Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Foça'dan Izmir Tayfasi Geçti 25 Aralik

Motovento
    REKLAM ALANI
    TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya gerçekten ne kadar muhteşem oldu gezi. Kıskananlar çatlasın mı desem, gözü olanın tekeri mi patlasın desem....Yapımda ve yayında emeği geçen tüm motorcu dostlara teşekkürler. Çok güzel bi pazar günü odu. Ben de dahil olmak üzere yeni arkadaşlarla, böyle bir uyumla yolculuk ediceğimizi tahmin etmiyordum açıkçası. Helal bize. Yinede sürç-i sürüş ettiysek affola. Tekrar tekrar katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bi daha olsun bi daha yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ya birde abicim aklıma gelmişken İZMİR'in farkını görün.,Bu bizim gevşek siyasetcilerin kendini bilmez konuşmalarından sonra kendim ve tüm izmirli arkadaşlarımla bir kez daha gurur duydum birlik beraberlik dostluk arkadaşlık aha da hepsi izmirde.Daha bu diğer illerdeki arkadaşlar neyi bekliyor bir araya gelmek için motorlu yada motorsuz fark etmez önemli olan bir araya gelip birşeyler paylaşmak yeni arkadaşlıklar kurmak Sevgi ve saygıyı pekiştirmek farklı görüş acılarını yakalamak edinilen bilgi ve tecrübelerden faydalanmak bunları tek başınıza yapamazsınız o halde yeni yıl bir başlangıc olsun.basit bir örnek vermek gerekirse geziden aramızda yaşı 17 olup motorlu (125lik scooter)fakat ehliyetsiz arkadaşlar vardı sürüden ayrılanı kurt kapar misali arkada bir vstorm onunla birlikte geldi niye çünkü ağbisi kadeşini kollayıp gözetmek zorunda .bizde kompleks yok olanların aramızda yeri yok ya nedense sabahları böyle oluyor yazdıkca yazasım geliyor

Türk,Övün,Çalış,Güven

osdoar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 250
    Tiryakim ve ben Foça gezisine rahatsızlığımdan dolayı katılamadık. Bunun için çok üzgünüz. Çekilen fotoları ve katılımı gördükten sonra üzgünlüğüm daha da arttı İnşallah bir sonraki geziyi kaçırmayız.
    Bu vesileyle Tüm Motosiklet.net üyelerinin yeni yılını kutlar, her kesin hayalindeki motosiklete bir an önce kavuşmasını dilerim.

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Izmir, Izmir, Izmir!! Supersiniz...

Izmir'e gellince bana bi motor bulursaniz benden size Focada Teras+mangal...
    Yani taze taze baliklarimizi aliyoruzzzz, kizlar salata yapoor, erkekler mangal.... Immmmhh... Cok ozledim coooookkkkkk!!!
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    motor kolay sen yeterki gel......

aramızda olmandan mutluluk duyarız

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar geziyi düzenleyen ve gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum herşey harikaydı emegi geçen herkese teşekkürler bu arada benim niye hiç fotoğrafım yok erkanını durumuna ben düşmüşüm şimdi sanki o gezide yokmuşum gibi olmuşşş
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

gezi iyi güzelde bi de orda rakı kadehlerini görmeseydik keşke.Geziler düzenleyerek herkeslere örnek oluyosunuz.ama kesinlikle ve kesinlikle gezilerde yudum dahi içki kadehi görüntüsünün fotoğraf karelerinde kötü imaj ve görüntü çizeceği unutmayın.Motosiklet kardeşliktir.KÖtülere iyi örnek olmak demektir.Ama ben yeni bir üye olarak gözetimdeyim.ortamı inceleyip gezilere katılıp katılmama kararı verme aşamasındayken bu hayalkırıklığına uğrattı beni.Ben evladımı bu kareler içine sokmam arkadaşlar.sizlere nice iyi gezmeler.

