş fişek atıcaksın yerli alman senin için daha karlı olabilir çünkü avrupalar biraz pahalı olabiliyor
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Havali silah alma yasi kac, 17 bitince alinabiliyor mu?

Motosikleti
    ne şişirmesi sorman beni daha çok mutlu eder insanlara bi şey katmak benii mutlu eder sakın sormaktan çekinme
    bıldırcın da genelde 10 numara otomatikte 30-34 gram arası iyidir tavşanda kişiden kişiye farkeder ama ben 4 kullanıyorum 3 de kullansan olur 5 de kullansan olur pek bi şey farketmez yani zaten gidince oradada bir sor eminönü mercan yokuşundaki bir kaç kazıkçı esnaf hariç av bayiilerinin çoğu avcı ve satın alan kişinin kullanacağı ortamı ve karınıda düşünür üveyik için 7-8 numara iyidir çulluk için 7 iyidir domuz için malum domdom var ördek ve türlerinde hava soğuksa ve uzun atışlar yapıcaksan 3-4 ılık ve sıcaksa 3-4-5
    ya dikkat ettimde hep avrupa fişekleri övmüşüm yanlış anlama türk fişekleri kötü değil gayet iyi hatta şu an yeni yeni çok boş fişek atıcaksın yerli alman senin için daha karlı olabilir çünkü avrupalar biraz pahalı olabiliyor

anladığım kadarıyla 7 numara ile 10 numara ve 30 grm ile 34 gram arası fişekle başlanğıç yapmalıyım.. türk malı fişek alacağım malum hemi bütçe hemi şuan için türkler kazansın boşa çok sıkarım egomu tatmin etmek için.. bakım konusunda falan söküp takarken buraya resimler atarım.. takıldığım yerlerde yol gösterirsiniz herhald...............

çok sağol teşekkür ederim............

Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    anladığım kadarıyla 7 numara ile 10 numara ve 30 grm ile 34 gram arası fişekle başlanğıç yapmalıyım.. türk malı fişek alacağım malum hemi bütçe hemi şuan için türkler kazansın boşa çok sıkarım egomu tatmin etmek için.. bakım konusunda falan söküp takarken buraya resimler atarım.. takıldığım yerlerde yol gösterirsiniz herhald...............

çok sağol teşekkür ederim............
    takıldığın yer olursa her zaman sorabilirsin tüfeği aldığın yer harbi yağ kayış çanta falan hepsini verir sanırım
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    takıldığın yer olursa her zaman sorabilirsin tüfeği aldığın yer harbi yağ kayış çanta falan hepsini verir sanırım

evet hepsini eklettik hesaba.. kayış +harbi+yağ + kılıf + fişeklik +1 kutu mermisini ekle dedim oda 20 liralık bir mermi ekledi ama ney bilmiyorum.. cuma günü satınalma belgesiyle teslim amalaya gideceğim.. hepsini bir alayım dedim hatta ödemesinide yaptım...

birde tüfek bakımı her atış sonrasında mı yapılır.. yani bir mermi attık sonrasında temizlik yapacağımzmı....

Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    evet hepsini eklettik hesaba.. kayış +harbi+yağ + kılıf + fişeklik +1 kutu mermisini ekle dedim oda 20 liralık bir mermi ekledi ama ney bilmiyorum.. cuma günü satınalma belgesiyle teslim amalaya gideceğim.. hepsini bir alayım dedim hatta ödemesinide yaptım...

birde tüfek bakımı her atış sonrasında mı yapılır.. yani bir mermi attık sonrasında temizlik yapacağımzmı....
    açıkcası 10 tane attım hadi temizleyeyim durumu yok bir günde ister 250 yap ister 10 atış bu atışlardan sonraki hafta veya 3-4hafta 1 ay yatıcaksa temizle tabi senin titizleğine bağlı her atıştada temizlesen daha iyi olur da gerekte yok hani o kadarına tüfek yatıcaksa temizle
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    açıkcası 10 tane attım hadi temizleyeyim durumu yok bir günde ister 250 yap ister 10 atış bu atışlardan sonraki hafta veya 3-4hafta 1 ay yatıcaksa temizle tabi senin titizleğine bağlı her atıştada temizlesen daha iyi olur da gerekte yok hani o kadarına tüfek yatıcaksa temizle

köye gittiğimizde boş durmaz ama istanbuldayken arada sırada kullanılır..zaten babam pek kullanmaz diye tahmin ediyorum...onun işi gücü çifte.. bende arasıda bir ancaatış yaparım zevkine.. ama köydeyken dayımlarla baya gider gelirim ki köyde en fazla 20-25 gün dururum..

Motosikleti
    cumaya bişey kalmadı ama benim sabrım taştı yaw...... cuma gelsede tüfeğime kavussam....

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)