Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletliler Terörü Lanetledi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Samsun Motosiklet Kulübü üyeleri geçtiğimiz Cumartesi gecesi Ladik İlçesi'nde iki polis memurunun silahlı saldırı sonucunda şehit düşmesi sebebiyle Türk bayrakları bağladıkları motosikletleriyle şehir merkezinde tur atıp terörü lanetledi.
    "Please refresh page for player"

Samsun'un Ladik İlçesi'nde geçtiğimiz Cumartesi günü uğradıkları silahlı saldırı sonucu iki polis memurunun şehit edilmesi nedeniyle Samsun Motosiklet Kulübü üyesi olan 30 motosikletli bir araya geldi. Motosikletlerine Türk bayrakları ve şehitlerin fotoğraflarını asan kulüp üyeleri Atatürk Bulvarı ve İstiklal Caddesi güzergahında tur attıktan sonra Asri Mezarlıktaki şehitliği ziyaret edip dualar okudu. Kulup Başkan Yardımcısı Okan Verim, burada yaptığı açıklamada Türkiye'nin iki güzide evladının terör kurşunuyla Ladik'te şehit düştüğünü belirterek, "Bu alçakça saldırıya duyarsız kalacak ve hıyanete lanet okumayacak kimse yoktur. Bizler de Samsun Motosiklet Kulübü üyeleri olarak bu kalleş saldırıyı lanetliyoruz. Bizler için hayatını ortaya koyan hiçbir karşılık beklemeden bizim huzurumuz için yaşamını feda eden bütün Türk polisleri için buradayız. Merak etmeyin size uzanan hain eller Türk Milleti'nin gücüyle kökünden kırılacaktır. Milletimizin teröristleri akıttıkları kanda boğacak, arkalarındaki karanlık yabancı elleri kıracak kudrettedir. Milletimizin sabrını ölçme gafleti içinde olan varsa bilmelidirler ki tarih Türk Milleti'ne ihanet edenlerin aldıkları derslerle doludur" dedi. Basın açıklamasının ardından kulüp üyeleri motosikletlerine binerek şehitlikten ayrıldı.

Kaynak:haberler.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum..

Ayrıca Samsun Motosiklet Kulübü yöneticileri ve katılımcılarına göstermiş oldukları sağ duyudan dolayi tebrik ediyorum...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizimde İstanbulda yapmamaız lazım şöyle büyük bir organizasyon...
    Allah rahmet eylesin ....
    Pkk üsleniyor...
    Yani bdp hain partisi ama medyada bile hala bunlara (sayın)bilmem ne deniyor ..
    Varmı böyle bir şey ya.
    İnsana koyuyor...
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Şehit polislerimize Allah rahmet eylesin.Kederli aileleri ve
    polis camiasının başı sağolsun. Acılarını paylaşıyoruz.
    Samsun Motor Kulubünün yorum ve görüşlerini destek-
    liyor, bu hain saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyor lanet
    liyoruz.

Samsun&Trabzon&Kafkasya
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Katılanların tekerine sağlık.....

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bu kadar şehit yakını,onların yakınları,vatanını seven milyonlarca insan lanetliyor terörü ama ne hikmetse yukarıda bir yerde,bir türlü kabul olmuyor bu dualar.ben de buna şaşarım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    samsun atatürk,ün memleketi helal olsun 1 numara.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul' da böyle bir organizasyonu bekliyor uzun zamandır. Bu aşağılıkların sesi artık bizlerden çok çıkmaya başladı her yerde. Zaman zaman uygulamaları konusunda eleştride bulunsamda polislerinde elleri kolları kanun maddeleri ile tutulmuş durumda olduğundan pek bir şey yapamıyorlar. Devlet polisin elini bağlıyor, bunların elinede taş verip kafalarına attırıyor yazık :(.......

1 Mayıs geliyor, aslında işçi bayramı olması ve neşeli eğlenceli geçmesi beklenen her 1 mayıs bu bölücülerin propaganlarında sahne oluyor ve provakatörler nedeniyle ortalık karışıyor maalesef :(.

19 Mayıs bu tarz bir organizasyon için oldukça uygun olabilir. Site yönetimi ve organizatörlerinden bu konuda destek ve hareket bekliyoruz. Organizasyon ile ilgili bireysel olarak her türlü desteğe hazırım.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar şehit yakını,onların yakınları,vatanını seven milyonlarca insan lanetliyor terörü ama ne hikmetse yukarıda bir yerde,bir türlü kabul olmuyor bu dualar.ben de buna şaşarım.
    Bazıları açılım kaçılım peşinde olduğu için Analarımızın göz yaşı durmaz.Gerçekten bunları görünce insana koyuyor yapan belli eden belli ama hiç birşey yapmadan durmak

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul' da böyle bir organizasyonu bekliyor uzun zamandır. Bu aşağılıkların sesi artık bizlerden çok çıkmaya başladı her yerde. Zaman zaman uygulamaları konusunda eleştride bulunsamda polislerinde elleri kolları kanun maddeleri ile tutulmuş durumda olduğundan pek bir şey yapamıyorlar. Devlet polisin elini bağlıyor, bunların elinede taş verip kafalarına attırıyor yazık :(.......

1 Mayıs geliyor, aslında işçi bayramı olması ve neşeli eğlenceli geçmesi beklenen her 1 mayıs bu bölücülerin propaganlarında sahne oluyor ve provakatörler nedeniyle ortalık karışıyor maalesef :(.

19 Mayıs bu tarz bir organizasyon için oldukça uygun olabilir. Site yönetimi ve organizatörlerinden bu konuda destek ve hareket bekliyoruz. Organizasyon ile ilgili bireysel olarak her türlü desteğe hazırım.
    Aynen öyle bir şeyler yapalım bizde ön plana çıkalım....
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Şeh,tlerimize allahtan rahmet dilerim.....

