Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

KIz kulesine karşı Tükkan ahalisi ve caddebostan

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende çok mutlu olucam kuyucum...kötü bişey söylemedimki ...bak ordan kırıcı algılandıysa inan farkında değilim...ve grubun içinde en hassas olduğunu düşündüğüm kişide sensin...özellikle senin kırılmanı istemem...bakın ben misafirim...dışardan geldim gördüm yorum kattım...hakkım belki yoktur belki sizi çok tanımıyorum ama kanaatim budur...şimdi bana tavır olmasın he...sanki bişey dedik...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Dergah ağalığının belirtileri
    2-Müridlere nasıl davranmalı
    3-Ağanın çorapları dikiz aynasına asılmalımı
    4-Şeytan icadı ile gidilirken ayaklar salınırmı.
    5-Şeytan icadında arkaya adam alınırmı.
    6-hangi hallerde farz hangilerinde sünnet olur.
    bu nasıl bir soru? bi artcı olarak seni kınıyorum
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Dergah ağalığının belirtileri
    2-Müridlere nasıl davranmalı
    3-Ağanın çorapları dikiz aynasına asılmalımı
    4-Şeytan icadı ile gidilirken ayaklar salınırmı.
    5-Şeytan icadında arkaya adam alınırmı.
    6-hangi hallerde farz hangilerinde sünnet olur.
    7-sizde benim mürüdim olabilirsiniz

yok be abi bizimiz çapımız neymiş...ki özel hayatın içinde gerçekten vasat biriyim...sanalda tamamda hayatın içinde muhabbetim sıfır...mal mal bakarım etrafa...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Gürkan sende benim bandana takılı bir fotom olacaktı dün geceden onu atarmısın abi
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş şu düşüncemi yazdım...sanaldan farklı algılanıyorsunuz...içinizde olmak ayrı bir keyif kaynağıdır... sizi okumaktansa yanınızda olmayı tercih ediyorum dedim...ama ortada bir oluşum varsa o oluşuma dışardan baktığım genel profil o detaylardı...
    Sayın metehan bir topluluk yazışmalarıyla ne kadar farklı; ne kadar yanlış anlanabilirki?Genel profil diyerek bahsettiğiniz şeyi açıklayabilir misiniz?
    Şunu yazmadan geçemeyeceğim.Kırarsamda özür dilerim şimdiden.Orda bana işareti kullandım diye +1 olayı kalktı vs. dediniz ama neden hala kendiniz kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    hadi ben kaçıyorum...hell galiba beni kırmamak için off oldu...ama o sevildiğini bilmez belki...Abbas İzmite akar...gelmek isteyen varsa akşam 18 de İzmit Outlet önünde ben ve ethemm76 olucaz deli maviye ziyaret babında selamınızı iletilecek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 PM ----------

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın metehan bir topluluk yazışmalarıyla ne kadar farklı; ne kadar yanlış anlanabilirki?Genel profil diyerek bahsettiğiniz şeyi açıklayabilir misiniz?
    Şunu yazmadan geçemeyeceğim.Kırarsamda özür dilerim şimdiden.Orda bana işareti kullandım diye +1 olayı kalktı vs. dediniz ama neden hala kendiniz kullanıyorsunuz?
    Sayın Karaşahin o bir mizahi durumdu...espriydi...bak bu sayın olayıda olmadı şimdi...bendeuyum sağlamıyorki SAYIN veya siz biz...bana sen diye hitap edermisin...mt tükkana karşı site içinde bir antipati var bunu dile getirmek istedim...isim isimmi sayayım sevgili kardeşim veya büyüğümsen abicim...

bakış açılarına kendi yorumumu ekleidm yazdım vs canımm kardeşim....

beni sevmeye devam edecekmisiniz...yoksa kara listedemiyim...

Motosikleti
    bende çok mutlu olucam kuyucum...kötü bişey söylemedimki ...bak ordan kırıcı algılandıysa inan farkında değilim...ve grubun içinde en hassas olduğunu düşündüğüm kişide sensin...özellikle senin kırılmanı istemem...bakın ben misafirim...dışardan geldim gördüm yorum kattım...hakkım belki yoktur belki sizi çok tanımıyorum ama kanaatim budur...şimdi bana tavır olmasın he...sanki bişey dedik...
    misafirlik dündü geçti gitti
    herkez fikrini elbette söyler ama saygı çerçevesinde
    ben kırılmadım kırılsaydım şimdi hangi bataklıkta vıraklıyo olurdun bilemiyorum
    kanatine... saygılar
    sana tavrın kralını takınıcaz mete kaçarın yok
    öpüşün koklaşın bu mevzuyu kapatalım o vakit
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    abi yazdım okumadın galiba...dalgıcmış arkadaş...motorseverde...bizi sordu ...bende mtden bahsettim falan...harbi, gözler bozuldu senin...

kardeş şu düşüncemi yazdım...sanaldan farklı algılanıyorsunuz...içinizde olmak ayrı bir keyif kaynağıdır... sizi okumaktansa yanınızda olmayı tercih ediyorum dedim...ama ortada bir oluşum varsa o oluşuma dışardan baktığım genel profil o detaylardı...
    dükkanın konu dışında olması bile biliyoruzki bazı kesimleri rahatsız ettiğini bunuda bazı zaman larda belirtmişlerdir mesela birisi cıktı bize ortam issanları dedi birisi cıktı şak şak cılar dedi bunları derken bizleri sanal dışında tanımadan söyledi fakat bunun birde canlı kanlı tanışması var nedendir bilinmez bunları söylüyenler bizlerin olduğu yere bir türlü gelmezler sanki adam yicez
    kimi yedik nasıl yicez oda ayrı bir konu
    bazen böyle ana sayfada biraz dediklerine göre oluşumdakiarkadaşlar gözükünce bilmiyorum nasıl bir rahatsızlık oluyor

bizim adresler belli ya dükkan dayız yada fındıklı parkta buyrun gelin her zaman sohpet edelim
    kapımız her dosta acıktır

lütfen şu gereksiz tartışmaları bırakalım

sevgiyle yaşıyalım ne kadar yaşarsak
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Sayın Karaşahin o bir mizahi durumdu...espriydi...bak bu sayın olayıda olmadı şimdi...bendeuyum sağlamıyorki SAYIN veya siz biz...bana sen diye hitap edermisin...mt tükkana karşı site içinde bir antipati var bunu dile getirmek istedim...isim isimmi sayayım sevgili kardeşim veya büyüğümsen abicim...

bakış açılarına kendi yorumumu ekleidm yazdım vs canımm kardeşim....

beni sevmeye devam edecekmisiniz...yoksa kara listedemiyim...
    O zaman şöyle yazayım.Bahsi geçen saygı; saygısızlık olayından ötürü sayınla başlamak mantıklı geldi.Yani daha önce bir diyaloğumuz olmadığı için size bir saygısızlık yapmak istemememden kaynaklanıyor.Şu andan itibaren abi olarak hitap etmemde bir sakınca yok sanırım.Siz benden büyüksünüz bu arada

Motosikleti
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    misafirlik dündü geçti gitti
    herkez fikrini elbette söyler ama saygı çerçevesinde
    ben kırılmadım kırılsaydım şimdi hangi bataklıkta vıraklıyo olurdun bilemiyorum
    kanatine... saygılar
    sana tavrın kralını takınıcaz mete kaçarın yok
    öpüşün koklaşın bu mevzuyu kapatalım o vakit
    kimi öpeyim şekerim canımcım yav... tamam kimi kırdıysam onu öpüyorum o zaman...

benim beklentim yok bu hayattan kuyucum...kaybettiğim şeyleri sen biliyorsun...15 günde bir görebildiğim bir evladımdan başka artık hayata dair beklentilerim inan yok...kimseden hiçbirşeyden...şurda gördüğümüz 3 kuruşluk saygı var sadece...tek gerçeğim budur...

Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürkan sende benim bandana takılı bir fotom olacaktı dün geceden onu atarmısın abi
    tekrar.........................
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dükkanın konu dışında olması bile biliyoruzki bazı kesimleri rahatsız ettiğini bunuda bazı zaman larda belirtmişlerdir mesela birisi cıktı bize ortam issanları dedi birisi cıktı şak şak cılar dedi bunları derken bizleri sanal dışında tanımadan söyledi fakat bunun birde canlı kanlı tanışması var nedendir bilinmez bunları söylüyenler bizlerin olduğu yere bir türlü gelmezler sanki adam yicez
    kimi yedik nasıl yicez oda ayrı bir konu
    bazen böyle ana sayfada biraz dediklerine göre oluşumdakiarkadaşlar gözükünce bilmiyorum nasıl bir rahatsızlık oluyor

bizim adresler belli ya dükkan dayız yada fındıklı parkta buyrun gelin her zaman sohpet edelim
    kapımız her dosta acıktır

lütfen şu gereksiz tartışmaları bırakalım

sevgiyle yaşıyalım ne kadar yaşarsak
    O zaman şöyle yazayım.Bahsi geçen saygı; saygısızlık olayından ötürü sayınla başlamak mantıklı geldi.Yani daha önce bir diyaloğumuz olmadığı için size bir saygısızlık yapmak istemememden kaynaklanıyor.Şu andan itibaren abi olarak hitap etmemde bir sakınca yok sanırım.Siz benden büyüksünüz bu arada
    abiyi yiyim sen benim abim ol kanka ya...öperim...akıl yaşta değil başta...

sevgili dostlarım ben sizin içine girdim sevdim saydım saygı gördüm...aynı masa etrafında olduk vs...ama size laf gelmesinide istemem...ha ben söylerim benim ağzıma edin .ıçın zıvayın ama başkaları laf etmesin isterim... uyarılar ricalar bu yöndedir...

hadi kapatalım konuyu...ben açtım ben kapatayım ...

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    memnuniyetle abim

Motosikleti
    Goldwing
    Mete Delimaviye bizden çok selam götür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 PM ----------

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnuniyetle abim

Teşekkürler gürkanım

Motosikleti
    emriniz başım üzerine dark abi...

hadi ben kaçar artık...

abiyi yiyim sen benim abim ol kanka ya...öperim...akıl yaşta değil başta...

sevgili dostlarım ben sizin içine girdim sevdim saydım saygı gördüm...aynı masa etrafında olduk vs...ama size laf gelmesinide istemem...ha ben söylerim benim ağzıma edin .ıçın zıvayın ama başkaları laf etmesin isterim... uyarılar ricalar bu yöndedir...

hadi kapatalım konuyu...ben açtım ben kapatayım ...
    Bunu bilincindeysen abi bir dahaki sefere Cem abi ye o şekilde yaklaşmassan sevinirim.Bu arada istemeden olsa elim sürşmüş olup seni kırdıysam bir kardeşin olarak özür de deilerim senden.Dediğin gibi yapalım bu konuyu kapatalım.İyi günler

Motosikleti
    emriniz başım üzerine dark abi...

hadi ben kaçar artık...
    arkadaşım gitsene
    gitde murata sevgilerimi götür ondan bize haber getir..
    bide onu çok özlediğimi-zi söyle ona olurmu
    [/B]

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Mete Delimaviye bizden çok selam götür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 PM ----------

Teşekkürler gürkanım
    BJK şapkalar içinde biz sana teşekkür ederiz abi

Motosikleti
    Bunu bilincindeysen abi bir dahaki sefere Cem abi ye o şekilde yaklaşmassan sevinirim.Bu arada istemeden olsa elim sürşmüş olup seni kırdıysam bir kardeşin olarak özür de deilerim senden.Dediğin gibi yapalım bu konuyu kapatalım.İyi günler
    canımcımmm özledim len seni kerata
    [/B]

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canımcımmm özledim len seni kerata
    bende seni özledi Cadı ablam benim Biraz sonra iki tekerimi temizlemeye gidiyorum.(bisikletimi)Artık artçı olmayacam kimseye

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler