Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafikteki tartışma kavgayla bitti, eşinin darp edildiğini gören kadın silah çekti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    O silahla anca sincap vurursun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya motorcular ne güzel yumruk salladılar adama şiir gibi vurdular resmen adam bi ara bayılıyodu topladı geri kendini

silahda 6.35 mm sanırım ekipmanı zor deler o silah :D

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya motorcular ne güzel yumruk salladılar adama şiir gibi vurdular resmen adam bi ara bayılıyodu topladı geri kendini

silahda 6.35 mm sanırım ekipmanı zor deler o silah :D
    5-6 metreden silah kalibresini anlamak
    Az silindir, çok iş

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 metreden silah kalibresini anlamak
    namlu uzunluğu anlayan adama belli eder o namlunun 9mm atçağını düşünmek saçmalık anca 6.35 veya 7.65

Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    namlu uzunluğu anlayan adama belli eder o namlunun 9mm atçağını düşünmek saçmalık anca 6.35 veya 7.65
    Yazmayayım yazmayım dedim, sonunda çatlattınız , hobi alanıma girer ataşlı cinsler, ve ataşlı silahlar.

Ammarikanyada 6.35 tutulmaz neredeyse yok gibidir, ruger baby serisi gibi alet, 380 olabilir(kısa dohuz), hatta pocket 45cal bile olabilir, bir çaktımıydı venüs uranüs, merkür artık nereye gönderir bilinmez.
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    6.35 olsa dahi o kisa mesafeden çekirdek,hizini almayacağı ve ısıyı kaybetmeyeceği için vücutta güzel bir gezinti yaparak birden fazla iç organa zarar verebilir ayrıca küçük olduğu için vücuttan ameliyatla alinmasida epey zordur.Sincap silahi değil helede ekipmani delemeyecek bir silah değil tam bir suikast silahi.Ülkemizde çok sıkı önlemler aliniyor bunun için normal 7.65 veya 9mm mermilere göre o boy mermi çok çok zor bulunur ve pahalidir.Mermisini bulmak silahi bulmaktan daha zor neredeyse.Küçümseyen arkadaşlar karsiniza cikarsa birgün hafife almayin pişman olmak için hayatta kaldiginiza dua edersiniz. Birde yaninda bayan olan bir kişiyi 3kisi dövmek olmamiş.Ayni olay Türkiye'de olsa silahi çektikten sonra silah zoruyla tecavüze kadar giderdi olay.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 kişi dövmemek olmamış derken adam üçüne de salça olmuş hâla üç kişi saldırmış, kadın haklı diyen var. inanamıyorum

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    burda motorcu arkadaşımız kesinlikle suçlu. eminim yol onun ailesi tarafından yaptırılmamıştır.

30 saniyede belirgin şekilde araç sahibi sol şeritten giderken arkasındaki motora yol vermek için sağ şeride yanaşıyo fakat kendini bilmez motorcu yüksek süratle sağından geçmeye çalışınca yok beni görmedi yok hayatıma kastetti diye araca vuruyor. bu gibi durumda o motorcu arkadaş kaza yapsaydı suç onun olacaktı bence. araç sürücüleri radar gibi araca arkadan yanaşan herşeyi kontrol etmek zorunda değil. biraz daha biz dikkat etmeliyiz herşeyi arça sürücülerine bulmamalıyız.

kadında motorcular öldürecek sandığı için korkudan çekti galiba ama konuda araç sürücüsü cidden haklı zararını tazmin etmeli o aynasını kıran sürücüden

Motosikleti
    Yamaha mt 700 tracer
    İyide motorcu kötü bir şey yapmadıki.Sadece sağa doğru geçerken tikkat et önce aynaya sonra arkadan at mı eşek mi ne geliyor diye bak diyeceğine,tabi süratlı olduğu için uzun uzunda konuşsam anlamaz bu yaaaa diyip atmış imzasını.....

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kadının elimi büyük silahmı küçük anlayamadım

bence iki tarafta suçlu ama anlaşma yoluna gitmeyipte ilk kanı motorcular akıttığı için bir motorcu olarak bunu kınıyorum. Arabalı adama diyebilirdiki yaw kardeşim seninde hatan var ama bir anlık sinirle bende hata yaptım çok şükür ikimizde iyiyiz, sende unut bende unutayım yolumuza gidelim bitti.

böyle durumlarda alttan alın, kendinizi ezdirmeyin ama hatanızıda dile getirince bu sefer insan psikolojisi devreye girip karşı taraf yumuşuyor. sonucu tatlıya bağlayın ne yaparsanız yapın. yolda kimse kimseyi öldürmek yada incitmek istemez.

haksız mıyım? bence araba sahibine yazık ettiler. ben üzülüyorum böyle şeyleri görünce. başkalarına vurduktan sonra içim acıyor. kavga etme eğer eldivenleri takıp spor ve eğlence için yapılıyorsa iyi ama onun dışında çok kötü bir şey ve en son çare olmalı oda kendini yada başka yakınını korumak için.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)