Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Apple 2 tekerlekli araç üretmeyi planlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Apple 'in kullanıcıyı kısıtladığını,sınırladığını birçok kişi söylüyor,düşünüyor .Bende öyle iş yerimde 6 kişide 6, 6s kullanıcıları mevcut.Daha önceden 5 kullanırlardı,4 kullanırlardı.Gel görki fiyatların sürekli yükselmesine karşın hala ceplerinde şarj cihazı taşırlar sene 2016 olmuşda artık telefonun ekran boyutunu büyültme kararını almışlar hele hele teknolojiye bak, watsapda birde sahibinden sitesine girerler,ortak tesellileri ise pahalı ama kaliteli aabi :-D . Hala 4s kullanan bir abimiz vardı telefon sürekli şarjda hele birde 3,5 inc ekran.Apple iyidir hoşdur da, şu elmayıda ısırmadan verseydi iyiydi , zaten logo dan anlaşılıyor.Bluetooth, itunesle beraber bağlanacaksın hafıza kartı olayı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oralex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Fourtyeight
    Apple yapıyorsa 10 numara olacaktır. Çok tarzım değil ama çoğu araba kullanıcısını motora çekeceğine eminim.
    Apple çıkardıktan sonra da Samsung gene çakmasını yapıp, bi dünya parayı Amerikaya peşin peşin gönderecektir

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben android kullanıyorum ve 5 tane gmail adresime kayıtlı 5 ayrı oyun hesabım var ve iphone geçecek olrsam 4 tanesini rafa kaldırmak zorunda kalırım. çünkü iphone sadece tekbir game center hesabına izin veriyor. sırf bu yüzden elimi sürmem yine almam iphone.

bluetooth sorun. pc bağlantı işkence. mobil veri aç kapa işkence. zil sesi değiştirme işkence. kendime işkence edeceğime tamamen free ve istediğin gibi modifiye edilebilen androit kullanırım daha iyi.

bence iphone tek bir avantajı var oda aslında hem dezavantaj hemde avantaj. yani "ios" tan bahsediyorum. öyle sağlam bir optimizasyon varki donanım ile yazılımın. 2 çekirdek iphone 5 ile her oyunu açıyor ve donmuyor. telefonda kasmanın k si bile yok. ama gel gelelim 2 çekirdek 1 gb ram android habire çöküp duruyor ve belli bir sayıdan sonra uygulamalar telefonu yavaşlatıyor bildirimler nedeniyle.

işte iphone yazılımı çok iyi ayarlıyor ve düşük donanımda maksimum verimlilik sağlıyor başka bir halt özelliği yok. he bir de karbon fiber kasa var o güzel

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben android kullanıyorum ve 5 tane gmail adresime kayıtlı 5 ayrı oyun hesabım var ve iphone geçecek olrsam 4 tanesini rafa kaldırmak zorunda kalırım. çünkü iphone sadece tekbir game center hesabına izin veriyor. sırf bu yüzden elimi sürmem yine almam iphone.

bluetooth sorun. pc bağlantı işkence. mobil veri aç kapa işkence. zil sesi değiştirme işkence. kendime işkence edeceğime tamamen free ve istediğin gibi modifiye edilebilen androit kullanırım daha iyi.

bence iphone tek bir avantajı var oda aslında hem dezavantaj hemde avantaj. yani "ios" tan bahsediyorum. öyle sağlam bir optimizasyon varki donanım ile yazılımın. 2 çekirdek iphone 5 ile her oyunu açıyor ve donmuyor. telefonda kasmanın k si bile yok. ama gel gelelim 2 çekirdek 1 gb ram android habire çöküp duruyor ve belli bir sayıdan sonra uygulamalar telefonu yavaşlatıyor bildirimler nedeniyle.

işte iphone yazılımı çok iyi ayarlıyor ve düşük donanımda maksimum verimlilik sağlıyor başka bir halt özelliği yok. he bir de karbon fiber kasa var o güzel
    bi teknolojik alette en olması gereken özellik bu zaten. yazılım ve donanımın uyumlu çalışması. olduk olmadık yerde çökmemesi.
    androidde çok önemli dosyalarınız, oyun oynarken uçup gidebilir.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi teknolojik alette en olması gereken özellik bu zaten. yazılım ve donanımın uyumlu çalışması. olduk olmadık yerde çökmemesi.
    androidde çok önemli dosyalarınız, oyun oynarken uçup gidebilir.
    ama gel görki iphone işimi görmüyor, işimi görmedikten sonra kalitenin bir anlamı yok. ben 10 gün iphone 4s kullandım ve ios 9.1 yüklüydü. efsane sürüm ios 6ya düşürdüm sonra 8e tekrar yükseltip sattım.

