Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

21 Kasım '09 - Sülüklü Göl (Akyazı) Gezisi Fotoları by Osbourne & The Dude

Motovento
    REKLAM ALANI
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine güzel turlamissiniz.
    Engin cok geziyorsun coooooookkkkk..

Su mangal olayinada hayranim..
    Bu sitede bir gezi olsunda mangal olmasin görmedim sanirim.
    Sizin oralarda türkler resmi bir binanın bahçesinde her haftasonu mangal yapıyorlar sanırım..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin oralarda türkler resmi bir binanın bahçesinde her haftasonu mangal yapıyorlar sanırım..
    Bunun hastalari buradada var..
    Ama resmi binanin önünde yemez..
    birde hayran oldugum ne biliyormusun.
    istanbulda E5 in ufacik cayirlarinda bile görürdüm mangallari.
    Sagdan soldan vizir vizir trafik ama mangal..
    Türk ün oldugu yerde mangal olmazmi be usta.. Sasarim..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    çok hoş bir gezi olmuş bir dahaki geziye bende dahil olmak isterim tekerinize sağlık...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    herhal siz yazın istanbulun denize nazır yerlerindeki manzaraları bilmiyorsunuz. rekorlar kitabına girer. sahile yaklaştığınızı mangal kokusundan anlarsınız.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    LX 150
    Bunun hastalari buradada var..
    Ama resmi binanin önünde yemez..
    birde hayran oldugum ne biliyormusun.
    istanbulda E5 in ufacik cayirlarinda bile görürdüm mangallari.
    Sagdan soldan vizir vizir trafik ama mangal..
    Türk ün oldugu yerde mangal olmazmi be usta.. Sasarim..
    Mangal vergisi alınacakmış çok çöp çıktığı için..

Buda Sakarya'dan sana yakınsa bu lezzeti kaçırma Tıkla

Buldum..http://www.tumgazeteler.com/?a=785963

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mangal vergisi alınacakmış çok çöp çıktığı için..

Buda Sakarya'dan sana yakınsa bu lezzeti kaçırma Tıkla
    Alsinlar anasini satayim..
    Herseye vergi birde mangal vergisi cikarsinlar iyimi.

Simdi agzimi sulandirdin yemin olsun..
    Karnim acikti..
    Dus alip ben burada köfteci aramaya cikiyorum az sonra..
    Biryerlerim sismeden.
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflar da çok güzel . iyi eğlenmişsiniz belli . yakın olsam muhakkak katılırdım .

zebrayı görünce koptum ama

CTRLALTDEL
    ::pala::

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Çok güzel bir gezi olmuş . Buldunuz kasım ayında böyle şeker gibi havayı gezin bakalım
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

delilerden biri

ben ilk mesajda bahsi geçen 3 deliden biriyim. arkadaşlarla güzel muhabbet ettik ama herhalde deliliğimizden ne isim sorduk nede başka bişey sadece motorsiklet.net'i duymuştum arkadaşları bulurum burada derken kendi fotoğraflarımı buldum sitede arkadaşlar ellerinize sağlık çok ta güzel çekmişsiniz,
    bidahaki sefere buluşalım kamplı gidelim sülüklügöle siz iki teker gelirsiniz ben 4 teker mazemeleri taşırım.

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı cerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ilk mesajda bahsi geçen 3 deliden biriyim. arkadaşlarla güzel muhabbet ettik ama herhalde deliliğimizden ne isim sorduk nede başka bişey sadece motorsiklet.net'i duymuştum arkadaşları bulurum burada derken kendi fotoğraflarımı buldum sitede arkadaşlar ellerinize sağlık çok ta güzel çekmişsiniz,
    bidahaki sefere buluşalım kamplı gidelim sülüklügöle siz iki teker gelirsiniz ben 4 teker mazemeleri taşırım.
    Hoşgeldin ,burada akıllı yok yabancılık çekmezsin.

Motosikleti
    sym joymax
    vay vay vay kimler gelmiş, ne demek üstad organizasyonu ayarlarız ama bahardan sonra.

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş . Buldunuz kasım ayında böyle şeker gibi havayı gezin bakalım
    o gün bende oradaydım, şeker dedin tatlı bişeyden örnek vereyim hava karardıktan sonra çikolatamızı ateşte ısıtıp yemek zorunda kaldık. Ateşe atmadığımız herşey dondu. hocam o havaya şeker demek için eskimo olmak lazım

Motosikleti
    sym joymax
    ne yalan söyleyeyim akşam sıcacık yatağa girdiğimde "acep sabaha çıkarlar mı ?" diye düşünmeden edemedim.

tebrik ediyorum o şartlarda orada gecelemek zor iş. benzer ortamlara yol düşeceği zaman bize de el edin.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş engin...
    eyvallah hacı..

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Turkiye'ye geldigimde hatirlatin bana da size sucuk pisirmeyi ogreteyim.
    O yediginiz sucuklar muhtemelen dis tarafi yanik, içi çig kalmistir.
    Sucuk oyle pisirilmez.
    Neyse, endurolari alana kadar ogrenirsiniz nasilsa.
    Enduro'yu inatla almayacağım..forza cruiser/chopper

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manzara güzel, sucuklar güzel ama o sucuklar şişe öyle takılmaz. siz bir kaç kangal şiş alıp bana haber verin, ben size nasıl pişirileceğini gösteririm. hatta nasıl yenilip üstüne neler yapılabileceğini bile gösterebilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:07 ----------

heeey fransıyalı, emperyalist ellerini çek ülkemdeki sucuklardan...
    ahh ahh ben mangal işinden çok iyi anlarım aslında ama sucukları öyle uzun uzun görünce bir anda cort diye saplayıverdik şişlere..
    Bende hayatımda hiç o şekilde uscuk yapmamıştım ama hep denemek istemiştim..hehe..

Yine güzel turlamissiniz.
    Engin cok geziyorsun coooooookkkkk..

Su mangal olayinada hayranim..
    Bu sitede bir gezi olsunda mangal olmasin görmedim sanirim.
    Sorma yav evdeki de bu durumdan rahatsız
    Mangal içinde;
    Oradaki arkadaşların da söylediği tek şey "Bizim olayımız mangal zaten" olmuştu..
    Yav köz olacak köz..Dağ, bayır mangalla kokutulmadan oraya gittim demem ben valla..

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman Muhammet abi, Göl kenarına vardığımızda öğlen idi yani günün en sıcak saati ve etraftaki çiğlerin hepsi bildiğin buz tutmuştu..Öğlen vakti hee..
    Orada kalan arkadaşlar benimde aklıma geldi akşam yatarken valla..Gece -10 a düşüyor lafı duydum bir ara..

Hocam latifemi mazur gör..Ama hakikkatten öyleydiniz
    Çok takdir ettim sizi..Aranızda evli varmıydı yav merak ettim
    İnanın sizinle kamp yapmayı çok isterim..
    Eşime anlatıyorum böyle böyle arkadaşlar vardı kamp yapacaklarmış diye..İnanmıyordu bana..Şimdi yazını gösterdim de inandı..onlar kesin arabada yatmıştır yada elektrikli battaniyeleri vardır falan dedi..heheh..

Hocam latifenin farkındayım. Ben o 3 deliden kahverengi polarlı olanım(resimlerden deşifre edebilirsiniz) eşinize selamlar elektrikli battaniyemiz yoktu ama mazemelerimiz yeterliydi(tulum falan). Ayrıca ben evliyim 9 aylık bl oğlum da var (büyüsün o da katılacak bize) hatunu kayseriye yollayınca hemen doğaya saldım kendimi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:47 ----------

Hocam ben biyer biliyorum ortada süper bir göl bi tarafta kamp yapılabilecek bir yer diğer tarafta da otel var hatunlar otelde kalır erkekler çadırda. Ama peşin söyleyeyim motor gibi pis bi virüs kana bulaştı mı kurtulmak çok zor. sonra balkonda tulumla yatmaya kalkıp yengeyle kavga edersen bana kızma.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yahu, gitmişsiniz süşüklügöle, insan bir SÜLÜK fotoğrafı çeker de vatar yapar di mi
    ( dün bu espiriyi yapmayı unutmuşum, özür dilerim )
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Var
    Hocam latifenin farkındayım. Ben o 3 deliden kahverengi polarlı olanım(resimlerden deşifre edebilirsiniz) eşinize selamlar elektrikli battaniyemiz yoktu ama mazemelerimiz yeterliydi(tulum falan). Ayrıca ben evliyim 9 aylık bl oğlum da var (büyüsün o da katılacak bize) hatunu kayseriye yollayınca hemen doğaya saldım kendimi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:47 ----------

Hocam ben biyer biliyorum ortada süper bir göl bi tarafta kamp yapılabilecek bir yer diğer tarafta da otel var hatunlar otelde kalır erkekler çadırda. Ama peşin söyleyeyim motor gibi pis bi virüs kana bulaştı mı kurtulmak çok zor. sonra balkonda tulumla yatmaya kalkıp yengeyle kavga edersen bana kızma.
    Hemen o yerin tarifini alalım
    Eğer çok uzak bir mevkii değilse en kısa sürede bir organizasyon tertip edelim..

Valla evli adam için bu tür organizasyonlar zor oluyor bunu anladım ben 1,5 senede
    Ama gene de bir şekilde yolunu bulup kaçıyor insan..Oğlunu bizim için öpersin..
    Gerçekten imrendim size o gün..
    Sevgiler efendim..

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu, gitmişsiniz süşüklügöle, insan bir SÜLÜK fotoğrafı çeker de vatar yapar di mi
    ( dün bu espiriyi yapmayı unutmuşum, özür dilerim )
    Sülük yok orada yav anlattım yukarılarda bir yerde
    Alabalık var..Bir dahaki sefere oltcı motorcuları da davet ederiz..

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen o yerin tarifini alalım
    Eğer çok uzak bir mevkii değilse en kısa sürede bir organizasyon tertip edelim..
    bolu-kartalkayaya tırmanırken zirveye 6-7km kala sarıalan yaylası var biraz ilersinde gölün karşısında il özel idaresi nin oteli var, gölün diğer tarafında ise kamp yapılabilecek alan mevcut.

geçen gittiğimizde başka bi yerde kalmıştık ama göl kenarındaki otelle de görüştük yemek dahil 50 yada 60 tl olması lazım. tabiki otel çadırda yatmak istemeyenler için. başka bir seçenek te mutfağı her odasında sobası olan temiz yayla evleri.

bu arada etkinliklere 1600lük sedan motorlar katılabiliyor mu?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Sülüklü gölü merak ediyorum bende güzel gezi olmuş tebrikler insallah bir gün hep beraber gidebiliriz.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Var
    bolu-kartalkayaya tırmanırken zirveye 6-7km kala sarıalan yaylası var biraz ilersinde gölün karşısında il özel idaresi nin oteli var, gölün diğer tarafında ise kamp yapılabilecek alan mevcut.

geçen gittiğimizde başka bi yerde kalmıştık ama göl kenarındaki otelle de görüştük yemek dahil 50 yada 60 tl olması lazım. tabiki otel çadırda yatmak istemeyenler için. başka bir seçenek te mutfağı her odasında sobası olan temiz yayla evleri.

bu arada etkinliklere 1600lük sedan motorlar katılabiliyor mu?
    1600 lük sedan kesinlkle katılabiliyor..Hatta olursa ben de arabayla gelebilirim buraya..Zira eşim motora binmiyor..Du bakalım şu bayram vs. bitince tekrar konuşalım..

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sülüklü gölü merak ediyorum bende güzel gezi olmuş tebrikler insallah bir gün hep beraber gidebiliriz.
    İlkbaharda bir organizasyon daha yaparız buraya..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler