Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Beni Trakyanın Yağmurlarında Yıkasınlar (İnecik Gezisi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gıygıycı sen iyice dağıttın benden söylemesi...o gün yorgundun farkettik biz...tükkanda yoruluyosun

vay Tekirdağ MT bana cephe aldı...ben size yapacağımı bilirim...vur Trakya Mt ye...

vay Savaş abiden cevap gelmiş...hemen misillememi yapayım...Reis Beg yahu mete han kaç kere Trakyaya adım atar...bir mürid olarak ŞIH hazretlerin sana geldiğind eonu karşılamk için tek sıra halinde Çorlu girişinde durmanız gerekmiyor mu...Yaş ve boy sırasına göre herşeyi ben mi söyleyeyim...iyi ağırlanmadım doğrudur...abi inan neredeyse Malkaraya varıyorduk iyimi bizde 650 lik makina yokki abi...sizin gibi uzaya çıkacak makinamız yok...kıçıkırık makinalarımızla yaşam savaşı veriyoruz yollarda her km bel boyun popo ağrısı olarak geri dönmekte...

peki pamukda tıkayacakmısınız abi...
    Olum Mete ,İstanbul belediyesi'nin 87 tane kanalizasyon temizleme makinasının niye boş durmadığı belli.
    Çin çapırı kullanırız b.k atarsın,Alaman motoru kullanırsın b.k atarsın::
    Seninle İstanbul Büyükşehir Belediyesi bile Başedememiş,Trakya MT nin ne haddine.
    Buldun Garip Özer'imi.
    Çorlu'ya gelip akranına çatsana
    Sen bi gel görecen gününü.
    Bi doyuralım seni,işte o zaman paçaları mı bağlarsın,pamuk mu tıkarsın sen düşün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    güzel gezi ellerinize saglık
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metehandro özlemişim topiclerini yavru pandacık,istanbulda sattın gerçi beni ama neyse,kızmadım sana kızamadım,çok isterdim ben istanbulda kalırkene topalanıp bir gezelim,ümit keratasını da alalalım ama nasip değilmiş iyi bak kendine,seviyorum seni dostum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum Mete ,İstanbul belediyesi'nin 87 tane kanalizasyon temizleme makinasının niye boş durmadığı belli.
    Çin çapırı kullanırız b.k atarsın,Alaman motoru kullanırsın b.k atarsın::
    Seninle İstanbul Büyükşehir Belediyesi bile Başedememiş,Trakya MT nin ne haddine.
    Buldun Garip Özer'imi.
    Çorlu'ya gelip akranına çatsana
    Sen bi gel görecen gününü.
    Bi doyuralım seni,işte o zaman paçaları mı bağlarsın,pamuk mu tıkarsın sen düşün
    ya abi ben senin Bisan kullandığın günleri bilirim bırakalım bu işleri...beni tanıdıktan sonra hayatın değişti işte kabul et...emeğe saygı göster bari...gözünü ben açtım sen kurtardım bu hayattan bataklıktan tövbe ettin bir daha çin çona binmemeye... ben yinede bişey istemem senden sadece iyiliğini isterim...

bu arada peyefendi siz bu gıygıycının avukatımısınız.. nedir bu Trakya Kardeşliği hepimiz trakyalıyız falan ambiansı...

dip not..: savaş abininde kanına girip siteye eskisi gibi aktif hale getiriyorum...bide işim var çalışıyom diye name yapıyo...ben bilmiyomuyum şu an ofiste dartla oynadığını hedefi 12 den vursa tamam dicem ama karavana...

Alıntı nacre nike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi ellerinize saglık

eyvallah...

Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehandro özlemişim topiclerini yavru pandacık,istanbulda sattın gerçi beni ama neyse,kızmadım sana kızamadım,çok isterdim ben istanbulda kalırkene topalanıp bir gezelim,ümit keratasını da alalalım ama nasip değilmiş iyi bak kendine,seviyorum seni dostum
    vay hemşom selam sevgiler...abi ne satması kurban olduğum iş vesilesiyle biliyosun dakka kıpırdayamadığım dönemler...nereye öle arkadaşını ağırlayabilmek... motorun hayırlı olsun...ne arada aldın kanka...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var onda bi yamukluk Çınarcık istikametinde.
    Sonraki gelişinde onu Trakya'nın yağmurlarında öyle bir yıkayacağız ki,çekecek çekecek bebe mete olacak
    Geçen Uçmakdere gezisinde Mürefte'de bir köy lokantasına girdik.Mete'nin tavırlara bakarsan boğaz kenarında balık yiycez sanki.Adamlar 4-5 kişi oturmuş bir yandan parlatıyorlar.Sağolsun bi abimiz kalktı bize köfte attı.Ben zaten beklentisi yüksek bir adam değilimde bu yarmagül kardeşimin içinde bir Avusturya dük'ü ruhu varmış o çıktı dışarı.Yüzünü ekşitiyo falanibide işede geç kalmanın verdiği vicdan azabıyla boğuşuyo tabi.Köftemi yedi,köselemi yedi yüzünden anlayamadım.
    Abicim eleman çekse kaça düşerki? 120 kg,190 cm adam,zebellah gibi!En oluru benim kadar olur,eh bende kendi çapında hafif bir mandayım zaten.Çok tutmak lazım suyun altında çok.

Mete'cim aradaki köfteci teklifini kaçırmış değilim,kabul ediyorum birader.Fakat yok güzel,güneşli bigünde mızmızlanmayacaksan Poyrazköye gidip mangalda bişeyler yuvarlayabilirizde.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Bizim meto ayudur, pandodur ama, köfteden anlar.
    Terkosta bi köfte yemişiz, 15 ay anlatıp durdu. Dibi düşmüş garibin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım ben bu arkadaşın beslenme alışkanlığını,sadece köfte yiyo demekki.Köfte Gurme'si,Gurmemiş Metehandro.Hakkaten ya,deniz kenarında balık restaurant'ında köfte sorduk.Adam taze balık var dedi ama köfte olmadığı için çıktık mekandan.Tamam artık başka yemek yiyelim diye ısrar etmiycem bundan sonra.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Uçmakdere gezisinde Mürefte'de bir köy lokantasına girdik.Mete'nin tavırlara bakarsan boğaz kenarında balık yiycez sanki.Adamlar 4-5 kişi oturmuş bir yandan parlatıyorlar.Sağolsun bi abimiz kalktı bize köfte attı.Ben zaten beklentisi yüksek bir adam değilimde bu yarmagül kardeşimin içinde bir Avusturya dük'ü ruhu varmış o çıktı dışarı.Yüzünü ekşitiyo falanibide işede geç kalmanın verdiği vicdan azabıyla boğuşuyo tabi.Köftemi yedi,köselemi yedi yüzünden anlayamadım.
    Abicim eleman çekse kaça düşerki? 120 kg,190 cm adam,zebellah gibi!En oluru benim kadar olur,eh bende kendi çapında hafif bir mandayım zaten.Çok tutmak lazım suyun altında çok.

Mete'cim aradaki köfteci teklifini kaçırmış değilim,kabul ediyorum birader.Fakat yok güzel,güneşli bigünde mızmızlanmayacaksan Poyrazköye gidip mangalda bişeyler yuvarlayabilirizde.
    abi sizleri valla çok seviyorum bunu unutmayın...bi duygusal ambians oldu...tüm sevdiğim abilerimi burada görünce oldu böyle...

Oğuz Abi o gün işşime geç kalıyordum ve ben gece şefiyim inan...çaktırmıyorum ama sorumluluklarım çok fazla...aslında hayatımın en kötü köftesi o köydekilerdi...o ayrı bir konu ayrı bir topaç konusu...ama orda kime kitleyeceğimi bilemediğimden durum muaallak... ben böyle mecoralı bir yol deptiğimi hatırlamam...o kadar güzeldiki herşey saatin farkında bile değilimişim...nası gerildim sorma...

bu arada sizin makinalar çok toz yedi benden söylemesi...debriyaja dolan bu tozlar ileride size silkeleme titreme olarak döner...

ah kanka ahh DURUSU köftecisiydi nasıl unuturum...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...raburun-a.html

Tarih Mart 2008...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12.03.2008 tarihinde B.Çekmece Emniyetindeki bir işim nedeniyle o civara gitmek nasip oldu...

vesileyle site üyemiz değerli dostum ve 2005 devrem KILDİKEN (GÜLTEKİN) dostuma uğradım...bu arada ben emniyetide bilmiyordum...işin aslı emniyetle birlikte B.Çekmeceyi bilmediğimide unutmuşum...

kendimi kankamın şefkatli kollarna bıraktım...beni Beylikdüzü girişten aldı...sahap çıktı...kol kanat gerdi...kol kanat gererken 119 kilo olduğunu farkettim...

ama ben 122 kiloydum...kimlen dans ediyon zibidi..

neyse.. emniyetde işimi hallettikten sonra...ne yapalım ne edelim ben ortamı gazladım biraz...yoklama çektim kankaya..açılalım Tekirdağ falan derken...kanka gel serbest yola çıkalım motorun gittiği yere gidelim demezmi...

kaskımıda yere düşürdü başta uyuz etti beni..yani geziye 1-0 yenik başladı gözümde...gezideki canlı performansı kanaat notuyla geçmesini sağlayacaktı göynümde...

neyse yolda bi durakladık benzin aldık..bpompaya sıfır yanaşıyo şaşkın...kendi bi türlü inemiyo...pompacı pompaya ulaşamıyo...

çekemedim makina onundu...durakladık...nedeni sigara içmek...benzincide kenarda sigara için 2 motorcu...

ama pompalara uzağız tabe...

kaskımı düşürdüğü için benzinlikte bana...Ülkerrr çikolataaalıı gofrettt isteyenn vaaamıı diye sulu espiriler yaparak göynümü almaya çalıştı...

beni bi gofretle satın alabileceğinimi sanıyon nalçakkk...

evet...

seviyorum lan ben bu herifi...sağlam çocuk...özü sözü bir...

bu arada ben 1978/1 asker arkadaşımı hatırladım o civarlarda...önce bu köye gittik...TAYAKADIN köyünde yaşıyordu..7 yıldır görmedim...vesilesiyle oraya gittik...akrabalardan telefonunu falan aldım ama ulaşamadım tabi...orda köy dışına İstanbulda diyorlar...yani İstanbulda çalışıyormuş vs...

iyi tamam dedik düştük yollara...baktık ki TERKOS muş makinaların bizi çektiği nokta...TERKOSUN yanından DURUSU beldesine geldik...biraz daha sahile doğru gittik ve KARABURUN bize merhaba dedi...yazlık bi yer olduğundan in cin top oynuyor ...sahilde yeni düzenlemeler yapılmış...olmuş cennet...ben ilk defa gittim...

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1045/ddddddddddddddddddddd

my1.png[/IMG]

Valla Kıldiken foto çekilmeyi nedense sevmiyo...hep beni çekip durdu...millet bizim gibi maymun değilki anasını satayım napalım...

hani Holywood sahnelerinin çekildiği platolar var ya...orayı andırıyodu koca sahil kasabası...kimsecikler yok...aha film çevirecek..tek teker yapıcak drag yapacak doğal mekan size...küçük haceti bile rahat rahat gider yani o kadar huzurlu bi yer...

Bu aptal hareketleri niye yaparım anlamam...şov yapcak kimse yokki etrafda...lan olm ıssız...namıs elden gider valla oralarda...

küçük hacetten 2 dakka sonrası çekildiği için gayet neşeliyim..

vallahi gördüğümüz bunlar...ahada size yediklerimiz...gariban bi mercidabık çorbası...

bide gariban köftesi yidik...

Durusu Köftecisi...adına yakışan güzellikteydi ...

Yıllardır Bağdat Caddesi Selamiçeşmede Tarihi Sultan Ahmet Köftecisinde köfte yediğimi sanırmışım...yok böyle bir lezzet...

toplamda 300 km yaptım...

gece karanlığında yusuf yusuf bir şekilde döndük...yıldızlar bile yoktu gökyüzünde...hava kapalıydı...şansıma yağmurda yağmadı...

ee dostlar işte böyle...Marmarada keşfedilmemiş o kadar yer var ki...

Allah sağlık sıhhat afiyet versinki bu güzellikleri yaşayalım...her kilometremde evladımı düşündüm...özledim serçemi...gayrısı bana yalandır agalar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Takma kafana ben olayı anladım.Sen bizden ayrıldıktan sonra bizde biraz gaz açtık zaten.Sen 8:00'e yetişmişsin bizde 8:30 gibi geldik İstanbul'a.Gelince servise gittim zaten,açacaklardı varyatör kapağını ama 5000 bakımda açıcaz dediler.Arada olur böyle geziler.Fotolarıda görsek nerelerden gittiğimiz herkes anlardı ne güzel.
    Oğuz

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Bi ara linkleri vereyim, şu gezinin fotolarını düzgün yükle.
    Gören de cep telefonuyla çektik sanacak.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takma kafana ben olayı anladım.Sen bizden ayrıldıktan sonra bizde biraz gaz açtık zaten.Sen 8:00'e yetişmişsin bizde 8:30 gibi geldik İstanbul'a.Gelince servise gittim zaten,açacaklardı varyatör kapağını ama 5000 bakımda açıcaz dediler.Arada olur böyle geziler.Fotolarıda görsek nerelerden gittiğimiz herkes anlardı ne güzel.
    ben dip gaz 8 de yetiştim...hatta 5 kala nası dua ettim yolda bilemezsin...ama unutulmaz bir gezi oldu...Kıldiken kardeş bana öğretti toplu yükletmeyi...145 foto var 40/40 yüklücem yarın abi ok...vakit olursa tabi...ama yorumlar yazmam gerekli...kuru foto yakışmaz...

Bi ara linkleri vereyim, şu gezinin fotolarını düzgün yükle.
    Gören de cep telefonuyla çektik sanacak.
    arkadaşım SANYO ile çektik...for lıfe and the earth gardaşım ötesi berisi yok...alemde tek makina kaliteyi görüyosun...

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    Mete kardeş senin yıllardır kullandığın yazım tarzını,olayları aktarış şeklini beğenerekten takipliyorum .yazılarını çoğu üyeler gibi gülümseyerek okuyorum.
    bu arada güzel gezi olmuş onuda es geçmeyeyim.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dur bende es geçmeyeyim
    mete cim motor seni çekmekte zorlanmıyor deyilmi
    (yakınımda olsan hayatta böyle yazmam, nede olsa uzaktasın, rahat yazabilirim )
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Alıntı UKYO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete kardeş senin yıllardır kullandığın yazım tarzını,olayları aktarış şeklini beğenerekten takipliyorum .yazılarını çoğu üyeler gibi gülümseyerek okuyorum.
    bu arada güzel gezi olmuş onuda es geçmeyeyim.
    eyvallah abicim...herşey sizin için...ben kuru foto yüklemeyide bilirim ama içine kendi özel mizahi karşımımdan katıyorum ki dadundan yinmesin...

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur bende es geçmeyeyim
    mete cim motor seni çekmekte zorlanmıyor deyilmi
    (yakınımda olsan hayatta böyle yazmam, nede olsa uzaktasın, rahat yazabilirim )

Allahın Adanalısı cbf 500 lastiği gada başına taş düşe Allah çektirmesin kanka...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Abi ayrıntılı gezi raporun için teşekkürler, üşenmemişsin herkesi tek tek tanıtmışsın...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ayrıntılı gezi raporun için teşekkürler, üşenmemişsin herkesi tek tek tanıtmışsın...
    kanka selamlar...zaten topu topu üj bej kişiydik kalaba oldumu bunu yapamayız bizbize olunca daha keyifli oluyor...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Güzel bir gezi ve SÜPER anlatım.

Keyifle tebessüm ederek paylaşımı takip ettim teşekkürler metehan..

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok eğlenceli geçmiş belli ki Aslında Tekirdağ benim memleketim ama küçücükken gördüğüm kadarıyla kafamda kalan bulanık imgelerden öte hatırlayamıyorum. Bir gün göreceğim oraları da Paylaşım için teşekkürler.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)