Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ADANA (TAHİTİ) MOTOSPOR CLUB çatalan gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Değerli arkadaşlarım kıskandırmak için yapmıyorum,kendim için yapıyorsam namerdim sırf sizlere adananın nasıl bir yer olduğunu insanlarının nasıl sıcak kanlı olduğunu göstermek,neyse bugün 29 ocak gezi planı bell oldu çatalan mevki,mesafe 41 km fakat öyle düz sıkıcı bir yol değil, rampasıyla virajlarıyla gayet atraksiyonlu bir macera.Önce bizim klup(ledo kızmasın diye gündüz çektim )

dün akşamdan planlandı saat 11:de toplanılacak diye işte yavaş yavaş toplanıyoruz.Erken gelen şömine başında kahvaltısını yapıp sıcak çayını yudumluyor.Geç kalan sigara çaya talim

zorda olsa toplandık,hareket vakti geldi artık yavaş hareket ediyoruz.

küçük bir arıza çıktı varış yerine 400 metre kala caner arkadaşımızın 1100 birden stop etti 1 saatlik uğraşdan sonra problemin aküden olduğunu çözdük baktık olacak gibi değil fuut(fuatın)motorunun aküsünü taktık o şekilde mevkiye vardık

ama bunun akü,benzin,lastik patladı,marş basmıyor gibi sorunu yok o bir dört çeker.

kolay gelsin dedi ve gittiiiii.Neyse biz mevkiye geldi manzara 4x4 insanın yüzesi geldi ama mayolarımız yanımızda değildi insan herşeyi unutuyor burda;mis gibi çam kokusu,karşında eldeğmemiş bir göl,dostlarım ve bizi oralara kadar her türlü koşullarda ulaştıran motorlarımız.

sonunda uzun yolculuğun ardından bira ,yorgunluk alsın diye acıkanlarada üzülerek söylüyorum sucuk ekmek burda kalkıpda taze fasülye yiyecek değilizya kültürümüze ters düşer

miyaw marka dağ kedimiz bile var orda bulduk hatta sucuğun kokusunu alınca
    o bizi buldu

kıtır diye köpeğimiz bile var ısırınca kıtır diye ses çıkarıyor

herkes memnun keyfi yerinde hava görüldüğü üzere massssmavii daha ne isterki insanoğlu keşke videoya çekseydim canlı canlı 55 dakikalık muaceraa

artık toplanma vakti geldi sıcak birer çay içtikten sonra hareket zamanı; uzun virajlı, inişli çıkışlı bir yolculuk bizleri bekliyor,umarım fire vermeyiz.Geçen haftaki üzücü kazadan sonra biraz da şüphe var!

çok şükür kazasız geldik amaaa,benim aküyü gelirken çalışmayan motora taktık ben aküsüz baya gittim sonrası malum stopppp.kaldık mı elin tarlasının kenarında hadi baklalım sil baştan, takımları çıkart aküleri sök neyseki vasox(muratın)motoru 150 jinlun manuel marşı vardı onun motoru çalıştırdık aküsünü bel aldım o şekilde geldik ama birde bize sorun nasıl geldik hava soğudu birde rüzgarın vermiş olduğu soğukluk -4 derece gibi oldu,ellerimizde eldiven olduğu halde parmaklarımı hisestmiyordum şömineden bir parça köz aldım odunların üstüne attım ama elimin yandığını bile hissetmedim, sonuçta klüpde şöminenin başına oturupda birer bardak sıcacık çay ve koyu sohbet,günün yorgunluğunu aldı götürdü

herkes memnundu halinden dönen olmadı sözünden haftaya başka bir gezide yine görüşmek üzere ayrıldık.Evli evine evi olmayan motosiklet net'e
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    ee ilk ben yazayım ozaman gerçekten çok güzel ve keyifli bir pazar günüydü.inşallah haftaya yepyeni bir mekan a geziye gideriz kankim saol resimler için
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iştee budur abii başka nediye bilinirki
    abii resimler süüpeer eline saglık

Motosikleti
    ulen resimleri atana kadar canım çıktı elektrik gidiyor geliyor tam biitti derken hop bidaha kesiliyor hadi bidaha sil baştan ama değdi beaaaa

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Motor, Tek kelime ile mükemmel.

Fakat şu klüp olayınız çok hoşuma gitti. Bi boş zamanında da bizi klüp ile ilgil detaylı bilgilendiriver bari. Gerçi laf arasında geçiyor hep ama, aradım taradım detay bulamadım. Ayrı bir topik olarak bahsedilmeyi hakediyor sanki...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    çok güzel bir gezi olmuş ya. walla kıskandırıyosunuz bizi
    tebrikler, bol eğlenceli daha nice geziler düzenlersiniz inşallah
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

teşekkürler resimler falan çok güzel.
    bu arada yüksek gidon ne güzel bişey,zevk sahibi insanları seviyorum

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hocalar ellerinize ve motosikletinize sağlık.. güzel gezi olmuş.. ama insan bizide davet eder dimi?_?
    CBR 600F Honda,

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Gezi gerçekten güzeldi. Benim akü biraz yalama oldu ama olsundu. Vatandaşın işi görüldü Abi benim motordan herhangi bi parça gerekirse çekinmeyin itinayla veririm. Bu arada başka yeni arkadaşlarla tanıştık çok memnun olduk...

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    MoToR Dostum, kıskandırdın bizi valla. Emekliliği beklemeyeceğim bu gidişle. Biz burda kar nedeniyle zor yürüyoruz be dostum. Bir resim; Ters Lale..

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    insan memleketini görünce kendini bir garip hissediyo..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    sonşovalye ne güzel bir lale bu nerde yetişir,adananın havasını biliyorsun bahçeye eksek büyürmü

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kıskandım ama sizin adınıza da sevindim gerçekten süper
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Selam

Briaz geç olaraktan yazıyorum. Gerçekten güzel geziydi. Teknik problemler oldu tabiki ama genede güzeldi. Toplamda 20 motor 1racing 1 cross ve gerisi chopper/cruiser olmak üzere gidildi. Geri dönerkende motor sayısı birden 22 ye çıktı Nasıl oldu falan derken durum anlaşıldı. Yoldan korsan motorcularda araya girmiş Onlarıda alaraktan beraber geri döndük kulübe. parmaksız eldivenden dolayı donan elimi oksijen kaynağıyla ısıtarak sorunu çözdük. Daha sonra MoToR (Cengiz) abimizin dizlerini bıraktığı yerden toplayım monte edip ısıttık Kısacası güzel geziydi.

Fuut'un makinesinin en büyük özelliği her motora uyun parçanın anında tedarike dilebilir olması. Kendisin önünde saygıyla eğiliyoruz ve teşekkür ediyoruz

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

motorlar tek kelimeyle harika

Tc

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    sonşovalye ne güzel bir lale bu nerde yetişir,adananın havasını biliyorsun bahçeye eksek büyürmü

Dostum Adana'nın iklimine ters bunlar. Yüksekova' da da 2000 m.'de yetişiyorlar.

Motosikleti
    Dostum teşekkür ederim,hani dedim orda ters çıkıyor ya belki iklimden dolayı burda da düz çıkar

ZEytUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1973 LAMBORGINI

Alcak Fuut

BU GEZIDEN BUGUN OGLE VAKTI HABERIM OLDU KESKE KATILABILSEYDIM"MISAFIR OLARAK" AMA BUNUN SUCU BIRAZ BENIM INTERNET BAGLANTIMDA , BIRAZDA 15 YILLIK DOSTUM OLAN FUUT DA . UMARIM YAZILANLAR KADAR EGLENCELI OLMUSTUR MOTOR .......

FUUT A ... DOSTUM MOTORUNDA SENIN GIBI KOMPAKT "KULLANISLI" BISEY ZATEN ALLAH KAZADAN ESIRGESIN SIZI. ELDIVENLERIN ICIN KIZGIN DEGILSINDIR UMARIM BANA

YAKINDA KENDI MAKINEMLE ARANIZDA OLUCAM INSALLAH CUKUROVA M.S.D. AILESI
    ALLAH FREN TAKIMLARINIZA ZEVAL VERMESIN
    ZEytUN KiSS

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    fotolar açılsa birşeyler görücem ama...
    neyse bizde yazıları okuyup, anlamaya çalışırız...
    paylaştığın için sağol.

(yaz vakti sıcaktan hepiniz gevşeyip ayar tutmuyorsunuz, ancak bu mevsimde geziyorsunuz di mi?... yazın hiç böyle gezi topicleri falan göremedim. hatta sen de ortadan kayboldun 3-4 ay...
    sizi gidi siziiii )
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Yaw ben söylemeyi unuttum akşam dönüş yolunda önümden kocaman bir köpek geçti az kaldı eziyordum. Tabii bu arada yüreğim de ağzıma geldi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler