Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Zevkler tartısılmaz ama ( Enduro )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ne kadar bol vaktiniz var,okey filan oynayın internette daha iyi
    Savaş ben poker oynuyorum
    arada sıkıldığımda bakıyorum bu konulara,dolayısı ile kendi içmden sarfettiğim sözcükler rahatlayıp gevşememi sağlıyor
    iyi oluyor kısacası pek bir faideli,ilaç niyetine
    kabızada iyi geldiğini duyuyorum arada sırada ama hiç denemedim,o konuda birşey söyleyip insanları yanıltmak istemem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arada sıkıldığımda bakıyorum bu konulara,dolayısı ile kendi içmden sarfettiğim sözcükler rahatlayıp gevşememi sağlıyor
    kabızada iyi geldiğini duyuyorum arada sırada ama hiç denemedim,o konuda birşey söyleyip insanları yanıltmak istemem.
    Yardımcı olabiliyorsak sorun yok demektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endurocu arakdaslar kızmıs sanırım abi cross'u seviyorum öyle kızma hemen
    niye kızayım ki?
    ne önemi var?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rakı iççen ara sıra,
    gastroinstentinal sorunları aşmakta yardımcıdır

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye kızayım ki?
    ne önemi var?
    Neyse hocam uzatmayalım beğenmediysen çıkarsın konudan , eleştiri yapacaksan da kişisel yapmanı öneririm öyle ulu orta baltalayarak olmaz bu işler

zx10 kullanıyorudum yakıttan tasarruf ve vergiden kırpmak için 2.el r6 aldım şuan onu kullanıyorum dediğim gibi adım ozan bu arkadasın hesabı km baz alırsak hocam yeterince çok diyebilirim sana kuryelik falanda yaptık 18 yaslarında tecrübe km ile değil hatalarla ölçülür bence 5 dk binmedim ki 3 gün sürdüm pek hosuma gitmedi karada kullandım sağa sola gittim vakit yokki şöyle dağa mağa çıkayım gezeyim ama çıksamda sıkılırdım sanırım işin özü yaslanınca enduro galiba yada evlenınce )
    İlk mesajda yaşım 19 yazmışsın cbr250r mı ninja250 mi alsam diye soruyorsun, buradaki mesaja göre zx10r kullanıyorsun. Resimde Yamaha R1 var . Birçok kişi aynı hesaptan niye giriyorsunuz, kiminle konuştuğumuz belli değil .

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Neyse hocam uzatmayalım beğenmediysen çıkarsın konudan , eleştiri yapacaksan da kişisel yapmanı öneririm öyle ulu orta baltalayarak olmaz bu işler
    Hayırdır arkadaş?... Konunun telif hakkını satın mı aldın ne?..
    İsteyen istediği yere yazar....
    Kaldı ki yaşça senden çok büyük bir insana bu şekilde konuşman yanlış...
    Zaten konun yanlış..Hep yanlış üzerine gidiyorsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk mesajda yaşım 19 yazmışsın cbr250r mı ninja250 mi alsam diye soruyorsun, buradaki mesaja göre zx10r kullanıyorsun. Resimde Yamaha R1 var . Birçok kişi aynı hesaptan niye giriyorsunuz, kiminle konuştuğumuz belli değil .
    zx10 kullanıyordum dedım şuan bende olan şey değil demektir / suan bende r6 yamaha var / yaşım 21 adım ozan ayrıca o konuda kilitlenmiş bir konudur / yazıların tamamını okursanız aklınızda soru işareti kalmayacaktır / hesap almak istedim 3 kere aktivasyon kodu geldi onayladım olmadı ondan sonra bir daha uğrasmadım umarım açıklık getirebilmisimdir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır arkadaş?... Konunun telif hakkını satın mı aldın ne?..
    İsteyen istediği yere yazar....
    Kaldı ki yaşça senden çok büyük bir insana bu şekilde konuşman yanlış...
    Zaten konun yanlış..Hep yanlış üzerine gidiyorsun....
    Ağzımı bozmadım ki hocam bende farkındayım benden yaşça büyük oldugunu ayrıca benım bu konusmam nasıl yanlıs anlayamadım usulünce anlattım durumu

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    MT olarak topluca yaptığımız tek iyi iş tartışmak birbirimizin fikirlerine muhalif olmak Bunun için aslında Tartışma bölümü açılsa orada bir içimizdekileri döksek güzel olur, haksız mıyım?
    ANGARAJ

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bugün burada endru ya( binmeden) kötü yorum yapan arkadaşlar eminim ki ileride endru cu olup ömür boyu endru kullanacaklar
    özcan1980 bunu beğendi.

Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün burada endru ya( binmeden) kötü yorum yapan arkadaşlar eminim ki ileride endru cu olup ömür boyu endru kullanacaklar
    ü

Hocam dediğine katılıyorum herhalde 35 40 a geldiğimizde racing üstünde olmucaz haliyle naked yada enduro alıcaz ama genç yaşta hele ki 18-25 arası enduro insana çok aptalca geliyor yoksa bu kadar kişi yanılıyor olamaz ihtiyarlar sizi ))

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bende racing den hiç hoşlanmam.iki büklüm oturuyorsun üstünde. 300km hız vursa ne olacak nezamn vuracaksın .hep 300km hızdamı gidiyoruz sanki. arkasında oturan 1 saat yolculuk yapsın kendini sıkmaktan yorulur. ama endru öyle değil ki evinin koltuğunda oturuyorsun gibi rahat yolculuk yapıyorsun.arkandaki de rahat rahat yolculuk yapmakta. tdm900 endru muhteşem bir motor. 3.5 saniyede 100km hıza çıkıyor.86hp 88mm tork var.247km hıza ulaşabiliyor.yuo tube ta var videosu.çıksa ne olacak ki .rahat yolculuk gibi keyifli birşey yok. ne boyun fıtığım var nede bel fıtığım hayatımda hiç kullanmak ve almak istemediğim mtr dur racing. buda benim yorumum.endruyu da sevmeyen vardır . zevkler ve renkler tartışılmaz.... yaşım 35. 25 yaşıdan beri endru cuyum. tdm850 ve tdm 900 kullanıyorum 10 yıldır. bunun yaşla hiç alkası yok.tamamen zevk ve tarz meselesi.
    35emre35 bunu beğendi.

Aldebaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    arkadaşlar, muhabbeti ayrı da, gidip iki rekat şükür namazı kılın motorunuz var diye. motor olsun çamurdan olsun. ben de ss den hiç hoşlanmam ama yaş geldi 36 ya alamadım hala kendime bi enduro. verse şimdi biri bi ss, atlar giderim valla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    ü

Hocam dediğine katılıyorum herhalde 35 40 a geldiğimizde racing üstünde olmucaz haliyle naked yada enduro alıcaz ama genç yaşta hele ki 18-25 arası enduro insana çok aptalca geliyor yoksa bu kadar kişi yanılıyor olamaz ihtiyarlar sizi ))
    Enduro kullanmak aptallık mı?Sen bizimle dalga mı geçiyosun?Sana asıl aptallığın ne olduğunu söyleyeyim mi?İki teker üzerinde tonlarca ağırlıktaki metal yığınları arasında tehlikeli hızlarda gitmektir.Dünya turuna çıkacak insan neden enduroyu tercih ediyo.Herkes aptal sen mi akıllısın.Sana daha önce de yazdım ama anlamamakta inat ediyosun.Rüzgardan şikayetçiysen 380 TL'ye bi tane vairo touring cam takıyosun , rüzgar sorun olmaktan çıkıyo.Sana daha önce de sordum , hangi enduroyu kullandın da böyle olumsuz düşünüyosun?Bugüne kadar racing , maxiscooter , commuter , naked ve enduro , bütün bu tarz motorlara sahip oldum ancak ben enduro ile son noktayı koydum.Transalp kadar keyifli bir motor görmedim.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu kadar kişi yanılıyor olamaz evet çünkü hepsi genç, ne istediğini henüz bilmeyen, hayat ile ilgili görüşleri olgunlaşmamış kişiler. bak supermoto ya da naked motorlarla daha hareketlisin şehir içi gibi dar alanlarda racing tipsizinden daha tehlikeli hareketler yapabilirsin ama kimse bu motorları kullananlara laf etmez niye çünkü ss tarzı apaçi tarzıyla özdeşleşti. en hızlı benim tokatlarım mantığıyla biniliyor bu motorlara. sürenlerin neredeyse hepsi de kasksız!

ayrıca hiç anlamadığım bir şey var, endurocular için motosiklet bir yaşam tarzıdır. ama racingciye ver bi tane siyah camlı modifiye pejo 105 onla bile mutlu olur.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Konun senin olsun.

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    yaşasın enduro cular....
    cesur509 ve özcan1980 bunu beğendiler.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Motor işi zevk işidir. Sen Racing seversin o sana daha güzel daha mantıklı gelir , başkasıda Enduro sever ona da o daha güzel gelir daha mantıklı gelir. Şunuda söylemeden geçemeyeceğim 2 tekerde hız nekadar doğru o da tartışılır Benimde hep hayallerimi Enduro motor süsler yıllardan beri, zevk meselesi dedimya işte Bana göre neden mi Enduro ; Uzun gezilerde patika yol bulduğunda merak edip o yolu takip edebilmektir; çünkü asfalta bağlı değilsin.Genelde doğal eşsiz güzelliklere ulaşmak için taşlı çamurlu toprak yollardan geçmek gerekir bunuda enduro sağlar. Güzel Türkiye'min yollarını hepimiz biliyoruz ; yol çalışmaları, yamalar vs vs gene Enduro. Derelerden geçersin ,yaylalara çıkarsın,asfaltta gidersin,otobanda gidersin yani herşeyi yapabilen bi motosiklet.Az bi hızda yapmaz 150 km hızlarında üzerine çıkabilir buda fazlasıyla yeterli. Bunlar beni cezbediyor. Ya sen neden racing istiyorsun
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro Çakıllı yollara girersin sağa sola atar, racing sağa sola yatar...şehir içinde gözün hararette, aralardan kaçamazsın, bütün şukurları bizzat hissedersin en küçüğüne kadar...binebileceğin yerler kısıtlı...var da var..
    Ayrıca bel ağrısı, bilek ağrısı yapar, sürekli uzun yol gidilmez.

Artçı rahat etmez, sıkışık trafikte dönüş mesafesinin genişliğinden yürüme hızlarında manevrası zayıftır, kaldırma in çık yapamazsın (çok aldığımızda kısa sürekli yapıyoruz ).

Kısaca bana gorede yukarıda yazdıklarım racing in eksisi , enduro nun artıları.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bir de racing için güzel kalçalı olmak şart diyorlar doğru mudur? çıkarıyoz ya beeyle
    izmir3535 bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    endrocu olunmaz endrocu doğulur.endrocunun hayata bakışı farklıdır. zevk adamıdır... keyfine düşkündür. terbiyelidir. zeki dir.ne söylediğini bilir.hepsi kask takar!birbirlerini gördülermi selamlaşırlar. çok cüneyt arkın filmi izlememiştirler. fazla atıp tutmaz;tutarsız yorum yapmazlar....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)