Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zevkler tartısılmaz ama ( Enduro )

Motovento
    REKLAM ALANI
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Topu Topu kaç kişiyizde bide şu güzel bu kötü dersiniz ki ya boşverin ''Zevkler Tartışılmaz'' dedikten sonra nokta koy bitti gitti, arkasına eklenen ''ama'' saçma zaten..Valla benim hoşuma giden Enduro ama chopper kullanan arkadaşımda var ss kullananda var o kötü bu iyi denmez bence zevk işi bu iş farklılık olmalıki tadı olsun herkesin Enduro ya binmesini ben istemem şahsen..Zaten yeterince ayrımcılık var her alanda..Her gün başka kötü bir olay okuyoruz görüyoruz.. Motor tüm bunlardan soyutlanmaktır bence hayata farklı bir açıdan bakmaktır rüzgarı hissedip o an kafa dağıtmaktır..Bazen hayatta herşey kötü geldiğinde alıp başını gitmektir. Bazende sevgiliye gitmektir...Bazen gitmek için gitmektir.
    Zaten Herkes cesaret edemez tehlikelidir çünkü napcan boolluum git araba al..Okadar para verilirmi mlmısn diyenlere inat alınan şeydir.. zevktir ..
    Bu zevki kimisi sesinden alır gaza basar altındaki gücü hisseder.Kimisi yaptğı hızdan alır..Kimisi dağdan taştan.. Kimisi Uzun yoldan..
    Ben motoruna bakmam üstündeki adama bakarım baştada dediğim gibi ZEVKLER TARTIŞILMAZ NOKTA.
    MrSandman bunu beğendi.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barkının hangi mesajı gerdi ortamı, göremedim, silinmiş mi?
    mevcut mesajlar ise o kadar da alınacak bir şey göremedim, bir de yakın gözlüklerimle bakayım en iyisi

o değil de şu kadar sayfaya gelindi, konuyu açan fasulyeden nimet belleyecek kendini
    bir adam belli bir tarzı göklere çıkarıp diğerlerini de iyice aşağılıyorsa motosikletten anlamıyordur, en azından diğerlerine binmemiştir
    not: diğerlerine de binen adam (elbisesi kumaştan)
    Ben yerden yere vurmadım ki ! Dedim benim basıma enduroda bunlar geldi.Sizinde basınıza geliyor mu ? yoksa ben SS den Enduroya geçtiğim için mi böyle oldu diye sordum.Endurocu arakdaslarda hakaretlere basladı.Konunun buraya gelmesinde etken olan kisiler senin gibi artistçe cevap veren kisiler , illa bir cevap yazdırıcak şekilde yorum yazmanızdır.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    ErknOzyurt endru kullanmak aptalca geliyor demiştin sanırım. işte bu cümleyi kullandıktan sonra insanlar seviyeyi bozdu. buda endru kullananlar aptal anlamına gelmiyor mu? ee sen ilk hakareti yaptıktan sonra insanlar sana ve race hakkındaki görüşlerini seviyeyi bozarak yazmaya başladı. yani olayı buralara taşıyan sensin. çamuru attın lekeyi bıraktın dahada üste çıkmaya çalışıyorsun. çoç çuuuk. işkembeden konuşma artık yeter baydııı

Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ErknOzyurt endru kullanmak aptalca geliyor demiştin sanırım. işte bu cümleyi kullandıktan sonra insanlar seviyeyi bozdu. buda endru kullananlar aptal anlamına gelmiyor mu? ee sen ilk hakareti yaptıktan sonra insanlar sana ve race hakkındaki görüşlerini seviyeyi bozarak yazmaya başladı. yani olayı buralara taşıyan sensin. çamuru attın lekeyi bıraktın dahada üste çıkmaya çalışıyorsun. çoç çuuuk. işkembeden konuşma artık yeter baydııı
    Güzel kardeşim , güzel abim dedim ki 18-25 yas arası ergenlikte gençlikte enduro kullanmak bana aptallık gibi geliyor dedim.Ben tutupta 30 yasındaki adama aptal enduro kullanıyorsun demedim.Gençken delikanlıyken olmuyor.Racing'i kan çekiyor demek istedim.Bizde 30 dan sonra endurocu olacaz dedim.Bunun neresi kötü , neresi hakaret ? ben 20 yasında olupta falcon/transalp üstünde adam görmedim.Ya SS ya Fazer600 gibi seri , atak Naked kullanıyorlar.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    ben 25 yaşından beri kullanıyorum. kim kaç yaşında isterse kullanır. benim demek istediğim aptalca geliyor demesen kimse seviyeyi bozmuycak. ilk yazan sensin. bak msj ları takip et o cümleyi kullandıktan sonra seviye değişti. oraya kadar bir şey yoktu.fitili ateşleyen sensin yani.

Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 25 yaşından beri kullanıyorum. kim kaç yaşında isterse kullanır. benim demek istediğim aptalca geliyor demesen kimse seviyeyi bozmuycak. ilk yazan sensin. bak msj ları takip et o cümleyi kullandıktan sonra seviye değişti. oraya kadar bir şey yoktu.fitili ateşleyen sensin yani.
    Tamam işte 25 yaşından sonra gayet normal ondan önce ne kullanıyordun abi hiç mi racing'e gönlün kaymadı.demek istediğim buydu ama bazı arkadaslar yanlıs anladı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam işte 25 yaşından sonra gayet normal ondan önce ne kullanıyordun abi hiç mi racing'e gönlün kaymadı.demek istediğim buydu ama bazı arkadaslar yanlıs anladı
    Sana defalarca sordum şimdi tekrar soruyorum.Hangi enduroyu kullandın da burda başlık açtın?Bi şunun cevabını ver ya da kaybol git.Konuyu hortlatıp durma.

Daha dün iki tane ölümlü motosiklet kazasını manşetten okuduk.Biri şampiyon bi ss'çi , diğeri plakasız motor kullanan bi kaç apaçi.Bi düşün bakalım gazete manşetlerine sürekli çıkan hangi tarz motorcular?Türkiyenin yollarını yarış pistine çeviren 2 tane çeşit motorcu var.Apaçilikte yarışıyosunuz.Aranızda ne fark var onu da çok merak ediyorum.Hergün gazete manşetlerini süslemek aptallık değil mi yani?Bi akıllı olun.Neymiş enduro hız yapmıyomuş.Ulen benim transalp 180 yapıyo , daha ne yapsın.İnsaf artık daha ne istersiniz anlamam.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    yanlıs felan anlaşılmadı kıvırma. Baştan sona bir oku yazılanları ondan sonra cevap ver yorumlara.

Tamam haklısınız.Ben konunun bu kadar büyütülceğini düşünmediğim halde , konu açarken ne nokta nede virgüle dikkat ettim.Dedim herhalde 7-8 cevapta bulurum yanıtı şuraya bak vay arkadaş ! hala farklı bir türmüşüz gibi davranılıyor bize

-Barkın abiye bile olmadık laflar yetiştirdiniz.Nasıl kin nasıl bir öfke bu ! ( sözün bittiği yer )

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kızmayın çocuğa beyler....
    Fantazi kurmuş bizle paylaşmış...
    Bırakın çocuğu eğlensin yahu....

http://www.motosiklet.net/forum/moto...nda-geldi.html

Oynuyor işte... Size bişey dediği yok
    luciphere bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızmayın çocuğa beyler....
    Fantazi kurmuş bizle paylaşmış...
    Bırakın çocuğu eğlensin yahu....

http://www.motosiklet.net/forum/moto...nda-geldi.html

Oynuyor işte... Size bişey dediği yok
    Kıskançlığında böylesi konuya post atmayın daha fazla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Çocuk sen maketlerle falan uğraşacağına şöyle bi kaykaya binsene.Tophaneden aşşağa saldın mı arabalara makas bile atarsın.

Enduroya çok özendiysen şöyle bişeyle Uludağ'a çık.Kendini sal aşşa.

Zippo's ve luciphere bunu beğendiler.

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk sen maketlerle falan uğraşacağına şöyle bi kaykaya binsene.Tophaneden aşşağa saldın mı arabalara makas bile atarsın.

http://imageshack.us/a/img827/4265/p...yuncakhedi.jpg

Enduroya çok özendiysen şöyle bişeyle Uludağ'a çık.Kendini sal aşşa.

http://imageshack.us/a/img855/5074/e...kay800watt.jpg
    Forumda birçok endurocunun gerçek yüzü çıktı hala konuyu debeliyorsun.Yazmayın diyorum yazıyorsun.Aptal aptal resimler atıyorsun.Dursun artık şu kıskançlığın , görende sana çok büyük kötülükler yaptım sanıcak.Hadi ama büyü biraz. . .

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19 Yaşımdan beri Enduro tip Motosiklete biniyorum (XT 600 E). Hayatımda hiç SS'e binmek istemedim. Zira ben kendimi biliyorum. SS'e değil Naked motosiklete binsem bile çok sıkıntı yaşacağım ve fazla uzun ömürlü olmayacağımı biliyorum. Şimdi bu aptallık mı? Terbiyeyi bozmayın bilip bilmeden atmayın isterseniz...

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Bende problem var sanırım bu kadar çok kisi seviyorsa nefes kesen birşey olsa tamam dicem cross bir nebze güzelde enduro benım için hayal kırıklığı oldu hiç böyle beklememistim
    Yanlış bir beklentiyle binmişsin makineye... Enduro nefes kesmek için değil, nefes almak içindir. Nefesini kesecek olan enduro ile çıktığın yoldur. Enduro, motosiklete değil de yola aşık olanlar içindir.
    roadmaster bunu beğendi.
    http://www.motorla.co

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 Yaşımdan beri Enduro tip Motosiklete biniyorum (XT 600 E). Hayatımda hiç SS'e binmek istemedim. Zira ben kendimi biliyorum. SS'e değil Naked motosiklete binsem bile çok sıkıntı yaşacağım ve fazla uzun ömürlü olmayacağımı biliyorum. Şimdi bu aptallık mı? Terbiyeyi bozmayın bilip bilmeden atmayın isterseniz...
    Hocam bana göre aptallık bana göre ama.Mutluysan sorun yok Ben ancak muhtaç oldugum zaman enduroya binerım bunu anladım.Gerçekten bunları tartısmamak lazım.Ama SS-NAKED dene enduroyu her zaman kullanabilirsin.Ama ss öyle değil gençken sırt sağlamken hastalık yokkken eş falan yokken tadını alıcaksın.Ben enduro denedım sadece erteledim denemek lazım tarzları önyargılı olmamak lazım

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Şu konu kilitlense artık çok güzel olacak gerçekten. Zevkler ve renkler... Gerisi boş. Kimse kimseyi sürdüğü bir motosiklet için sıfat yakıştaramaz veya yargılamayaz...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Arkadaşlar bu çocuğun enduroya falan bindiği yok.Defalarca sordum ama cevap vermedi.Hatta spor motoru olduğunu da sanmıyorum.Maketlerle uğraşan özenti bişey olduğu ortada.Konuşmaya değmez.

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu çocuğun enduroya falan bindiği yok.Defalarca sordum ama cevap vermedi.Hatta spor motoru olduğunu da sanmıyorum.Maketlerle uğraşan özenti bişey olduğu ortada.Konuşmaya değmez.
    Anlamayı bilsen sormana gerek kalmazdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu konu kilitlense artık çok güzel olacak gerçekten. Zevkler ve renkler... Gerisi boş. Kimse kimseyi sürdüğü bir motosiklet için sıfat yakıştaramaz veya yargılamayaz...
    2 kere kitlenmesi için 3 kerede silinmesi için msj attım.Yanıt yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Anlamayı bilsen sormana gerek kalmazdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

2 kere kitlenmesi için 3 kerede silinmesi için msj attım.Yanıt yok
    Uyuz etti yahu.Arıza bu çocuk.Oğlum türkçen mi kıt senin.Soruyoruz işte cevap ver.Hangi enduroyu kullandın da bu forumda böyle bi başlık açtın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)