Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Avcıların Buluşma Mekanı [Havalı tüfek veya tabanca ve Ateşli Av tüfekleri ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı airhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcılıga ve atıcılıga meraklıyım.Winchester defender 1300 kullanıyorum.Özellikle büyük avlarda ve agır fişek kullanımında çok etkili.

Pis yakar
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ava giden yok mudur? Koyun şuraya bir iki ördek, çulluk fotosu da sebeplenelim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta arkadaşlar ördek diye gittiler ama kendileri ördek olup gelmişler
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Usta bu sene valla resmen manyak oldukne bir av var ne bi kuş bu hafta iki saz piliciyle idare ettik
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S

alıntıdır
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Ooooooooooooo bu grubu ben görmemiştim bu arada zaman oldukça avdayiz iki tüfek var sarsılmaz süper poze-salvo
    Huğlu otomatik 12 kalibre 4+1
    Ruhsat falan hepsi tamam bı köpek yok onuda besliyecek yer yok yoksa alırım onuda :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben dun bir tane kuş için tam tamına dagda 5 saat yurudum ovadada 5 saat ne vardı hiçbir şey ne vardı torba çöp pet sigara izmariti arkadaşlar dag taş çöp denizde çöp ne hayvan kalmış ne bir şey benimki dag bayr dolaşmak için mana elde tufek olsun
    Abi hiç sorma ne kuş var ne hayvan böcek bile uçmuyor İstanbul civarında Tekirdag ve cevresinde yazları bildircin kışları tavşan başka hayvan kalmadı zaten
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Ben herhalde takip etmemişim. Motosiklet gibi paylaşım gezi, pratik veya teorik birbirine yardım, haberleşme, eğlenme vb. bir sitede kuş nasıl öldürülür? Bendeki daha iyi öldürür gibi konu başlıkları nasıl yer buluyor anlamadım. Moderatörler cevap verirlerse sevinirim. Devam edecek ise bir ben eksik olurum. Sadece o olur. Saygılarımla.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    girip bakma o zaman burada cok cani var arada senide katletmeyelim

Hocam seninle bu konu hakkında daha önce tartışmıştık. Bunu daha yeni görüyorum. Sen ava falan çıkacağın zaman bana bir haber verde nereye gideceğinizi falan, bende halis mulis Vietnam bubi tuzaklarını hazırlayayım sizin avcı grubu için. Silahla milahla işim olmaz, benim işim doğal malzemelerle. O zaman ava giderken avlanmak deyimini daha iyi anlarsın Yaparım cidden, ciddi yaralara sebep olacak tuzakları biliyorum. İzcilik sağolsun.

Ayrıca baya eskilerde buna benzer bir tartışma dönmüş, vahşet içeriyor falan demiş. Birileri de avcılık bu falan diye savunmuş. Resimlerden kan fışkırıyor neredeyse, hayvanın organları bile dağılmış. Ben de hayvanlar tarafından öldürülen insanların resimlerini paylaşabilirim herhalde. O da avcılığa giriyor?
    ''hatırlamak üzere yola koyulmadan önce sahip olmadıkları bir anının izini sürmek..''

W.S.Merwin

Motosikleti
    Sevgili avcı dostlarım. Bu av yasaklarını veya yasasını herneyse baştan sona elden geçmesi lazım. Özellikle vahşi hayvan popilasyonu inanılamayacak şekilde artmaya başladı.. Kendi bölgem için konuşuyorum (Batı karadeniz BOLU)Kurt avı yasak, domuz avı yasak, Tilki avı yasak özellikle ayı avı yasak. Yani tamam özel izin ile av turizmi yapılarak belli bir kotada avlanma yaptırılıyor ama buralarda sürek avı yaptırılmıyor vahşi hayvanlar için.. Özellikle Buradan AYI'lara seslenmek istiyorum ; bakın Ayı kardeşler sizlerle bir sorunuzmuz yok ama her domuz ve Tavşan avına çıktığımızda karşımıza yolumuza çıkmasanız? Bizimde çoluğumuz çocuğumuz var Şaka bir yana etrafta inanılamayacak kadar AYI
    var. Bir söylentiye göre bu AYILAr yurt dışından buraya topluca getirildiler. ama bence durum öyle değil iş tamamen çığrından çıktı.. eskiden karaca tavşan ala geğik gördüğüm yerlerde şimdi çakala çukala dolaşıyor. Sonrada karacanın nesli tükendi geyikler artık anırmıyor bütün suçlular yasak avlananlar falan filan.. durum tamamen vahşi hayvanlarının avlanmasının yasak olmasıdır.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Kuş avını anlamam ve benimsemem, domuz ve geyik avını kaçırmam. Winchester Model 70 Extreme SS ve Safir T14 sahibiyim
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı Greenut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam seninle bu konu hakkında daha önce tartışmıştık. Bunu daha yeni görüyorum. Sen ava falan çıkacağın zaman bana bir haber verde nereye gideceğinizi falan, bende halis mulis Vietnam bubi tuzaklarını hazırlayayım sizin avcı grubu için. Silahla milahla işim olmaz, benim işim doğal malzemelerle. O zaman ava giderken avlanmak deyimini daha iyi anlarsın Yaparım cidden, ciddi yaralara sebep olacak tuzakları biliyorum. İzcilik sağolsun.

Ayrıca baya eskilerde buna benzer bir tartışma dönmüş, vahşet içeriyor falan demiş. Birileri de avcılık bu falan diye savunmuş. Resimlerden kan fışkırıyor neredeyse, hayvanın organları bile dağılmış. Ben de hayvanlar tarafından öldürülen insanların resimlerini paylaşabilirim herhalde. O da avcılığa giriyor?
    bence sakıncası yok bak bu hafta kırklareline gidecegim domuza ama dikkat et sen tuzak kurarken senide avlamayayım domuz diye tabi sende karşı tarafta olduguna göre sende av veya avcı oluyorsun
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bizim burada yamanlara dogru evler bitince domular başlıyor o kadar çoklarki neredeyse insana alışmışlar kaçmıyor hıyarlar kurt ayı falan yok gelirmi inşallah gelir yoksa bu domuzların önü kesilmez dag taş mantarcı olmuş adamlar her yerde
    keklik var ama ormanın yasak yerinde ve bir yerde onlarıda avlasak hiç kalmayacak avlayan manyaklar var bi gün denk gelirse jandarmayla tanıştıracagım arkadaşları
    elverengin@gmail.com

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı Greenut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi sana bisey sorcam ben gdipte dağda uçmuş üremis gezmiş hayvanı acı cektirmeden öldürüyorum ya sen napiyorsun daha floresan ışığı dısında birsey görmemiş bı hayvanın daha üremeye uçmaya fırsat bulamdigi gibi 0.5 metrekarelik kafeslerde tıkılmış kalmış bı hayvanı yiyorsun şimdi soruma geçiyim sence hangimiz caniyiz
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

arkamdaki KATO (ikiyaka) dağları kan uykusu belgeselini seyredenler bilir
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili avcı dostlarım. Bu av yasaklarını veya yasasını herneyse baştan sona elden geçmesi lazım. Özellikle vahşi hayvan popilasyonu inanılamayacak şekilde artmaya başladı.. Kendi bölgem için konuşuyorum (Batı karadeniz BOLU)Kurt avı yasak, domuz avı yasak, Tilki avı yasak özellikle ayı avı yasak. Yani tamam özel izin ile av turizmi yapılarak belli bir kotada avlanma yaptırılıyor ama buralarda sürek avı yaptırılmıyor vahşi hayvanlar için.. Özellikle Buradan AYI'lara seslenmek istiyorum ; bakın Ayı kardeşler sizlerle bir sorunuzmuz yok ama her domuz ve Tavşan avına çıktığımızda karşımıza yolumuza çıkmasanız? Bizimde çoluğumuz çocuğumuz var Şaka bir yana etrafta inanılamayacak kadar AYI
    var. Bir söylentiye göre bu AYILAr yurt dışından buraya topluca getirildiler. ama bence durum öyle değil iş tamamen çığrından çıktı.. eskiden karaca tavşan ala geğik gördüğüm yerlerde şimdi çakala çukala dolaşıyor. Sonrada karacanın nesli tükendi geyikler artık anırmıyor bütün suçlular yasak avlananlar falan filan.. durum tamamen vahşi hayvanlarının avlanmasının yasak olmasıdır.

Abi bahsettiğin ayılar boluda hangi bölgede görülüyor ?

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehirlerde olan ayıdan korkun bence dagdakinden degil
    elverengin@gmail.com

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otopsici güzel av yapmışsın, eline bileğine sağlık..
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen her bölgede köroğlu ve aladağlar bölgesinde. Ama köy ismi vermek istemiyorum.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bizim bu bölgede yaylalarda var.Yazın kiraz ağaçlarına falan geliyorlar.Bizim yayla at yaylası.Tepedeki devlet hastanesinin üstünden gidiliyor.

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehirlerde olan ayıdan korkun bence dagdakinden degil

Boluda şehirde o kadar ayı yok.Arada tek tük çıkıyor.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)