clash of clan oyununda hesaplarımın sadece bir tanesine girebiliyordum ve telefona müzik atma olayında sorunlar yaşıyordum. zil sesi değiştiremiyordum. dediğim gibi mobil veriyi açıp kapatmak ayrı bir sorun oluyordu.

iphone gerçekten güzel bir telefon hatta 5s modeli bence her zaman popüler kalacak kasa itibariyle. ama apple hep insanları kazıklıyor ve onları kısıtlıyor. ne zamanki kullanıcıları kısıtlamaktan vazgeçecek işte o zaman herkes apple kullanacak ama dediğim gibi en azından kazıklasa bile kullanıcıları kısıtlamaktan vazgeçmesi gerekiyor.

sırf bu game center olayı yüzünden ben apple kullanmıyorum. 10 gün kendimi o kadar zorladım ki iphone alışmaya hatta jailbreak bile yaptım ama yinede olmadı bu 5 tane oyun hesabını yönetme işi.

apple insanları koyun gibi gütmek yerine artık onlara hizmet etmeyi amaçlasın istiyorum ve böyle olduğunu gördüğüm gün bende apple kullanacağım ama o güne kadar androit'e devam.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Apple, McLaren'i de almaya calisiyor. Arac otomasyonu olayinin yakin gelecekteki onemini yeni kavradilar demek ki. Ucan, kacan, iki teker, dort teker, ne varsa almaya calisiyorlar... Google'in soforsuz arabasi senelerdir eyalet eyalet gezip test ediliyor Amerika'da.

Bakalim yetisebilecekler mi...

Sanki zamanla Sony gibi eskiyip, eriyip, siradanlasacaklar gibi geliyor bana... Hatta coktan basladilar bile.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bilgisayarcılar telefona bulaşmaya çalıştıklarında kimseler umursamadıydı... kim der di ki nokialar, ericsonlar, ohoo, say say bitmez ...

Motorlu araç üreticileri ayaklarını denk alsalar iyi olacak ...

Fena geliyor bilgisayarcılar

Motosiklete gelince; üstü kapalı olması güzel. Zane şimdi bile, kaporta olarak neden yapmıyorlar anlamış değilim ... BMW'nin vardı böyle bi modeli sanki...

Direksiyonlu olmasını beğenmedim. Arabada oturur gibi olmasını beğenmedim...

Ata biner gibi olmalı... Direksiyon yerine gidon olmalı ...

Motosiklet sürme hissi vermeli.

Denge sorununu da çözmüşler...

Özetle:

Yan yatmayan motosiklet!

Daha ne olsun!

Beğendim!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Alıntı 4till4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beniim hala anlamadığım bu motor yana doğru olan enerjiyi o dikey olarak çalışan bloklarla nasıl absorbe ederek dik kalıyor ?
    İşte o sorunun üniversite öncesi eğitim seviyesinde cevabının verildiği derse Fizik diyorlar...

Fizik ne işimize yarayacak hocam ya demeyen öğrenciler; büyüyünce bu sorunu çözecek cihazlar geliştiriyorlar...

Fizik konusu olarak, sorunun cevabını şahsen ben de bilmemekle beraber; mühendisleri kutlamak isterim.

Özetle: Çocuğunuza Fizik, Matematik, Kimya ve bilimum derslerin önemini öğretin. Öğrenip öğrenmemek yine onlara kalsın...

Siz önemini anlatmış olun, yeter zaten...

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Apple önce elektrikli araba işine giriyodu hatta ford dan baya transfer yaptı CEO sundan mühendisine kadar fakat sonra baktı Elon Musk lı Tesla almış başını gitmiş elektrikli araba konusunda şimdi, farklı bir alanda ilerlemek istiyor, bu araç ta apple ın yeni denemesi, bekleyip görücez.

Üzücü olan şu ki işin içinde değil de hep tüketen tarafta olmamız.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Logosundaki ısırılıp atılmış elma gibi bi şey işte
    arabanın yarısı yok.
    Nerde diğer 2 teker..?
    Onu da yarım yamalak yapıp sonra neyse diğer 2 tekere gerek yok böyle olsun denilen bir icat.

Dengede durmak için bile güç sarfedecek basit jiroskop.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Düşerseniz Apple'ın cevabı hazır: Yanlış tutmuşsunuz

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sonuna kadar zamzungcuyuz gardaş elmaya armuta bulaşmayız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)