Hainlerin kökü kurumadı gitti allah topunun canını alsın tez zamanda....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Amin ...Her konuya binlerce yorum yapılır geyik oldumu yazarlar ...
    Bu konuya toplam 10 yorum üzücü gerçekten
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Allah ramet eylesin, gidenler her dem olduğu gibi gittikleri ile kaldılar.

terör memlekette zirve yaptığı dönemde bile insanlar bu kadar ayrışmamış, politize olmamış, kine ve nefrete gark olmamışlardı, en azından ben öyle hatırlıyorum.

memleketi bu hale getirenler utansın diyeceğim ama onlar da delikanlılığı kimseye bırakmadan ortalıkta cirit atıyorlar.

yazık ettiniz memlekete, herkesin değirmenine su taşıdınız da bir şumemleketin değirmenine su taşımadınız.

hainin kökü kurumaz Özer hainin nerede ... neyse .
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Al işte 1 şehit daha mardinden
    Ya gelde çıldırma
    Allah rahmet eylesin
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    samsunda ahmet Türke atılan yumruğun cezasını polislerimiz çekti
    başımız saolsun
    (şerefsiz pkklılar)

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samsunda ahmet Türke atılan yumruğun cezasını polislerimiz çekti
    başımız saolsun
    (şerefsiz pkklılar)
    Valla saçma olabilir düşüncem ama bu nedir böyle?
    Yani biz de bir dahakine kurşunmu atalım yumrukla kurtardığına dua etsinler..
    Dağda askerimize atılan kurşunların hesabınıda bizmi soralım?
    Valla bu pkklı şrfsizler kaşınıyorlar...
    TÜRK milletinin sabrını ölçüyolar sanırım..
    Adam pkklı terörist yani direk suçlu neden hapiste değil..
    Ama biz bir pkk dövmek değil omuz atsak mühebbet yeriz!
    Kafam basmıyor artık basan varsa aydınlatsın beni lütfen
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum..

Ayrıca Samsun Motosiklet Kulübü yöneticileri ve katılımcılarına göstermiş oldukları sağ duyudan dolayi tebrik ediyorum...
    kesinlikle katılıyorum ...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla saçma olabilir düşüncem ama bu nedir böyle?
    Yani biz de bir dahakine kurşunmu atalım yumrukla kurtardığına dua etsinler..
    Dağda askerimize atılan kurşunların hesabınıda bizmi soralım?
    Valla bu pkklı şrfsizler kaşınıyorlar...
    TÜRK milletinin sabrını ölçüyolar sanırım..
    Adam pkklı terörist yani direk suçlu neden hapiste değil..
    Ama biz bir pkk dövmek değil omuz atsak mühebbet yeriz!
    Kafam basmıyor artık basan varsa aydınlatsın beni lütfen
    şu şerefsizleri komple bi vursak öldürsek...
    yazık değilmiaskerlerimize şehitlerimize.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bu terör , türkiye şehit ,polis asker olayları artık öyle bi hal olduki insanımız halkımız yıllardır aynı cümleleri kurmaktan kullanmaktan ağlamaktan ve feryat etmekten başka bir şey yapamaz olduk ve alışıldı artık , aslında durumun vahimiyeti o hale geldiki TC vatandaşlarının normal kriterlerde isyan cıkarması lazım ken bu terör için ellerimiz kollarımız bağlı kalıyoruz.

askerliğini yapmış her kardeşim bilirki 100 deli oranlarsak

vatani görevini yapmaya giden kardeşlerimiz bizler her türk erkeğinin
    % 60 ı gercekten vatan savunması için görevini yaparken
    bunun geri kalan % desi sosyal tesislerde bildiğimiz işci gibi hizmet ( garson elektrikci vb. ) vermekte . yani bence askerlik yapmamakta( bu askerimiz yan gelip yatıyor manasına cıkmasın kesinlikle inş. ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ). fuzuli işler için bizim evlatlarımız askerlik adı altında mecburi vatan görevini bu şekilde yapmakta .
    askerlerimizi bu şekilde kullanmaktansa bunların yerine dışarda binlerce insanın işsiz gezdiği ülkemizde kpss yada özel şirkete farrketmez memur olarak işe alınsada bu hizmetleri onlar verse, hem işsizliğe buyuk faydası olur hemde askerimiz esas görevini yapmış olur.

Birde şöyle bi durum var ;

Bizim ülkemizde savunma adına binlerce askerimiz silahımız savunma ekipmanlarımız teknolojik cihazlarımız varken bir avuc terörist i mi bulamıyoruz ? bitiremiyoruz ? yok edemiyoruz ? neredeyse hergün şehit haberleri alıyrz ve birde almadıklarımız var ..
    bi sıcandan farkı olmayan bu teröristleri koca TÜRKİYE CUMHURİYETİ TSK MI YOK EDEMİYO ?

imkansız istenilse kökü kurutulur tozu dumana katılır ama bunları engelleyen kişiler var işte öyle bi iç savaş açılmışki bize daha türk kürt alevi sünni biz hepimiz kardeşiz birbirimizi kaybettirdiler kardeşleri birbirine düşman ettiler. çünki Türkiye ' yi başka türlü parçalayamazlar. ama biz öyle bi Milletizki hiç bi güc bizi parçalayamayacak bölemiyecek.
    bu konuda cok doluydum kusura bakmayın uzattım biraz ama bu konular umursanmalı sesimizi duyurmalıyız kaybedilen evlatlar insan ...

motorum ve ben HERZAMAN terör KARŞITI OLARAK PROTESTOYA HAZIRIM (İZMİR)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler