Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 Model Shoei Kasklar Satışa Sunuldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2016 Shoei kask modelleri MotoAVM mağazalarında ve Motoavm.com internet sitesinde satışa sunuldu.

Yeni modeller ve yeni desenler seçenekleri tüm Shoei kaskları görmek için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Vaybe benim kask aldigim fiyata adamlar vizor satiyor....

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar kaliteli eyvallahta fiyatlar can acitir gerci almazsanda ölürsün

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    aman tanrımmmm muhteşemmm

@admin , İyi güzel ama bu kasklar 2015 model. Hem eski model kaskları getiriyorsun, hem de tüketiciyi 2016 diye yanlış yönlendiriyorsunuz.

referans: http://www.shoei-europe.com/uk/products/GT-Air

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkeye bir yerli marka lazım

Ekliyim bu 2016 yeni model diye satılan kasklar yurtdışında sezon sonu indirimine girmiş durumda. Oradan alın , beden bulursanız yarı fiyatına..

Bence burada tüketici olarak bize düşüyor sorumluluk, bilincimizi arttıralım ve artık bu tip kandırmacalara inanmayalım
    Proxy1, EB61 ve viper17 bunu beğendiler.

Proxy1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha N Max
    Güzel kasklar ama fiyatları uçuk.
    Motosiklet ile lgili tüm ekipmanda geçerli bu sistem galiba.
    Kaskı pahalı, çantası pahalı, giysisi pahalı, parçası pahalı...
    Tamam, normalin biraz üzerinde olsun da bu nedir kardeşim ya?

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    2 milyar bi kaska verilirmi bu devirde adam giymeye korkar o kaski bisey olcak diye asiri pahli verilen paraya yazik buna bence bu kadar insan kaziklanmaz

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı ceasars01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekliyim bu 2016 yeni model diye satılan kasklar yurtdışında sezon sonu indirimine girmiş durumda. Oradan alın , beden bulursanız yarı fiyatına..

Bence burada tüketici olarak bize düşüyor sorumluluk, bilincimizi arttıralım ve artık bu tip kandırmacalara inanmayalım
    Ben çok merak ettim eski kask demişsin ? yolladığın site linkinde 1,2,4 ,6,7 ve 10 numaralı kasklar avrupada yeni desenleri olduğu yazıyor shoeinin sitesinde :D bence sen bi tekrar araştırmalısın üstelik fiyatlarına baktığımda aynı gösteriyor. Diğer yeni yazılanlarada ithalatçı firmanın sayfasına girip baktığım zaman türkiyeye daha önce gelmeyen modeller ve yeni üretim olduğu için yeni yazılmış olabilir. Ben dün sayfadan seduction tc-7 aldım bugun sabah kargosu geldi fotoğraflarını paylaşabilirim ! birtane daha almayı düşünüyorum böyle kısa sürede elime geçecek ve çok daha uygun fiyata alabileceğim bi site linki verirmisiniz lütfen

bu shoei fiyatı fiyatı 1710
    http://www.shoei-helmets.com/Helmet....-1200&h=24&t=1

benim aldığım fiyat 1850 tl
    https://www.motoavm.com/ProductDetai...-kask/114/6815

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok merak ettim eski kask demişsin ? yolladığın site linkinde 1,2,4 ,6,7 ve 10 numaralı kasklar avrupada yeni desenleri olduğu yazıyor shoeinin sitesinde :D bence sen bi tekrar araştırmalısın üstelik fiyatlarına baktığımda aynı gösteriyor. Diğer yeni yazılanlarada ithalatçı firmanın sayfasına girip baktığım zaman türkiyeye daha önce gelmeyen modeller ve yeni üretim olduğu için yeni yazılmış olabilir. Ben dün sayfadan seduction tc-7 aldım bugun sabah kargosu geldi fotoğraflarını paylaşabilirim ! birtane daha almayı düşünüyorum böyle kısa sürede elime geçecek ve çok daha uygun fiyata alabileceğim bi site linki verirmisiniz lütfen

bu shoei fiyatı fiyatı 1710
    http://www.shoei-helmets.com/Helmet....-1200&h=24&t=1

benim aldığım fiyat 1850 tl
    https://www.motoavm.com/ProductDetai...-kask/114/6815
    Üretim tarihi nedir hocam?

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üretim tarihi nedir hocam?
    tabi hemen paylaşıyorum 2015, 16 kasım üretimli .. ( yani 2 aylık )

kask sitedeki resimlerinden çok daha iyi geldi ..
    mehmetenis ve Mirable bunu beğendiler.

Güle güle kullan öncelikle, önemli olan beğenmen.

Ben fc-moto.de den aldım 7 gün içinde geldi. 2016 Model Shoei GT-Air Expanse kargo + vergi, herşey 1850 ye mal oldu. Yani sen o fiyata 2015 aldın ben 2016. Ha tabii fark sadece desen ama ben 2016 beğenmiştim.

Benim dikkat çekmek istediğim tüketicinin yanlış yönlendirilmesi. Örneğin yeni diye gelen Exposure modeli fc-moto.de de indirimde, tüm masraflar dahil türkiyeye 1400 liraya geliyor.
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/secd9b842dda9/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shoei-GT-Air-Exposure-Helmet/SubProducts/Shoei-GT-Air-Exposure-Helmet-0022

Kandırılmayalım, bilinçlenelim

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Benim dikkat çekmek istediğim tüketicinin yanlış yönlendirilmesi. Örneğin yeni diye gelen Exposure modeli fc-moto.de de indirimde, tüm masraflar dahil türkiyeye 1400 liraya geliyor.
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...re-Helmet-0022

Linkte fiyat 420 Sterlin değil mi? O simge euro simgesi mi, sterlin simgesi mi? Benim bildiğim sterlin. Sterlinde 4.20 civarı. 1700 kusurlarda bir fiyat ortaya çıkıyor. Bir indirim varsa paylasirsaniz sevinirim. Bizde faydalanalim.
    Not: Sonradan aklıma geldi. Adamlar yurtdışı satış yapıyoruz diye, oradaki KDV muadilini mi düşüyorlar?
    rollcycle bunu beğendi.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Güle güle kullan öncelikle, önemli olan beğenmen.

Ben fc-moto.de den aldım 7 gün içinde geldi. 2016 Model Shoei GT-Air Expanse kargo + vergi, herşey 1850 ye mal oldu. Yani sen o fiyata 2015 aldın ben 2016. Ha tabii fark sadece desen ama ben 2016 beğenmiştim.

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/secd9b842dda9/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shoei-GT-Air-Exposure-Helmet/SubProducts/Shoei-GT-Air-Exposure-Helmet-0022

bence sizin yaptığınız başka bişey amacınızı anlamış değilim ben link verin bizde bakalım dedim fc motonun linkini veriyorsunuz girip bakıyorum 550 Euro yazıyor. 7 günde geldiğinden bahsetmişsiniz herşeyiyle beraber. Lütfen aldığınız ürünü ve faturasını bizimle paylaşırmısınız. Buradaki bir çok insan fc motodan alışveriş yapmıştır bahsettiğiniz şey komik bir durum . Ayrıca kaskım 3 ay önce üretilmiş bir kask :D yani yeni bir kask shoei bugun ürettiği kaskı ertesi gün satışamı çıkarıyor haberimiz yok . Ben ciddi anlamda fatura ve aldığınız ürünün üretim tarihiyle beraber resmini görmek istiyorum Bu foruma yazan herkes araştırıyor herşeyi siz forumda yenisiniz ama tavsiyem daha samimi olmanız ..

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş sanırım pound olarak aldı ama onu euro sanıyor :D

Yani resim gönder yoksa sana inanmıyoruz biraz komik ama ben yardımcı olmaya çalışayim yinede.

Ama ön bilgi, fc-moto.de üye olmadan önce almanya vergili fiyatlarını gösteriyor (@vsvr haklısın). Dolayısı ile üye olup türkiye seçerseniz vergiler düşülmüş fiyat görüyorsunuz. Bunun üzerine %20 ülke girişinde gümrük vergisi + 65 TL kargo başına kargo ücreti uygulanıyor.

Şimdi 2016 Expanse Modeli Türkiye için 486 Euro. İndirimi de hesaba katmazsanız 1850 liraya aldım.

Eğer 2015 ( iddiaya göre 2016 olan kaskları indirim ile yakalarsanız) 1450 liraya alabilirsiniz.

Sipariş tarihim resimlerde görünüyor; 29.01.2016 - bugün elime ulaştı (adrese) - 8.02.2016.
    Bu sipariş ile birlikte Alpinestars Megaton 2015 Mavi montuda aldım.

Saygılar, sorusu olan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Selamlar
    FC-moto dan alışveriş yapmadım.
    Yazdıklarınızdan şöyle anlıyorum.
    Türkiyeden siparişte vergi indirimi yapılıyor.
    Fakat bu vergi bizim gümrükte tekrar ödeniyor.
    Sonuç ta sitede vergili gözüken fiyat artı kargo ile elimize ulaşıyor.
    Buna göre fiyat farkını değerlendirip garanti olayını unutmadan değecek fark varmı diye düşünmek gerek.
    Yurdışı seyahatte yanınızda getirince kargosuz vergisiz TR giriştede vergi vermeden ama garantisiz ancak değeceğini düşünüyorum.
    ceasars01 ve rollcycle bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)