Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

KIz kulesine karşı Tükkan ahalisi ve caddebostan

Motovento
    REKLAM ALANI

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir tek ALLAH tan korkarım gerisi yalan.
    bilmem mi.
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Atışmamı varr
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni çiğ çiğ yiyecekler Emüün
    niye çiğ yiyecekler Rola iyi pişmiş onu yesinler

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bize burda fakir fukara edebiyatı yapıpta çoluğun çocuğun nafakasını geceleri nişantaşındaki lüküs mekanlarda peçete savurur gibi savurduğunu nasıl açıklayacaksın bakalım

Emin seni susturmasına izin verme Metenin
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmem mi.
    Arbiden korkmam özelliklede karımdan.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    ooo resimler atılmış muhabber koyulaşmış bile

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlarl bu aslında siteye açık bir organizasyon değilmiş...facebook özel ambiansıymış...vesile oldu Tuğrul kardeşimle geldik memnun ayrıldık hoş gördük...yanlış anlaışlmasın Tükkan ekibine dahil olmam gibi bişey söz konusu değil...ben zaten bir dergahın başındayım... Tükkan yokkken mete_han dergahı mürid alımını durdurmuştu zati... neyse ama Adnan Hocacılar gibi aranızdan bazı arkadaşları dergaha kontenjandan alıcam...

darkeagle abi fazla sohbet edemedik farkındasın dimi...bi motör muhabbetdiri gitti...halbuk i hepimizin çok sorunu var iç dünyalarımızda...orada herkes farklı dünyalara giriyor...keşke hayatımızda hep böyle kakara kikiri olsa...ama sorumluluklar ağır...mesela kaçınız bilir oğlum ve benin tükkan nasıl dönüyor...esnaf adam...birde ona sor...mesela yani...veya kaçımızı maaşlarımızı tam alabiliyoruz...veya kaçımızın hayalleri olmadı...kaçımızın istediği bir hayat standartı henüz halen yok...vs vs...ortaya karışık şeyler işte benim düşüncelerim...
    bizim grup seni bozar zaten mete...
    bizde merkeziyetçilik yok kimse bu topluluğun merkezinde değil ve kimse kimsenin müridi değil...
    bir amaç içinde bir araya gelmiş değiliz hoş sohbet muhabbet için yakınız birbirmize...
    sen müritlerinle takıl ama ne zaman istersen kapımız açık...
    ne olursan ol gel canım kardeşim...
    bu buluşma mt de yayınlanan herkeze açık bir organizasyondu ama topikte takibi zor oldugunda facete de yayınlandı bundan sonrada buluşma ve organizasyonları takibi ve haber dağılımı kolay olması açısından faceden duyurucaz...
    dediğim gibi ne zaman istersen buluşmalarımıza katılabilirsin...
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hell merak etme bir dahaki yaza kimse kalmaz ekipten dağılırsınız...bu yaz coşku sel olur...ben 05 ten beri bu filmi görüyorum...hep böyle heyecanlı hızlı başlar...sonra iş güc herkes dağılır bi tarafa...ya siteden toplu ayrılma vs ya bir arıza çıkar başka site kurarsınız vs...inşallah yanılırım ama yanılmadığım görülmedi...bak demedi deme gözede batıyorsunuz argo durumlardan yönetim kanaatimcede ensenizde...

siz yokkende insanoğlu arasında dostluk diye bir kavram vardı...şurada birbirinizi tanıyalı ne kadar oldu ki can ciğer kuzu sarması oldunuz ...daha dur kötü günü var bilmemnesi var...el ense muhabbetininde bir sonu illaki olacak...geyiğinde bir sonu olacak...şimdi canım cicim yaptığın kişilerle yarın düşman olacaksınız...bunuda görüceksin...dostlukların temeli sağlam olursa korkma birşeyden...zamana bırak herşeyi...seninde zaten şurada kaç günlük ömrün var sitede...ne kadar sıkacaksın kendini...eninde sonunca arızaya bağlayıp yicen banı oturcan aşağı...kaçarı koçoru yok

dostluğun makbul olanı sanaldan olmayanıdır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin seni susturmasına izin verme Metenin
    bi dünya para verip kendine son susturucu taktırsa bile susmiycam

Motosikleti
    Honda cb125e
    hell merak etme bir dahaki yaza kimse kalmaz ekipten dağılırsınız...bu yaz coşku sel olur...ben 05 ten beri bu filmi görüyorum...hep böyle heyecanlı hızlı başlar...sonra iş güc herkes dağılır bi tarafa...ya siteden toplu ayrılma vs ya bir arıza çıkar başka site kurarsınız vs...inşallah yanılırım ama yanılmadığım görülmedi...bak demedi deme gözede batıyorsunuz argo durumlardan yönetim kanaatimcede ensenizde...

siz yokkende insanoğlu arasında dostluk diye bir kavram vardı...şurada birbirinizi tanıyalı ne kadar oldu ki can ciğer kuzu sarması oldunuz ...daha dur kötü günü var bilmemnesi var...el ense muhabbetininde bir sonu illaki olacak...geyiğinde bir sonu olacak...şimdi canım cicim yaptığın kişilerle yarın düşman olacaksınız...bunuda görüceksin...dostlukların temeli sağlam olursa korkma birşeyden...zamana bırak herşeyi...seninde zaten şurada kaç günlük ömrün var sitede...ne kadar sıkacaksın kendini...eninde sonunca arızaya bağlayıp yicen banı oturcan aşağı...kaçarı koçoru yok

METE ABİ acaip analizlerin var. yazdıklarına tamamen katılıyorum.ama kesinlikle öyle olmasınıda ummuyorum..orasıda ayrıı. morel bozmayalım dimii yinede

Motosikleti

mete ben o bandan çok yedim...
    hemde sırf arkadaşlara yapılan sataşmalardan dolayı...
    burası bizim için bir araç bir neden değil...
    yönetim ensemizde olsun daha iyi bize yakın olmalarından çekindiğimiz de yok...
    argo mevzusuna katılmıyorum bizler evli barklı ailece görüşen birlikte vakit harcayan insanlarız...
    ben bunların hepsini evimde ağırlamış biriyim...
    gene ağırlarım...
    tespitlerinde haklı olabilrisin belkide ben yanııyorumdur...
    ama bunu zaman göstericek...
    bu sebepten dolayı azını hayra kulaklarına bayıra açmanda fayda var abicim...
    ben burdakileri nickleri ile değil kalpleri ile seviyorum kalbi olmayan anlamaz canım kardeşim...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    METE ABİ acaip analizlerin var. yazdıklarına tamamen katılıyorum.ama kesinlikle öyle olmasınıda ummuyorum..
    biraderim ben kendimide biliyorum..bak mesela şu an korkut akielos ve oğlum ve ben abiyi az çok tanıdığımı zannediyorum ve uzum soluklu bir dostluğun başlangıcı olacağına inandığım güzel muhabbetler başladı sayılır...bu arkadaşların iyi ve kötü günlerinde her zaman yanlarında olurum...zamanla filizlendi yeni yeni meyvesini veriyor bırakmam peşlerini...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P

biz bu ekiple çok kötü gün gördük. bazen kendi aramızda ters düştük bazen başkalarıyla. aramıza gelip sonradan gidenlerde oldu kii onların gidişi gelişlerinden belliydi. başka site kurmak şu yada bu bunlar bizim için (çogumuz için) geçerli değil. yapamazmıyız elbette yaparız. ancak herşeyden önce bizleri bir araya getiren mt ye bu vefasızlıgı yapmayız. hee biz bir gurupmuyuz aslında değiliz. aynı tutkuyu baylaşan ama bunun dışındada hayatı paylaşan birbirine hernekadar el ense yapsada saygılı olan bireyleiz. ben merkezi yok. bi gün cem olur bigün turgay bigün gürkan bi gün ben fark etmez.
    sanal demişsin yaa biz bu dotlugu sanalın dışına çıkaralı çok oldu be mete
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda cb125e
    mete ben o bandan çok yedim...
    hemde sırf arkadaşlara yapılan sataşmalardan dolayı...
    burası bizim için bir araç bir neden değil...
    yönetim ensemizde olsun daha iyi bize yakın olmalarından çekindiğimiz de yok...
    argo mevzusuna katılmıyorum bizler evli barklı ailece görüşen birlikte vakit harcayan insanlarız...
    ben bunların hepsini evimde ağırlamış biriyim...
    gene ağırlarım...
    tespitlerinde haklı olabilrisin belkide ben yanııyorumdur...
    ama bunu zaman göstericek...
    bu sebepten dolayı azını hayra kulaklarına bayıra açmanda fayda var abicim...
    ben burdakileri nickleri ile değil kalpleri ile seviyorum kalbi olmayan anlamaz canım kardeşim...
    ön yargılı davranıyosun bencee banada karşı gerçi bi gıcıklığın var ama önemli değil azbi relax olsan problem olmazz polemiğe girmek için yazmadım sana mete abinin söylediklerini yanlış anlıyorsun dicem bu

Motosikleti

Zaman sadece birazcık zaman
    Son bulduğu yerde sevgiler bir tek an
    Böyle benzer izler etrafında
    Alışkanlıklarımız bile sıradan

hepiniz güzel insanlarsınız...ben sanalın dışında daha beğeniyorum seviyorum sizi...aranızda olmak büyük keyif...hele o Leyla Korkut yok mu...hastasıyım hüertonun...ama dışardan farklı algılanıyorsunuz...tek eleştirim bu yönde...insanların sizi nasıl anlayacağına tamam önem vermeyin ama hepinizi şeker insanlarsınız bu sanaldaki düşük kaliteli diyaloglar sizin etiketiniz olmuş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 PM ----------

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanal demişsin yaa biz bu dotlugu sanalın dışına çıkaralı çok oldu be mete
    yok şekerim sanalda durumlar daha farklı demek istedim...son mesajımı okursan anlarsın...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön yargılı davranıyosun bencee banada karşı gerçi bi gıcıklığın var ama önemli değil azbi relax olsan problem olmazz polemiğe girmek için yazmadım sana mete abinin söylediklerini yanlış anlıyorsun dicem bu
    bak ben sana cevap yazmıyım sende bana yazma...
    ön yargılı değilim yoktan varetmedim hiçbir gıcıklığı sevginin oldugu gibi gıcıklığında bir nedeni var....

ben mete abinle konuşuyorum kendisini tanımasamda azbi saygım var...
    araya girip kibritlemezsen beni sevinirim...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün geceki en komik olay masa düzeniyle ilgiliydi fotolara yansıtamadık ama her yeni gelen grup yeni bir masa düzeniyle karşılaşıyordu. Önce I yaptık sonra O ,sonra L ,sonra Ö, Sonra V ,Sonra T , en sonundada kuyruklu T oldu
    biraz daga zorlasak ne olucaktı acaba
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Honda cb125e
    mete abi ve gürkan abi sizde liderlik ruhu var bencee

Motosikleti
    Honda cb125e
    bak ben sana cevap yazmıyım sende bana yazma...
    ön yargılı değilim yoktan varetmedim hiçbir gıcıklığı sevginin oldugu gibi gıcıklığında bir nedeni var....

ben mete abinle konuşuyorum kendisini tanımasamda azbi saygım var...
    araya girip kibritlemezsen beni sevinirim...
    paşa gönlün bilirr

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    cem sen çıkmıyomusun?

mezit sana pm atıyorum bakarmısın 2 dk sonra
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler