Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Daha geçen Cuma akşamı göztepede sola dönüş ışığında geldi vurdu dangalak kadının bir tanesi!!! henüz hızım 10 km iken düşürdü beni!! Ya sabır dedim saldım gitti.. Abi siz g.tünüzü yerden kesecekseniz diye motosiklet kullanıcıları ölmek, sakat kalmak zorundamı lan!!!!
Saldın gitti ama aynı hatayı yine yapacak canı yanmadığı için. Belki de birimizin canını alacak !

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

Kadının telefonunun görüşme kayıtları incelenip o anda telefonda konuşup konuşmadığı incelenmeli.
Motorsikletlinin hızı şuydu, buydu demek çok mantıksız çünkü motorun hızını hesaplayarakmı dönüş yaptı o dallama kadın?
Bunun adı cinayettir kardeşim başka izahı yok.

Daha bu akşam, iftara kalmış 1 saat, Korkuteli merkez'e girdim (araba ile) sol taraftaki ara yoldan bir araba yola çıktı ama hızı o kadar düşüktü ki anca 5-10 km hızla yolun benden tarafına geçecek, beni görmemesi imkansız 50-60 km hızla ilerliyorum, adam geldikçe geliyor geldikçe geliyor. Durmaya kalksam duramam da artık mesafe azaldı iyice... herif yeminle sanki arabanın kontrolü onda değilmiş gibi geldi şeridin ortasına kadar hanım, çocuklar bağırdılar heyecanla ama anladım ki frene basarsam köşe köşeye vuracağız, aniden sağa kırıp sağından geçtim ve ileride durdum. Penereyi açtım, yanıma yanaştı hıyar. Valla dedim bravo, bayramı hepimize hastanede geçirtecektin. Yola bakmıyormusun arkadaş, nasıl sürüyorsun dedim, özür diledi ama resmen şok olduk ailecek.
Haketmeyen çoooook kişide ehliyet var ve hepsi trafikte serseri mayın gibi dolaşıyor malesef !!!