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar
    öncelikle liderliği için kenan'a, güvenliğimiz için her türlü fedakarlığı yapan okan ve cengiz abiye çok teşekkür ederim.
    diğer arkadaşlarada katıldıkları ve gün boyonca candan dostluklarına teşekkür ederim. ege tayfası olarak nice gezilere(kazasız belasız)
    herkeze saygı ve sevgilerimle,

daspexia,
    herkez içip içmemekte serbesttir , çünkü bizim ekip şunu bilir ki sizinde öğrenmeniz iyi olur, içen ölçüsünü mutlaka bilir bu yüzden kimse kimseye müdahilede bulunmaz, yine de karar sizin bize iyi gezmelerİ

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Sanırım bir "tek" ten daha fazla rakı içilmediğini belirtmemiz gerekirdi. Alkol kanuni sınırlar içinde alındı.
    I'M BACK !!!

bunu dışarıdan "misafir "konumundan giren kişilere izahat edemezsiniz.Ben şahsen buraya bir ziyaretçi modunda girsem derimki "şuraya bak demekki bunlar her hafta toplanıp toplanıp içmeye gidiyolar"şeklinde yorumlarım.herkesin görüşü bakış açısı farklıdır.buna kimse bişey diyemez.Kahale alırsınız yada almazsınız.önemli değil.ama şu bir gerçektir ki buraya üye olacak kişilerin kafasında soru işareti yaratır.Bİz çevremize örnek olmakla hükümlüyüz.Yapmıyacakmıyız tabiki hayır.Ama bir fotoğraf karesi içinde herkese göstermemek gerekir.Acizhane fikrim bu.Sİz ne dersiniz bilemem arkadaşlar.

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca,bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak,kendimizi coşkulu,güçlü,tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz DOSTUZ.
    dostlarım,pazar günü paylaştığımız bu muhteşem foça gezisi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Nezaketiniz,saygınız,sevginiz ve efendiliğiniz beni çok onurlandırdı.
    Ayrıca aramızda olmayan arkadaşlarımızı çok andık.Onlarıda gönlümüzde foçaya götürdük.....SEVGİLERİMLE

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulut geçti göz yaşları kaldı çimende
    gül rengi sarap içilmez mi böyle günde ?
    bu gün bu çimen bizim, yarın kim bilir kim
    gezecek bizim toprağın yeşilinde

şarap içti mi dilenci sultanlaşır
    tilki çıkar deliğinden aslanlaşır
    yaşlı başlı adam delikanlılaşır
    delikanlı yaşca başca olgunlaşır

ey canlar şarapla buldurun beni
    yakutlara çevirin kehruba çehremi
    şarapla yıkayın beni öldüğüm zaman
    asmadan bir tabut içinde gömün beni

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ya olm millet alkolik sanacak bizi ehehehe

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arkadaslar Antalya 07 tayfasi adina sizi kutlarim gercekten kaliteli bir gezi duzenlemissiniz. Hep beraber olun kazasiz belasiz nice gelecek geziler dilegi ile. Umarim yaza buyuk bulusma gerceklesir de Turkiye motorculuk ruhunu daha da yuceltiriz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

digitim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Çok güzel olmuş elinize ve motorunuza sağlık.Gazetede yazı ve fotoğrafları düzenlemekle geçirdim pazar gününü. sonra ki gezilerde görüşürüz.
    gezmek istiyorum motorlarla ayağıma mersedesler kiralansada

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne güzel gün hava ne sıcak ne de serin
    bir bulut tozunu siliyor bahçenin
    bülbül çoşmuş sesleniyor sarı güle
    şarap iç şarap da yüzüne renk gelsin

şarap iç yıkansın aydınlansın için
    bu dünya öbür dünya silinip gitsin
    gel ömrün yele gitmeden tadına bak
    cana can katan suyun ıslak ateşin

şarabı götürüp döksen bir dağa
    dağ sarhoş olur başlar oynamaya
    ben niye tövbe edecekmişim
    içimi tertemiz eden şaraba

bu gecenin son olması da var
    emret gül rengi şarabı getirsinler
    gafil bir gittin mi bir daha gelmek yok
    altın değilsin ki gömüp çıkarsınlar

şarap içip güzel sevmek mi iyi
    iki yüzlü softaları dinlemek mi ?
    şarhoşla aşık cehenneme gidecekse
    kimselerin görecegi yoktur cenneti

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be rakı balık ha ayıp ayıp BBRR olmadam alem valla atlar gelirim 5 saat yol komaz valla
    kalamarlar da o biçim nar gibi kızarmış .....
    İzmir işte bu dedirtti en sonunda
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    barış dur bak ne geldi aklıma ehehehehe izmir tayfası bayramda denizli diyodu 3 saat yol gitmektense koyarız üzerine 2 saat daha marmarise geliriz valla süper olur heeeee dur ben biraz LPG vereyim bizim tayfaya bakarsın bayramda geliriz

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Kaskları da boyatırız Marmaris'te.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    süper fikir +10000

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler