Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Traffic Rider Türk Yapımcısından Yepyeni Mobil Oyun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı

Traffik Racer oyunu ile toplamda 150 Milyon'dan fazla indirmeye ulaşan Soner Kara, bu sefer de Traffic Rider oyunu ile yeniden gündeme geldi.

Soner Kara adını mobil oyunlarla haşır neşir olan birçok kişi duyduğunu düşünüyorum. Traffic Racer isimli oyunu ile sadece ülkemizde değil, dünya genelinde oldukça sevilen ve toplamda 150 Milyon'dan fazla indirme sayısını yakalayan Kaya, bu sefer de Traffic Rider oyunu ile geri döndü.

Tip olarak Traffic Racer'a benziyor olsa da bu sefer birinci şahıs görünümü ile çeşitli motorsiklet kullanarak en uzun yolu yapmaya çalışacağınız oyun ilk olarak iOS platformundaki yerini aldı. Grafik kalitesi olarak çok daha iyi olan Traffic Rider, sizlere yarış, scooter, uzun yol ve motocross gibi çeşitli motorsiklet türlerini kullanmanızı sağlıyor.

Şu anda sadece iOS platformunda olduğundan bahsettiğimiz oyun özellikle tabletlerde çok daha güzel bir deneyim sunuyor. Motorsiklet tutkunlarının fazlasıyla ilgisini çekecek olan bu oyunda gerek sesler, gerek görüntü kalitesi gerekse oynanım kolaylığı gibi etmenlerle sizi saatlerce cihazınızın başına otutturacak gibi duruyor.

Çeşitli yol, hava koşulları, zamana karşı ve en uzun yolu gitme gibi detaylara sahip oyunda aynı zamanda ücretsiz olması güzel bir artı. Tabii haliyle reklamlar da var ancak ufak bir miktarda para vererek reklamsız olarak rahatça oynayabilirsiniz. Bu karar size kalmış. Fakat reklamlı olarak da oyun hiç de rahatsız edici değil ve makul bir seviyede reklam gösterimi var. Hatta oyunda çarpıp yandığınız zaman reklam videosu izleyerek de hiç altın harcamadan yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Tanıtım Videosu:

2016 Ocak ayı içinde hem Android hem de Windows Phone platformuna gelecek olan yapımı şimdilik sadece iOS için aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz;
    https://itunes.apple.com/tr/app/traf...4068?l=tr&mt=8

Kaynak: Webtekno
    *Heka, mehmetenis, Thracian ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ohaa klx var süper :D
    zx10 hayabusa obaa bayıldım :D
    furkanuc bunu beğendi.

Mert Mutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR- Yamaha Yzf R6- Yamaha Yzf R1
    Bugüne kadar oynadığım en iyi motosiklet simulasyonu. Cbr 250r dayım şuan cc büyütmeye çalışıyorum
    furkanuc bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    android e de gelmeli en kısa sürede brazilyalı çılgın sürücü gibi gazlarız artık gelince
    furkanuc ve manofsteel bunu beğendiler.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    görüntü olarak çok başarılı keşke değişik ülke map'ları yüklenebilse müthiş olur ben bi bursaya uzanayım yada ne bileyim bir tekirdağa kadar gaz açayım denilebilse.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bekledigim oyun geldi sonundaaaaa :D Teşekkurler Soner Kara

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    gerçekten burada gördüm indirdim çok güzel oyun telefondan oyun oynayan herkese tavsiye ederim

shizofren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arıyor..
    Telefondan pek oyun falan oynamam ama trailer hoşuma gitti. Android sürümünü 4 gözle bekliyorum

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    birde belli başlı motorlar ciddi paralı olmasa güzel olurmuş. Ne o hayabusa i.in 73tl mi vericem

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    scooter ile makas atmakta epey keyifliymiş special cross u aldık direk te crf olsa daha iyi olurdu

merak ettiğim konular, şeritlerde giden araçlar sinyal verip şerit değişiyormu, motor arkadan gelirken?

algoritmada muhakak tüm şeritlerden 1. tane boş olacak ve 2 araç uzunluğu arası minimum şu kadar olacak gibi bir kontrol varmı..

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettiğim konular, şeritlerde giden araçlar sinyal verip şerit değişiyormu, motor arkadan gelirken?

algoritmada muhakak tüm şeritlerden 1. tane boş olacak ve 2 araç uzunluğu arası minimum şu kadar olacak gibi bir kontrol varmı..

Sinyal ile şerit değiştiriyorlar ve siz kornayı kullandığınızda (korna belli bir seviyede açılıyor) yolu açıyorlar sizin için sinyal vererek ama bazen korna kullanmak tehlikeli oluyor yavaş şerit değiştirdikleri için sizi sıkıştırabiliyorlar. Her zaman trafiğin 1 şeridi açık kalmıyor. Sınırsız modda başlarda rahatken ilerledikçe trafik tıkanıyor ve bazen fren kullanarak durmak bile gerekebiliyor.

peki zaman zaman arkadan kopup gelen r1 ler, sağdan giden scooter felan varmı ) süper olmuş..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Fazla bir beklentim olmadan sırf Türk yapımcıya destek için yükledim telefona.
    Ağzım açık kaldı!
    Harika olmuş arkadaşlar indirin pişman olmazsınız.
    *Heka bunu beğendi.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    selsa, Furkan Tarık, shizofren ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Androidliler olarak beklemedeyiz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yükledim denedim. İyi para harcanmış oyuna, dandik değil. Ama sürekli düz gitmek sıkar bir süre sonra. Böyle bir oyunda para verip ek özellikleri satın almam şahsen.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Oyun bence de oldukça başarılı. Tebrik ederim, emeği geçenlerin eline sağlık.

akabinde oyunu daha zevkli hale getirmek için
    yolda giderken uzaylılar ofolar basabilir, binalara ateş eder, binalardan parça kopar yere düşer, motorla
    takılmadan felan geçmeye çalışırız, değişik fanteziler uygulanabilir.. gök taşı bile düşebilir yola,, neden olmasın ) hatta zaman zaman oyunda anomaliler olsun binalar bükülmeye, kutulaşmaya buglar felan olsun, zevk katar oyuna..

oyuncunun cisiyetine göre, mesela ansızın yolda giderken arkamızdan siyal yakarak gelsin, sağ boşsa, üstü açık içi azına kadar manita dolu bir bmw bizle kapışsın felan :DD veya manitali r1 de olabilir aslında.. bizi bip bip yapsın kabul ediosak kapışak ai ile..

esasında bende şu ios a bir el atacağımda, bir macbook lazım xcode için, alabilirsem iyi olacak..
    shizofren bunu beğendi.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akabinde oyunu daha zevkli hale getirmek için
    yolda giderken uzaylılar ofolar basabilir, binalara ateş eder, binalardan parça kopar yere düşer, motorla
    takılmadan felan geçmeye çalışırız, değişik fanteziler uygulanabilir.. gök taşı bile düşebilir yola,, neden olmasın ) hatta zaman zaman oyunda anomaliler olsun binalar bükülmeye, kutulaşmaya buglar felan olsun, zevk katar oyuna..

oyuncunun cisiyetine göre, mesela ansızın yolda giderken arkamızdan siyal yakarak gelsin, sağ boşsa, üstü açık içi azına kadar manita dolu bir bmw bizle kapışsın felan :DD veya manitali r1 de olabilir aslında.. bizi bip bip yapsın kabul ediosak kapışak ai ile..

esasında bende şu ios a bir el atacağımda, bir macbook lazım xcode için, alabilirsem iyi olacak..
    Kardeş,sen yeni bir senaryo yazmışsın.Adam yapmış işte,al oyna.Sonra senin istediğin gibi bir oyun yazarsın veya yazılmışını oynarsın.

Bu arada,hayal gücüne hayran kaldım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)