Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

[MT ADANA]yapraklı koy gezisi+balık+lokma tatlı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    allaha şükür dişimde sağlam,............
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    diğer resimleri yeni gördüm,muzaffer abi senin çektiğin resimlerde gayet güzel ve doğal,kime poz vermeden doğal olarak çekmişsin fotoğtafıda fotoğraf yapan budur eline sağlık abim hepinizi çoook seviyorum kısmet değilmiş gelemedik bidahaki sefere inşallah

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın asil kardeşim sen herzamanki dogrulugunla benim çektiğim resimlerin daha güzel oldugunumu söylüyorsun teşekkür ederim kardeşim sagol..
    muzaffer abi mükemmel resimler çekmişsin, hatta en güzelleri senin çektiklerin bence
    muhabbet gırla gidiyor maşallah

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AYIPPPPP AYIP BEYLER BENİM ÇEKTİĞİM RESİMLER KÖTÜMÜ YANİ OKADAR RESİMLER ÇEKTİM hiç bana böyle iltifatlar yapmadıdız.daha dün katılan pırıl pırıl gökhana.iltifatların kıralını yapıyorsunuz...nankörler sizi bundan sonra gökhanıma söyleyin o çeksin gelemediği günlerde neyapacanızzz bu arada gökhancım seni çok sevdim amaaa..kuyrugunu dogrultman öyle ucuza malolmiyacak OKADARRR
    Abi vallahi mahcup oldum şimdi, çekmesemiydim o fotoları yoksa ? ama Grup tamamen banada bel baglamasın fotograf konusunda benim bi ayagım İstda, 3 hafta bir hafta sonu gitmek zorundayım, gelemediğim gezilerde Grup bu iş için gene eline düşer, o zaman gör sen sana yapılan iltifatları

İşin esası gel biz bu işi beraber yapalım, Sen Baş Fotografçı ol bende asistanın
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    nedemek gökhancm sen benden daha güzel çekiyorsun sana lafım olmaz bu hususta ama kıskandım ..onun için hatırlatmak istedim...koyunun olmadıgı yerde keçiye abdurahman çelebi derler yaa

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler