Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar'la 12 Günde 5000 KM! Türkiye Turu Başlıyor. 30 Mayıs - 10 Haziran

Motovento
    REKLAM ALANI
    EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    evet yağ filtresi servislerde yok
    gemi buzdagina carpmazsa gelir inşaallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    izmir'e uğranmaması çok kötü -----------

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    yedek parça konusu kısa zamanda çözüme kavuşacaktır diye düşünüyorum özellikle takip ettiğim güney amerika forumlarında böyle sıkıntılardan hiç bahsedilmiyor.bence kimse yedek parça konusunda sıkıntı yapmasın zira ortada gelecek vaad eden ciddi bir yapılanma mevcut kanımca...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    İzmirli arkadaşlar motoru merak ediyosanız Karşıyaka Motoşopta var gidin görün

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    bu gün Konya'dalar isteyenler binip test edebiliyorlardı bana kullanmak nasip olmadı acil işim cıkınca bekleyemedim.

Motosikleti
    sym gts 250
    1. Gün: 30 Mayıs Cuma sabahı bütün hazırlıklarımız tamamlamış yola çıkmak için hazırdık. Hareket noktamız olan Kuralkan Holding binasında helalliklerimizi aldıktan sonra 09:30’da yola koyulduk. İlk durağımız Düzce’ydi ve hiç mola vermeden 1 saat 20 dakikada Düzce’ye ulaştık. Düzce’deki takipçilerimizle buluşup, onlarla tanışma, sohbet etme ve test sürüşü yapma şansı yakaladık. Düzce bayimiz Bayrak Tic.e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.
    Düzce’nin ardından otoban üzerinden Ankara’ya doğru yöneldik. Bolu tüneli sonrası bizi küçük bir sürpriz bekliyordu. Şiddetli bir şekilde yağmaya başlayan yağmurla karşılaştık. Ankara’ya kadar yağmur bizi bırakmadı ve hatta yanına bir de dolu eklendi. Yoğun yağmur ve dolu altında Düzce’de olduğu gibi test sürüşümüzü gerçekleştirdik. Ankara’da bize eşlik eden bayimiz 4.44’e ve motosiklet tutkunlarına teşekkür ederiz.
    Planlarımızda geceyi Ankara’da geçirmek vardı aslında fakat zaman kazanmak adına geceden Konya’ya geçtik.
    Devam edecek…

hamzarat, kaan898, cennetkizi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    yakit tuketim sonuçlarını bekleriz

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Adanada bekliyoruz yarin inş sizleri yolunuz acik olsun

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heralde ekrem beyin ilk yaptırıp pek beğenmedik dediği çanta demiri takılı. Çanta eğik duruyor artçı kısmını daraltmış.

Kazasız belasız sürüşler...

Objektif yakıt tüketimi değerlerini ortalama hız belirterek verirlerse çok iyi olur

İşlevsel çanta demiri ve yine işlevsel bi ön cam bekliyoruz

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakit tuketim sonuçlarını bekleriz
    Yakıt tüketim ölçümlerini Karadeniz sahil yolunda yapmayı planladıklarını söylediler. Nedenine gelince, şu ana kadar zaman kazanmak adına hızlı ve devirli kullanmışlar . Bu gün gördüğüm kadarıyla ben de dahil yeri geldiğinde elimiz gaz açmaya gidiyor haliyle. Her kalkan Maşallah roket gibi gidiyor. Bu halde tüketimin 100 km' de 4,5 lt olduğunu söylediler.
    fearlesboyy bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Hayırlı yolculuklar diliyorum

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adanada bekliyoruz yarin inş sizleri yolunuz acik olsun
    Hakan abi Mersine de geliyor.Bi süreyim bende ya.Babamı ikna ederim belki.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Allah kaza bela vermesin.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test sürüşü yapılacak bayiler ve zamanlama:
    - Motor Türkiye 10:00-12:00 arası PİRİREİS MH. 1136 SK. KARAKURTLAR APT. ALT. NO:2 ICEL Tel: 0324 327 3308
    Haydi Bakalım..bekliyoruz.
    doğum yeri kainattır memleketi ise dünya

Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    adana akin motor da bir numara yok henüz
    geldim
    dukkan kapalı
    telefona da bakan yok

saat 13 15 arasi test sürüşü vardi hani

bajaj gene yaptın yapacağını

madem gecikme var yazinsana foruma

3. Gün
    1 haziran pazar Mersin (Silifke)- Hatay ( Samandağ)
    Yola çıkış saati; 11:00 Tahmini varış saati: 20:00 Toplam 370 km yol kat edilecektir.
    - Motor Türkiye 10:00-12:00 arası PİRİREİS MH. 1136 SK. KARAKURTLAR APT. ALT. NO:2 ICEL Tel: 0324 327 3308
    - Akın motor 13:00-15:00 arası REŞATBEY MAH.FUZULİ CAD.M.ÖZKAN APT.NO:21/E SEYHAN ADANA Tel: 0322 458 00 34
    - Tufanlar 17:00-19:00 arası ATATÜRK CAD.GÖZCÜLER BELDESİ NO:317 ISKENDERUN HATAY Tel: 0326 618 15 55

Değerli Ekonomi rumuzlu arkadaşım;

Arkadaşlarımız Adana'dan yeni çıktılar. Etkinlik zamanında yapıldı. Saat 13.15-14.50 arası çok güzel bir etkinlik oldu. Katılamadığınıza üzüldüm. Etkinlikler çoğu zaman bayi adresinde olmuyor. Bayinin uygun gördüğü alana gidiliyor. Güzel de katılım oldu. Arkadaşlarımız bu etkinliklere katılmak isterlerse bayilerimiz ile gerekli irtibatı sağlayabilirler.Bu maksatla telefonları da verildi.

Saygılarımla...

Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adana akin motor da bir numara yok henüz
    geldim
    dukkan kapalı
    telefona da bakan yok

saat 13 15 arasi test sürüşü vardi hani

bajaj gene yaptın yapacağını

madem gecikme var yazinsana foruma

3. Gün
    1 haziran pazar Mersin (Silifke)- Hatay ( Samandağ)
    Yola çıkış saati; 11:00 Tahmini varış saati: 20:00 Toplam 370 km yol kat edilecektir.
    - Akın motor 13:00-15:00 arası REŞATBEY MAH.FUZULİ CAD.M.ÖZKAN APT.NO:21/E SEYHAN ADANA Tel: 0322 458 00 34
    - Tufanlar 17:00-19:00 arası ATATÜRK CAD.GÖZCÜLER BELDESİ NO:317 ISKENDERUN HATAY Tel: 0326 618 15 55

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Reklam olması normal gezinin.Lakin kendilerini tebrik ediyorum .5000 km az yol değil arkadaşlar heleki şu an yağmurlu bir dönemden geçiyoruz.Ufak tefek aksaklıklar olabilir mazur görmenizde yarar var.Allah kaza bela vermesin arkadaşlara tez zamanda yurtlarına dönmeyi nasip etsin.

Motosikleti
    sym gts 250
    2. Gün: Turumuzun 2. gününde Konya’yı gezdik ve Mevlana türbesini ziyaret ettik. Ziyaretimizin ardından 11:00 – 13:30 saatleri arasında Konya servisimiz Güzel İş Motor’da test sürüşü etkinliğimiz gerçekleştirdik. Test sürüşünden sonra yolumuzu Karaman Mut üzerinden Silifke’ye çevirdik. Rakım seviyesi 1650 olan Sertavul geçidinden Silifke’ye indik. Silifke’de de Er Klas bayimize ziyaret ettik ve test sürüşlerimiz yapıldı. Bayilerimize ve takipçilerimize teşekkür ederiz.

buruc72 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    Bir kaç resim var ama gönderemedim.

Motosikleti
    sym gts 250
    3. Gün: Dün konakladığımız Selçuk beyin ablasının evinden sabah yola çıktık. Bugünün ilk durağı Mersin’e gittik. 40 – 45 Kişilik bir grupla Motor Türkiye bayimizde test sürüşümüzü gerçekleştirdik. Bir sonraki durağımızda Adana vardı. 11:00 gibi Akın Motosiklet (Cumali) 60 – 65 kişilik bir grupla test sürüşlerimize başladık. Adana’ya gelmişken kebap yemeden gitmek olmazdı tabi. Kebaplarımızı yedikten sonra tekrar yola koyulduk. İskenderun Arsuz’a geldiğimizde şimdiye kadar gördüğümüz en büyük kalabalık bizi bekliyordu. Yaklaşık 100 motosiklet sever Pulsar’la tanışma ve test etme imkanı yakalamış oldu. İlgili, alaka ve organizasyon çok iyiydi. Planda akşam Arsuz’da kalıp sabahına yola çıkmak vardı. Planda küçük bir değişiklik yapıp, sabah yola yapmayalım diye akşamdan yola çıktık. Fakat Samandağ’a geçeceğimiz yol çok bozuk ve tehlikeliydi. Kimseye o yolu kullanmalarını tavsiye etmiyoruz. Yaklaşık 30 km’lik yolu 1 buçuk saatte gidip, Samandağ’a varabildik.
    Devam edecek… —https://www.facebook.com/MotorTurkiye ile birlikte.

Speed37 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)