Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Adana Motospor Club Etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Bu gün öğleden sonra saat 13:30 suları gibi clubün önünde toplanıldı mevki KARATAŞ amaç balık,sohbet ve gezinti.Böyle bir güzellik olmaz,yol kenarında bulunan bir köyde düğün seyredenler düğünü bırakıp yola dizilmişler bizleri alkışlıyorlar biraz hoş oldum tabi, ve bu arada makine nickli hasan ve fuatla tanışma fırsatım oldu çok çabuk kaynaştık eeee nede olsa motosiklet net ciyiz.İşte birkaç değişik enstantane

makine,kılıçbalığı,fuat,MoToR yemekteler

bunlarda junior motorcularımız grubun en küçük motorcuları

şimdilik bu kadar ilerki gezilerimizde görüşmek üzere hoşçakalın
    NOT: MAKİNEMİM TARİH AYARINI DEĞİŞTİREMEDİM YIL 2004 GÖSTERİYOR.ANLAYAN BİRİ ÇIKARSA İNŞALLAH DEĞİŞTİRİRİZ.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selam arkadaşlar bende bu gurupla gezideydim.herşey çok güzeldi ama final i hiç iyi bitmedi bir arkadaşımız malesef kendini sıkıştıran araçtan kaçmak isterken şamrpol e yuvarlandı.

ve sonuç motor param parça arkadaşımızın sag ayagı bileten parçalı şekilde kırılmış .ben olaydan 10 dk sonra kaza yerine geldim çünki o önden gitmişti.ama orda gördüğüm birşey beni çok etkiledi herşeye ragmen motorcu ruhum var diyorum.

o an 15 motorlu arkadaştık ve baktım hepimiz birlik olup elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

jandarma başçavuşu bile hayran kaldı bu kenetlenmemize hiç birşey düşünmeden hepimiz birşeyler yapabilmenin yarışındaydık.bir arkadaşımız ambulansa eskortluk yaptı daha hızlı hast.yetişebilmek için.

neyse buna şükür ayagındaki kırıkla atlattı.ama orda birşeyi bir gerçegi net gördüm.korumasız ve kasksız asla ama asla binmeyelim makinalarımıza.keşke arkadaşımın üzerindeki korumalı montunun resimlerini çekip burda gösterseydim o korumalar bile ne hale gelmişti paramparça ya onlar olmasaydı

çok uzattım biliyorum ama neolur hiç birimize birşey olmadan devam etsin motor sevdamız kendinize ii bakın hep iki teker üstünde kalın

Motosikleti
    Kankim verilmiş sadakası varmış allah korumuş daha beteride olabilirdi.Uzun yolculuklarda değil şehir içinde bile olsak lütfen koruma ve kask kullanalım arkadaşlar.Kalın sağlıcakla farınız ve yolunuz açık olsun

adanalibircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gecmis olsun hemserilerim allah korumus arkadasima gecmis olsun dileklerimi iletin kendinize dikkat edin.ben de adanaliyim eskibarajin girisindeki apartmanda yazin izine geldigimde kaliyorum nasip kismet olursa yaza geldigimde tanisabiliriz kendinize iyibakin almanya osnabrückde bircan

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Selam arkadaşlar. Evet gezi çok güzel oldu ama final kötüydü. Arkadaşımız Allah'a çok şükür yaşıyor. Ayak kırığı, biraz ezik, incinme dışında bildiğim kadarıyla çok ciddi birşeyi yok. Telefonda yok akşam kulübe uğrayıp öğrenecem inşallah durumunu. Sonrada yanına gideriz.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    abimiz bugün yaklaşık bu saatlerde ameliyata giriyor. zannedersem platinle ancak duzeltebılıyorlarmış. saygılarımla. Allah hepımızı kazadan beladan sakınsın herkesı aılesıne cocuklarına bağışlasın.
    live to ride, ride to live

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Büyük geçmiş olsun abi ya... Sıkıştıran aracın plakasını alabildiniz mi? Yanına bırakmamak lazım...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    nightwatcher, Amin abi cümlemize.

Prometheus, bildiğim kadarıyla öğrenilemedi. Çünkü arkadaş biraz geriden tek olarak seyrediyormuş. Yanına birileri olsa zaten sıkıştıramaz, sıkıştırsa bile birisi plakayı alırdı. Yanına da kalmazdı zaten.

Görüşmek üzere.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun .....
    Küçük motorculara bayıldım.....
    bide resimlerde kim kimdir bi şöle üstüne isimleri yazsanız... bizde tanısak ...valla resimden yusuf pehlivanı tanıyom bi tek...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    geçmiş olsun allah başka kaza bela vermesin bu tip buluşmalar iyi oluyo ya resimlerden tanıma fırsatımız oluyo paylaşım için teşekkürler....

konuyu gezi yazılarına taşıyorum....

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çok geçmiş olsun, keşke hep birlikte olsaymışsınız o an.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    keşke bizlerin de daha yüksek cc motorları olsa da sizlere katılabilsek. buyuyene kadar yuksek cc motor alamıyoruz alana kadar da yalan yanlış şeyler ogrenıyoruz. cok canım sıkılıo ama napalım. nasip inşaallah benim de bi motorum olacak aranıza karışacam. ama iyi yanı tecrübe saglamlaşıyor.
    live to ride, ride to live

Motosikleti
    O da olur bir gün. Allah nasip eder inşallah. Görüşmek üzere.

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Gezi benim ii başlamadı çünkü motorumda küçük problem vardı biraz geride kaldım ama bütün motorcu arkadaşlar seferber oldu beni yolda beklediler, yardım ettiler sonrasında yemekte sohbetler ettik benim ayrıca tanışma mahiyetindeydi bu yani ne bilim gayet güzeldi çok büyük zevk aldım. Tam finalde herşey güzel bitti diyecekken malesef bu kaza oldu hepimiz çok üzgünüz. Allahtan temennim bir an önce salığına kavuşup aramıza katılması.

Motosikleti
    BBRR kardeşim resimleri ben çektim 5 nci resimdeki ortada duran deri yelekli benim benim sağımdaki makine nickli hasan solumdaki Fuut nickli fuat hasanın yanındaki siteye üyemi bilmiyorum doktor,orda tanıştık makineyle yolda tanıştık fuut la bmw sinde sorun vardı yanında ben kaldım orda tanıştık ekip çok iyi olaydan benim gece haberim oldu kankim telefon açtı ben erken çıktım yiğenin insülin iğnesi var saatli vurulmak zorunda mecbur kaldım yoksa ekibi bırakmazdım.Neyseki ucuz atlatıldı..allah kimseye birdaha yaşatmasın

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    desene bir ben eksikmişim abiii
    bu arada
    büyük geçmiş olsun allah kimsenin başına vermesin abi
    verilmiş sadakası varmış

Motosikleti
    oğlum senide çağıracaktım ama A2 yok uzun yol tecrüben yok grup sürüşü bilgin yok hastanelik olan sende olabilirdin....gezi bitmez karataşda kaçmıyor ehliyetini al yazın bak nerelere gidiyoruz

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Amin sayın abim kaza çok kötü bişi.

Motosikleti
    Gelirsin sende acelesi yok. Sezonu tam bir açalım sen o zaman gör. Çok güzel geziler olacak inşallah.

Görüşmek üzere.

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200

üzüldüm.geçmiş olsun hataylı croscular adına merih

Hataydan sevgiler.geçmiş olsun inanın msj okurken tüylerim diken diken oldu nedenmi?arkadaşı yanlız bırakmayışınızdan dolayı motorcu kanı taşıyan dostlardan dolayı...bende dagda (amanoslarda 1200)metrede ucuruma uçtum korumalarım tam olmasaydı ve motorcu ruhu olan arkadaşlarım olmasaydı gerisini siz düşünün.
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler