Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

çukurova Motosporlari Klübü "eğner-berliner Gezisi"

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Değerli motorize arkadaşlarım malum her hafta yaptığımız gezilerden biri daha gerçekleşti bugün,hava parçalı bulutlu sıcaklık 19 derece hal böyleyken kim tutar bizi dimi ama,rotamız EĞNER yaklaşık 80 km.Ordan aladağa tırmanmayıda istiyoruz önce eğnere varalım sonra düşünürüz dedik,Birde gurbetçi arkadaşımız var siteden nicki Berlinerbu geziyi ona armağan ediyoruz,kendisi gelemedi ama ceyhandan yiğenini gönderdi kendi namına, bizlerde bağrımıza bastık motorcu kardeşimizi

toplanma yerinde diğer arkadaşların gelmesini bekliyoruz katılım 14 motor ama ekibin yarısı boğsak'a gitti cumartesiden o yüzden bugün sayı olarak azız

arkadaşları beklerken fuut isimli şahıs muziplikler yapıyor kendi çapında

ekipte biraz kopma oldu lider seçtiğimiz şahıs gazladı gitti birde tembih ettik kendisine 80 km yi geçmiyecez, kimse kimseyi sollamayacak diye ama sakalım yokya dinlemedi beni neyse toplandık küçük bir uyarı niteliğinde toplantı yaptık koyulduk yola

motorlu avukat namı diğer adı oğuz abi burda şelale var orayada gidelim dedi iyi dedik ve gittik

aha size niyagara şelalesinin binde biri buda eğnerin şelalesi beğenmeyen bakmaz

oğuz motorları işaret ederek ben bu motorla şelaleye tırmanırım dedi bende sen şelaleye tırman bende motorun lastiğini ekmeksiz yerim dedim ama o yemedi başka yere tırmandı çünkü şelale düz taş katmanlarından oluşmuş kendini biran kertenkele zannetti ama

başka açılardan şelale resimleri

sonra oğuz geldi abi suyun yanında hiç resmim yok çekte aileme sulu sulu göndereyim dedi kıramadım çektim

sonra abi sen bana kıyak geçtin gel beraber çekilelim dedi ben yine kıramadım

sonra ekip dediki hoop hoop bizim başımız fuutunki gibi kelmi dediler yok dedim gelin gari sizide menşur edeyim dedim

herkeşi menşurrrr ettikten sonra ee acıktık da ekip karışık gittiği için endurocular croscular revaştaydı bugün biz motorlarımızı çamura sokmadık ama onlar girdiler

göya croscu madem ayakların çamur olacak diye sakınıyon niye girdin çamur deryasının içine hıı

az daha düşüyordu çamura, zor topladı kendini,bir çamurcu daha geliyor, biz chopperci onlar çhamurcu oldular.

burdan hareket ettik yemek yani alabalık yiyeceğimiz yere.....ahada vardık

makineleri park ettik, manzara yine muhteşem burda değil balık pardo ala balık ot da yesen makbule geçer, o kadar nefis yerler inanmıyosunuz dimi işte isbatı aha aşağıda

dedik bizim masa suyun kenarı olsun, birinci mevki olsun dedik sağolsunlar kırmadılar abi isterseniz suyun içine masa atalım dedi yok dedik o kadar yangın değiliz

herkes kurt gibi acıkmış vallahi

bu arada abimizden biri wc ye girmiş ben çıkarken gördüm hemen paparazzi yaptım niyemi çünkü girdiği wc bayanlar wc si

yakalarım abi ve hiç affetmem ben cevat kelle tam teşekküllü kameramanınız

önce canlı canlı yakalıyorlar sonra boynunu kırıyorlar

sonrasımı malum bilmeyenler varsa resimli ıspatı

beklemekten sıkılmış vede açlıktan süzülmüştüm mutfağa giden ne hikmetse gelmiyor ulem dedim bide ben gidim...oda ne millet salata ekmek tıkınmıyormu

hemen tezgahı attım salatanın yanına, of manyak bir salata yapmışlar eee yumulmadan olmaz,yarım ekmek yedik salatayla, kimseyi uyandırmadan masamıza geçtik çünkü balıklar geldi pardon alabalık diyecektim

millet kırılmış gibi yemeğe başladı bu arada allahtan biz salatayla takviye yaptık yoksa aç kalırmışız abi balığın boyu çok küçük kalmış

bu kadarcık hayvanla kim doyar
    neyse valla ben doydum 2 ekmek salata birde o küçücük hayvan yemek istemezdim çok sevimliydi ama mecburdum doğanın kanunu böyle acıkan yer

burasıda mekanın adresi adamların üç tane WWW si varmış bea ama güzel balıık ve salata yapıyorlar ha birde tekin abimizin sayesinde çok uzuca yedik balık salata isteyen bira isteyen rakı yada kola 6 ytl verdik adam baş

malum aptalın karnı doyunca gözü yoldaymış bizde öyle yaptık ve aladağa doğru tırmanıcaz artık

burası zirve aladağa 5 km kala stop dedik çünkü hava kararınca virajlı yollarda seyir çok zor olur

burda croscular kendilerine parkur buldular kendi çaplarında eğlendiler bizlerde seyrettik,büyüyünce kendime enduro alıcam hemde en büyüğünden

bu arada bazı arkadaşlar benim makineyi yakından inceliyor eee cazibesi var tabi kara şimşeğin demi

adamların çok hoşuna gitti parkur ayrılmak istemiyorlar bir türlü ama artık vakit ilerliyor yol uzun değil ama çok virajlı olduğundan uzun sürüyor

artık yavaş yavaş geri dönüyoruz

yollar bir harika sade viraj yat kalk yat kalk

tırmanıyoruz yavaş yavaş

tırmandığımız gibi geri iniyoruz yollar ve viralkarı anlatmakla olmuyor birebir yaşamak lazım

varmı böyle bir yol ve manzara

ben yukarıdayken ekibin yarısı aşağıda yoldaki virajı ve rampayı siz tahmin edin
    dostlar

herkes makinesinin başında ben hariç niyemi resimleri ben çekiyorumda ondan

burdada ben yokum yine ben çektim ama olacam inşallah büyüyünce

işte burda ben varım allahım ya ne kadar karizmatik bir motorcuyum ben yaf

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü tükanı.Dostlarım bu haftalıkda bu kadar haftaya başka bir gezide buluşmask ümidi ile, sevgili BERLİNER kardeşimize ekip olarak kucak dolusu sevgiler,bu gezi sana armağan olsun sevgili abiciğim yiğeni cem de çok memnun kaldı geziden haftaya zorkun yaylası yada anavarza kalesi deniliyor bakalım cumaya netleşir, hepinizi çok ama çok seviyoruz
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İyi gezmişsiniz yine...
    Bir gezi de bana ithaf etsenize() diyeceğim ama yanınıza gönderebileceğim tanıdık kimsem yok oralarda...
    Siz yine gezin dolaşın, bize de böyle fotoğraflarınızı gönderin yeter.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero

Gep

abi cok guzel resimler yakalamissin en guzelide bayanlar wc si olmus
    paparazi is basinda
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    süper resimler. daha çok gezersiniz inşallah
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero

Gep

en cok yorulan da ben oldum abi
    camerayi tutmak hic te kolay degil
    tamam belki motorlardan, sizden cok yollari, taslari, banketleri, gok yuzunu cekmis olabilirim, ama o da buyuk bi basari
    her baba yigidin harci degildir bi camerayi oyLe kuLLanmak..

dusunuyorum da iyi ki ben kameraman falan degilim ac kalirdim walla
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer

İşte bendeki resimler!

Merhaba

Gerçekten güzel bir gezi oldu. Bende kendi çektiğim resimleri ekliyorum.

Bu resimde şelalenin orda hep beraber. Dikkatinizi çekerim Nazi kaskı kare içerisine her nasılsa girmiş. Gerçekten ilginç! Bunda kimin parmağı var acaba?

İşte şelalemiz.

İşte şelalemiz + JaNTi

Eyner'de Balık yediğmiz yerin küçük şelalesi. Ne güzel.

Aha da ben. Balık yediğimiz yerdeki köprünün üstünde.

Suyun geldiği yol. Manzara muhteşem. Suyun sesi büyüleyici.

İşte su

İşte kankim Fuut ve ben. Resmi çeken arkadaş efekt vermek için elini kıpraştırmış görüntü flu çıkmış. Güzel efekt

Bu resimde ağaca dolanmış olan bitki görülmekte. Çok hoş bir görüntüsü vardı macro çekim yapıp resmettim. Bakınız.

Burda da su ve bitkilerin uyumu resmi. Güzel bir görüntüydü onuda çektik.

Evet burda yemek yediğimiz yerin arkasındaki tepe. Ağaçlar vs güzellik.

Fotoğraf makinesi hafıza kartı alamadığım için fazla resim çekemedim ama inşallah bu sorunu halledince daha başka mekanların daha çok resimlerini çekip buraya ekleyeceğiz.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah hepinize kazasız,belasız,keyifli sürüşler nasip etsin.Bitmedi ki şu okul!Ders çalışmaktan motorumla dilediğimce gezemiyorum.Of Off!!!

Motosikleti
    pazer, iyi dileklerin için sağol kardeşim. Önce okulu hallet sonra bizle istediğin kadar gezersin. senide aramızda görmek bizi memnun eder.

Allah böyle güzellikler yaratmış bizede gdip görmek ve şükretmek düşer. Cennet vatanımızın tümünü gezmeyi Allah cümlemize nasip etsin arkadaşlar. (Amin)

Görüşmek üzere.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Cok güsel bi gezi oLdu butun arkadasLara tekrar tesekkurLer.Tek uzuLdugun sey Fuut kardeşimle beraber bi Resim çekiLmemişim söyLe başbaşa kızlar görsün bayılsın
    Born To Be wild,Live to Ride...

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    Arkadaşlar gezinizi büyük bir heyacanla izledim resimler süper, yazilanlarada kırıldım. Anlaşılan bayağı eğlenmişsiniz
    Bu gezinin adıma düzenlenmesi bana büyük gurur verdi, belki ben katılamadım ama yerime yiğenimi gönderdim bu ara yiğenime büyük ilgi gösteren ve yakınlık gösteren Fuut arkadaşımada buradan çok teşekkür ediyor selamlarımı gönderiyorum
    Yiğenim msn den geziyi bol bol anlattı sizinle geziye katılmış gibi oldum. Gezi onunda çok hoşuna gitmiş, inşallah yaza izne gelir ve bi gezinizede ben katılırım,bu satırları yazarken burası -10 derece size nasıl imrendiğimi anlarsınız ( yahu ne işin vardıda böyle sıcak memleketi böyle sıcak kanlı memleketimin insanlarını bırakıp gittin )
    Haftaya yapılacak gezinizi merakla bekliyoruz
    tüm arkadaşlara burdan kucak dolusu saygılar selamlar
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    Bu geziyi düzenleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim ;çok güzel bir geziyidi çok güzel vakit geçirdim.Bu geziye amcamın adına katılmak geziden ayrı bir keyif almamı sağladı.Bu gezide bir çok kişiyle tanıştım sağolsunlar ilgilendiler arkadaşlar.Bütün motorsever arkadaşlara kazasız belasız günler...

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selamm herkese

Ben neden gelemedim geziye biliyomusunuz.ben oğlum la haftada bir gün görüşebiliyorum.bu hafta geziye gelicektim oğlum a da söyledim. c.tesi akşam beraberdik zaten.ama pazar sabahı olunca "oğlum hadi seni annene bırakim ben geziye gitmek istiyorum"dedim
    tamam babiş dedi.dedi ama yüzüne baktım gözlerinde sadece iki damla yaş var.
    o an neler hissettim bilemezsiniz.ve bana "babiş çok istiyosan git "dedi "ama ben seni 5 yıldır sadece hafta sonları görebiliyorum sana doyamıyorum "demesi beni bitirdi ve sarıldım oğluma kokladım sevdim.
    evet motorla gezmek benim için çok büyük keyif ama ne yapim benim için oğlum çok ama çokkk daha önemli.dünya bir yana oğlum batuhanım bir yana.
    umarım geldmedim diye bana gönül koyan arkadaşlarım beni şimdi daha iyi anlıyordur

kendinize ii bakın sizleri seviyorum )

buarada oğlumda üye olmuş siteye x-radier
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Motosikleti
    Ne güzel abi. Baba oğul yazarsınız artık. Batuhan'a selamlar gözlerinden öpüyorum.

Görüşmek üzere.

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    leeeeeeeeeeeeeeeeen yine yokum beeeen bu gezidee
    abii kafama sıkacam şerefsizim gezi süper olmuş resimler herşeyi
    anlatıyor fazla söze gerek yok haftaya bittiniz
    rakı ekmek köfte saglam arkadaşlar fuut sen kömürü unutma kardeş
    MoToR abiime resimler için teşekür ederim tabi Makineye'de ..

Sende katıl grubumuza hayattan zevk AL OKADAR.

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Karanlıklar ardından bir ses geldi , ruhumuzun derinliklerine... Bizi çağıran Aladağlardaki yalnız kurt muydu yoksa dev bir vahşi ayı mı... Bu hafta kurt da bizdik kaplan da... Karacaoğlanların , Dadaloğullarının diyarındaydık . Kahramanlıkların , yaşanmış efsanelerin mekanında destansı bir gezi yaptık... Maceramızdan arta kalanlar , bir tutam özlem ve yeniden gelmeye dair verilmiş birer sözden daha fazla . Torosların büyüleyici atmosferi bizi öylesine sarmıştı ki bırakmak gelmiyordu içimizden , birbirimizi , gündüz gözüyle en büyük yıldızları izledik , bütün diğer kahramanların yankılandığı vadilere motorcu kardeşliği hakimdi . Gezinin sonunda , kalplerimizde güç , hayellerimizde bir sonraki gezinin heyecanı vardı .

Motorunuz olsun yeter . Gezilerimize katılımları lütfen artıralım. Her pazar saat 10:00:da Süleyman Demirel Bulvarında Çukurova Motor Sporları Kulübü önünde buluşup atılalım yeni maceralara . mail ve msn adresim: oguzyigitsozlu@yahoo.com (hotmail msn)

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    güzel gezi olmuş gezin gezin.....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı berliner adlı üyeden alıntı
    Bu gezinin adıma düzenlenmesi bana büyük gurur verdi, belki ben katılamadım ama yerime yiğenimi gönderdim bu ara yiğenime büyük ilgi gösteren ve yakınlık gösteren Fuut arkadaşımada buradan çok teşekkür ediyor selamlarımı gönderiyorum
    Abi ne demek. Saygılarımı sunarım
    Ayrıca diğer arkadaşlara da ilgi göstermeye çalıştım yanlış anlaşılmasın.

Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı vasox adlı üyeden alıntı
    leeeeeeeeeeeeeeeeen yine yokum beeeen bu gezidee
    abii kafama sıkacam şerefsizim gezi süper olmuş resimler herşeyi
    anlatıyor fazla söze gerek yok haftaya bittiniz
    rakı ekmek köfte saglam arkadaşlar fuut sen kömürü unutma kardeş
    Sende katıl grubumuza hayattan zevk AL OKADAR.
    Ne grubu abi senin için grup mu kaldı kaç haftadır yoksun
    Bu sene adana da karpuzlar bayaa olgunlaştı mevsimi gelmeden

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi bozuldum abii baakkk bakbak görüyon dimiii halımı yaa
    bu hafta geziye gelmek bana Farz oldu abiii

Motosikleti
    BMW R50
    İstersen gelme bilmiyom artıkın neler kaçıracaanı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler